Eerste Klasse Women (2023/2024)
0
528 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse Women
Matchday 16 (Group C)
17.0313:00
Buitenveldert
Amsterdamsche FC
0
0
FT
17.0313:00
Hoogland
Beuningse Boys
5
0
FT
17.0313:00
VDZ
Witkampers
2
0
FT
Matchday 16 (Group D)
17.0312:00
Woezik
Wittenhorst
0
3
FT
Matchday 16 (Group C)
17.0311:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
Trekvogels II
Matchday 16 (Group D)
17.0311:00
Schaesberg
RKSV Nuenen II
2
2
FT
17.0311:00
Prinses Irene
Tilburg
0
0
FT
17.0311:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Beerse Boys
DSE II
Matchday 16 (Group C)
17.0310:30
Always Forward
Winkel
5
0
FT
17.0310:30
Bergen
ADO 1920
0
2
FT
Matchday 16 (Group D)
17.0310:00
SV Rood Wit 62
HVCH
1
1
FT
17.0310:00
OJC Rosmalen
Nooit Gedacht
3
0
FT
Matchday 16 (Group A)
16.0314:45
Wartburgia II
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
0
3
FT
Matchday 16 (Group B)
16.0314:15
Groen Geel
Knickerbockers
0
2
FT
16.0314:00
DZC '68
AZSV
0
3
FT
Next matches
Netherlands : Eerste Klasse Women
Matchday 17 (Group A)
23.0311:00
RKVV DSS II
RVVH / Sparta
Preview
23.0311:00
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
IJFC
Preview
Matchday 17 (Group B)
23.0311:30
Oranje Nassau II
Helpman
Preview
Matchday 17 (Group A)
23.0311:45
Real Sranang
IJzendijke
Preview
23.0313:30
RCL
Wartburgia II
Preview
Matchday 17 (Group B)
23.0313:30
Sterk Door Combinatie Putten
Groen Geel
Preview
23.0313:30
Heerenveense Boys
DZC '68
Preview
23.0313:45
Knickerbockers
Winsum
Preview
Matchday 17 (Group A)
23.0314:00
Spirit
Sleeuwijk
Preview
23.0314:00
Sparta Nijkerk
Delta Sports 1995 FC
Preview
Matchday 17 (Group B)
23.0314:00
HZVV
FC Ommen
Preview
23.0314:00
AZSV
Be Quick '28 II
Preview
Matchday 17 (Group C)
24.0310:00
ADO 1920
Buitenveldert
Preview
24.0310:00
Beuningse Boys
Always Forward
Preview
Matchday 17 (Group D)
24.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
DSE II
Prinses Irene
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZSV | 43 | 16 | 14 | 1 | 1 | 52:10 | +42 | W W L W W |
2 | Groen Geel | 31 | 16 | 10 | 1 | 5 | 32:22 | +10 | L L L W W |
3 | HZVV | 29 | 16 | 8 | 5 | 3 | 27:19 | +8 | W D D D L |
4 | Knickerbockers | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 29:19 | +10 | W W W W L |
5 | Oranje Nassau II | 24 | 16 | 6 | 6 | 4 | 33:32 | +1 | W W D W D |
6 | Heerenveense Boys | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 20:13 | +7 | D W W W W |
7 | DZC '68 | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 27:26 | +1 | L D D L W |
8 | Be Quick '28 II | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 31:27 | +4 | L D W L W |
9 | Helpman | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 17:24 | -7 | L W L L W |
10 | Winsum | 14 | 16 | 3 | 5 | 8 | 16:25 | -9 | D L L D L |
11 | FC Ommen | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 13:49 | -36 | D L L L L |
12 | Sterk Door Combinatie Putten | 5 | 16 | 0 | 5 | 11 | 8:39 | -31 | D L L L D |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Groen Geel | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24:6 | +18 | L W W W W |
2 (1) | AZSV | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 28:1 | +27 | W W W W W |
3 (7) | DZC '68 | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19:8 | +11 | L D W W W |
4 (8) | Be Quick '28 II | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 17:14 | +3 | L W L W W |
5 (5) | Oranje Nassau II | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 16:14 | +2 | W D L D W |
6 (9) | Helpman | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:11 | +3 | L W L W D |
7 (3) | HZVV | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13:10 | +3 | D D L L W |
8 (6) | Heerenveense Boys | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:5 | +3 | W W W L L |
9 (4) | Knickerbockers | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 14:9 | +5 | W W L D D |
10 (11) | FC Ommen | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:23 | -15 | D L L W L |
11 (10) | Winsum | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | D L L D W |
12 (12) | Sterk Door Combinatie Putten | 3 | 8 | 0 | 3 | 5 | 4:14 | -10 | L D L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AZSV | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 24:9 | +15 | W L W W W |
2 (3) | HZVV | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 14:9 | +5 | W D L W W |
3 (4) | Knickerbockers | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | W W L W L |
4 (6) | Heerenveense Boys | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | +4 | D W W W D |
5 (5) | Oranje Nassau II | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | W W D D L |
6 (8) | Be Quick '28 II | 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 14:13 | +1 | D L D D D |
7 (10) | Winsum | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | -2 | L D L W W |
8 (2) | Groen Geel | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8:16 | -8 | L L W W D |
9 (7) | DZC '68 | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | D L W L L |
10 (9) | Helpman | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 3:13 | -10 | L W L D L |
