3. Lig (2023/2024)
0
840 matches
Latest scores
Turkey : 3. Lig
Matchday 15 (Group 3)
20.1211:00
Bayburt ÖİS
Fatsa Belediyespor
1
1
FT
20.1211:00
Silivrispor
Tepecikspor
0
0
FT
20.1211:00
Akhisarspor
Darıca Gençlerbirliği
1
0
FT
Matchday 15 (Group 1)
20.1211:00
Edirnespor
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
2
FT
Matchday 15 (Group 3)
20.1211:00
1922 Konyaspor
Viven Bornova
1
1
FT
20.1210:00
Ağrı 1970
Kuşadasıspor
2
2
FT
Matchday 15 (Group 1)
19.1211:00
Talasgücü Belediyespor
Arguvan Belediyespor
3
0
FT
19.1211:00
Kepez Belediyespor
Gümüşhanespor
8
0
FT
Matchday 14 (Group 4)
10.1211:00
Bursa Yıldırımspor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
3
2
FT
10.1211:00
1984 Muşspor
Sultanbeyli Belediyespor
6
0
FT
10.1211:00
Balıkesirspor
Bergama Belediyespor
2
2
FT
Matchday 14 (Group 2)
10.1211:00
Amasyaspor 1968
Ergene Velimeşespor
1
1
FT
Matchday 14 (Group 1)
10.1211:00
Artvin Hopaspor
Talasgücü Belediyespor
3
0
FT
Matchday 14 (Group 2)
10.1211:00
Kartal Bulvarspor
Anadolu Üniversitesi
2
2
FT
10.1211:00
Eynesil Belediyespor
Silifke Belediyespor
1
0
FT
10.1211:00
Sapanca Gençlikspor
Elazığspor
1
1
FT
10.1211:00
Altındağ Spor
Karşıyaka
4
3
FT
10.1211:00
Efeler 09 Spor
1954 Kelkit Belediyespor
0
1
FT
10.1211:00
Pazarspor
Batman Petrolspor
0
1
FT
Matchday 14 (Group 4)
10.1211:00
Nevşehir Belediyespor
Sebat Gençlikspor
1
0
FT
Matchday 14 (Group 3)
10.1211:00
Fatsa Belediyespor
1922 Konyaspor
1
0
FT
Matchday 14 (Group 4)
10.1211:00
Çatalcaspor
Adana 1954 FK
1
3
FT
Matchday 14 (Group 3)
10.1211:00
Osmaniyespor
Karaköprü Belediyespor
1
2
FT
Matchday 14 (Group 1)
10.1211:00
Tarsus İdman Yurdu
İnegöl Kafkas Gençlik
1
3
FT
10.1211:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Kepez Belediyespor
0
1
FT
Matchday 14 (Group 3)
10.1211:00
Tepecikspor
Belediye Kütahyaspor
0
0
FT
Matchday 14 (Group 1)
10.1211:00
Gümüşhanespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
0
0
FT
Matchday 14 (Group 3)
10.1211:00
Viven Bornova
Silivrispor
2
0
FT
10.1211:00
Erbaaspor
Akhisarspor
6
0
FT
10.1211:00
Sivas Belediyespor
Bayburt ÖİS
2
1
FT
10.1210:00
Darıca Gençlerbirliği
Ağrı 1970
0
5
FT
Matchday 14 (Group 4)
10.1210:00
Kestelspor
Siirt İl Özel İdaresi
2
0
FT
Matchday 14 (Group 1)
10.1210:00
Arguvan Belediyespor
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
1
2
FT
Matchday 14 (Group 4)
10.1210:00
Elazığ Karakoçan FK
Çankaya FK
2
2
FT
Matchday 14 (Group 1)
10.1210:00
Mardin 1969
Edirnespor
2
1
FT
09.1211:00
İstanbul Sinopspor
52 Orduspor
0
3
FT
Matchday 13 (Group 2)
03.1211:00
Anadolu Üniversitesi
Efeler 09 Spor
1
2
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1211:00
Edirnespor
Tarsus İdman Yurdu
3
1
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1211:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
0
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1211:00
Aliağa FAŞ
Gümüşhanespor
2
1
FT
03.1211:00
Talasgücü Belediyespor
İstanbul Sinopspor
1
2
FT
Matchday 13 (Group 2)
03.1211:00
Karşıyaka
Kartal Bulvarspor
0
0
FT
Matchday 13 (Group 1)
03.1211:00
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
Artvin Hopaspor
0
0
FT
Matchday 13 (Group 3)
03.1211:00
Kuşadasıspor
Darıca Gençlerbirliği
2
2
FT
Matchday 13 (Group 2)
03.1211:00
Elazığspor
Altındağ Spor
2
0
FT
03.1211:00
Silifke Belediyespor
Sapanca Gençlikspor
2
1
FT
03.1211:00
Turgutluspor
Pazarspor
2
0
FT
03.1211:00
Batman Petrolspor
Amasyaspor 1968
1
0
FT
Matchday 13 (Group 3)
03.1211:00
