Eerste Klasse Women (2023/2024)
0
528 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse Women
Matchday 17 (Group C)
24.0313:00
Winkel
VDZ
0
2
FT
24.0312:30
Amsterdamsche FC
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
3
0
FT
Matchday 17 (Group D)
24.0312:00
Tilburg
OJC Rosmalen
1
0
FT
24.0311:15
Nooit Gedacht
Woezik
1
3
FT
24.0311:00
RKSV Nuenen II
SV Rood Wit 62
3
1
FT
Matchday 17 (Group C)
24.0311:00
Witkampers
Bergen
1
2
FT
24.0311:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Trekvogels II
Hoogland
Matchday 17 (Group D)
24.0310:30
HVCH
Beerse Boys
0
1
FT
24.0310:15
Wittenhorst
Schaesberg
3
1
FT
Matchday 17 (Group C)
24.0310:00
ADO 1920
Buitenveldert
4
1
FT
24.0310:00
Beuningse Boys
Always Forward
1
1
FT
Matchday 17 (Group D)
24.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
DSE II
Prinses Irene
Matchday 17 (Group B)
23.0314:00
AZSV
Be Quick '28 II
4
0
FT
23.0314:00
HZVV
FC Ommen
0
0
FT
Matchday 17 (Group A)
23.0314:00
Sparta Nijkerk
Delta Sports 1995 FC
3
3
FT
Next matches
Netherlands : Eerste Klasse Women
Matchday 14 (Group C)
01.0409:30
Winkel
ADO 1920
Preview
Matchday 18 (Group B)
06.0409:45
Be Quick '28 II
Heerenveense Boys
Preview
Matchday 18 (Group A)
06.0410:00
Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen
RCL
Preview
06.0410:30
Sleeuwijk
RKVV DSS II
Preview
06.0410:30
Delta Sports 1995 FC
Spirit
Preview
06.0411:00
IJzendijke
Sparta Nijkerk
Preview
06.0412:30
IJFC
RVVH / Sparta
Preview
Matchday 18 (Group B)
06.0412:30
Helpman
AZSV
Preview
06.0412:30
FC Ommen
Groen Geel
Preview
06.0413:00
HZVV
Oranje Nassau II
Preview
06.0413:00
Winsum
Sterk Door Combinatie Putten
Preview
06.0413:00
DZC '68
Knickerbockers
Preview
Matchday 18 (Group A)
06.0413:45
Wartburgia II
Real Sranang
Preview
Matchday 18 (Group C)
07.0409:00
Beuningse Boys
Trekvogels II
Preview
Matchday 18 (Group D)
07.0409:00
SV Rood Wit 62
Wittenhorst
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZSV | 46 | 17 | 15 | 1 | 1 | 56:10 | +46 | W W W L W |
2 | Groen Geel | 31 | 17 | 10 | 1 | 6 | 35:26 | +9 | L L L L W |
3 | HZVV | 30 | 17 | 8 | 6 | 3 | 27:19 | +8 | D W D D D |
4 | Knickerbockers | 27 | 17 | 7 | 6 | 4 | 30:20 | +10 | D W W W W |
5 | Oranje Nassau II | 27 | 17 | 7 | 6 | 4 | 35:33 | +2 | W W W D W |
6 | DZC '68 | 26 | 17 | 8 | 2 | 7 | 28:26 | +2 | W L D D L |
7 | Heerenveense Boys | 23 | 17 | 6 | 5 | 6 | 20:14 | +6 | L D W W W |
8 | Be Quick '28 II | 22 | 17 | 6 | 4 | 7 | 31:31 | 0 | L L D W L |
9 | Helpman | 15 | 17 | 4 | 3 | 10 | 18:26 | -8 | L L W L L |
10 | Winsum | 15 | 17 | 3 | 6 | 8 | 17:26 | -9 | D D L L D |
11 | FC Ommen | 12 | 17 | 3 | 3 | 11 | 13:49 | -36 | D D L L L |
12 | Sterk Door Combinatie Putten | 8 | 17 | 1 | 5 | 11 | 12:42 | -30 | W D L L L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AZSV | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 32:1 | +31 | W W W W W |
2 (2) | Groen Geel | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24:6 | +18 | L W W W W |
3 (6) | DZC '68 | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19:8 | +11 | L D W W W |
4 (5) | Oranje Nassau II | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 18:15 | +3 | W W D L D |
5 (8) | Be Quick '28 II | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 17:14 | +3 | L W L W W |
6 (3) | HZVV | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:10 | +3 | D D D L L |
7 (4) | Knickerbockers | 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 15:10 | +5 | D W W L D |
8 (9) | Helpman | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14:11 | +3 | L W L W D |
9 (7) | Heerenveense Boys | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 8:6 | +2 | L W W W L |
10 (11) | FC Ommen | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8:23 | -15 | D L L W L |
11 (10) | Winsum | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | D L L D W |
12 (12) | Sterk Door Combinatie Putten | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:17 | -9 | W L D L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AZSV | 21 | 8 | 7 | 0 | 1 | 24:9 | +15 | W L W W W |
2 (3) | HZVV | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 14:9 | +5 | W D L W W |
3 (4) | Knickerbockers | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | W W L W L |
4 (7) | Heerenveense Boys | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:8 | +4 | D W W W D |
5 (5) | Oranje Nassau II | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17:18 | -1 | W W D D L |
6 (8) | Be Quick '28 II | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 14:17 | -3 | L D L D D |
7 (10) | Winsum | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:10 | -2 | D L D L W |
8 (2) | Groen Geel | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:20 | -9 | L L L W W |
9 (6) | DZC '68 | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:18 | -9 | W D L W L |
10 (11) | FC Ommen | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5:26 | -21 | D L L L L |
11 (9) | Helpman | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:15 | -11 | L L W L D |
