Regionalliga Women (2023/2024)
0
684 matches
Latest scores
Germany : Regionalliga Women
Matchday 21 (West)
21.0413:00
Köln II
SV Walbeck
6
0
FT
Matchday 18 (Nordost)
21.0413:00
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
BW Berolina Mitte
0
0
FT
21.0413:00
RB Leipzig II
Carl Zeiss Jena II
3
1
FT
Matchday 21 (West)
21.0413:00
Warbeyen
Alemannia Aachen
4
0
FT
Matchday 17 (Südwest)
21.0412:30
Montabaur
Wörrstadt
5
0
FT
Matchday 17 (Nord)
21.0412:00
Werder Bremen II
BTSV Eintracht Braunschweig
6
0
FT
Matchday 18 (Nordost)
21.0412:00
Türkiyemspor
Turbine Potsdam II
1
5
FT
21.0412:00
Union Berlin
FFV Erfurt
15
0
FT
Matchday 18 (Süd)
21.0412:00
SC Dortelweil
Karlsruher SC
0
6
FT
Matchday 17 (Nord)
21.0412:00
Henstedt-Ulzburg
Jesteburg / Bendestorf
6
1
FT
Matchday 17 (Südwest)
21.0412:00
Siegelbach
Issel
1
1
FT
21.0412:00
Bad Neuenahr
SG 99 Andernach II
1
1
FT
21.0412:00
Saarbrücken
Elversberg
0
0
FT
Matchday 18 (Süd)
21.0412:00
1. FFC Hof
TSV Neuenstein
1
1
FT
Matchday 17 (Südwest)
21.0412:00
Riegelsberg
SV Ober Olm
6
0
FT
21.0412:00
Holzbach
1. FSV Mainz 05
0
11
FT
Matchday 18 (Nordost)
21.0412:00
Bischofswerdaer FV
Magdeburger FFC
0
3
FT
21.0412:00
Viktoria Berlin
Hertha BSC
5
0
FT
Matchday 18 (Süd)
21.0412:00
Würzburger Kickers
Freiburg II
1
5
FT
21.0412:00
Hessen Wetzlar
Jahn Calden
1
2
FT
21.0412:00
Wacker München
Hegnach
1
3
FT
21.0412:00
Eintracht Frankfurt III
Kickers Offenbach
2
3
FT
Matchday 21 (West)
21.0411:30
Leverkusen II
SGS Essen II
0
1
FT
21.0411:30
SSV Rhade 1925
Vorwärts Köln
1
1
FT
21.0411:00
Arminia Bielefeld
FSV Gütersloh 2009 II
3
2
FT
Matchday 17 (Nord)
21.0411:00
Meppen II
Hamburger SV II
2
1
FT
21.0411:00
St. Pauli
Büppel
5
1
FT
21.0411:00
Buntentor
Holstein Kiel
1
4
FT
21.0410:00
Hannover 96
Barmke
1
0
FT
Matchday 20 (West)
14.0413:00
Bochum
Arminia Bielefeld
2
0
FT
14.0413:00
Alemannia Aachen
SSV Rhade 1925
1
1
FT
Matchday 16 (Südwest)
14.0413:00
SV Ober Olm
Bad Neuenahr
0
3
FT
Matchday 17 (Nordost)
14.0413:00
Hertha BSC
Turbine Potsdam II
3
3
FT
Matchday 17 (Süd)
14.0412:00
Wacker München
Eintracht Frankfurt III
4
3
FT
14.0412:00
TSV Neuenstein
SC Dortelweil
2
1
FT
Matchday 17 (Nordost)
14.0412:00
Viktoria Berlin
RB Leipzig II
5
1
FT
14.0412:00
BW Berolina Mitte
Union Berlin
0
7
FT
14.0412:00
Magdeburger FFC
Türkiyemspor
2
1
FT
Matchday 17 (Süd)
14.0412:00
Hegnach
Jahn Calden
6
0
FT
Matchday 16 (Nord)
14.0412:00
BTSV Eintracht Braunschweig
Hannover 96
1
2
FT
14.0412:00
Hamburger SV II
Henstedt-Ulzburg
0
1
FT
14.0412:00
Büppel
Buntentor
0
3
FT
14.0412:00
Barmke
St. Pauli
0
0
FT
14.0412:00
Holstein Kiel
Meppen II
0
1
FT
Matchday 17 (Nordost)
14.0412:00
FFV Erfurt
Bischofswerdaer FV
4
1
FT
Matchday 17 (Süd)
14.0412:00
Kickers Offenbach
1. FFC Hof
8
0
FT
Matchday 17 (Nordost)
14.0412:00
Carl Zeiss Jena II
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
5
2
FT
Matchday 16 (Südwest)
14.0412:00
Wörrstadt
Holzbach
6
0
FT
14.0412:00
Saarbrücken
Siegelbach
2
0
FT
14.0412:00
SG 99 Andernach II
Issel
0
2
FT