1922 Konyaspor
Sivas Belediyespor
2
0
FT
03.1211:00
Belediye Kütahyaspor
Viven Bornova
3
0
FT
03.1211:00
Ağrı 1970
Erbaaspor
0
1
FT
Matchday 13 (Group 4)
03.1211:00
Orduspor 1967
Kestelspor
2
2
FT
Matchday 13 (Group 3)
03.1211:00
Bayburt ÖİS
Osmaniyespor
0
2
FT
Matchday 13 (Group 2)
03.1211:00
Ergene Velimeşespor
Eynesil Belediyespor
3
4
FT
Matchday 13 (Group 4)
03.1211:00
Adana 1954 FK
Bursa Yıldırımspor
3
1
FT
03.1211:00
Çankaya FK
Nevşehir Belediyespor
0
0
FT
Matchday 13 (Group 3)
03.1210:00
Silivrispor
Fatsa Belediyespor
2
2
FT
02.1211:00
Akhisarspor
Tepecikspor
0
5
FT
Matchday 13 (Group 4)
02.1211:00
Sultanbeyli Belediyespor
Elazığ Karakoçan FK
2
1
FT
02.1211:00
Sebat Gençlikspor
Çatalcaspor
1
0
FT
02.1211:00
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
Balıkesirspor
1
1
FT
Matchday 13 (Group 1)
02.1211:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Arguvan Belediyespor
2
1
FT
02.1211:00
Kepez Belediyespor
Mardin 1969
1
0
FT
Matchday 13 (Group 4)
01.1211:00
Siirt İl Özel İdaresi
1984 Muşspor
1
1
FT
Matchday 12 (Group 1)
26.1111:00
52 Orduspor
Talasgücü Belediyespor
0
0
FT
26.1111:00
Artvin Hopaspor
İnegöl Kafkas Gençlik
0
0
FT
26.1111:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Aliağa FAŞ
1
1
FT
26.1111:00
Tarsus İdman Yurdu
Kepez Belediyespor
1
3
FT
26.1111:00
Mardin 1969
Kırıkkale Büyük Anadolu
2
0
FT
26.1111:00
Arguvan Belediyespor
Edirnespor
1
2
FT
Matchday 12 (Group 2)
26.1111:00
Altındağ Spor
Silifke Belediyespor
0
0
FT
26.1111:00
Eynesil Belediyespor
Batman Petrolspor
0
2
FT
26.1111:00
Amasyaspor 1968
Turgutluspor
1
1
FT
Matchday 12 (Group 4)
26.1111:00
Bursa Yıldırımspor
Sebat Gençlikspor
1
1
FT
Matchday 12 (Group 2)
26.1111:00
1954 Kelkit Belediyespor
Anadolu Üniversitesi
1
3
FT
26.1111:00
Efeler 09 Spor
Karşıyaka
2
3
FT
26.1111:00
Sapanca Gençlikspor
Ergene Velimeşespor
2
0
FT
Matchday 12 (Group 3)
26.1111:00
Erbaaspor
Kuşadasıspor
0
0
FT
Matchday 12 (Group 4)
26.1111:00
Balıkesirspor
Adana 1954 FK
0
0
FT
26.1111:00
Çatalcaspor
Çankaya FK
1
1
FT
26.1111:00
1984 Muşspor
Orduspor 1967
0
3
FT
Matchday 12 (Group 3)
26.1111:00
Karaköprü Belediyespor
Bayburt ÖİS
1
0
FT
Matchday 12 (Group 4)
26.1111:00
Nevşehir Belediyespor
Sultanbeyli Belediyespor
1
0
FT
Matchday 12 (Group 3)
26.1111:00
Sivas Belediyespor
Silivrispor
1
2
FT
26.1111:00
Fatsa Belediyespor
Belediye Kütahyaspor
0
0
FT
26.1111:00
Osmaniyespor
1922 Konyaspor
1
0
FT
26.1111:00
Viven Bornova
Akhisarspor
4
0
FT
Matchday 12 (Group 4)
26.1111:00
Elazığ Karakoçan FK
Siirt İl Özel İdaresi
1
2
FT
Matchday 12 (Group 3)
26.1110:00
Tepecikspor
Ağrı 1970
4
0
FT
Matchday 12 (Group 4)
25.1111:00
Bergama Belediyespor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
0
1
FT
Matchday 12 (Group 2)
25.1111:00
Kartal Bulvarspor
Elazığspor
1
1
FT
Matchday 12 (Group 1)
25.1111:00
İstanbul Sinopspor
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
1
2
FT
Matchday 11 (Group 3)
19.1111:00
Kuşadasıspor
Tepecikspor
4
0
FT
19.1111:00
Ağrı 1970
Viven Bornova
2
0
FT
19.1111:00
Belediye Kütahyaspor
Sivas Belediyespor
1
1
FT
Matchday 11 (Group 1)
19.1111:00
Aliağa FAŞ
Mardin 1969
2
0
FT
Matchday 11 (Group 3)
19.1111:00
1922 Konyaspor
Karaköprü Belediyespor
0
3
FT
19.1111:00
Darıca Gençlerbirliği
Erbaaspor
2
2
FT
Matchday 11 (Group 1)
19.1111:00
Gümüşhanespor
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
1
FT
19.1111:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
Tarsus İdman Yurdu
0
0
FT