Bölgesel Amatör Lig (2015/2016)
0
1910 partidos
Últimos resultados
Turquía : Bölgesel Amatör Lig
Play-Off Ascenso - Segunda Ronda
08.0512:03
12 Bingölspor
Araklı 1961 Spor Kulübü
1
0
FIN
01.0512:00
Muğlaspor
Sultangazispor
PEN
8
7
3
3
FIN
Play-Off Ascenso - Primera Ronda
30.0412:05
Araklı 1961 Spor Kulübü
Erbaaspor
0
1
FIN
Play-Off Ascenso - Segunda Ronda
30.0412:00
Beyoğlu Yeni Çarşı
Sarayönü Belediyespor
2
0
FIN
Play-Off Ascenso - Primera Ronda
24.0412:00
Kocaelispor
Sultangazispor
2
0
FIN
24.0412:00
Afjet Afyonspor
Beyoğlu Yeni Çarşı
2
0
FIN
24.0412:00
12 Bingölspor
Elazığ Karakoçan FK
0
0
FIN
24.0412:00
Belediye Kütahyaspor
Muğlaspor
PEN
8
7
2
2
FIN
24.0412:00
Sarayönü Belediyespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
TE
1
3
1
1
FIN
Grupo 3 - Desempate
23.0411:00
Araklı 1961 Spor Kulübü
Iğdır Es
0
0
FIN
Jornada 26 (Grupo 11)
18.0412:07
Kestel Belediye Spor Kulübü
İFA Spor Kulübü
1
0
FIN
Jornada 26 (Grupo 5)
18.0412:05
Konya Ereğlispor
Aksaray 1989 Spor Kulübü
3
1
FIN
Jornada 26 (Grupo 7)
18.0412:03
İscehisarspor
Muratpaşa Belediye Spor Kulübü
1
1
FIN
Jornada 26 (Grupo 5)
18.0412:02
Erdemli Belediyespor
Akşehirspor
1
2
FIN
18.0412:02
Karaman Belediyespor
Anamur Belediye Spor Kulübü
0
1
FIN
Clasificación
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarayönü Belediyespor | 50 | 24 | 16 | 2 | 6 | 50:15 | +35 | G P G G G |
2 | Karaman Belediyespor | 41 | 24 | 12 | 5 | 7 | 27:19 | +8 | P G G G P |
3 | 68 Yeni Aksaray SK | 41 | 24 | 13 | 2 | 9 | 35:30 | +5 | P G G P P |
4 | Mersin 33 FK | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 25:24 | +1 | P P E P G |
5 | Akşehirspor | 40 | 24 | 13 | 1 | 10 | 30:31 | -1 | G P P G G |
6 | Ceyhanspor | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 34:27 | +7 | E G P P E |
7 | Osmaniyespor | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 31:28 | +3 | E P G P G |
8 | Konya Ereğlispor | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 30:23 | +7 | G G E G G |
9 | Aksaray 1989 Spor Kulübü | 24 | 24 | 4 | 12 | 8 | 25:27 | -2 | P E P P E |
10 | Anamur Belediye Spor Kulübü | 23 | 24 | 5 | 8 | 11 | 32:39 | -7 | G E P E G |
11 | Ceyhan Doğan Spor Kulübü | 23 | 24 | 6 | 5 | 13 | 28:42 | -14 | E G G G P |
12 | Erdemli Belediyespor | 21 | 24 | 5 | 6 | 13 | 19:35 | -16 | P E G G E |
13 | Seyhan Belediye Spor Kulübü | 14 | 24 | 3 | 5 | 16 | 12:38 | -26 | G P P P P |
14 | 68 Aksaray Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No hay partidos |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sarayönü Belediyespor | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 28:3 | +25 | G G G G G |
2 (7) | Osmaniyespor | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 18:12 | +6 | E G G G G |
3 (6) | Ceyhanspor | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 21:13 | +8 | G P G E E |
4 (2) | Karaman Belediyespor | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 15:9 | +6 | P G P P G |
5 (3) | 68 Yeni Aksaray SK | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 17:12 | +5 | P G P P G |
6 (5) | Akşehirspor | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 17:15 | +2 | P G G G G |
7 (4) | Mersin 33 FK | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 12:9 | +3 | P P G G G |
8 (8) | Konya Ereğlispor | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | G E G G P |
9 (11) | Ceyhan Doğan Spor Kulübü | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 15:24 | -9 | G G P G E |
10 (9) | Aksaray 1989 Spor Kulübü | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 9:12 | -3 | E P P E P |
11 (12) | Erdemli Belediyespor | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 12:22 | -10 | P G E P G |
