Andrey Pelykh (A. Pelykh)
Last matches
Russia : First League
20.04.24
Akron
Kuban Krasnodar
6
0
FT
15.04.24
Neftekhimik
Dynamo Makhachkala
0
3
FT
Russia : Second League A
30.03.24
FK Spartak Kostroma
Volga Ulyanovsk
0
2
FT
Russia : First League
10.03.24
Kuban Krasnodar
Arsenal Tula
0
0
FT
04.03.24
Khimki
Tyumen
3
0
FT
26.11.23
Khimki
SKA Khabarovsk
0
0
FT
12.11.23
Neftekhimik
Torpedo Moskva
0
0
FT
06.11.23
Akron
Yenisey
3
1
FT
Russia : Second League B
30.10.23
Tver
Luki-Energiya
1
3
FT
Russia : First League
22.10.23
Torpedo Moskva
SKA Khabarovsk
2
0
FT
14.10.23
Rodina Moskva
Akron
0
1
FT
02.10.23
Sokol Saratov
Alaniya Vladikavkaz
0
0
FT
Russia : Cup
27.09.23
SKA Rostov
Neftekhimik
0
3
FT
Russia : First League
23.09.23
Volgar Astrakhan
Arsenal Tula
1
1
FT
Russia : Second League A
09.09.23
Tekstilshchik
Rodina Moskva II
1
1
FT
Russia : First League
02.09.23
Alaniya Vladikavkaz
Yenisey
2
1
FT
27.08.23
Chernomorets
KAMAZ
0
0
FT
21.08.23
Torpedo Moskva
Neftekhimik
2
1
FT
13.08.23
Volgar Astrakhan
Dynamo Makhachkala
0
1
FT
Russia : Second League B
06.08.23
Zenit II
Zvezda St. Petersburg
3
2
FT
Russia : First League
30.07.23
Tyumen
Yenisey
1
0
FT
24.07.23
Khimki
Torpedo Moskva
1
2
FT
Russia : Second League A
16.07.23
Avangard Kursk
Chertanovo
2
1
FT
Russia : First League
03.06.23
KAMAZ
Neftekhimik
0
2
FT
20.05.23
Baltika
Rubin Kazan
0
1
FT
06.05.23
Arsenal Tula
Veles
1
1
FT
29.04.23
Kuban Krasnodar
Akron
1
1
FT
Russia : Second League B
23.04.23
FK Torpedo Moskva II
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
2
2
FT
Russia : First League
15.04.23
Rodina Moskva
Dynamo Makhachkala
2
0
FT
08.04.23
Shinnik
Volga Ulyanovsk
2
2
FT
26.03.23
SKA Khabarovsk
Yenisey
0
0
FT
12.03.23
Arsenal Tula
Rodina Moskva
2
3
FT
Russia : Cup
15.11.22
Ufa
Dynamo Makhachkala
2
2
FT
Russia : First League
06.11.22
Akron
Veles
3
0
FT
Russia : Cup
01.11.22
KAMAZ
Yenisey
2
0
FT
Russia : First League
23.10.22
Krasnodar II
Alaniya Vladikavkaz
0
3
FT
16.10.22
Volgar Astrakhan
Shinnik
1
0
FT
Russia : Cup
05.10.22
Volga Ulyanovsk
Rubin Kazan
2
1
FT
Russia : First League
01.10.22
Neftekhimik
Akron
0
1
FT
25.09.22
Baltika
Yenisey
3
2
FT
Russia : Second League B
18.09.22
Leningradets
Zenit II
2
1
FT
Russia : First League
21.08.22
Ufa
Volgar Astrakhan
0
0
FT
Russia : Second League B
14.08.22
Tver
Tekstilshchik
0
3
FT
Russia : First League
07.08.22
Volga Ulyanovsk
Kuban Krasnodar
1
4
FT
Russia : Second League B
31.07.22
Dinamo St. Petersburg
Yadro St. Petersburg
1
0
FT
Russia : First League
25.07.22
KAMAZ
SKA Khabarovsk
3
2
FT
Russia : Second League B
28.05.22
Ryazan
Rodina Moskva
0
1
FT
Russia : First League
30.04.22
Spartak Moskva II
