Liga 3 Feminina (2014/2015)
0
366 jogos
Ultimos resultados
Turquia : Liga 3 Feminina
Terceiro Lugar
26.0412:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
PRO
1
2
0
0
FIN
Play-Off Promoção - Final
26.0412:00
Beşiktaş
Ağrı Birlik Spor Kulübü
2
1
FIN
Play-Off Promoção - Meias Finais
25.0415:30
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Ağrı Birlik Spor Kulübü
0
0
FIN
25.0415:30
Beşiktaş
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
7
0
FIN
Play-Off Promoção - Quartos Final
06.0410:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
0
2
FIN
29.0309:30
Beşiktaş
Fatih Vatanspor
PRO
3
1
0
0
FIN
28.0316:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Amed
PRO
3
1
1
1
FIN
28.0311:00
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
2
1
FIN
Play-Off Promoção - Oitavos Final
27.0313:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
6
0
FIN
27.0312:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
4
2
FIN
27.0311:00
Ankara Metropol Spor Kulübü
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
0
7
FIN
22.0310:00
7 Eylül Gençlikspor
Beşiktaş
3
7
FIN
21.0312:30
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Nazilli Belediye Spor Kulübü
3
1
FIN
21.0312:00
Amed
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
24
0
FIN
21.0310:00
Fatih Vatanspor
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
5
0
FIN
21.0309:00
Kavak Meydan Spor Kulübü
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
1
2
FIN
Ronda 14 (Grupo 7)
04.0311:00
Maraşgücü Spor Kulübü
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
0
3
FIN
04.0311:00
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü
Amed
1
6
FIN
04.0310:00
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
0
3
FIN
Ronda 14 (Grupo 5)
01.0313:00
Kavak Meydan Spor Kulübü
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
3
0
FIN
01.0312:00
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
0
4
FIN
Ronda 14 (Grupo 6)
01.0312:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
22
0
FIN
Ronda 14 (Grupo 8)
01.0310:00
1955 Batman Belediyespor
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
0
5
FIN
Ronda 14 (Grupo 1)
01.0310:00
Fatih Vatanspor
Beşiktaş
2
1
FIN
Ronda 14 (Grupo 8)
01.0310:00
Iğdır Spor Kulübü AŞ
Bayazıt Spor Kulübü
8
1
FIN
01.0310:00
Siirt Hasbey Spor Kulübü
Muş Yağmur Spor Kulübü
6
0
FIN
Ronda 14 (Grupo 1)
01.0310:00
Dudulluspor
CFS Bağcılar Spor Kulübü
4
2
FIN
01.0310:00
Bakırköy Zara Spor Kulübü
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
2
1
FIN
Ronda 14 (Grupo 4)
01.0310:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
13
0
FIN
Ronda 14 (Grupo 2)
01.0310:00
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
Kocaeli Harb-İşspor
4
1
FIN
Ronda 14 (Grupo 3)
01.0310:00
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
Hamidiye Spor Kulübü
0
6
FIN
01.0310:00
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
7
1
FIN
01.0310:00
Sinop Özel İdare Spor Kulübü
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi
0
1
FIN
Ronda 14 (Grupo 2)
01.0310:00
Nazilli Belediye Spor Kulübü
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
12
0
FIN
01.0310:00
Elit Spor Kulübü
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
1
5
FIN
Ronda 14 (Grupo 4)
01.0310:00
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Güneş Spor Kulübü
6
0
FIN
01.0310:00
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
Kayseri Atletik Spor Kulübü
8
0
FIN
Ronda 14 (Grupo 1)
01.0310:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Akdeniz Nurçelik
1
15
FIN
Ronda 14 (Grupo 6)
01.0309:00
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Adanagücü Spor Kulübü
0
5
FIN
Ronda 13 (Grupo 7)
01.0308:00
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
0
2
FIN
28.0210:00
Amed
Maraşgücü Spor Kulübü
4
1
FIN
Ronda 14 (Grupo 6)
28.0210:00
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
Hatay Sümer Spor Kulübü
2
2
FIN
Ronda 14 (Grupo 5)
28.0209:00
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
Belediye Futbol Kulübü
0
2
FIN
Ronda 8 (Grupo 8)
26.0210:00
Muş Yağmur Spor Kulübü
Iğdır Spor Kulübü AŞ
1
16
FIN
26.0210:00
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
Siirt Hasbey Spor Kulübü
6
0
FIN
Ronda 13 (Grupo 5)
25.0210:00
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
9
0
FIN
22.0211:00
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
6
FIN
Ronda 13 (Grupo 1)
22.0210:00
Beşiktaş
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
10
0
FIN
Ronda 13 (Grupo 3)
22.0210:00
Hamidiye Spor Kulübü
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
2
2
FIN
22.0210:00
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
3
0
FIN
22.0210:00
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
