3. Lig (2023/2024)
0
840 matches
Latest scores
Turkey : 3. Lig
Matchday 22 (Group 3)
03.0311:00
1922 Konyaspor
Belediye Kütahyaspor
2
2
FT
03.0311:00
Karaköprü Belediyespor
Ağrı 1970
1
1
FT
Matchday 22 (Group 2)
03.0311:00
Anadolu Üniversitesi
Ergene Velimeşespor
2
1
FT
03.0311:00
Karşıyaka
Silifke Belediyespor
2
0
FT
Matchday 22 (Group 4)
03.0311:00
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
Sultanbeyli Belediyespor
3
0
FT
Matchday 22 (Group 2)
03.0311:00
Kartal Bulvarspor
Pazarspor
0
0
FT
Matchday 22 (Group 4)
03.0311:00
Adana 1954 FK
Çankaya FK
1
0
FT
03.0311:00
Balıkesirspor
Orduspor 1967
1
4
FT
03.0311:00
Nevşehir Belediyespor
Elazığ Karakoçan FK
2
0
FT
03.0311:00
Çatalcaspor
1984 Muşspor
3
0
FT
Matchday 22 (Group 2)
03.0311:00
Altındağ Spor
Amasyaspor 1968
0
1
FT
03.0311:00
Sapanca Gençlikspor
Eynesil Belediyespor
2
0
FT
Matchday 22 (Group 1)
03.0311:00
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
Edirnespor
3
0
FT
03.0311:00
Arguvan Belediyespor
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
4
FT
03.0311:00
52 Orduspor
Kırıkkale Büyük Anadolu
2
1
FT
03.0311:00
Talasgücü Belediyespor
Kepez Belediyespor
0
4
FT
Matchday 22 (Group 3)
03.0311:00
Bayburt ÖİS
Akhisarspor
1
1
FT
Matchday 22 (Group 1)
03.0311:00
Artvin Hopaspor
Gümüşhanespor
1
1
FT
03.0311:00
Tarsus İdman Yurdu
Mardin 1969
1
4
FT
Matchday 22 (Group 4)
03.0311:00
Bergama Belediyespor
Siirt İl Özel İdaresi
1
1
FT
Matchday 22 (Group 2)
03.0311:00
1954 Kelkit Belediyespor
Batman Petrolspor
0
0
FT
03.0311:00
Efeler 09 Spor
Turgutluspor
2
3
FT
Matchday 22 (Group 1)
03.0311:00
İstanbul Sinopspor
Aliağa FAŞ
0
1
FT
Matchday 22 (Group 3)
02.0311:00
Fatsa Belediyespor
Erbaaspor
0
2
FT
Matchday 21 (Group 2)
25.0211:00
Turgutluspor
1954 Kelkit Belediyespor
1
2
FT
Matchday 21 (Group 1)
25.0211:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
Talasgücü Belediyespor
0
1
FT
Matchday 21 (Group 3)
25.0211:00
Belediye Kütahyaspor
Silivrispor
0
0
FT
25.0211:00
Ağrı 1970
Bayburt ÖİS
1
1
FT
25.0211:00
Kuşadasıspor
Karaköprü Belediyespor
0
0
FT
25.0211:00
Erbaaspor
Sivas Belediyespor
2
1
FT
25.0211:00
Darıca Gençlerbirliği
Osmaniyespor
1
0
FT
Matchday 21 (Group 2)
25.0211:00
Silifke Belediyespor
Elazığspor
2
2
FT
Matchday 21 (Group 1)
25.0211:00
Aliağa FAŞ
52 Orduspor
2
1
FT
Matchday 21 (Group 2)
25.0211:00
Eynesil Belediyespor
Altındağ Spor
1
1
FT
Matchday 21 (Group 1)
25.0211:00
Gümüşhanespor
İstanbul Sinopspor
1
3
FT
25.0211:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Artvin Hopaspor
1
1
FT
Matchday 21 (Group 2)
25.0211:00
Batman Petrolspor
Anadolu Üniversitesi
1
0
FT
Matchday 21 (Group 1)
25.0211:00
Edirnespor
İnegöl Kafkas Gençlik
5
1
FT
Matchday 21 (Group 2)
25.0211:00
Ergene Velimeşespor
Karşıyaka
2
2
FT
25.0211:00
Pazarspor
Efeler 09 Spor
0
0
FT
Matchday 21 (Group 1)
25.0211:00
Mardin 1969
Arguvan Belediyespor
1
1
FT
Matchday 21 (Group 4)
25.0211:00
Siirt İl Özel İdaresi
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
1
1
FT
25.0211:00
Elazığ Karakoçan FK
Çatalcaspor
1
0
FT
25.0211:00
Kestelspor
Balıkesirspor
0
3
FT
Matchday 21 (Group 2)
25.0211:00
Amasyaspor 1968
Kartal Bulvarspor
0
1
FT
Matchday 21 (Group 4)
25.0211:00
Orduspor 1967
Bergama Belediyespor
1
0
FT
25.0210:00
1984 Muşspor
Bursa Yıldırımspor
2
2
FT
Matchday 21 (Group 3)
25.0210:00
Tepecikspor
Fatsa Belediyespor
2
0
FT
Matchday 21 (Group 4)
24.0211:00
Çankaya FK
Sebat Gençlikspor
0
1
FT
24.0211:00
