Regionalliga Women (2023/2024)
0
684 matches
Latest scores
Germany : Regionalliga Women
Matchday 9 (Nord)
29.1012:00
Hamburger SV II
Barmke
2
1
FT
Matchday 10 (West)
29.1012:00
SC Fortuna Köln
SSV Rhade 1925
2
0
FT
29.1012:00
FSV Gütersloh 2009 II
Leverkusen II
0
1
FT
29.1012:00
SV Walbeck
Recklinghausen
0
2
FT
Matchday 8 (Südwest)
22.1014:30
SG 99 Andernach II
Holzbach
4
2
FT
22.1013:15
SV Ober Olm
Montabaur
2
1
FT
Matchday 9 (West)
22.1013:00
Vorwärts Köln
SC Fortuna Köln
0
5
FT
Matchday 8 (Südwest)
22.1013:00
Issel
Riegelsberg
2
1
FT
Matchday 9 (West)
22.1013:00
Recklinghausen
FSV Gütersloh 2009 II
2
2
FT
22.1013:00
Köln II
Alemannia Aachen
5
0
FT
Matchday 8 (Südwest)
22.1012:00
Bad Neuenahr
Siegelbach
1
0
FT
22.1012:00
1. FSV Mainz 05
Saarbrücken
1
1
FT
Matchday 8 (Nord)
22.1012:00
BTSV Eintracht Braunschweig
Hamburger SV II
0
4
FT
Matchday 8 (Nordost)
22.1012:00
Union Berlin
Magdeburger FFC
5
0
FT
Matchday 8 (Nord)
22.1012:00
Büppel
Werder Bremen II
1
1
FT
22.1012:00
Buntentor
St. Pauli
4
1
FT
Matchday 8 (Süd)
22.1012:00
1. FFC Hof
Karlsruher SC
3
2
FT
22.1012:00
Eintracht Frankfurt III
TSV Neuenstein
2
1
FT
22.1012:00
Hessen Wetzlar
Hegnach
1
3
FT
Matchday 8 (Nord)
22.1012:00
Jesteburg / Bendestorf
Meppen II
1
4
FT
Matchday 8 (Süd)
22.1012:00
Würzburger Kickers
Jahn Calden
0
2
FT
Matchday 8 (Nord)
22.1012:00
Henstedt-Ulzburg
Barmke
3
1
FT
Matchday 8 (Nordost)
22.1012:00
RB Leipzig II
BW Berolina Mitte
3
2
FT
22.1012:00
Bischofswerdaer FV
Turbine Potsdam II
1
1
FT
22.1012:00
Türkiyemspor
Hertha BSC
1
0
FT
Matchday 9 (West)
22.1011:30
SSV Rhade 1925
Warbeyen
1
1
FT
22.1011:30
Leverkusen II
Bochum
1
1
FT
Matchday 8 (Süd)
22.1011:00
SC Dortelweil
Freiburg II
0
1
FT
Matchday 9 (West)
22.1011:00
Arminia Bielefeld
SV Walbeck
8
0
FT
Matchday 8 (Nordost)
22.1011:00
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
FFV Erfurt
0
2
FT
Matchday 8 (Südwest)
22.1011:00
Wörrstadt
Elversberg
1
3
FT
Matchday 8 (Süd)
22.1009:00
Wacker München
Kickers Offenbach
4
1
FT
Matchday 8 (Nordost)
21.1011:00
Viktoria Berlin
Carl Zeiss Jena II
1
0
FT
Matchday 8 (West)
15.1013:30
Vorwärts Köln
SSV Rhade 1925
1
9
FT
15.1013:30
Alemannia Aachen
Warbeyen
1
2
FT
Matchday 7 (Süd)
15.1013:00
Kickers Offenbach
Eintracht Frankfurt III
1
1
FT
Matchday 7 (Nord)
15.1013:00
Hannover 96
Büppel
8
0
FT
Matchday 8 (West)
15.1013:00
SGS Essen II
Leverkusen II
0
3
FT
15.1013:00
Bochum
Recklinghausen
6
1
FT
Matchday 7 (Südwest)
15.1012:30
Montabaur
1. FSV Mainz 05
1
3
FT
Matchday 7 (Süd)
15.1012:00
Karlsruher SC
SC Dortelweil
0
1
FT
15.1012:00
Jahn Calden
Hessen Wetzlar
0
1
FT
Matchday 7 (Südwest)
15.1012:00
Saarbrücken
Wörrstadt
5
1
FT
Matchday 7 (Nord)
15.1012:00
Henstedt-Ulzburg
BTSV Eintracht Braunschweig
5
1
FT
Matchday 7 (Süd)
15.1012:00
Freiburg II
Würzburger Kickers
0
0
FT
15.1012:00
Hegnach
Wacker München
1
1
FT
Matchday 7 (Südwest)
15.1012:00
Riegelsberg
SG 99 Andernach II
3
1
FT
15.1012:00
Holzbach
SV Ober Olm
4
3
FT
Matchday 7 (Nordost)
15.1012:00
FFV Erfurt
Union Berlin
0
9
FT
15.1012:00
