Liga III (2023/2024)
0
1362 matches
Today's matches
Romania : Liga III
29.0313:00
Lotus Băile Felix
Minaur Baia Mare
Preview
29.0313:00
Sporting Roşiori
Petrolul Potcoava
Preview
29.0313:00
Pucioasa
CS Păuleşti
Preview
29.0313:00
Sănătatea Cluj
Olimpia MCMXXI
Preview
29.0313:00
Gloria Bistriţa
CS Universitatea Alba Iulia
Preview
29.0313:00
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
Preview
29.0313:00
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
CD Industria Galda de Jos
Preview
29.0313:00
Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin
Preview
29.0313:00
Unirea Bascov
ACS Oltul Curtişoara
Preview
29.0313:00
CSM Râmnicu Vâlcea
Vediţa Coloneşti
Preview
29.0313:00
Aerostar Bacău
AS FC Rapid Brodoc
Preview
29.0313:00
SCM Zalău
CSM Sighetu Marmaţiei
Preview
29.0313:00
CS U Craiova II
CSO Turceni
Preview
29.0313:00
Clubul Sportiv Dinamo București
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
Preview
29.0313:00
Popești-Leordeni
Blejoi
Preview
29.0313:00
Râmnicu Sărat
Viitorul Şuţeşti
Preview
29.0313:00
Odorheiu Secuiesc
Municipal Braşov
Preview
29.0313:00
Avântul Periam
Gloria Lunca Teuz Cermei
Preview
29.0313:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Deva
Preview
29.0313:00
Gilortul
U Craiova 1948 II
Preview
29.0313:00
Sepsi II
AS Viitorul Curiţa
Preview
29.0315:00
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Viitorul Dăești
Preview
Latest scores
Romania : Liga III
Matchday 18 (Group 6)
23.0313:00
Flacăra Horezu
CSM Râmnicu Vâlcea
0
1
FT
Matchday 18 (Group 1)
23.0313:00
FC Bacău
CSM FC Vaslui
3
1
FT
Matchday 18 (Group 8)
23.0313:00
SSU Poli Timişoara
Peciu Nou
1
0
FT
Matchday 18 (Group 6)
23.0313:00
Vediţa Coloneşti
Petrolul Potcoava
2
0
FT
Matchday 18 (Group 3)
23.0313:00
CS Axiopolis Cernavodă
Voluntari II
1
2
FT
23.0313:00
Afumaţi
ACS Progresul Fundulea
2
1
FT
Matchday 18 (Group 7)
23.0313:00
CSO Turceni
Viitorul Şimian
1
2
FT
23.0313:00
Jiul Petroşani
CS U Craiova II
0
1
FT
23.0313:00
Voinţa Lupac
Ghiroda şi Giarmata Vii
0
2
FT
23.0313:00
Gilortul
CSM Deva
2
1
FT
23.0313:00
U Craiova 1948 II
Filiaşi
0
2
FT
Matchday 18 (Group 1)
23.0313:00
Foresta Suceava
Aerostar Bacău
0
3
FT
23.0313:00
Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni
1
0
FT
23.0313:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
CSO Viitorul Darabani
Ştiinţa Miroslava
Matchday 18 (Group 8)
23.0313:00
Socodor
CS Ineu
3
0
FT
Matchday 18 (Group 1)
23.0313:00
AS FC Rapid Brodoc
CSM Bacău
1
3
FT
Matchday 18 (Group 2)
23.0313:00
Sporting Lieşti
Dacia Unirea Brăila
5
0
FT
23.0313:00
Metalul Buzău
Râmnicu Sărat
5
0
FT
23.0313:00
Focşani
ACS Hamangia Baia
5
0
FT
23.0313:00
ACS Unirea Braniştea
Viitorul Şuţeşti
4
0
FT
23.0313:00
Viitorul Ianca
ACS Voința Limpeziș
2
1
FT
Matchday 18 (Group 6)
23.0313:00
Sporting Roşiori
Unirea Bascov
0
0
FT