Sultanbeyli Belediyespor
Adana 1954 FK
0
2
FT
Matchday 21 (Group 3)
24.0211:00
Akhisarspor
1922 Konyaspor
1
0
FT
Matchday 21 (Group 1)
24.0211:00
Kepez Belediyespor
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
3
1
FT
Matchday 20 (Group 3)
18.0211:00
Fatsa Belediyespor
Viven Bornova
0
1
FT
18.0211:00
Osmaniyespor
Erbaaspor
0
1
FT
18.0211:00
Bayburt ÖİS
Kuşadasıspor
2
0
FT
18.0211:00
Silivrispor
Akhisarspor
1
3
FT
18.0211:00
Karaköprü Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği
5
1
FT
18.0211:00
1922 Konyaspor
Ağrı 1970
1
0
FT
Matchday 20 (Group 4)
18.0211:00
Balıkesirspor
1984 Muşspor
0
0
FT
18.0211:00
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
Orduspor 1967
2
0
FT
Matchday 20 (Group 2)
18.0211:00
1954 Kelkit Belediyespor
Pazarspor
0
0
FT
18.0211:00
Kartal Bulvarspor
Eynesil Belediyespor
1
0
FT
18.0211:00
Anadolu Üniversitesi
Turgutluspor
0
2
FT
Matchday 20 (Group 4)
18.0211:00
Çatalcaspor
Nevşehir Belediyespor
1
0
FT
18.0211:00
Adana 1954 FK
Siirt İl Özel İdaresi
2
0
FT
Matchday 20 (Group 3)
18.0211:00
Sivas Belediyespor
Tepecikspor
2
0
FT
Matchday 20 (Group 2)
18.0211:00
Altındağ Spor
Sapanca Gençlikspor
2
0
FT
18.0211:00
Elazığspor
Ergene Velimeşespor
1
0
FT
Matchday 20 (Group 1)
18.0211:00
Artvin Hopaspor
Mardin 1969
3
0
FT
18.0211:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Kepez Belediyespor
0
0
FT
18.0211:00
Talasgücü Belediyespor
Aliağa FAŞ
2
4
FT
18.0211:00
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
Kırıkkale Büyük Anadolu
2
1
FT
18.0211:00
Arguvan Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
0
2
FT
18.0211:00
İstanbul Sinopspor
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
0
FT
Matchday 20 (Group 4)
17.0211:00
Bursa Yıldırımspor
Elazığ Karakoçan FK
2
0
FT
17.0211:00
Sebat Gençlikspor
Sultanbeyli Belediyespor
3
0
FT
Matchday 20 (Group 1)
17.0211:00
52 Orduspor
Gümüşhanespor
2
1
FT
Matchday 20 (Group 4)
17.0211:00
Bergama Belediyespor
Kestelspor
1
1
FT
Matchday 20 (Group 2)
17.0211:00
Efeler 09 Spor
Amasyaspor 1968
1
0
FT
17.0211:00
Karşıyaka
Batman Petrolspor
1
5
FT
Matchday 19 (Group 1)
11.0211:00
Mardin 1969
İstanbul Sinopspor
2
1
FT
11.0211:00
Gümüşhanespor
Talasgücü Belediyespor
0
2
FT
11.0211:00
Tarsus İdman Yurdu
Artvin Hopaspor
1
3
FT
11.0211:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
52 Orduspor
1
4
FT
Matchday 19 (Group 2)
11.0211:00
Batman Petrolspor
Elazığspor
1
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
11.0211:00
Kuşadasıspor
1922 Konyaspor
1
3
FT
11.0211:00
Akhisarspor
Belediye Kütahyaspor
0
2
FT
11.0211:00
Viven Bornova
Sivas Belediyespor
1
0
FT
11.0211:00
Darıca Gençlerbirliği
Bayburt ÖİS
1
1
FT
Matchday 19 (Group 1)
11.0211:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
İnegöl Kafkas Gençlik
0
3
FT
Matchday 19 (Group 3)
11.0211:00
Erbaaspor
Karaköprü Belediyespor
0
0
FT
Matchday 19 (Group 4)
11.0211:00
Nevşehir Belediyespor
Bursa Yıldırımspor
0
2
FT
11.0211:00
Orduspor 1967
Adana 1954 FK
2
1
FT
Matchday 19 (Group 2)
11.0211:00
Eynesil Belediyespor
Efeler 09 Spor
1
3
FT
11.0211:00
Pazarspor
Anadolu Üniversitesi
1
3
FT
11.0211:00
Sapanca Gençlikspor
Kartal Bulvarspor
1
0
FT
11.0211:00
Ergene Velimeşespor
Silifke Belediyespor
3
2
FT
11.0211:00
Amasyaspor 1968
1954 Kelkit Belediyespor
0
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
11.0211:00
1984 Muşspor
Bergama Belediyespor
3
0
FT
11.0211:00
Sultanbeyli Belediyespor
Çankaya FK
2
2
FT