Kadinlar 3. Ligi (2014/2015)
0
366 matches
Latest scores
Turkey : Kadinlar 3. Ligi
Matchday 11 (Group 7)
08.0210:00
Amed
Geçit Belediye Spor Kulübü
8
0
FT
Matchday 11 (Group 6)
08.0210:00
Hatay Sümer Spor Kulübü
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
9
1
FT
Matchday 11 (Group 5)
08.0210:00
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
Kavak Meydan Spor Kulübü
1
2
FT
Matchday 11 (Group 3)
08.0210:00
Hamidiye Spor Kulübü
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
4
2
FT
Matchday 11 (Group 6)
08.0210:00
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
0
3
FT
Matchday 11 (Group 1)
08.0210:00
Akdeniz Nurçelik
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
5
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
08.0210:00
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Ankara Metropol Spor Kulübü
0
3
FT
Matchday 11 (Group 4)
08.0210:00
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
9
0
FT
08.0210:00
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
Kayseri Güneş Spor Kulübü
1
0
FT
Matchday 11 (Group 2)
08.0210:00
Nazilli Belediye Spor Kulübü
Elit Spor Kulübü
13
0
FT
08.0210:00
Kocaeli Harb-İşspor
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
0
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
08.0210:00
Fatih Vatanspor
Bakırköy Zara Spor Kulübü
6
1
FT
Matchday 11 (Group 5)
08.0209:30
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
2
3
FT
Matchday 11 (Group 7)
08.0209:00
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
1
6
FT
Matchday 11 (Group 6)
07.0211:30
Adanagücü Spor Kulübü
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
1
5
FT
Matchday 11 (Group 8)
07.0210:00
Muş Yağmur Spor Kulübü
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
1
9
FT
07.0210:00
Iğdır Spor Kulübü AŞ
1955 Batman Belediyespor
11
1
FT
Matchday 11 (Group 5)
06.0212:00
Belediye Futbol Kulübü
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
6
0
FT
Matchday 8 (Group 3)
04.0210:00
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
1
6
FT
Matchday 10 (Group 7)
01.0212:00
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
Maraşgücü Spor Kulübü
3
0
FT
Matchday 10 (Group 5)
01.0211:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
2
0
FT
01.0211:00
Kavak Meydan Spor Kulübü
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
5
0
FT
01.0211:00
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
0
10
FT
Matchday 10 (Group 1)
01.0210:00
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
Beşiktaş
1
5
FT
01.0210:00
Dudulluspor
Fatih Vatanspor
1
6
FT
Matchday 10 (Group 2)
01.0210:00
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
3
1
FT
Matchday 10 (Group 6)
01.0210:00
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
Adanagücü Spor Kulübü
2
5
FT
Matchday 10 (Group 1)
01.0210:00
Bakırköy Zara Spor Kulübü
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
0
8
FT
Matchday 10 (Group 4)
01.0210:00
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
2
4
FT
Matchday 10 (Group 7)
01.0210:00
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Amed
1
4
FT
Matchday 10 (Group 4)
01.0210:00
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
0
11
FT
Matchday 10 (Group 7)
01.0210:00
Geçit Belediye Spor Kulübü
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü
0
1
FT
Matchday 10 (Group 2)
01.0210:00
7 Eylül Gençlikspor
Nazilli Belediye Spor Kulübü
7
2
FT
Matchday 10 (Group 1)
01.0210:00
CFS Bağcılar Spor Kulübü
Akdeniz Nurçelik
1
2
FT
Matchday 10 (Group 4)
01.0210:00
Kayseri Güneş Spor Kulübü
Kayseri Atletik Spor Kulübü
1
6
FT
Matchday 10 (Group 2)
01.0210:00
Elit Spor Kulübü
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
0
7
FT
Matchday 10 (Group 3)
01.0210:00
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi
2
0
FT
Matchday 10 (Group 8)
01.0210:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
Iğdır Spor Kulübü AŞ
2
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
01.0210:00
Ankara Metropol Spor Kulübü
Sinop Özel İdare Spor Kulübü
9
0
FT
01.0210:00
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
2
1
FT
Matchday 10 (Group 8)
01.0208:00
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
Bayazıt Spor Kulübü
8
1
FT
Matchday 10 (Group 6)
31.0112:00
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
10
0
FT
31.0111:00
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
31
0
FT
Matchday 10 (Group 8)
31.0110:00
1955 Batman Belediyespor
Siirt Hasbey Spor Kulübü
8
1
FT
Matchday 9 (Group 8)
25.0110:00
Siirt Hasbey Spor Kulübü
Ağrı Birlik Spor Kulübü
1
4
FT
Matchday 9 (Group 1)
25.0110:00
Beşiktaş
Akdeniz Nurçelik
2
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
25.0110:00
Sinop Özel İdare Spor Kulübü
Zonguldak Gençlik Merkezi Spor Kulübü
0
5
FT
Matchday 9 (Group 2)
25.0110:00
Nazilli Belediye Spor Kulübü
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
4
2
FT
Matchday 9 (Group 4)
25.0110:00
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
9
0
FT
25.0110:00