Neftekhimik
0
4
FT
16.04.22
Krasnodar II
KAMAZ
4
1
FT
06.04.22
Tekstilshchik
Metallurg Lipetsk
1
2
FT
Russia : Second League B
02.04.22
Rodina Moskva
Sokol Saratov
2
2
FT
Russia : First League
20.03.22
Tom Tomsk
Krasnodar II
1
2
FT
12.03.22
Neftekhimik
Akron
0
0
FT
27.11.21
Akron
Orenburg
0
3
FT
21.11.21
Tekstilshchik
Kuban Krasnodar
1
3
FT
06.11.21
Yenisey
Spartak Moskva II
2
1
FT
31.10.21
Olimp-Dolgoprudny
Rotor Volgograd
2
2
FT
17.10.21
Volgar Astrakhan
Fakel
0
2
FT
29.09.21
Veles
KAMAZ
0
0
FT
Russia : Cup
23.09.21
Zenit Izhevsk
CSKA Moscow
0
4
FT
Russia : First League
15.09.21
Orenburg
Krasnodar II
2
0
FT
Russia : Second League B
29.08.21
Tver
Luki-Energiya
3
0
FT
Russia : First League
21.08.21
Olimp-Dolgoprudny
Kuban Krasnodar
1
0
FT
08.08.21
Tekstilshchik
Yenisey
0
1
FT
31.07.21
KAMAZ
SKA Khabarovsk
1
2
FT
17.07.21
Akron
Volgar Astrakhan
1
0
FT
Russia : Cup
14.07.21
Yadro St. Petersburg
Zvezda St. Petersburg
0
2
FT
Russia : Second League B
10.06.21
Leningradets
Torpedo Vladimir
5
1
FT
22.05.21
Zvezda Perm
Dinamo Barnaul
3
0
FT
Russia : First League
08.05.21
Spartak Moskva II
Shinnik
4
2
FT
28.04.21
Irtysh Omsk
SKA Khabarovsk
1
2
FT
17.04.21
Dinamo Bryansk
Krasnodar II
2
1
FT
Russia : Second League B
06.04.21
Tver
Rodina Moskva
1
0
FT
Russia : First League
24.03.21
Shinnik
Tom Tomsk
2
3
FT
14.03.21
Fakel
Chertanovo
4
1
FT
06.03.21
Baltika
Spartak Moskva II
1
0
FT
Russia : Second League B
12.11.20
Zvezda St. Petersburg
Zenit II
0
0
FT
08.11.20
Sokol Saratov
Ryazan
0
2
FT
01.11.20
Olimp-Dolgoprudny
Kolomna
2
1
FT
24.10.20
Salyut-Belgorod
Avangard Kursk
3
3
FT
18.10.20
Tver
Torpedo Vladimir
1
2
FT
13.10.20
KAMAZ
Ural II
2
3
FT
04.10.20
Leningradets
Kolomna
2
0
FT
Russia : Cup
30.09.20
Chernomorets
SKA Khabarovsk
1
3
FT
Russia : Second League B
27.09.20
Lada SOK Dimitrovgrad
PFK Krylya Sovetov Samara II
1
1
FT
09.09.20
Smolensk
FK Zenit-Radian Irkutsk
1
2
FT
29.08.20
Luki-Energiya
Tver
0
2
FT
Russia : Cup
26.08.20
Akron
Chertanovo
0
1
FT
19.08.20
Volna Nizhegorodskaya
Volga Ulyanovsk
0
0
FT
Russia : Second League B
02.11.19
Khimki II
Metallurg Lipetsk
1
3
FT
26.10.19
FK Ararat Moskva
Sokol Saratov
0
3
FT
12.10.19
Luki-Energiya
Kazanka
1
2
FT
27.09.19
Olimp-Dolgoprudny
Pskov 747
2
0
FT
30.08.19
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
FK Ararat Moskva
2
1
FT
23.08.19
Rodina Moskva
Torpedo Vladimir
4
2
FT
16.08.19
Zvezda St. Petersburg
Zenit II
0
2
FT
09.08.19
Kaluga
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
2
2
FT
01.08.19
Kazanka
FK Olimp Khimki
0
0
FT
Russia : Cup
28.07.19
Olimp-Dolgoprudny
Zorkiy
0
4
FT
Russia : Second League B
24.07.19
Luki-Energiya
Murom
0
0
FT