11 (11) | FC Ommen | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 5:26 | -21 | L L L L L |
12 (12) | Sterk Door Combinatie Putten | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 4:25 | -21 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RCL | 32 | 16 | 9 | 5 | 2 | 33:21 | +12 | D D L W W |
2 | IJzendijke | 31 | 15 | 9 | 4 | 2 | 45:15 | +30 | D W D L W |
3 | Sparta Nijkerk | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 37:23 | +14 | D W L W W |
4 | IJFC | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 35:17 | +18 | D L W W L |
5 | Wartburgia II | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 19:18 | +1 | L W L W W |
6 | Spirit | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 39:27 | +12 | W W L L W |
7 | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 21 | 16 | 5 | 6 | 5 | 19:26 | -7 | W D W L D |
8 | Sleeuwijk | 19 | 16 | 5 | 4 | 7 | 20:23 | -3 | D D W W L |
9 | RKVV DSS II | 18 | 16 | 5 | 3 | 8 | 35:37 | -2 | D L W L L |
10 | Delta Sports 1995 FC | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 21:38 | -17 | D D L W W |
11 | RVVH / Sparta | 14 | 16 | 4 | 2 | 10 | 25:37 | -12 | L L L W L |
12 | Real Sranang | 6 | 16 | 1 | 3 | 12 | 16:62 | -46 | D D L W L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Sparta Nijkerk | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 24:7 | +17 | W W W L D |
2 (6) | Spirit | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 28:11 | +17 | W W L D W |
3 (4) | IJFC | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 23:6 | +17 | D W L W D |
4 (2) | IJzendijke | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 34:6 | +28 | D W L W W |
5 (9) | RKVV DSS II | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 26:13 | +13 | W L W L W |
6 (8) | Sleeuwijk | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | +3 | D W L W D |
7 (1) | RCL | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 14:11 | +3 | D W W D L |
8 (5) | Wartburgia II | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | L W L W W |
9 (7) | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 5:4 | +1 | D L D W D |
10 (11) | RVVH / Sparta | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 16:20 | -4 | L W L D L |
11 (10) | Delta Sports 1995 FC | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | D L L W D |
12 (12) | Real Sranang | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 10:21 | -11 | D W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RCL | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 19:10 | +9 | D L W W W |
2 (2) | IJzendijke | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:9 | +2 | D W D W D |
3 (5) | Wartburgia II | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12:10 | +2 | W W D W D |
4 (7) | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:22 | -8 | W W D L W |
5 (10) | Delta Sports 1995 FC | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:21 | -10 | D W W L L |
6 (4) | IJFC | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:11 | +1 | L W W W L |
7 (3) | Sparta Nijkerk | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:16 | -3 | D L W L L |
8 (6) | Spirit | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | W L L D L |
9 (8) | Sleeuwijk | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:13 | -6 | D W L L L |
10 (11) | RVVH / Sparta | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | L L L W L |
11 (9) | RKVV DSS II | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 9:24 | -15 | D L L L D |
12 (12) | Real Sranang | 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 6:41 | -35 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys | 31 | 15 | 9 | 4 | 2 | 33:12 | +21 | L D L W W |
2 | Tilburg | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 27:19 | +8 | D D W W L |
3 | RKSV Nuenen II | 28 | 15 | 9 | 1 | 5 | 32:26 | +6 | D W W W L |
4 | Wittenhorst | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 35:23 | +12 | W L W W D |
5 | Nooit Gedacht | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 33:21 | +12 | L W D W D |
6 | SV Rood Wit 62 | 24 | 15 | 7 | 3 | 5 | 34:24 | +10 | D D L L D |
7 | HVCH | 22 | 15 | 6 | 4 | 5 | 19:18 | +1 | D W L L W |
8 | OJC Rosmalen | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 23:24 | -1 | W L D W W |
9 | Schaesberg | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:28 | -12 | D L L D W |
10 | Prinses Irene | 7 | 15 | 0 | 7 | 8 | 17:30 | -13 | D L D D L |
11 | Woezik | 7 | 15 | 2 | 1 | 12 | 13:42 | -29 | L W L D L |
12 | DSE II | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:22 | -15 | L L L W L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (6) | SV Rood Wit 62 | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 27:13 | +14 | D D L D W |
2 (1) | Beerse Boys | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20:5 | +15 | D W W W D |
3 (4) | Wittenhorst | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 20:9 | +11 | W W D W L |
4 (2) | Tilburg | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 17:10 | +7 | W W D W W |
5 (7) | HVCH | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | +5 | W L L D W |