12 (13) | Seyhan Belediye Spor Kulübü | 7 | 12 | 1 | 4 | 7 | 5:18 | -13 | P P P E P |
13 (10) | Anamur Belediye Spor Kulübü | 4 | 12 | 0 | 4 | 8 | 11:21 | -10 | E E P E P |
14 (14) | 68 Aksaray Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No hay partidos |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (8) | Konya Ereğlispor | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:9 | +7 | G G P P E |
2 (4) | Mersin 33 FK | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 13:15 | -2 | P E G G E |
3 (1) | Sarayönü Belediyespor | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 22:12 | +10 | P G G P P |
4 (10) | Anamur Belediye Spor Kulübü | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 21:18 | +3 | G P G E P |
5 (2) | Karaman Belediyespor | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 12:10 | +2 | G G P P G |
6 (3) | 68 Yeni Aksaray SK | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 18:18 | 0 | G P P P G |
7 (5) | Akşehirspor | 18 | 12 | 6 | 0 | 6 | 13:16 | -3 | G P G P P |
8 (6) | Ceyhanspor | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:14 | -1 | E P E G P |
9 (7) | Osmaniyespor | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 13:16 | -3 | P P G E G |
10 (9) | Aksaray 1989 Spor Kulübü | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 16:15 | +1 | P P E E E |
11 (12) | Erdemli Belediyespor | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 7:13 | -6 | E G P G E |
12 (11) | Ceyhan Doğan Spor Kulübü | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 13:18 | -5 | E G P P P |
13 (13) | Seyhan Belediye Spor Kulübü | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 7:20 | -13 | G P P P P |
14 (14) | 68 Aksaray Belediyespor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No hay partidos |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erbaaspor | 58 | 24 | 18 | 4 | 2 | 53:13 | +40 | G G E G E |
2 | Amasyaspor 1968 | 58 | 24 | 18 | 4 | 2 | 39:12 | +27 | G G E G G |
3 | Görelespor | 42 | 24 | 13 | 3 | 8 | 38:32 | +6 | P G P G P |
4 | Güzelordu Spor Kulübü | 40 | 24 | 13 | 1 | 10 | 43:27 | +16 | P G G G G |
5 | Ladik Belediyespor | 39 | 24 | 10 | 9 | 5 | 36:28 | +8 | G E P G P |
6 | Havza Belediye Spor Kulübü | 37 | 24 | 10 | 7 | 7 | 33:24 | +9 | E G P E P |
7 | Osmancık Spor Kulübü | 37 | 24 | 10 | 7 | 7 | 29:25 | +4 | G P G P E |
8 | Fatsa Belediyespor | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 29:29 | 0 | P P G G P |
9 | Sinop Spor Kulübü | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 29:35 | -6 | G P P P G |
10 | Kastamonu Özel İdare KHS | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 23:35 | -12 | P E P G P |
11 | 1926 Bulancakspor | 22 | 24 | 5 | 7 | 12 | 26:33 | -7 | P E G P E |
12 | Terme Spor Kulübü | 20 | 24 | 5 | 5 | 14 | 27:41 | -14 | G P P P E |
13 | Soğuksu Yenice Spor Kulübü | 0 | 24 | 0 | 0 | 24 | 1:72 | -71 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Amasyaspor 1968 | 34 | 12 | 11 | 1 | 0 | 20:2 | +18 | G E G G G |
2 (1) | Erbaaspor | 33 | 12 | 11 | 0 | 1 | 33:6 | +27 | G G G G G |
3 (3) | Görelespor | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 18:9 | +9 | G G P E G |
4 (6) | Havza Belediye Spor Kulübü | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 23:11 | +12 | G E G G G |
5 (4) | Güzelordu Spor Kulübü | 24 | 12 | 8 | 0 | 4 | 24:12 | +12 | P G G P G |
6 (5) | Ladik Belediyespor | 23 | 12 | 6 | 5 | 1 | 20:9 | +11 | E G G E G |
7 (8) | Fatsa Belediyespor | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 20:9 | +11 | P G G E P |
8 (7) | Osmancık Spor Kulübü | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:10 | +3 | P P G G E |
9 (10) | Kastamonu Özel İdare KHS | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:13 | +2 | E G G G P |
