Coppa Titano (2010/2011)
0
67 matches
Latest scores
San Marino : Coppa Titano
Final
30.0419:00
Juvenes / Dogana
Virtus
4
1
FT
Semi-finals
26.0419:15
Virtus
Murata
2
1
FT
26.0419:15
Juvenes / Dogana
Pennarossa
1
0
FT
Quarter-finals
21.0419:15
Virtus
Domagnano
AET
1
0
0
0
FT
21.0419:15
Cosmos
Murata
0
5
FT
21.0419:15
Juvenes / Dogana
Folgore
3
1
FT
21.0419:15
Tre Fiori
Pennarossa
PSO
4
6
1
1
FT
Matchday 10 (Group Stage)
30.0319:15
Folgore
Libertas
3
0
FT
30.0319:15
Tre Fiori
Domagnano
0
5
FT
30.0319:15
Cosmos
Faetano
2
0
FT
30.0319:15
Fiorentino
San Giovanni
2
1
FT
30.0319:15
Juvenes / Dogana
Murata
0
2
FT
30.0319:15
Pennarossa
Cailungo
2
0
FT
Matchday 9 (Group Stage)
23.0320:15
La Fiorita
Tre Fiori
1
1
FT
23.0320:15
Virtus
Libertas
0
0
FT
23.0320:15
Cailungo
Folgore
1
3
FT
23.0320:15
San Giovanni
Murata
1
3
FT
23.0320:15
Tre Penne
Juvenes / Dogana
1
1
FT
23.0320:15
Faetano
Domagnano
1
3
FT
Matchday 8 (Group Stage)
16.0320:15
Libertas
Pennarossa
1
2
FT
16.0320:15
Cosmos
Tre Fiori
0
2
FT
16.0320:15
Domagnano
La Fiorita
3
3
FT
16.0320:15
Virtus
Folgore
3
0
FT
16.0320:15
Fiorentino
Juvenes / Dogana
2
1
FT
16.0320:15
Murata
Tre Penne
1
1
FT
Matchday 4 (Group Stage)
02.0220:15
Folgore
Cailungo
1
0
FT
Matchday 7 (Group Stage)
30.0117:00
Murata
Fiorentino
1
1
FT
30.0114:00
Domagnano
Cosmos
0
1
FT
30.0114:00
Folgore
Pennarossa
0
1
FT
29.0114:00
Cailungo
Virtus
0
1
FT
29.0114:00
San Giovanni
Tre Penne
1
0
FT
29.0114:00
Faetano
La Fiorita
4
3
FT
Matchday 6 (Group Stage)
26.0120:15
Pennarossa
Virtus
3
5
FT
26.0120:15
Libertas
Cailungo
1
1
FT
26.0120:15
Tre Penne
Fiorentino
2
2
FT
25.0120:15
La Fiorita
Cosmos
1
2
FT
25.0120:15
Tre Fiori
Faetano
1
0
FT
25.0120:15
Juvenes / Dogana
San Giovanni
4
2
FT
Matchday 5 (Group Stage)
16.0114:00
Faetano
Cosmos
0
0
FT
16.0114:00
Domagnano
Tre Fiori
0
1
FT
16.0114:00
Cailungo
Pennarossa
2
1
FT
15.0117:00
Libertas
Folgore
1
2
FT
15.0114:00
San Giovanni
Fiorentino
0
1
FT
15.0114:00
Murata
Juvenes / Dogana
1
3
FT
Matchday 4 (Group Stage)
01.1220:15
Domagnano
Faetano
0
1
FT
01.1220:15
Tre Fiori
La Fiorita
2
2
FT
01.1220:15
Juvenes / Dogana
Tre Penne
2
2
FT
01.1220:15
Murata
San Giovanni
2
2
FT
01.1220:15
Libertas
Virtus
2
2
FT
Matchday 3 (Group Stage)
10.1120:15
Tre Fiori
Cosmos
1
1
FT
10.1120:15
Folgore
Virtus
1
2
FT
10.1120:15
Pennarossa
Libertas
4
2
FT
10.1120:15
Juvenes / Dogana
Fiorentino
3
0
FT
10.1120:15
Tre Penne
Murata
1
1
FT
10.1120:15
La Fiorita
Domagnano
0
2
FT
Matchday 2 (Group Stage)
22.0919:15
La Fiorita
Faetano
3
2
FT
22.0919:15
Fiorentino
Murata
1
2
FT
22.0919:15
Cosmos
Domagnano
1
1
FT
22.0919:15
Tre Penne
San Giovanni
5
1
FT
22.0919:15
Pennarossa
Folgore
0
0
FT
22.0919:15
Virtus
Cailungo
2
2
FT
Matchday 1 (Group Stage)
12.0913:30
Cosmos
La Fiorita
1
3
FT
12.0913:30
Fiorentino
Tre Penne
1
2
FT
12.0913:30
Faetano
Tre Fiori
1
1
FT
11.0913:30
San Giovanni
Juvenes / Dogana
2
4
FT
11.0913:30
Cailungo
Libertas
0
1
FT
11.0913:30
Virtus
Pennarossa
2
1
FT