23.0313:00
ACS Oltul Curtişoara
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
0
0
FT
23.0313:00
Viitorul Dăești
AS Cozia Călimăneşti
2
2
FT
Matchday 18 (Group 9)
23.0313:00
CS Universitatea Alba Iulia
Gloria Bistriţa
2
0
FT
23.0313:00
ACS Mediaş 2022
Unirea Ungheni
1
2
FT
23.0313:00
Metalurgistul Cugir
Unirea Alba Iulia
1
1
FT
Matchday 18 (Group 8)
23.0313:00
CS FC Bihor Oradea
Progresul Pecica
2
0
FT
23.0313:00
Șoimii Lipova
CS Phoenix Buziaș
1
3
FT
Matchday 18 (Group 3)
23.0313:00
Agricola Borcea
Recolta Gheorghe Doja
1
1
FT
Matchday 18 (Group 10)
23.0313:00
CSM Satu Mare
SCM Zalău
1
1
FT
Matchday 18 (Group 4)
23.0313:00
Blejoi
Popești-Leordeni
2
3
FT
Matchday 18 (Group 5)
23.0313:00
ASC Olimpic Zărneşti
Odorheiu Secuiesc
2
1
FT
Matchday 18 (Group 4)
23.0313:00
Plopeni
ARO Campulung Muscel
1
0
FT
23.0313:00
CS Tricolorul Breaza
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
1
1
FT
Matchday 18 (Group 5)
23.0313:00
Olimpic Cetate
Târgu Secuiesc
1
0
FT
23.0313:00
ACS Muscelul Câmpulung Elite
Sepsi II
4
1
FT
23.0313:00
Kids Tâmpa Braşov
Municipal Braşov
1
0
FT
23.0313:00
AS Viitorul Curiţa
Ciucaş Tărlungeni
2
2
FT
Matchday 18 (Group 10)
23.0313:00
Olimpia MCMXXI
CS Crişul Sântandrei
1
1
FT
23.0313:00
CSM Sighetu Marmaţiei
CSM Victoria Carei
2
1
FT
23.0313:00
Lotus Băile Felix
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
2
0
FT
22.0313:00
Minaur Baia Mare
Sănătatea Cluj
2
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
22.0313:00
Clubul Sportiv Dinamo București
Flacăra Moreni
1
0
FT
22.0313:00
Pucioasa
CS Păuleşti
3
2
FT
Matchday 18 (Group 9)
22.0313:00
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
CD Industria Galda de Jos
0
0
FT
22.0313:00
Avântul Reghin
Viitorul Cluj
2
0
FT
Matchday 18 (Group 3)
22.0313:00
Înainte Modelu
LPS HD Clinceni
1
3
FT
22.0313:00
Dunărea Călăraşi
CS Gloria Băneasa
2
0
FT
Matchday 18 (Group 8)
22.0313:00
Avântul Periam
Gloria Lunca Teuz Cermei
2
0
FT
Matchday 17 (Group 6)
16.0313:00
AS Cozia Călimăneşti
Sporting Roşiori
0
1
FT
Matchday 17 (Group 10)
16.0313:00
CSM Victoria Carei
Lotus Băile Felix
1
1
FT
Matchday 17 (Group 7)
16.0313:00
Viitorul Şimian
U Craiova 1948 II
6
1
FT
Matchday 17 (Group 10)
16.0313:00
CS Crişul Sântandrei
Minaur Baia Mare
3
0
FT
Matchday 17 (Group 2)
16.0313:00
Dacia Unirea Brăila
Focşani
0
2
FT
Matchday 17 (Group 9)
16.0313:00
Unirea Ungheni
Metalurgistul Cugir
2
0
FT
Matchday 17 (Group 5)
16.0313:00
Municipal Braşov
ACS Muscelul Câmpulung Elite
0
2
FT
16.0313:00
Ciucaş Tărlungeni
Kids Tâmpa Braşov
2
2
FT
16.0313:00
Târgu Secuiesc
AS Viitorul Curiţa
1
1
FT
Matchday 17 (Group 9)
16.0313:00
Unirea Alba Iulia
Avântul Reghin
2
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
16.0313:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Şomuz Fălticeni
CSO Viitorul Darabani