6 (9) | Schaesberg | 13 | 8 | 3 | 4 | 1 | 7:7 | 0 | D D W D W |
7 (5) | Nooit Gedacht | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:7 | +10 | W W L W L |
8 (3) | RKSV Nuenen II | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 15:10 | +5 | W L L L W |
9 (8) | OJC Rosmalen | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:13 | -1 | W L W D L |
10 (10) | Prinses Irene | 5 | 7 | 0 | 5 | 2 | 7:11 | -4 | D D D D L |
11 (11) | Woezik | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:24 | -19 | L L L L L |
12 (12) | DSE II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | -10 | L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | RKSV Nuenen II | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17:16 | +1 | D W W W W |
2 (1) | Beerse Boys | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | +6 | L L W D W |
3 (5) | Nooit Gedacht | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:14 | +2 | L D D D W |
4 (2) | Tilburg | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:9 | +1 | D D L W W |
5 (4) | Wittenhorst | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:14 | +1 | W L D L W |
6 (8) | OJC Rosmalen | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11:11 | 0 | D W L W L |
7 (7) | HVCH | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:12 | -4 | D L W D W |
8 (6) | SV Rood Wit 62 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:11 | -4 | L L W L L |
9 (11) | Woezik | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 8:18 | -10 | W D L L L |
10 (9) | Schaesberg | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:21 | -12 | L L D L L |
11 (12) | DSE II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:9 | -5 | L W |
12 (10) | Prinses Irene | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:19 | -9 | L L D L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADO 1920 | 42 | 15 | 14 | 0 | 1 | 64:6 | +58 | W W W L W |
2 | Amsterdamsche FC | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 44:15 | +29 | D W L W W |
3 | Always Forward | 37 | 16 | 12 | 1 | 3 | 57:20 | +37 | W W W D W |
4 | Buitenveldert | 26 | 15 | 8 | 2 | 5 | 52:22 | +30 | D W D W W |
5 | Hoogland | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 39:23 | +16 | W W L L D |
6 | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 22 | 15 | 7 | 1 | 7 | 38:34 | +4 | W W L L W |
7 | VDZ | 22 | 15 | 7 | 1 | 7 | 29:29 | 0 | W L W W L |
8 | Witkampers | 14 | 16 | 4 | 2 | 10 | 23:46 | -23 | L W L L L |
9 | Bergen | 12 | 15 | 3 | 3 | 9 | 28:53 | -25 | L L W L L |
10 | Beuningse Boys | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 17:49 | -32 | L L L D L |
11 | Winkel | 4 | 14 | 1 | 1 | 12 | 12:48 | -36 | L L L L L |
12 | Trekvogels II | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:64 | -58 | L L L L W |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ADO 1920 | 24 | 8 | 8 | 0 | 0 | 42:1 | +41 | W W W W W |
2 (2) | Amsterdamsche FC | 22 | 8 | 7 | 1 | 0 | 29:4 | +25 | W W W W D |
3 (3) | Always Forward | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 34:11 | +23 | W W D W L |
4 (4) | Buitenveldert | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 38:13 | +25 | D W W W W |
5 (7) | VDZ | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 18:17 | +1 | W W W L L |
6 (5) | Hoogland | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 18:10 | +8 | W W L D L |
7 (6) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:10 | +4 | W L L W L |
8 (8) | Witkampers | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:20 | -7 | W L W D W |
9 (10) | Beuningse Boys | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8:18 | -10 | L L W L L |
10 (12) | Trekvogels II | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:22 | -17 | L W L L L |
11 (9) | Bergen | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 12:30 | -18 | L L L L D |
12 (11) | Winkel | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7:15 | -8 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ADO 1920 | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22:5 | +17 | W L W W W |
2 (3) | Always Forward | 18 | 8 | 6 | 0 | 2 | 23:9 | +14 | W W W L W |
3 (2) | Amsterdamsche FC | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:11 | +4 | D L W L W |
4 (5) | Hoogland | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:13 | +8 | L W W D D |
5 (6) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 24:24 | 0 | W L W W L |
6 (4) | Buitenveldert | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:9 | +5 | D W W L L |
7 (9) | Bergen | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:23 | -7 | L W L W L |
8 (7) | VDZ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | L W D W L |
9 (10) | Beuningse Boys | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9:31 | -22 | L L D L W |
10 (8) | Witkampers | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:26 | -16 | L L L L L |
11 (11) | Winkel | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:33 | -28 | L L L L L |
12 (12) | Trekvogels II | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:42 | -41 | L L L L L |