Division 2 (2024)
0
1092 matches
Today's matches
Sweden : Division 2
26.0417:00
Säffle SK
Herrestads AIF
Preview
26.0417:00
Boden
Kiruna FF
Preview
26.0417:00
Landvetter IS
Sävedalen
Preview
26.0417:00
IFK Skövde
Lidköping
Preview
26.0417:30
FC Nacka Iliria
IFK Eskilstuna
Preview
26.0417:30
IK Sleipner
Nyköping
Preview
26.0417:30
Kongahälla
Gauthiod
Preview
Latest scores
Sweden : Division 2
Matchday 4 (Södra Svealand)
22.0417:00
Åtvidaberg
Smedby
2
0
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
22.0417:00
Balkan
Hässleholms IF
0
2
FT
Matchday 4 (Södra Svealand)
21.0416:00
IFK Eskilstuna
Syrianska
1
2
FT
Matchday 4 (Västra Götaland)
21.0414:00
Västra Frölunda
Öckerö IF
2
0
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
21.0414:00
Karlshamn
Berga
2
1
FT
Matchday 4 (Norra Svealand)
21.0414:00
Arlanda
Hudiksvall
3
3
FT
Matchday 4 (Västra Götaland)
21.0413:00
Tord
Hittarps IK
3
0
FT
Matchday 4 (Södra Svealand)
21.0413:00
Ljungsbro
FC Nacka Iliria
4
4
FT
21.0412:30
Sylvia
IK Sleipner
4
0
FT
Matchday 4 (Norra Götaland)
21.0412:00
Kumla
Säffle SK
2
1
FT
Matchday 4 (Västra Götaland)
21.0412:00
Sävedalen
Astrio
1
3
FT
21.0411:00
Varbergs GIF
Qviding FIF
2
0
FT
Matchday 4 (Södra Svealand)
21.0411:00
Enskede
Mjölby
0
2
FT
21.0411:00
Huddinge
Arameiska / Syrianska
0
1
FT
Matchday 4 (Norra Svealand)
21.0411:00
Järfälla
Sandvikens AIK
4
1
FT
Matchday 4 (Norrland)
21.0411:00
IFK Östersund
IFK Luleå
2
2
FT
Matchday 4 (Norra Svealand)
20.0415:00
Gute
Viggbyholms IK
3
1
FT
Matchday 4 (Södra Svealand)
20.0414:00
Nyköping
Haninge
1
3
FT
Matchday 4 (Norra Svealand)
20.0414:00
FOC Farsta
Falu BS FK
4
0
FT
20.0414:00
IK Franke
Kungsängen
2
1
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
20.0412:00
IFK Trelleborg
Kristianstad
2
2
FT
Matchday 4 (Västra Götaland)
20.0412:00
Husqvarna
Laholms FK
2
1
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
20.0412:00
Räppe
Karlskrona
2
4
FT
Matchday 4 (Norrland)
20.0412:00
Bergnäsets
Team Thoren
0
2
FT
20.0412:00
Skellefteå
IF Älgarna
3
1
FT
20.0412:00
Lucksta IF
Täfteå
3
1
FT
20.0412:00
Ytterhogdal
Gottne
4
1
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
20.0412:00
IFK Simrishamn
Österlen
2
3
FT
Matchday 4 (Norrland)
20.0411:00
Frösö
Boden
0
3
FT
Matchday 4 (Norra Götaland)
20.0411:00
Stenungsund
Ahlafors
0
0
FT
Matchday 4 (Norra Svealand)
20.0411:00
IFK Österåker
Dalkurd
3
1
FT
Matchday 4 (Västra Götaland)
20.0411:00
Bergdalens IK
Jonsereds IF
1
3
FT
Matchday 4 (Norra Götaland)
20.0411:00
Vänersborgs FK
Vänersborgs IF
1
1
FT
Matchday 4 (Norrland)
20.0410:00
Kiruna FF
Umeå FC Akademi
2
0
FT
Matchday 4 (Norra Götaland)
19.0417:15
Herrestads AIF
Kongahälla
2
2
FT
19.0417:00
IFK Skövde
Grebbestad
4
1
FT
Matchday 4 (Västra Götaland)
19.0417:00
Lindome
Landvetter IS
3
1
FT
Matchday 4 (Norra Götaland)
19.0417:00
Motala
Forward
2
1
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
19.0417:00
IFK Hässleholm
Högaborgs BK
1
3
FT
Matchday 4 (Norra Svealand)
19.0417:00
Enköping
Skiljebo
2
1
FT
Matchday 4 (Södra Götaland)
19.0416:30
Nosaby
IF Lödde
1
0
FT
Matchday 4 (Norra Götaland)
19.0416:30
Lidköping
Gauthiod
1
1
FT
Matchday 3 (Södra Götaland)
14.0414:00
Kristianstad
Karlshamn
4
1
FT
14.0414:00
IF Lödde
IFK Trelleborg
3
0
FT
Matchday 3 (Södra Svealand)
14.0414:00
Syrianska
Ljungsbro
1
2
FT
14.0413:00
Mjölby
FC Nacka Iliria
0
3
FT
Matchday 3 (Norra Svealand)