12 (12) | Sterk Door Combinatie Putten | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 4:25 | -21 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RCL | 33 | 17 | 9 | 6 | 2 | 34:22 | +12 | D D D L W |
2 | IJzendijke | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 46:17 | +29 | L D W D L |
3 | Sparta Nijkerk | 30 | 17 | 9 | 3 | 5 | 40:26 | +14 | D D W L W |
4 | IJFC | 28 | 17 | 8 | 4 | 5 | 37:19 | +18 | D D L W W |
5 | Wartburgia II | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 20:19 | +1 | D L W L W |
6 | Spirit | 26 | 17 | 7 | 5 | 5 | 41:29 | +12 | D W W L L |
7 | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 22 | 17 | 5 | 7 | 5 | 21:28 | -7 | D W D W L |
8 | RKVV DSS II | 21 | 17 | 6 | 3 | 8 | 37:37 | 0 | W D L W L |
9 | Sleeuwijk | 20 | 17 | 5 | 5 | 7 | 22:25 | -3 | D D D W W |
10 | Delta Sports 1995 FC | 17 | 17 | 4 | 5 | 8 | 24:41 | -17 | D D D L W |
11 | RVVH / Sparta | 14 | 17 | 4 | 2 | 11 | 25:39 | -14 | L L L L W |
12 | Real Sranang | 9 | 17 | 2 | 3 | 12 | 18:63 | -45 | W D D L W |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Sparta Nijkerk | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27:10 | +17 | D W W W L |
2 (8) | RKVV DSS II | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 28:13 | +15 | W W L W L |
3 (6) | Spirit | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 30:13 | +17 | D W W L D |
4 (4) | IJFC | 17 | 8 | 5 | 2 | 1 | 23:6 | +17 | D W L W D |
5 (2) | IJzendijke | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 34:6 | +28 | D W L W W |
6 (9) | Sleeuwijk | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | +3 | D W L W D |
7 (1) | RCL | 13 | 8 | 3 | 4 | 1 | 15:12 | +3 | D D W W D |
8 (5) | Wartburgia II | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | L W L W W |
9 (7) | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 11 | 8 | 2 | 5 | 1 | 7:6 | +1 | D D L D W |
10 (11) | RVVH / Sparta | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 16:20 | -4 | L W L D L |
11 (12) | Real Sranang | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 12:22 | -10 | W D W L L |
12 (10) | Delta Sports 1995 FC | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | D L L W D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RCL | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 19:10 | +9 | D L W W W |
2 (5) | Wartburgia II | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 13:11 | +2 | D W W D W |
3 (2) | IJzendijke | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | L D W D W |
4 (10) | Delta Sports 1995 FC | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:24 | -10 | D D W W L |
5 (4) | IJFC | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:13 | +1 | D L W W W |
6 (7) | Wilhelmina Vooruit - Hortus Eendracht Doet Winnen | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:22 | -8 | W W D L W |
7 (3) | Sparta Nijkerk | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:16 | -3 | D L W L L |
8 (6) | Spirit | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:16 | -5 | W L L D L |
9 (9) | Sleeuwijk | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 9:15 | -6 | D D W L L |
10 (11) | RVVH / Sparta | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9:19 | -10 | L L L L W |
11 (8) | RKVV DSS II | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 9:24 | -15 | D L L L D |
12 (12) | Real Sranang | 1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 6:41 | -35 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys | 34 | 16 | 10 | 4 | 2 | 34:12 | +22 | W L D L W |
2 | Tilburg | 31 | 16 | 9 | 4 | 3 | 28:19 | +9 | W D D W W |
3 | RKSV Nuenen II | 31 | 16 | 10 | 1 | 5 | 35:27 | +8 | W D W W W |
4 | Wittenhorst | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 38:24 | +14 | W W L W W |
5 | Nooit Gedacht | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 34:24 | +10 | L L W D W |
6 | SV Rood Wit 62 | 24 | 16 | 7 | 3 | 6 | 35:27 | +8 | L D D L L |
7 | HVCH | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 19:19 | 0 | L D W L L |
8 | OJC Rosmalen | 20 | 16 | 6 | 2 | 8 | 23:25 | -2 | L W L D W |
9 | Schaesberg | 17 | 16 | 4 | 5 | 7 | 17:31 | -14 | L D L L D |
10 | Woezik | 10 | 16 | 3 | 1 | 12 | 16:43 | -27 | W L W L D |
11 | Prinses Irene | 7 | 15 | 0 | 7 | 8 | 17:30 | -13 | D L D D L |
12 | DSE II | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:22 | -15 | L L L W L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Wittenhorst | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:10 | +13 | W W W D W |
2 (2) | Tilburg | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:10 | +8 | W W W D W |
3 (6) | SV Rood Wit 62 | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 27:13 | +14 | D D L D W |
4 (1) | Beerse Boys | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 20:5 | +15 | D W W W D |
5 (3) | RKSV Nuenen II | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 18:11 | +7 | W W L L L |
6 (7) | HVCH | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:7 | +4 | L W L L D |