Magdeburger FFC
Bischofswerdaer FV
3
1
FT
15.1012:00
BW Berolina Mitte
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
3
2
FT
Matchday 7 (Südwest)
15.1012:00
Bad Neuenahr
Issel
1
0
FT
Matchday 7 (Nord)
15.1011:00
St. Pauli
Holstein Kiel
5
2
FT
Matchday 7 (Süd)
15.1011:00
TSV Neuenstein
1. FFC Hof
0
1
FT
Matchday 7 (Nord)
15.1011:00
Meppen II
Buntentor
1
4
FT
15.1011:00
Barmke
Werder Bremen II
2
1
FT
Matchday 8 (West)
15.1011:00
SV Walbeck
Köln II
0
3
FT
Matchday 7 (Nordost)
15.1011:00
Turbine Potsdam II
Türkiyemspor
0
4
FT
Matchday 7 (Südwest)
15.1011:00
Siegelbach
Elversberg
0
1
FT
Matchday 8 (West)
15.1009:00
FSV Gütersloh 2009 II
Arminia Bielefeld
0
1
FT
Matchday 7 (West)
08.1013:30
Arminia Bielefeld
Bochum
1
4
FT
Matchday 6 (Südwest)
08.1013:15
SV Ober Olm
Riegelsberg
0
5
FT
Matchday 7 (West)
08.1013:00
Recklinghausen
SGS Essen II
0
1
FT
08.1013:00
Leverkusen II
SC Fortuna Köln
1
1
FT
08.1013:00
Köln II
FSV Gütersloh 2009 II
3
0
FT
Matchday 6 (Südwest)
08.1013:00
Issel
Siegelbach
1
3
FT
Matchday 6 (Nord)
08.1012:00
Holstein Kiel
Buntentor
0
2
FT
Matchday 6 (Südwest)
08.1012:00
1. FSV Mainz 05
Holzbach
8
1
FT
08.1012:00
Elversberg
Saarbrücken
0
2
FT
08.1012:00
SG 99 Andernach II
Bad Neuenahr
0
2
FT
Matchday 6 (Nord)
08.1012:00
Büppel
St. Pauli
1
0
FT
Matchday 6 (Süd)
08.1012:00
Jahn Calden
Hegnach
0
0
FT
08.1012:00
Würzburger Kickers
Karlsruher SC
0
3
FT
Matchday 6 (Nord)
08.1012:00
BTSV Eintracht Braunschweig
Werder Bremen II
1
1
FT
08.1012:00
Hamburger SV II
Meppen II
0
3
FT
Matchday 6 (Nordost)
08.1012:00
Türkiyemspor
Magdeburger FFC
3
0
FT
08.1012:00
Union Berlin
BW Berolina Mitte
13
0
FT
Matchday 6 (Nord)
08.1012:00
Jesteburg / Bendestorf
Henstedt-Ulzburg
2
3
FT
Matchday 7 (West)
08.1011:30
SSV Rhade 1925
Alemannia Aachen
2
3
FT
Matchday 6 (Süd)
08.1011:00
Eintracht Frankfurt III
Wacker München
3
0
FT
Matchday 6 (Nordost)
08.1011:00
RB Leipzig II
Viktoria Berlin
0
1
FT
Matchday 6 (Nord)
08.1011:00
Barmke
Hannover 96
1
3
FT
Matchday 6 (Südwest)
08.1011:00
Wörrstadt
Montabaur
2
2
FT
Matchday 6 (Nordost)
08.1009:30
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
Carl Zeiss Jena II
1
4
FT
08.1009:00
Turbine Potsdam II
Hertha BSC
0
3
FT
Matchday 6 (Süd)
08.1009:00
1. FFC Hof
Kickers Offenbach
0
1
FT
08.1009:00
Hessen Wetzlar
Freiburg II
0
2
FT
07.1013:00
SC Dortelweil
TSV Neuenstein
4
2
FT
Matchday 7 (West)
07.1011:00
Warbeyen
SV Walbeck
1
1
FT
Matchday 5 (Südwest)
03.1012:00
Montabaur
Elversberg
0
5
FT
Matchday 2 (Süd)
03.1011:00
Jahn Calden
Kickers Offenbach
3
2
FT
Matchday 3 (West)
03.1011:00
SV Walbeck
Bochum
0
3
FT
Matchday 6 (West)
01.1013:00
SGS Essen II
Arminia Bielefeld
3
1
FT
01.1013:00
Vorwärts Köln
Leverkusen II
0
1
FT
Matchday 5 (Südwest)
01.1013:00
Issel
SG 99 Andernach II
1
2
FT
01.1012:00
Siegelbach
Saarbrücken
1
0
FT
01.1012:00
Riegelsberg
1. FSV Mainz 05
0
3
FT
01.1012:00
Holzbach
Wörrstadt
4
2
FT
Matchday 7 (Nordost)
01.1012:00
Hertha BSC
Viktoria Berlin
2
1
FT
Matchday 5 (Südwest)
01.1012:00
Bad Neuenahr
SV Ober Olm
4
1
FT