Matchday 17 (Group 2)
16.0313:00
ACS Hamangia Baia
Metalul Buzău
0
10
FT
Matchday 17 (Group 7)
16.0313:00
CS U Craiova II
CSO Turceni
2
3
FT
Matchday 17 (Group 4)
16.0313:00
Popești-Leordeni
Pucioasa
4
1
FT
16.0313:00
CS Păuleşti
Clubul Sportiv Dinamo București
0
3
FT
16.0313:00
Flacăra Moreni
CS Tricolorul Breaza
2
2
FT
Matchday 17 (Group 8)
16.0313:00
Progresul Pecica
SSU Poli Timişoara
0
1
FT
Matchday 17 (Group 2)
16.0313:00
ACS Voința Limpeziș
Sporting Lieşti
0
4
FT
16.0313:00
Viitorul Şuţeşti
Viitorul Ianca
1
0
FT
Matchday 17 (Group 1)
16.0313:00
CSM Bacău
Foresta Suceava
3
0
FT
Matchday 17 (Group 8)
16.0313:00
Gloria Lunca Teuz Cermei
CS FC Bihor Oradea
0
2
FT
Matchday 17 (Group 3)
16.0313:00
CS Gloria Băneasa
Înainte Modelu
1
1
FT
Matchday 17 (Group 9)
16.0313:00
CD Industria Galda de Jos
ACS Mediaş 2022
1
3
FT
Matchday 17 (Group 3)
16.0313:00
LPS HD Clinceni
CS Axiopolis Cernavodă
3
1
FT
16.0313:00
Voluntari II
Afumaţi
0
2
FT
16.0313:00
ACS Progresul Fundulea
Agricola Borcea
0
2
FT
16.0313:00
Recolta Gheorghe Doja
Dunărea Călăraşi
1
5
FT
Matchday 17 (Group 1)
16.0313:00
Ştiinţa Miroslava
AS FC Rapid Brodoc
2
0
FT
Matchday 17 (Group 6)
16.0313:00
Petrolul Potcoava
ACS Oltul Curtişoara
1
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
16.0313:00
CSM FC Vaslui
Bucovina Rădăuţi
0
2
FT
Matchday 17 (Group 7)
16.0313:00
CSM Deva
Voinţa Lupac
2
2
FT
Matchday 17 (Group 4)
16.0313:00
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
Plopeni
1
0
FT
Matchday 17 (Group 6)
15.0315:00
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Viitorul Dăești
3
0
FT
Matchday 17 (Group 2)
15.0313:00
Râmnicu Sărat
ACS Unirea Braniştea
2
2
FT
Matchday 17 (Group 6)
15.0313:00
CSM Râmnicu Vâlcea
Vediţa Coloneşti
0
0
FT
Matchday 17 (Group 4)
15.0313:00
ARO Campulung Muscel
Blejoi
1
1
FT
Matchday 17 (Group 10)
15.0313:00
Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmaţiei
2
1
FT
15.0313:00
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
CSM Satu Mare
0
5
FT
Matchday 17 (Group 1)
15.0313:00
Aerostar Bacău
FC Bacău
0
1
FT
Matchday 17 (Group 6)
15.0313:00
Unirea Bascov
Flacăra Horezu
3
0
FT
Matchday 17 (Group 7)
15.0313:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
Jiul Petroşani
2
0
FT
Matchday 17 (Group 5)
15.0313:00
Odorheiu Secuiesc
Olimpic Cetate
1
1
FT
15.0313:00
Sepsi II
ASC Olimpic Zărneşti
1
2
FT
Matchday 17 (Group 9)
15.0313:00
Viitorul Cluj
CS Universitatea Alba Iulia
0
3
FT
Matchday 17 (Group 8)
15.0313:00
CS Phoenix Buziaș
Socodor
6
3
FT
15.0313:00
Peciu Nou
Șoimii Lipova
4
2
FT
15.0313:00
CS Ineu
Avântul Periam
0
2
FT
Matchday 17 (Group 7)
15.0313:00
Filiaşi
Gilortul
3
0
FT
Matchday 17 (Group 10)
15.0313:00
SCM Zalău
Olimpia MCMXXI
3
2
FT
Matchday 17 (Group 9)
15.0313:00
Gloria Bistriţa
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
1
0
FT