10 (9) | Sinop Spor Kulübü | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 19:17 | +2 | G P G E P |
11 (11) | 1926 Bulancakspor | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14:16 | -2 | P G E P E |
12 (12) | Terme Spor Kulübü | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 17:19 | -2 | G P E G P |
13 (13) | Soğuksu Yenice Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 1:36 | -35 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Erbaaspor | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 20:7 | +13 | G E E G E |
2 (2) | Amasyaspor 1968 | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:10 | +9 | G G G G G |
3 (7) | Osmancık Spor Kulübü | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:15 | +1 | G G E P E |
4 (4) | Güzelordu Spor Kulübü | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 19:15 | +4 | G G E G G |
5 (3) | Görelespor | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 20:23 | -3 | P P P P G |
6 (5) | Ladik Belediyespor | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 16:19 | -3 | G P P P E |
7 (6) | Havza Belediye Spor Kulübü | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:13 | -3 | E P P G P |
8 (8) | Fatsa Belediyespor | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 9:20 | -11 | P G P P E |
9 (12) | Terme Spor Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 10:22 | -12 | P P P G G |
10 (11) | 1926 Bulancakspor | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 12:17 | -5 | E P P P P |
11 (9) | Sinop Spor Kulübü | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 10:18 | -8 | P P E P P |
12 (10) | Kastamonu Özel İdare KHS | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 8:22 | -14 | P P P E P |
13 (13) | Soğuksu Yenice Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:36 | -36 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elazığ Karakoçan FK | 57 | 24 | 18 | 3 | 3 | 61:17 | +44 | G P G G G |
2 | Adıyaman | 54 | 24 | 17 | 3 | 4 | 55:17 | +38 | E G G P G |
3 | Karaköprü Belediyespor | 49 | 24 | 15 | 4 | 5 | 52:16 | +36 | G P P E G |
4 | Yeşilyurt Belediyespor | 42 | 24 | 12 | 6 | 6 | 43:25 | +18 | G G G P P |
5 | Kilis Belediyespor | 36 | 24 | 11 | 3 | 10 | 38:28 | +10 | G P P P E |
6 | Suruç Gençlik Spor Kulübü | 35 | 24 | 10 | 5 | 9 | 39:39 | 0 | E G G P E |
7 | Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü | 33 | 24 | 9 | 6 | 9 | 38:33 | +5 | P P G E P |
8 | Elazığ Yolspor | 29 | 24 | 7 | 8 | 9 | 23:31 | -8 | P G G G G |
9 | Belen Belediye Spor Kulübü | 27 | 24 | 7 | 6 | 11 | 32:45 | -13 | P P G G P |
10 | 44 Malatya Spor Kulübü | 26 | 24 | 6 | 8 | 10 | 27:38 | -11 | G P E P E |
11 | İslahiye Spor Kulübü | 25 | 24 | 6 | 7 | 11 | 26:30 | -4 | G E E P G |
12 | Elbistanspor | 22 | 24 | 5 | 7 | 12 | 24:56 | -32 | P G P G E |
13 | Ovacık Belediye Ulaş Spor Kulübü | 0 | 24 | 0 | 0 | 24 | 8:91 | -83 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Elazığ Karakoçan FK | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 36:5 | +31 | P G G G G |
2 (2) | Adıyaman | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 31:8 | +23 | E G G G G |
3 (3) | Karaköprü Belediyespor | 30 | 12 | 10 | 0 | 2 | 36:7 | +29 | G P G G G |
4 (4) | Yeşilyurt Belediyespor | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 27:13 | +14 | G P G E E |
5 (6) | Suruç Gençlik Spor Kulübü | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 26:20 | +6 | G P G G G |
6 (5) | Kilis Belediyespor | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20:15 | +5 | G P E G P |
7 (9) | Belen Belediye Spor Kulübü | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:17 | +5 | P G G G E |
8 (8) | Elazığ Yolspor | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:14 | -1 | G G P E E |