7 (9) | Schaesberg | 13 | 8 | 3 | 4 | 1 | 7:7 | 0 | D D W D W |
8 (5) | Nooit Gedacht | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 18:10 | +8 | L W W L W |
9 (8) | OJC Rosmalen | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:13 | -1 | W L W D L |
10 (11) | Prinses Irene | 5 | 7 | 0 | 5 | 2 | 7:11 | -4 | D D D D L |
11 (10) | Woezik | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:24 | -19 | L L L L L |
12 (12) | DSE II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | -10 | L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Beerse Boys | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:7 | +7 | W L L W D |
2 (3) | RKSV Nuenen II | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17:16 | +1 | D W W W W |
3 (5) | Nooit Gedacht | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:14 | +2 | L D D D W |
4 (2) | Tilburg | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:9 | +1 | D D L W W |
5 (4) | Wittenhorst | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:14 | +1 | W L D L W |
6 (8) | OJC Rosmalen | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:12 | -1 | L D W L W |
7 (7) | HVCH | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:12 | -4 | D L W D W |
8 (10) | Woezik | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:19 | -8 | W W D L L |
9 (6) | SV Rood Wit 62 | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | L L L W L |
10 (9) | Schaesberg | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:24 | -14 | L L L D L |
11 (12) | DSE II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:9 | -5 | L W |
12 (11) | Prinses Irene | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:19 | -9 | L L D L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADO 1920 | 45 | 16 | 15 | 0 | 1 | 68:7 | +61 | W W W W L |
2 | Amsterdamsche FC | 41 | 17 | 13 | 2 | 2 | 47:15 | +32 | W D W L W |
3 | Always Forward | 38 | 17 | 12 | 2 | 3 | 58:21 | +37 | D W W W D |
4 | Buitenveldert | 26 | 16 | 8 | 2 | 6 | 53:26 | +27 | L D W D W |
5 | Hoogland | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 39:23 | +16 | W W L L D |
6 | VDZ | 25 | 16 | 8 | 1 | 7 | 31:29 | +2 | W W L W W |
7 | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 22 | 16 | 7 | 1 | 8 | 38:37 | +1 | L W W L L |
8 | Bergen | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 30:54 | -24 | W L L W L |
9 | Witkampers | 14 | 17 | 4 | 2 | 11 | 24:48 | -24 | L L W L L |
10 | Beuningse Boys | 13 | 17 | 3 | 4 | 10 | 18:50 | -32 | D L L L D |
11 | Winkel | 4 | 15 | 1 | 1 | 13 | 12:50 | -38 | L L L L L |
12 | Trekvogels II | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6:64 | -58 | L L L L W |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ADO 1920 | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 46:2 | +44 | W W W W W |
2 (2) | Amsterdamsche FC | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 32:4 | +28 | W W W W W |
3 (3) | Always Forward | 19 | 8 | 6 | 1 | 1 | 34:11 | +23 | W W D W L |
4 (4) | Buitenveldert | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 38:13 | +25 | D W W W W |
5 (6) | VDZ | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 18:17 | +1 | W W W L L |
6 (5) | Hoogland | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 18:10 | +8 | W W L D L |
7 (7) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14:10 | +4 | W L L W L |
8 (9) | Witkampers | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 14:22 | -8 | L W L W D |
9 (10) | Beuningse Boys | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:19 | -10 | D L L W L |
10 (12) | Trekvogels II | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:22 | -17 | L W L L L |
11 (8) | Bergen | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 12:30 | -18 | L L L L D |
12 (11) | Winkel | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7:17 | -10 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Always Forward | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 24:10 | +14 | D W W W L |
2 (1) | ADO 1920 | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22:5 | +17 | W L W W W |
3 (2) | Amsterdamsche FC | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:11 | +4 | D L W L W |
4 (5) | Hoogland | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:13 | +8 | L W W D D |
5 (8) | Bergen | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18:24 | -6 | W L W L W |
6 (7) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 24:27 | -3 | L W L W W |
7 (4) | Buitenveldert | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 15:13 | +2 | L D W W L |
8 (6) | VDZ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:12 | +1 | W L W D W |
9 (10) | Beuningse Boys | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9:31 | -22 | L L D L W |
10 (9) | Witkampers | 4 | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:26 | -16 | L L L L L |
11 (11) | Winkel | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 5:33 | -28 | L L L L L |
12 (12) | Trekvogels II | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1:42 | -41 | L L L L L |