Ankara Metropol Spor Kulübü
2
5
FIN
Ronda 13 (Grupo 8)
22.0210:00
Muş Yağmur Spor Kulübü
1955 Batman Belediyespor
0
5
FIN
Ronda 13 (Grupo 7)
22.0210:00
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Geçit Belediye Spor Kulübü
5
0
FIN
Ronda 13 (Grupo 2)
22.0210:00
Kocaeli Harb-İşspor
Elit Spor Kulübü
3
0
FIN
22.0210:00
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
7 Eylül Gençlikspor
2
1
FIN
22.0210:00
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
1
6
FIN
Ronda 13 (Grupo 1)
22.0210:00
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
Dudulluspor
0
5
FIN
Ronda 13 (Grupo 4)
22.0210:00
Kayseri Atletik Spor Kulübü
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
0
7
FIN
22.0210:00
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
1
FIN
22.0210:00
Kayseri Güneş Spor Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
3
3
FIN
Ronda 13 (Grupo 1)
22.0210:00
Akdeniz Nurçelik
Bakırköy Zara Spor Kulübü
7
1
FIN
22.0210:00
CFS Bağcılar Spor Kulübü
Fatih Vatanspor
0
8
FIN
Ronda 13 (Grupo 6)
22.0209:00
Hatay Sümer Spor Kulübü
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
3
0
FIN
22.0209:00
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
3
11
FIN
Ronda 13 (Grupo 8)
22.0209:00
Bayazıt Spor Kulübü
Siirt Hasbey Spor Kulübü
3
0
FIN
Ronda 13 (Grupo 6)
21.0211:30
Adanagücü Spor Kulübü
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
2
2
FIN
Ronda 13 (Grupo 8)
21.0210:00
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
4
1
FIN
Ronda 13 (Grupo 5)
21.0209:00
Belediye Futbol Kulübü
Kavak Meydan Spor Kulübü
3
2
FIN
Ronda 12 (Grupo 5)
15.0211:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Belediye Futbol Kulübü
2
1
FIN
Ronda 12 (Grupo 2)
15.0210:00
Elit Spor Kulübü
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
3
2
FIN
15.0210:00
7 Eylül Gençlikspor
Kocaeli Harb-İşspor
4
0
FIN
15.0210:00
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
Nazilli Belediye Spor Kulübü
0
7
FIN
Ronda 12 (Grupo 1)
15.0210:00
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
CFS Bağcılar Spor Kulübü
0
3
FIN
Ronda 12 (Grupo 4)
15.0210:00
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
4
0
FIN
Ronda 12 (Grupo 8)
15.0210:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
Muş Yağmur Spor Kulübü
12
0
FIN
Ronda 12 (Grupo 1)
15.0210:00
Dudulluspor
Akdeniz Nurçelik
2
1
FIN
Ronda 12 (Grupo 4)
15.0210:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
5
1
FIN
15.0210:00
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Atletik Spor Kulübü
3
0
FIN
Ronda 12 (Grupo 3)
15.0210:00
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
Sinop Özel İdare Spor Kulübü
10
1
FIN
Ronda 12 (Grupo 1)
15.0210:00
Bakırköy Zara Spor Kulübü
Beşiktaş
1
17
FIN
Ronda 12 (Grupo 7)
15.0210:00
Geçit Belediye Spor Kulübü
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
0
5
FIN
Ronda 12 (Grupo 3)
15.0210:00
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi
8
1
FIN
15.0210:00
Ankara Metropol Spor Kulübü
Hamidiye Spor Kulübü
3
1
FIN
Ronda 12 (Grupo 1)
15.0210:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Fatih Vatanspor
2
13
FIN
Ronda 12 (Grupo 7)
15.0209:00
Maraşgücü Spor Kulübü
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü
1
0
FIN
Ronda 12 (Grupo 5)
14.0213:00
Kavak Meydan Spor Kulübü
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
3
2
FIN
Ronda 12 (Grupo 7)
14.0212:00
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
Amed
1
1
FIN
Ronda 12 (Grupo 8)
14.0212:00
Siirt Hasbey Spor Kulübü
Iğdır Spor Kulübü AŞ
1
4
FIN
Ronda 12 (Grupo 6)
14.0212:00
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
11
0
FIN
14.0211:30
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
Hatay Sümer Spor Kulübü
2
1
FIN
14.0210:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Adanagücü Spor Kulübü
12
0
FIN
Ronda 12 (Grupo 8)
14.0210:00
1955 Batman Belediyespor
Bayazıt Spor Kulübü
6
2
FIN
Ronda 12 (Grupo 5)
14.0210:00
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
3
1
FIN
Ronda 11 (Grupo 7)
08.0210:30
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
1
1
FIN
Ronda 11 (Grupo 1)
08.0210:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
CFS Bağcılar Spor Kulübü
4
6
FIN
Ronda 11 (Grupo 8)
08.0210:00
Bayazıt Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
1
6
FIN
Ronda 11 (Grupo 3)
08.0210:00
Sinop Özel İdare Spor Kulübü
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
1
4
FIN
Ronda 11 (Grupo 1)
08.0210:00
Beşiktaş
Dudulluspor
4
4
FIN
Ronda 11 (Grupo 2)
08.0210:00
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
7 Eylül Gençlikspor
0
7
FIN
Ronda 11 (Grupo 4)
08.0210:00
Kayseri Atletik Spor Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
2
7
FIN