Kayseri Atletik Spor Kulübü
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
4
1
FT
Matchday 9 (Group 8)
25.0110:00
Bayazıt Spor Kulübü
Muş Yağmur Spor Kulübü
2
1
FT
Matchday 9 (Group 4)
25.0110:00
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
Kayseri Güneş Spor Kulübü
6
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
25.0110:00
Gemlik Zeytin Spor Kulübü
Kocaeli Harb-İşspor
1
3
FT
Matchday 9 (Group 3)
25.0110:00
Gülizar-Hasan Yılmaz Spor Lisesi
Ankara Metropol Spor Kulübü
4
2
FT
Matchday 9 (Group 1)
25.0110:00
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
Dudulluspor
0
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
25.0110:00
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
7 Eylül Gençlikspor
2
8
FT
Matchday 9 (Group 1)
25.0110:00
Bakırköy Zara Spor Kulübü
CFS Bağcılar Spor Kulübü
1
0
FT
25.0110:00
Fatih Vatanspor
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
10
0
FT
Matchday 9 (Group 3)
25.0110:00
Sinop Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Hamidiye Spor Kulübü
0
1
FT
Matchday 9 (Group 6)
25.0110:00
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
0
8
FT
Matchday 9 (Group 7)
25.0110:00
Maraşgücü Spor Kulübü
Geçit Belediye Spor Kulübü
2
0
FT
Matchday 9 (Group 5)
25.0110:00
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
0
3
FT
Matchday 9 (Group 7)
25.0108:30
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
0
8
FT
Matchday 9 (Group 5)
25.0108:00
Toki İlköğretim Okulu Gençlik Spor Kulübü
Belediye Futbol Kulübü
3
1
FT
Matchday 9 (Group 6)
24.0112:00
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
1
2
FT
Matchday 9 (Group 5)
24.0112:00
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
7
0
FT
Matchday 9 (Group 6)
24.0111:00
Adanagücü Spor Kulübü
Hatay Sümer Spor Kulübü
0
4
FT
Matchday 9 (Group 8)
24.0110:00
Iğdır Spor Kulübü AŞ
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
3
0
FT
Matchday 9 (Group 7)
24.0110:00
Amed
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
3
0
FT
Matchday 3 (Group 8)
21.0110:00
Bayazıt Spor Kulübü
Van Büyükşehir Belediyespor Spor Kulübü
0
3
FT
Matchday 8 (Group 6)
18.0111:30
Adana Akdeniz Demirspor Bayan Futbol Kulübü
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
1
4
FT
Matchday 8 (Group 5)
18.0111:00
Giresun Sanayispor Bayan Futbol Takımı
Kavak Meydan Spor Kulübü
1
2
FT
18.0111:00
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
1
1
FT
Matchday 8 (Group 4)
18.0110:00
Mersin Gençlerbirliği Futbol Kulübü
Kılıçaslan Yıldız Spor Kulübü
1
6
FT
18.0110:00
Kayseri Güneş Spor Kulübü
Konya İdman Yurdu Spor Kulübü
0
22
FT
Matchday 8 (Group 3)
18.0110:00
Hamidiye Spor Kulübü
Sinop Özel İdare Spor Kulübü
6
0
FT
Matchday 8 (Group 8)
18.0110:00
Ağrı Birlik Spor Kulübü
1955 Batman Belediyespor
3
0
FT
Matchday 8 (Group 7)
18.0110:00
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Maraşgücü Spor Kulübü
0
1
FT
18.0110:00
Geçit Belediye Spor Kulübü
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
0
3
FT
Matchday 8 (Group 3)
18.0110:00
Ankara Metropol Spor Kulübü
Düzce Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
3
1
FT
Matchday 8 (Group 6)
18.0110:00
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
0
2
FT
Matchday 8 (Group 2)
18.0110:00
Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü
Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
3
1
FT
Matchday 8 (Group 1)
18.0110:00
Bakırköy Gençlik Spor Kulübü
Sakarya Bayan Futbol Spor Klübü
0
3
FT
18.0110:00
Dudulluspor
Bakırköy Zara Spor Kulübü
2
0
FT
Matchday 8 (Group 2)
18.0110:00
Kocaeli Harb-İşspor
Nazilli Belediye Spor Kulübü
4
5
FT
18.0110:00
7 Eylül Gençlikspor
Elit Spor Kulübü
18
0
FT
Matchday 8 (Group 1)
18.0110:00
CFS Bağcılar Spor Kulübü
Beşiktaş
0
4
FT
18.0110:00
Akdeniz Nurçelik
Fatih Vatanspor
0
2
FT
Matchday 8 (Group 4)
18.0110:00
Yıldırım Beyazıt Şafak Spor Kulübü
Tarsus Gençlerbirliği Spor Kulübü
4
2
FT
Matchday 8 (Group 7)
18.0109:00
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Erzincan Gençler Gücü Spor Kulübü
3
1
FT
Matchday 8 (Group 6)
18.0109:00
Hatay Sümer Spor Kulübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
27
1
FT
Matchday 8 (Group 5)
17.0111:30
Belediye Futbol Kulübü
Ordu Altaş Soya Spor Kulübü
1
0
FT
Matchday 7 (Group 5)
14.1211:30
Belediye Futbol Kulübü
Erbaa Gençlik Spor Kulübü
6
0
FT
14.1211:00
Trabzon Kardelen Spor Kulübü
Kavak Meydan Spor Kulübü
0
12
FT
Matchday 7 (Group 6)
14.1210:00
Hatay Sümer Spor Kulübü
Gaziantep Karataş Spor Kulübü
6
1
FT
14.1210:00
Adanagücü Spor Kulübü
Hatay Dumlupınar Spor Kulübü
3
1
FT
Matchday 7 (Group 1)
14.1210:00
CFS Bağcılar Spor Kulübü
Dudulluspor
0
3
FT
Matchday 7 (Group 7)
14.1210:00
Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
Maraşgücü Spor Kulübü
0
3
FT
14.1210:00
Kahramanmaraş Anadolu Gençlik Spor Kulübü
Malatya Bayanlar Spor Kulübü
5
0
FT
Matchday 7 (Group 6)
14.1210:00
Tavla Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı
Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Spor
0
18
FT