9 (11) | İslahiye Spor Kulübü | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:11 | +5 | G E G P P |
10 (7) | Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 19:13 | +6 | P E G E E |
11 (10) | 44 Malatya Spor Kulübü | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 11:11 | 0 | G E E P G |
12 (12) | Elbistanspor | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:20 | -9 | G G P P E |
13 (13) | Ovacık Belediye Ulaş Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 4:40 | -36 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Elazığ Karakoçan FK | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:12 | +13 | G G G G P |
2 (2) | Adıyaman | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 24:9 | +15 | G P E G E |
3 (3) | Karaköprü Belediyespor | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 16:9 | +7 | P E P G E |
4 (4) | Yeşilyurt Belediyespor | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 16:12 | +4 | G G P G G |
5 (5) | Kilis Belediyespor | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 18:13 | +5 | P P G G P |
6 (7) | Şehitkamil Belediyesi Spor Kulübü | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 19:20 | -1 | P G P E P |
7 (6) | Suruç Gençlik Spor Kulübü | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 13:19 | -6 | E G E P E |
8 (8) | Elazığ Yolspor | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10:17 | -7 | P G G P E |
9 (10) | 44 Malatya Spor Kulübü | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 16:27 | -11 | P P G P P |
10 (12) | Elbistanspor | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:36 | -23 | P P E P P |
11 (9) | Belen Belediye Spor Kulübü | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 10:28 | -18 | P G P P E |
12 (11) | İslahiye Spor Kulübü | 7 | 12 | 1 | 4 | 7 | 10:19 | -9 | E P P E E |
13 (13) | Ovacık Belediye Ulaş Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 4:51 | -47 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muğlaspor | 53 | 24 | 16 | 5 | 3 | 37:18 | +19 | G G G G G |
2 | Sökespor | 52 | 24 | 16 | 4 | 4 | 48:18 | +30 | G G G G P |
3 | Didim Belediye Spor Kulübü | 43 | 24 | 11 | 10 | 3 | 39:26 | +13 | G G E G E |
4 | Ödemiş Spor Kulübü | 37 | 24 | 10 | 7 | 7 | 29:23 | +6 | P G P P G |
5 | Uşak Spor | 34 | 24 | 11 | 1 | 12 | 30:26 | +4 | G P E P P |
6 | Kuşadasıspor | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 30:33 | -3 | E P G P E |
7 | Sarayköyspor | 31 | 24 | 8 | 7 | 9 | 27:35 | -8 | P P P E P |
8 | Bornova 1881 Spor Kulübü | 28 | 24 | 7 | 7 | 10 | 24:23 | +1 | E P G P E |
9 | Demirten Yeşilköy Spor Kulübü | 27 | 24 | 6 | 9 | 9 | 30:34 | -4 | P P E G E |
10 | Ortaca Belediye Spor Kulübü | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 24:29 | -5 | P G E E P |
11 | Kale Belediye Spor Kulübü | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 24:46 | -22 | P P E G P |
12 | İzmirspor | 23 | 24 | 4 | 11 | 9 | 15:24 | -9 | P E G P P |
13 | Uşak Belediye Spor Kulübü | 15 | 24 | 2 | 9 | 13 | 22:44 | -22 | G G E E P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Muğlaspor | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 22:6 | +16 | G G G G E |
2 (2) | Sökespor | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 28:6 | +22 | G G G G G |
3 (3) | Didim Belediye Spor Kulübü | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 22:14 | +8 | G G P P E |
4 (6) | Kuşadasıspor | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 19:14 | +5 | E G E G P |
5 (5) | Uşak Spor | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 18:11 | +7 | G E P P G |
6 (7) | Sarayköyspor | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 14:11 | +3 | P E G G P |
