3. SNL (2023/2024)
0
364 matches
Latest scores
Slovenia : 3. SNL
Matchday 21 (West)
21.0415:00
Brda Dobrovo
NK Kočevje
1
2
FT
Matchday 21 (East)
21.0414:30
Šmartno
Rače
0
0
FT
20.0416:30
Brežice
Korotan Prevalje
4
1
FT
20.0416:00
Dobrovce
NK Avto Rajh Ljutomer
3
1
FT
Matchday 21 (West)
20.0415:00
ND Slovan Ljubljana
Adria
5
0
FT
20.0415:00
Škofja Loka
Šencur
2
2
FT
20.0415:00
Šobec Lesce
Vipava
0
0
FT
20.0415:00
Dob
Svoboda
1
0
FT
20.0415:00
NK Dren Vrhnika
Žiri
3
0
FT
20.0415:00
NK Jesenice
Izola
0
0
FT
Matchday 21 (East)
20.0414:30
NK Hajdina
NŠ Drava
3
2
FT
20.0414:30
Podvinci
Šampion Celje
7
0
FT
20.0414:30
Dravograd
Zavrč
0
2
FT
19.0417:30
Krško
Videm
6
2
FT
Matchday 20 (West)
14.0414:30
Vipava
Dob
0
1
FT
14.0414:00
ND Slovan Ljubljana
NK Jesenice
2
1
FT
Matchday 20 (East)
13.0416:00
Dobrovce
Podvinci
1
1
FT
Matchday 20 (West)
13.0414:30
Adria
Svoboda
2
2
FT
13.0414:30
Žiri
Brda Dobrovo
4
1
FT
Matchday 20 (East)
13.0414:30
Šampion Celje
Brežice
2
3
FT
13.0414:30
NŠ Drava
Dravograd
5
1
FT
13.0414:30
NK Avto Rajh Ljutomer
Zavrč
6
2
FT
13.0414:30
Rače
Krško
1
1
FT
Matchday 20 (West)
13.0414:30
Izola
NK Dren Vrhnika
1
4
FT
Matchday 20 (East)
13.0414:30
Videm
NK Hajdina
0
1
FT
Matchday 20 (West)
13.0414:30
NK Kočevje
Škofja Loka
1
1
FT
Matchday 20 (East)
13.0411:30
Korotan Prevalje
Šmartno
3
1
FT
Matchday 20 (West)
12.0417:00
Šencur
Šobec Lesce
4
2
FT
Matchday 19 (East)
07.0414:00
Šmartno
Šampion Celje
0
2
FT
07.0414:00
Dravograd
Videm
0
4
FT
Matchday 19 (West)
07.0414:00
Brda Dobrovo
Izola
1
3
FT
Matchday 19 (East)
06.0416:00
Brežice
Dobrovce
2
1
FT
06.0414:00
Podvinci
NK Avto Rajh Ljutomer
2
1
FT
Matchday 19 (West)
06.0414:00
Svoboda
Vipava
2
1
FT
06.0414:00
Šobec Lesce
NK Kočevje
4
0
FT
06.0414:00
Škofja Loka
Žiri
2
2
FT
06.0414:00
Dob
Šencur
2
0
FT
Matchday 19 (East)
06.0414:00
Zavrč
NŠ Drava
0
4
FT
Matchday 19 (West)
06.0414:00
NK Dren Vrhnika
ND Slovan Ljubljana
1
1
FT
Matchday 19 (East)
06.0414:00
NK Hajdina
Rače
1
1
FT
06.0414:00
Krško
Korotan Prevalje
3
3
FT
Matchday 19 (West)
06.0414:00
NK Jesenice
Adria
3
0
FT
Matchday 18 (East)
30.0317:00
Dobrovce
Šmartno
2
1
FT
30.0315:00
Šampion Celje
Krško
1
2
FT
Matchday 18 (West)
30.0314:30
ND Slovan Ljubljana
Brda Dobrovo
6
0
FT
Matchday 5 (West)
30.0314:30
Škofja Loka
Izola
6
1
FT
Matchday 18 (West)
30.0314:30
NK Jesenice
NK Dren Vrhnika
2
1
FT
30.0314:30
Žiri
Šobec Lesce
1
1
FT
30.0314:30
NK Kočevje
Dob
0
5
FT
30.0314:30
Adria
Vipava
1
2
FT
Matchday 18 (East)
30.0314:00
