Liga III (2023/2024)
0
1362 matches
Latest scores
Romania : Liga III
Matchday 7 (Group 2)
07.1012:00
Dacia Unirea Brăila
Metalul Buzău
0
3
FT
07.1012:00
ACS Hamangia Baia
ACS Unirea Braniştea
3
2
FT
Matchday 7 (Group 7)
07.1012:00
CS U Craiova II
Viitorul Şimian
4
3
FT
Matchday 7 (Group 9)
07.1012:00
CS Universitatea Alba Iulia
Avântul Reghin
1
0
FT
Matchday 7 (Group 10)
07.1012:00
CS Crişul Sântandrei
Sănătatea Cluj
0
2
FT
07.1012:00
CSM Victoria Carei
CSM Satu Mare
0
0
FT
Matchday 7 (Group 7)
07.1012:00
Filiaşi
Voinţa Lupac
5
0
FT
Matchday 7 (Group 8)
07.1012:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
SSU Poli Timişoara
0
1
FT
Matchday 7 (Group 1)
07.1012:00
Şomuz Fălticeni
AS FC Rapid Brodoc
0
0
FT
Matchday 7 (Group 4)
07.1012:00
Popești-Leordeni
Clubul Sportiv Dinamo București
1
2
FT
Matchday 7 (Group 3)
07.1012:00
Voluntari II
ACS Progresul Fundulea
2
2
FT
07.1012:00
Recolta Gheorghe Doja
Înainte Modelu
1
0
FT
Matchday 7 (Group 4)
07.1012:00
Plopeni
CS Tricolorul Breaza
3
0
FT
Matchday 7 (Group 5)
07.1012:00
Târgu Secuiesc
Kids Tâmpa Braşov
1
3
FT
Matchday 7 (Group 4)
07.1012:00
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
Blejoi
1
3
FT
Matchday 7 (Group 5)
07.1012:00
Ciucaş Tărlungeni
ACS Muscelul Câmpulung Elite
2
1
FT
07.1012:00
Olimpic Cetate
ASC Olimpic Zărneşti
0
3
FT
Matchday 7 (Group 6)
06.1012:00
Unirea Bascov
Vediţa Coloneşti
0
0
FT
Matchday 7 (Group 10)
06.1012:00
Lotus Băile Felix
CSM Sighetu Marmaţiei
1
0
FT
06.1012:00
SCM Zalău
Minaur Baia Mare
4
2
FT
Matchday 7 (Group 7)
06.1012:00
Gilortul
U Craiova 1948 II
3
1
FT
Matchday 7 (Group 9)
06.1012:00
CD Industria Galda de Jos
Metalurgistul Cugir
2
2
FT
06.1012:00
Unirea Ungheni
Unirea Alba Iulia
2
0
FT
Matchday 7 (Group 10)
06.1012:00
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
Olimpia MCMXXI
1
2
FT
Matchday 7 (Group 9)
06.1012:00
Gloria Bistriţa
ACS Mediaş 2022
0
1
FT
Matchday 7 (Group 7)
06.1012:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
CSO Turceni
6
1
FT
Matchday 7 (Group 1)
06.1012:00
FC Bacău
Foresta Suceava
1
1
FT
06.1012:00
Aerostar Bacău
Bucovina Rădăuţi
0
1
FT
Matchday 7 (Group 6)
06.1012:00
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Sporting Roşiori
2
1
FT
Matchday 7 (Group 9)
06.1012:00
Viitorul Cluj
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
1
4
FT
Matchday 7 (Group 8)
06.1012:00
Avântul Periam
Socodor
3
1
FT
06.1012:00
CS Ineu
CS FC Bihor Oradea
0
4
FT
06.1012:00
Peciu Nou
CS Phoenix Buziaș
2
2
FT
Matchday 7 (Group 3)
06.1012:00
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
3
1
FT
Matchday 7 (Group 4)
06.1012:00
CS Păuleşti
Flacăra Moreni
0
4
FT
06.1012:00
ARO Campulung Muscel
Pucioasa
0
0
FT
Matchday 7 (Group 6)
06.1012:00
CSM Râmnicu Vâlcea
Petrolul Potcoava
1
0
FT
Matchday 7 (Group 7)
06.1012:00
CSM Deva
Jiul Petroşani
3
1
FT
Matchday 7 (Group 5)
06.1012:00
Odorheiu Secuiesc
AS Viitorul Curiţa
2
1
FT
Matchday 7 (Group 2)
06.1012:00
Râmnicu Sărat
Viitorul Ianca
4
1
FT
06.1012:00
Focşani
Sporting Lieşti
5
1
FT
Matchday 5 (Group 3)
03.1012:00
CS Gloria Băneasa
ACS Progresul Fundulea
5
0
FT
Matchday 6 (Group 9)
30.0914:00
Unirea Alba Iulia
CD Industria Galda de Jos
1
1
FT
Matchday 6 (Group 1)
30.0914:00
AS FC Rapid Brodoc
CSM FC Vaslui
0
2
FT
Matchday 6 (Group 3)
30.0914:00
CS Axiopolis Cernavodă
Recolta Gheorghe Doja
5
2
FT
Matchday 6 (Group 5)
30.0914:00
ASC Olimpic Zărneşti
Municipal Braşov
8
0
FT
Matchday 6 (Group 2)
30.0914:00
Viitorul Ianca
ACS Hamangia Baia
2
0
FT
Matchday 6 (Group 1)
30.0914:00
Bucovina Rădăuţi
FC Bacău
0
0
FT