7 (4) | Ödemiş Spor Kulübü | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 18:10 | +8 | P P G G E |
8 (11) | Kale Belediye Spor Kulübü | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 14:11 | +3 | P G E E G |
9 (12) | İzmirspor | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 9:10 | -1 | P G P E G |
10 (9) | Demirten Yeşilköy Spor Kulübü | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:17 | -2 | P E E E P |
11 (8) | Bornova 1881 Spor Kulübü | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 12:10 | +2 | P P E G E |
12 (10) | Ortaca Belediye Spor Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:18 | -5 | P E P E G |
13 (13) | Uşak Belediye Spor Kulübü | 9 | 12 | 1 | 6 | 5 | 15:22 | -7 | G E E E E |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Sökespor | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 20:12 | +8 | G G P G G |
2 (1) | Muğlaspor | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 15:12 | +3 | G G G P E |
3 (3) | Didim Belediye Spor Kulübü | 19 | 12 | 4 | 7 | 1 | 17:12 | +5 | G E E E P |
4 (4) | Ödemiş Spor Kulübü | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 11:13 | -2 | G P E G P |
5 (8) | Bornova 1881 Spor Kulübü | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 12:13 | -1 | E G E P P |
6 (10) | Ortaca Belediye Spor Kulübü | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:11 | 0 | G E G E E |
7 (5) | Uşak Spor | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 12:15 | -3 | P P P P P |
8 (9) | Demirten Yeşilköy Spor Kulübü | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 15:17 | -2 | P G P E E |
9 (6) | Kuşadasıspor | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 11:19 | -8 | P P G G P |
10 (7) | Sarayköyspor | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 13:24 | -11 | P P P E E |
11 (12) | İzmirspor | 7 | 12 | 0 | 7 | 5 | 6:14 | -8 | E P E P E |
12 (13) | Uşak Belediye Spor Kulübü | 6 | 12 | 1 | 3 | 8 | 7:22 | -15 | G E P P E |
13 (11) | Kale Belediye Spor Kulübü | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 10:35 | -25 | P E P E P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belediye Kütahyaspor | 60 | 24 | 19 | 3 | 2 | 68:19 | +49 | P E G G G |
2 | Somaspor | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 50:21 | +29 | G G G P P |
3 | Yeşilovaspor | 48 | 24 | 14 | 6 | 4 | 37:15 | +22 | E G G G G |
4 | Çiğli Belediyespor | 46 | 24 | 14 | 4 | 6 | 33:17 | +16 | G P G G G |
5 | Torbalıspor | 44 | 24 | 13 | 5 | 6 | 47:28 | +19 | G P P P E |
6 | Erdek Spor Kulübü | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 31:18 | +13 | E E G P P |
7 | Gönen Belediyespor | 38 | 24 | 10 | 8 | 6 | 26:18 | +8 | G E G E E |
8 | Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Spor Kulübü | 35 | 24 | 10 | 5 | 9 | 32:32 | 0 | P E G G E |
9 | Burhaniye Belediyespor | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 24:27 | -3 | P G G P E |
10 | Kocaçeşme Spor Kulübü | 23 | 24 | 7 | 2 | 15 | 34:41 | -7 | P G P P G |
11 | Horozköy Gençlik Spor Kulübü | 22 | 24 | 6 | 4 | 14 | 21:30 | -9 | G P P G E |
12 | Bilecik İl Özel İdaresi Spor Kulübü | 6 | 24 | 2 | 0 | 22 | 17:82 | -65 | P P P P P |
13 | Kümaş Spor Kulübü | 0 | 24 | 0 | 0 | 24 | 0:72 | -72 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Belediye Kütahyaspor | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 42:8 | +34 | E G G G G |
2 (4) | Çiğli Belediyespor | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 20:5 | +15 | G G G G G |
3 (5) | Torbalıspor | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 31:15 | +16 | G P E G G |
4 (6) | Erdek Spor Kulübü | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:11 | +9 | E G P E G |