14.0413:00
Kungsängen
Sandvikens AIK
1
0
FT
Matchday 3 (Södra Svealand)
14.0413:00
Arameiska / Syrianska
Nyköping
1
1
FT
Matchday 3 (Norra Svealand)
14.0412:00
Hudiksvall
FOC Farsta
1
1
FT
Matchday 3 (Norra Götaland)
14.0412:00
Forward
Stenungsund
1
2
FT
Matchday 3 (Västra Götaland)
14.0412:00
Öckerö IF
Bergdalens IK
3
1
FT
Matchday 3 (Norra Svealand)
14.0411:30
Falu BS FK
IFK Österåker
2
0
FT
Matchday 3 (Södra Götaland)
14.0411:00
Karlskrona
Nosaby
3
0
FT
Matchday 3 (Södra Svealand)
14.0411:00
Enskede
Åtvidaberg
2
1
FT
Matchday 3 (Västra Götaland)
14.0410:00
Qviding FIF
Sävedalen
0
1
FT
Matchday 3 (Norrland)
13.0417:00
Gottne
Lucksta IF
3
2
FT
13.0414:00
Team Thoren
IFK Östersund
2
1
FT
Matchday 3 (Södra Svealand)
13.0414:00
Haninge
Sylvia
5
2
FT
13.0414:00
Smedby
Huddinge
3
1
FT
Matchday 3 (Norra Götaland)
13.0414:00
Vänersborgs IF
Motala
1
0
FT
Matchday 3 (Norra Svealand)
13.0414:00
Dalkurd
Järfälla
1
3
FT
Matchday 3 (Norrland)
13.0414:00
Umeå FC Akademi
Frösö
1
0
FT
Matchday 3 (Norra Svealand)
13.0414:00
IK Franke
Enköping
2
4
FT
13.0413:00
Skiljebo
Gute
3
2
FT
Matchday 3 (Norrland)
13.0412:00
Täfteå
Skellefteå
1
3
FT
13.0412:00
IFK Luleå
Ytterhogdal
2
1
FT
Matchday 3 (Södra Götaland)
13.0412:00
Berga
IFK Hässleholm
0
0
FT
Matchday 3 (Norra Götaland)
13.0412:00
Säffle SK
Vänersborgs FK
1
2
FT
13.0412:00
Gauthiod
Herrestads AIF
0
2
FT
13.0412:00
Kongahälla
Kumla
2
1
FT
Matchday 3 (Västra Götaland)
13.0412:00
Laholms FK
Tord
5
3
FT
13.0412:00
Astrio
Lindome
3
0
FT
Matchday 3 (Norra Svealand)
13.0411:00
Viggbyholms IK
Arlanda
1
1
FT
Matchday 3 (Södra Götaland)
13.0411:00
Österlen
Balkan
1
0
FT
Matchday 3 (Västra Götaland)
13.0411:00
Jonsereds IF
Varbergs GIF
1
2
FT
Matchday 3 (Södra Götaland)
13.0411:00
Högaborgs BK
IFK Simrishamn
1
2
FT
Matchday 3 (Västra Götaland)
13.0411:00
Landvetter IS
Husqvarna
2
2
FT
Matchday 3 (Norrland)
13.0410:00
IF Älgarna
Kiruna FF
1
3
FT
Matchday 3 (Västra Götaland)
13.0410:00
Hittarps IK
Västra Frölunda
0
4
FT
Matchday 3 (Norra Götaland)
12.0417:30
Ahlafors
IFK Skövde
3
2
FT
12.0417:30
Grebbestad
Lidköping
1
3
FT
Matchday 3 (Södra Svealand)
12.0417:30
IK Sleipner
IFK Eskilstuna
2
2
FT
Matchday 3 (Södra Götaland)
12.0417:00
Hässleholms IF
Räppe
2
1
FT
Matchday 3 (Norrland)
12.0417:00
Boden
Bergnäsets
2
0
FT
Matchday 2 (Södra Götaland)
08.0417:00
Balkan
Högaborgs BK
4
0
FT
Matchday 2 (Södra Svealand)
07.0415:00
IFK Eskilstuna
Haninge
1
4
FT
Matchday 2 (Norra Svealand)
07.0414:00
Kungsängen
Enköping
0
1
FT
Matchday 2 (Södra Svealand)
07.0414:00
Huddinge
Enskede
2
3
FT
Matchday 2 (Västra Götaland)
07.0414:00
Bergdalens IK
Varbergs GIF
0
2
FT
Matchday 2 (Norrland)
07.0414:00
IFK Östersund
IF Älgarna
4
1
FT
Matchday 2 (Norra Götaland)
07.0413:00
Lidköping
Herrestads AIF
3
2
FT
Matchday 2 (Norra Svealand)
07.0412:00
IFK Österåker
Hudiksvall
1
1
FT
Matchday 2 (Södra Götaland)
07.0412:00
Räppe
Österlen
1
4
FT
Matchday 2 (Södra Svealand)
07.0412:00
Nyköping
Smedby
2
1
FT
Matchday 2 (Västra Götaland)
07.0412:00
Husqvarna
Astrio
1
1
FT
Matchday 2 (Södra Svealand)
07.0411:00
Sylvia
Arameiska / Syrianska
2
1
FT
Matchday 2 (Södra Götaland)
07.0411:00
IF Lödde
Karlskrona
0
1
FT
Matchday 2 (Norrland)
07.0411:00
Frösö
Kiruna FF
1
2
FT
Matchday 2 (Västra Götaland)
07.0411:00
Västra Frölunda
Laholms FK
4
1
FT
Matchday 2 (Norra Svealand)
07.0410:00
Sandvikens AIK
Dalkurd
2
0
FT