NK Avto Rajh Ljutomer
NŠ Drava
1
3
FT
30.0314:00
Videm
Zavrč
1
4
FT
30.0314:00
Korotan Prevalje
NK Hajdina
3
0
FT
30.0314:00
Rače
Dravograd
6
0
FT
30.0314:00
Podvinci
Brežice
1
2
FT
Matchday 18 (West)
29.0318:00
Šencur
Svoboda
1
2
FT
Matchday 17 (East)
24.0314:00
Šmartno
Podvinci
2
0
FT
Matchday 17 (West)
24.0314:00
Vipava
Šencur
5
0
FT
24.0314:00
Brda Dobrovo
NK Jesenice
0
5
FT
Matchday 17 (East)
23.0316:30
Brežice
NK Avto Rajh Ljutomer
8
0
FT
Matchday 17 (West)
23.0314:00
Škofja Loka
ND Slovan Ljubljana
2
3
FT
Matchday 17 (East)
23.0314:00
NK Hajdina
Šampion Celje
1
2
FT
23.0314:00
Dravograd
Korotan Prevalje
1
3
FT
Matchday 17 (West)
23.0314:00
Šobec Lesce
Izola
2
3
FT
Matchday 17 (East)
23.0314:00
NŠ Drava
Videm
3
1
FT
Matchday 17 (West)
23.0314:00
Svoboda
NK Kočevje
2
1
FT
23.0314:00
Dob
Žiri
2
1
FT
Matchday 17 (East)
23.0313:00
Zavrč
Rače
2
1
FT
Matchday 17 (West)
23.0313:00
NK Dren Vrhnika
Adria
1
2
FT
Matchday 17 (East)
22.0318:00
Krško
Dobrovce
6
0
FT
Matchday 16 (West)
17.0313:00
NK Dren Vrhnika
Brda Dobrovo
2
1
FT
Matchday 16 (East)
16.0316:30
Brežice
Šmartno
4
4
FT
16.0314:30
Šampion Celje
Dravograd
6
0
FT
16.0314:00
Rače
NŠ Drava
3
1
FT
Matchday 16 (West)
16.0314:00
NK Jesenice
Škofja Loka
3
0
FT
16.0314:00
ND Slovan Ljubljana
Šobec Lesce
3
2
FT
Matchday 16 (East)
16.0314:00
Korotan Prevalje
Zavrč
1
1
FT
Matchday 16 (West)
16.0314:00
Žiri
Svoboda
1
0
FT
16.0314:00
Izola
Dob
0
3
FT
Matchday 16 (East)
16.0314:00
Podvinci
Krško
2
1
FT
Matchday 16 (West)
16.0314:00
Adria
Šencur
4
1
FT
Matchday 16 (East)
16.0314:00
NK Avto Rajh Ljutomer
Videm
1
2
FT
Matchday 16 (West)
16.0314:00
NK Kočevje
Vipava
2
2
FT
Matchday 16 (East)
16.0313:00
Dobrovce
NK Hajdina
1
0
FT
Matchday 15 (East)
10.0314:00
Šmartno
NK Avto Rajh Ljutomer
4
2
FT
Matchday 15 (West)
10.0314:00
Brda Dobrovo
Adria
0
3
FT
10.0314:00
Vipava
Žiri
1
2
FT
10.0314:00
Svoboda
Izola
1
4
FT
Matchday 15 (East)
10.0309:30
Videm
Rače
3
0
FT
09.0314:00
Zavrč
Šampion Celje
1
2
FT
Matchday 15 (West)
09.0314:00
Šobec Lesce
NK Jesenice
1
1
FT
09.0314:00
Dob
ND Slovan Ljubljana
2
1
FT
09.0314:00
Škofja Loka
NK Dren Vrhnika
1
4
FT
Matchday 15 (East)
09.0314:00
NŠ Drava
Korotan Prevalje
3
0
FT
09.0314:00
Dravograd
Dobrovce
1
1
FT
09.0314:00
NK Hajdina
Podvinci
2
1
FT
Matchday 15 (West)
08.0318:00
Šencur
NK Kočevje
6
0
FT
Matchday 15 (East)
08.0317:00
Krško
Brežice
5
0
FT
Matchday 1 (West)
25.1111:30
Škofja Loka
Brda Dobrovo
7
0
FT
Matchday 11 (West)
24.1118:30
NK Dren Vrhnika
Vipava
0
2
FT