5 (3) | Yeşilovaspor | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 17:8 | +9 | G G E G G |
6 (2) | Somaspor | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 25:9 | +16 | G P G G E |
7 (7) | Gönen Belediyespor | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 13:6 | +7 | G G E G G |
8 (8) | Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Spor Kulübü | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 14:13 | +1 | E G G E E |
9 (9) | Burhaniye Belediyespor | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:10 | 0 | G P P G E |
10 (11) | Horozköy Gençlik Spor Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:12 | +1 | G P E P E |
11 (10) | Kocaçeşme Spor Kulübü | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 17:19 | -2 | G P G P P |
12 (12) | Bilecik İl Özel İdaresi Spor Kulübü | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 10:36 | -26 | P P P P P |
13 (13) | Kümaş Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:36 | -36 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Belediye Kütahyaspor | 29 | 12 | 9 | 2 | 1 | 26:11 | +15 | P G G G G |
2 (2) | Somaspor | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 25:12 | +13 | G G P E P |
3 (3) | Yeşilovaspor | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 20:7 | +13 | E G G P E |
4 (5) | Torbalıspor | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 | +3 | P P E G E |
5 (4) | Çiğli Belediyespor | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 13:12 | +1 | P G G P P |
6 (6) | Erdek Spor Kulübü | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 11:7 | +4 | E P E E E |
7 (8) | Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Spor Kulübü | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 18:19 | -1 | P G E G P |
8 (9) | Burhaniye Belediyespor | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 14:17 | -3 | P G E G P |
9 (7) | Gönen Belediyespor | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 13:12 | +1 | E E G G G |
10 (10) | Kocaçeşme Spor Kulübü | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 17:22 | -5 | P P G P P |
11 (11) | Horozköy Gençlik Spor Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 8:18 | -10 | P G P P G |
12 (12) | Bilecik İl Özel İdaresi Spor Kulübü | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 7:46 | -39 | P P P P P |
13 (13) | Kümaş Spor Kulübü | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 0:36 | -36 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beyoğlu Yeni Çarşı | 58 | 26 | 17 | 7 | 2 | 43:13 | +30 | G G G G G |
2 | Vefa | 53 | 26 | 15 | 8 | 3 | 55:19 | +36 | G G E G E |
3 | Bartınspor | 53 | 26 | 15 | 8 | 3 | 52:20 | +32 | P E G E G |
4 | Paşabahçe Spor Kulübü | 49 | 26 | 15 | 4 | 7 | 42:21 | +21 | E G P G G |
5 | Karadeniz Ereğli BSK | 48 | 26 | 14 | 6 | 6 | 45:27 | +18 | G E G P E |
6 | Levent Spor Kulübü | 39 | 26 | 11 | 6 | 9 | 48:31 | +17 | G E E P E |
7 | Serdivanspor | 38 | 26 | 10 | 8 | 8 | 47:35 | +12 | P P G E G |
8 | Kocaali Spor Kulübü | 34 | 26 | 9 | 7 | 10 | 46:36 | +10 | P G P G P |
9 | Beyköy Belediyespor | 32 | 26 | 8 | 8 | 10 | 43:33 | +10 | P P E G E |
10 | Akçakoca Spor Kulübü | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 33:30 | +3 | E G G P G |
11 | Dikilitaş Spor Kulübü | 27 | 26 | 7 | 6 | 13 | 32:43 | -11 | G E E P P |
12 | Kilimli Belediyespor | 22 | 26 | 6 | 4 | 16 | 32:47 | -15 | P P P G P |
13 | Yeniçağaspor | 17 | 26 | 4 | 5 | 17 | 28:65 | -37 | G P P P P |
14 | Karasu Spor Kulübü | 4 | 26 | 0 | 4 | 22 | 18:144 | -126 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Vefa | 33 | 13 | 10 | 3 | 0 | 38:7 | +31 | G G E G G |
2 (3) | Bartınspor | 29 | 13 | 8 | 5 | 0 | 25:11 | +14 | E E E G G |