30.0914:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
CSO Viitorul Darabani
Aerostar Bacău
30.0914:00
CSM Bacău
Şomuz Fălticeni
1
0
FT
30.0914:00
Foresta Suceava
Ştiinţa Miroslava
5
1
FT
Matchday 6 (Group 7)
30.0914:00
Voinţa Lupac
Gilortul
2
1
FT
Matchday 6 (Group 2)
30.0914:00
Metalul Buzău
Focşani
1
2
FT
30.0914:00
Sporting Lieşti
Viitorul Şuţeşti
3
1
FT
30.0914:00
ACS Unirea Braniştea
Dacia Unirea Brăila
3
1
FT
Matchday 6 (Group 8)
30.0914:00
CS FC Bihor Oradea
Avântul Periam
3
1
FT
30.0914:00
SSU Poli Timişoara
CS Ineu
6
1
FT
Matchday 6 (Group 2)
30.0914:00
ACS Voința Limpeziș
Râmnicu Sărat
1
1
FT
Matchday 6 (Group 8)
30.0914:00
Șoimii Lipova
Gloria Lunca Teuz Cermei
2
1
FT
30.0914:00
CS Phoenix Buziaș
Progresul Pecica
3
1
FT
Matchday 6 (Group 3)
30.0914:00
Afumaţi
CS Gloria Băneasa
4
2
FT
30.0914:00
ACS Progresul Fundulea
LPS HD Clinceni
0
2
FT
Matchday 6 (Group 8)
30.0914:00
Socodor
Peciu Nou
0
1
FT
Matchday 6 (Group 7)
30.0914:00
CSO Turceni
CSM Deva
2
2
FT
Matchday 6 (Group 6)
30.0914:00
Flacăra Horezu
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
1
0
FT
Matchday 6 (Group 5)
30.0914:00
AS Viitorul Curiţa
Olimpic Cetate
2
4
FT
Matchday 6 (Group 10)
30.0914:00
CSM Satu Mare
Lotus Băile Felix
0
0
FT
Matchday 6 (Group 6)
30.0914:00
ACS Oltul Curtişoara
CSM Râmnicu Vâlcea
1
0
FT
30.0914:00
Petrolul Potcoava
Unirea Bascov
5
0
FT
Matchday 6 (Group 4)
30.0914:00
Blejoi
Plopeni
1
2
FT
Matchday 6 (Group 10)
30.0914:00
CSM Sighetu Marmaţiei
CS Crişul Sântandrei
1
2
FT
Matchday 6 (Group 4)
30.0914:00
Flacăra Moreni
Popești-Leordeni
0
3
FT
30.0914:00
CS Tricolorul Breaza
CS Păuleşti
4
2
FT
Matchday 6 (Group 3)
30.0914:00
Agricola Borcea
Voluntari II
1
1
FT
Matchday 6 (Group 7)
30.0914:00
Viitorul Şimian
Ghiroda şi Giarmata Vii
2
1
FT
30.0914:00
Jiul Petroşani
Filiaşi
0
1
FT
Matchday 6 (Group 10)
30.0914:00
Olimpia MCMXXI
CSM Victoria Carei
1
2
FT
Matchday 6 (Group 4)
29.0914:00
Pucioasa
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
2
1
FT
29.0914:00
Clubul Sportiv Dinamo București
ARO Campulung Muscel
2
0
FT
Matchday 6 (Group 9)
29.0914:00
Metalurgistul Cugir
Gloria Bistriţa
1
1
FT
Matchday 6 (Group 5)
29.0914:00
Sepsi II
Ciucaş Tărlungeni
1
1
FT
29.0914:00
ACS Muscelul Câmpulung Elite
Târgu Secuiesc
2
0
FT
29.0914:00
Kids Tâmpa Braşov
Odorheiu Secuiesc
0
0
FT
Matchday 6 (Group 9)
29.0914:00
Avântul Reghin
Unirea Ungheni
2
0
FT
Matchday 6 (Group 3)
29.0914:00
Înainte Modelu
Dunărea Călăraşi
0
1
FT
Matchday 6 (Group 6)
29.0914:00
Sporting Roşiori
Viitorul Dăești
3
1
FT
29.0914:00
Vediţa Coloneşti
AS Cozia Călimăneşti
4
1
FT
Matchday 6 (Group 9)
29.0914:00
ACS Mediaş 2022
Viitorul Cluj
3
0
FT
29.0914:00
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
CS Universitatea Alba Iulia
0
1
FT
Matchday 6 (Group 10)
29.0914:00
Minaur Baia Mare
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
0
4
FT
Matchday 6 (Group 7)
29.0914:00
U Craiova 1948 II
CS U Craiova II
1
2
FT
Matchday 6 (Group 10)
29.0914:00
Sănătatea Cluj
SCM Zalău
1
2
FT
Matchday 5 (Group 9)
24.0914:00
CS Universitatea Alba Iulia
ACS Mediaş 2022
0
1
FT
Matchday 5 (Group 4)
23.0914:00
Popești-Leordeni
CS Păuleşti
2
2
FT
Matchday 5 (Group 3)
23.0914:00
Recolta Gheorghe Doja
Afumaţi
2
5
FT
Matchday 5 (Group 4)
23.0914:00
Blejoi
CS Tricolorul Breaza
2
0
FT
23.0914:00
Plopeni
Pucioasa
1
2
FT
23.0914:00
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
Clubul Sportiv Dinamo București
1
0
FT
Matchday 5 (Group 6)
23.0914:00
Viitorul Dăești
Flacăra Horezu
3
3
FT
Matchday 5 (Group 7)
23.0914:00
Filiaşi
CSO Turceni
5
0
FT