14.0412:00
Elversberg
Montabaur
3
1
FT
14.0412:00
1. FSV Mainz 05
Riegelsberg
3
0
FT
Matchday 17 (Süd)
14.0411:00
Karlsruher SC
Würzburger Kickers
2
3
FT
Matchday 20 (West)
14.0411:00
SV Walbeck
Warbeyen
1
4
FT
14.0411:00
SC Fortuna Köln
Leverkusen II
4
2
FT
14.0411:00
FSV Gütersloh 2009 II
Köln II
2
3
FT
Matchday 17 (Süd)
14.0411:00
Freiburg II
Hessen Wetzlar
0
1
FT
Matchday 20 (West)
14.0410:00
SGS Essen II
Recklinghausen
0
3
FT
Matchday 16 (Nord)
13.0413:00
Jesteburg / Bendestorf
Werder Bremen II
0
3
FT
Matchday 19 (West)
07.0413:30
Alemannia Aachen
SV Walbeck
3
2
FT
Matchday 15 (Südwest)
07.0413:00
Montabaur
Saarbrücken
2
0
FT
Matchday 16 (Nordost)
07.0413:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
Viktoria Berlin
Matchday 15 (Nord)
07.0413:00
Hannover 96
Jesteburg / Bendestorf
2
2
FT
Matchday 19 (West)
07.0413:00
Recklinghausen
SC Fortuna Köln
0
4
FT
07.0413:00
Köln II
Bochum
1
1
FT
Matchday 15 (Nord)
07.0412:00
Holstein Kiel
Büppel
3
1
FT
Matchday 15 (Südwest)
07.0412:00
Siegelbach
SG 99 Andernach II
1
1
FT
07.0412:00
Issel
SV Ober Olm
4
1
FT
Matchday 15 (Nord)
07.0412:00
Werder Bremen II
Hamburger SV II
4
0
FT
Matchday 15 (Südwest)
07.0412:00
Holzbach
Elversberg
0
2
FT
07.0412:00
Riegelsberg
Wörrstadt
1
3
FT
07.0412:00
Bad Neuenahr
1. FSV Mainz 05
0
2
FT
Matchday 16 (Nordost)
07.0412:00
Union Berlin
Carl Zeiss Jena II
2
1
FT
07.0412:00
Türkiyemspor
FFV Erfurt
5
4
FT
07.0412:00
Turbine Potsdam II
Magdeburger FFC
3
2
FT
07.0412:00
Bischofswerdaer FV
BW Berolina Mitte
2
1
FT
Matchday 19 (West)
07.0411:30
Leverkusen II
Vorwärts Köln
1
2
FT
Matchday 15 (Nord)
07.0411:00
Meppen II
Henstedt-Ulzburg
1
2
FT
07.0411:00
St. Pauli
BTSV Eintracht Braunschweig
4
0
FT
Matchday 19 (West)
07.0411:00
Warbeyen
FSV Gütersloh 2009 II
2
1
FT
Matchday 15 (Nord)
07.0411:00
Buntentor
Barmke
2
0
FT
Matchday 19 (West)
07.0411:00
Arminia Bielefeld
SGS Essen II
2
3
FT
Matchday 16 (Nordost)
07.0411:00
RB Leipzig II
Hertha BSC
5
3
FT
Matchday 15 (West)
01.0413:30
Alemannia Aachen
SC Fortuna Köln
0
5
FT
Matchday 14 (Südwest)
24.0314:00
SV Ober Olm
SG 99 Andernach II
0
0
FT
Matchday 18 (West)
24.0314:00
Vorwärts Köln
Recklinghausen
2
0
FT
Matchday 14 (Südwest)
24.0314:00
Montabaur
Siegelbach
3
1
FT
Matchday 15 (Nordost)
24.0313:30
RB Leipzig II
1. FFC Fortuna Dresden Rähnitz
4
1
FT
Matchday 5 (Süd)
24.0313:00
Karlsruher SC
Hessen Wetzlar
1
2
FT
Matchday 14 (Südwest)
24.0313:00
Saarbrücken
Holzbach
5
0
FT
24.0313:00
Elversberg
Riegelsberg
1
1
FT
24.0313:00
1. FSV Mainz 05
Issel
5
0
FT
Matchday 14 (Nord)
24.0313:00
Hannover 96
Hamburger SV II
1
1
FT
Matchday 3 (Südwest)
24.0313:00
Bad Neuenahr
Wörrstadt
0
1
FT
Matchday 14 (Nord)
24.0313:00
BTSV Eintracht Braunschweig
Buntentor
1
1
FT
24.0313:00
Henstedt-Ulzburg
Werder Bremen II
2
0
FT
24.0313:00
Büppel
Meppen II
1
3
FT
Matchday 16 (Süd)
24.0313:00
Eintracht Frankfurt III
Hegnach
3
4
FT
Matchday 15 (Nordost)
24.0313:00
Viktoria Berlin
Union Berlin
0
3
FT
24.0313:00
FFV Erfurt
Turbine Potsdam II
1
5
FT