1. Division (2024)
0
306 matches
Next matches
Belarus : 1. Division
Matchday 1 (Regular Season)
05.04
Ostrovets
Energetyk-BGU
Preview
05.04
Shakhtyor Petrikov
Molodechno
Preview
05.04
BATE II
Baranovichi
Preview
05.04
Lokomotiv Gomel
FK Dnepr Rogachev
Preview
05.04
FK Dinamo Minsk II
Niva Dolbizno
Preview
05.04
Lida
Volna
Preview
05.04
Orsha
Torpedo-BelAZ II
Preview
05.04
Slonim
Belshina
Preview
05.04
ABFF U17
Bumprom
Preview
Matchday 2 (Regular Season)
13.04
Belshina
ABFF U17
Preview
13.04
Energetyk-BGU
Bumprom
Preview
13.04
Torpedo-BelAZ II
Slonim
Preview
13.04
Volna
Orsha
Preview
13.04
Niva Dolbizno
Lida
Preview
13.04
FK Dnepr Rogachev
FK Dinamo Minsk II
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bumprom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | ABFF U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Belshina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Slonim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Torpedo-BelAZ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Orsha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 | Volna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 | Lida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 | Niva Dolbizno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 | FK Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 | FK Dnepr Rogachev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 | Lokomotiv Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 | Baranovichi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 | BATE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 | Molodechno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 | Energetyk-BGU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 | Ostrovets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bumprom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ABFF U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Belshina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Slonim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Torpedo-BelAZ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Orsha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Volna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Lida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | Niva Dolbizno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | FK Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (11) | FK Dnepr Rogachev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (12) | Lokomotiv Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (13) | Baranovichi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (14) | BATE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (15) | Molodechno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (16) | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (17) | Energetyk-BGU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (18) | Ostrovets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bumprom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ABFF U17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Belshina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Slonim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Torpedo-BelAZ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Orsha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | Volna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Lida | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | Niva Dolbizno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (10) | FK Dinamo Minsk II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
11 (11) | FK Dnepr Rogachev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
12 (12) | Lokomotiv Gomel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
13 (13) | Baranovichi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
14 (14) | BATE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
15 (15) | Molodechno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
16 (16) | Shakhtyor Petrikov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
17 (17) | Energetyk-BGU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
18 (18) | Ostrovets | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |