Torneo Federal A (2022)
0
559 matches
Latest scores
Argentina : Torneo Federal A
Promotion Play-offs - Final
13.1119:45
Racing Córdoba
Villa Mitre
0
0
FT
Promotion Play-offs - 3rd Round
06.1121:00
Racing Córdoba
Sarmiento Resistencia
2
0
FT
06.1118:00
Olimpo
Villa Mitre
0
0
FT
Promotion Play-offs - 2nd Round
30.1022:30
Sarmiento Resistencia
Ciudad de Bolívar
0
0
FT
30.1020:00
Racing Córdoba
Central Norte
1
0
FT
30.1019:00
Olimpo
Independiente Chivilcoy
2
1
FT
29.1019:00
Villa Mitre
CS General San Martín de Formosa
2
0
FT
Promotion Play-offs - 1st Round
23.1022:30
Sarmiento Resistencia
Juventud Unida Univ.
1
0
FT
23.1021:00
Central Norte
Sol de Mayo
2
0
FT
23.1020:00
Racing Córdoba
Sportivo Las Parejas
2
0
FT
23.1019:00
CS General San Martín de Formosa
Estudiantes de San Luis
1
1
FT
23.1019:00
Independiente Chivilcoy
Gimnasia y Tiro
1
1
FT
23.1019:00
Villa Mitre
Sportivo Belgrano
4
0
FT
23.1018:00
Ciudad de Bolívar
Douglas Haig
2
0
FT
22.1020:00
Olimpo
Sansinena
1
0
FT
Matchday 34 (South)
16.1019:30
Olimpo
Argentino Monte Maíz
2
0
FT
16.1019:00
Sportivo Desamparados
Juventud Unida Univ.
2
0
FT
16.1019:00
Ciudad de Bolívar
Huracán Las Heras
1
1
FT
Matchday 34 (North)
16.1019:00
Juventud Unida G.
Sportivo Las Parejas
0
1
FT
16.1019:00
Gimnasia Concepción
Atlético Paraná
4
1
FT
16.1019:00
Racing Córdoba
Gimnasia y Tiro
1
1
FT
16.1019:00
Sportivo Belgrano
Unión Sunchales
1
0
FT
16.1019:00
Defensores Belgrano VR
Central Norte
0
0
FT
16.1019:00
Douglas Haig
CS General San Martín de Formosa
1
1
FT
Matchday 34 (South)
16.1018:00
Independiente Chivilcoy
Sol de Mayo
2
0
FT
16.1014:00
Cipolletti
Ferro Carril Oeste LP
1
0
FT
Matchday 34 (North)
15.1023:00
Sarmiento Resistencia
Def. de Pronunciamiento
2
2
FT
Matchday 34 (South)
15.1019:30
Villa Mitre
Sportivo Peñarol
3
0
FT
15.1016:00
Deportivo Camioneros
Liniers Bahía Blanca
2
2
FT
15.1000:00
Estudiantes de San Luis
Circulo Deportivo
1
0
FT
Matchday 34 (North)
14.1019:10
Boca Unidos
Crucero del Norte
5
0
FT
Matchday 33 (South)
12.1019:00
Juventud Unida Univ.
Cipolletti
2
2
FT
Matchday 33 (North)
11.1000:00
Unión Sunchales
Racing Córdoba
1
1
FT
Matchday 33 (South)
10.1019:30
Huracán Las Heras
Sansinena
1
0
FT
10.1018:00
Circulo Deportivo
Deportivo Camioneros
1
1
FT
09.1023:00
Liniers Bahía Blanca
Sportivo Desamparados
0
0
FT
Matchday 33 (North)
09.1021:00
Central Norte
Douglas Haig
1
1
FT
Matchday 33 (South)
09.1020:00
Sportivo Peñarol
Ciudad de Bolívar
3
0
FT
09.1019:30
Ferro Carril Oeste LP
Villa Mitre
1
1
FT
Matchday 33 (North)
09.1019:30
CS General San Martín de Formosa
Sarmiento Resistencia
1
0
FT
Matchday 33 (South)
09.1019:00
Argentino Monte Maíz
Estudiantes de San Luis
0
2
FT
Matchday 33 (North)
09.1019:00
Def. de Pronunciamiento
Sportivo Belgrano
0
2
FT
09.1019:00
Sportivo Las Parejas
Boca Unidos
0
0
FT
09.1019:00
Gimnasia y Tiro
Gimnasia Concepción
3
0
FT
Matchday 33 (South)
09.1018:30
Sol de Mayo
Olimpo
1
1
FT
Matchday 33 (North)
08.1022:00
Atlético Paraná
Juventud Unida G.
2
0
FT
08.1020:00
Crucero del Norte
Juventud Antoniana
2
0
FT
Matchday 32 (North)
03.1023:30
Sportivo Belgrano
CS General San Martín de Formosa
2
1
FT
02.1022:00
Juventud Antoniana
Sportivo Las Parejas
5
0
FT
Matchday 32 (South)
02.1019:30
Sportivo Desamparados
Circulo Deportivo
3
0
FT
Matchday 32 (North)
02.1019:30
Racing Córdoba
Def. de Pronunciamiento
1
0
FT
02.1019:00
Douglas Haig
Defensores Belgrano VR
1
0
FT
Matchday 32 (South)
02.1019:00
Estudiantes de San Luis
Sol de Mayo
0
0
FT
Matchday 32 (North)
02.1019:00
Gimnasia Concepción
Unión Sunchales
1
0
FT
02.1019:00
Boca Unidos
Atlético Paraná
0
0
FT
Matchday 32 (South)
02.1019:00
Villa Mitre
Juventud Unida Univ.
2
1
FT
Matchday 32 (North)
02.1014:00
Juventud Unida G.
Gimnasia y Tiro
2
2
FT
Matchday 32 (South)
02.1014:00
Deportivo Camioneros
Argentino Monte Maíz
1
2
FT
Matchday 32 (North)
02.1000:00
Sarmiento Resistencia
Central Norte
1
1
FT
Matchday 32 (South)
01.1019:00
Ciudad de Bolívar
Ferro Carril Oeste LP
2
0
FT
01.1019:00
Sansinena
Sportivo Peñarol
1
0
FT
01.1019:00
Olimpo
Independiente Chivilcoy
2
1
FT
01.1014:00
Cipolletti
Liniers Bahía Blanca
1
2
FT
Matchday 31 (North)
26.0923:00
Unión Sunchales
Juventud Unida G.
2
1
FT
25.0922:00
Atlético Paraná
Juventud Antoniana
1
3
FT
25.0920:30
Central Norte
Sportivo Belgrano
1
1
FT
Matchday 31 (South)
25.0919:30
Sportivo Peñarol
Huracán Las Heras
1
0
FT
Matchday 31 (North)
25.0919:00
CS General San Martín de Formosa
Racing Córdoba
0
0
FT
25.0919:00
Gimnasia y Tiro
Boca Unidos
2
0
FT
25.0919:00
Sportivo Las Parejas
Crucero del Norte
2
0
FT
25.0919:00
Defensores Belgrano VR
Sarmiento Resistencia
0
1
FT
Matchday 31 (South)
25.0919:00
Ferro Carril Oeste LP
Sansinena
2
1
FT
25.0919:00
Juventud Unida Univ.
Ciudad de Bolívar
0
2
FT
25.0919:00
Independiente Chivilcoy
Estudiantes de San Luis
2
1
FT
25.0919:00
Argentino Monte Maíz
Sportivo Desamparados
0
0
FT
25.0918:30
Sol de Mayo
Deportivo Camioneros
2
0
FT
Matchday 31 (North)
25.0918:00
Def. de Pronunciamiento
Gimnasia Concepción
3
0
FT
Matchday 31 (South)
25.0918:00
Circulo Deportivo
Cipolletti
1
0
FT
24.0923:00
Liniers Bahía Blanca
Villa Mitre
2
0
FT
Matchday 30 (North)
22.0901:15
Juventud Antoniana
Gimnasia y Tiro
1
1
FT
Matchday 24 (South)
21.0919:00
Sportivo Peñarol
Sol de Mayo
1
1
FT
Matchday 30 (North)
20.0900:05
Sarmiento Resistencia
Douglas Haig
2
1
FT
18.0919:30
Racing Córdoba
Central Norte
1
0
FT
Matchday 30 (South)
18.0919:00
Estudiantes de San Luis
Olimpo
0
1
FT
18.0919:00
Huracán Las Heras
Ferro Carril Oeste LP
0
0
FT
Matchday 30 (North)
18.0919:00
Boca Unidos
Unión Sunchales
2
0
FT
18.0919:00
Crucero del Norte
Atlético Paraná
1
0
FT
18.0919:00
Gimnasia Concepción
CS General San Martín de Formosa
0
2
FT
18.0919:00
Sportivo Belgrano
Defensores Belgrano VR
0
1
FT
Matchday 30 (South)
18.0919:00
Villa Mitre
Circulo Deportivo
2
2
FT
18.0919:00
Sansinena
Juventud Unida Univ.
3
1
FT
Matchday 30 (North)
18.0914:00
Juventud Unida G.
Def. de Pronunciamiento
1
0
FT
Matchday 30 (South)
18.0914:00
Deportivo Camioneros
Independiente Chivilcoy
0
4
FT
18.0914:00
Cipolletti
Argentino Monte Maíz
1
0
FT
17.0919:30
Sportivo Desamparados
Sol de Mayo
1
0
FT
17.0919:05
Ciudad de Bolívar
Liniers Bahía Blanca
2
1
FT
Matchday 29 (North)
12.0917:00
Douglas Haig
Sportivo Belgrano
1
0
FT
Matchday 29 (South)
11.0923:30
Liniers Bahía Blanca
Sansinena
2
2
FT
Matchday 29 (North)
11.0923:00
Atlético Paraná
Sportivo Las Parejas
1
2
FT
11.0918:30
Unión Sunchales
Juventud Antoniana
1
0
FT