3 (1) | Beyoğlu Yeni Çarşı | 28 | 13 | 8 | 4 | 1 | 24:7 | +17 | G G G G E |
4 (5) | Karadeniz Ereğli BSK | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 24:10 | +14 | G G E P G |
5 (7) | Serdivanspor | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 22:14 | +8 | P G G E G |
6 (8) | Kocaali Spor Kulübü | 24 | 13 | 6 | 6 | 1 | 22:11 | +11 | G G P E E |
7 (4) | Paşabahçe Spor Kulübü | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 25:13 | +12 | E P G G P |
8 (9) | Beyköy Belediyespor | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 20:15 | +5 | P E E E P |
9 (6) | Levent Spor Kulübü | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 21:16 | +5 | G E E P G |
10 (10) | Akçakoca Spor Kulübü | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 17:12 | +5 | G P G P G |
11 (12) | Kilimli Belediyespor | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 24:19 | +5 | P G G E P |
12 (11) | Dikilitaş Spor Kulübü | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:20 | -3 | E P G G P |
13 (13) | Yeniçağaspor | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 11:31 | -20 | P P P P P |
14 (14) | Karasu Spor Kulübü | 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 11:77 | -66 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Beyoğlu Yeni Çarşı | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 19:6 | +13 | G G E E G |
2 (4) | Paşabahçe Spor Kulübü | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 17:8 | +9 | G G E G G |
3 (3) | Bartınspor | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 27:9 | +18 | P G G G G |
4 (5) | Karadeniz Ereğli BSK | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21:17 | +4 | E P G G P |
5 (2) | Vefa | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 17:12 | +5 | G E E E E |
6 (6) | Levent Spor Kulübü | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 27:15 | +12 | E P E G G |
7 (7) | Serdivanspor | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 25:21 | +4 | P E G E P |
8 (11) | Dikilitaş Spor Kulübü | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 15:23 | -8 | G E P P G |
9 (9) | Beyköy Belediyespor | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 23:18 | +5 | P G E P G |
10 (8) | Kocaali Spor Kulübü | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 24:25 | -1 | P P P G P |
11 (10) | Akçakoca Spor Kulübü | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 16:18 | -2 | E G P P P |
12 (13) | Yeniçağaspor | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 17:34 | -17 | G P P E P |
13 (12) | Kilimli Belediyespor | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:28 | -20 | P P P P E |
14 (14) | Karasu Spor Kulübü | 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 7:67 | -60 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Afjet Afyonspor | 57 | 24 | 18 | 3 | 3 | 61:21 | +40 | P G E G P |
2 | Serik Belediyespor | 51 | 24 | 15 | 6 | 3 | 65:18 | +47 | G G G P G |
3 | Pursaklar Belediye Spor Kulübü | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 47:24 | +23 | G G G G P |
4 | Eğirdir Spor Kulübü | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 46:30 | +16 | G P G G G |
5 | Ankara DSİ Spor | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 36:19 | +17 | P G E G P |
6 | Eskişehir Yunusemrespor | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 33:22 | +11 | G P G G G |
7 | Konyaaltı Belediye Spor Kulübü | 36 | 24 | 10 | 6 | 8 | 47:41 | +6 | G P E G G |
8 | İscehisarspor | 29 | 24 | 7 | 8 | 9 | 23:29 | -6 | E P E P P |
9 | Bucak Oğuzhanspor | 28 | 24 | 7 | 7 | 10 | 44:49 | -5 | P G G P G |
10 | Eskişehir Demirspor Spor Kulübü | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 33:41 | -8 | P G P P P |
11 | Muratpaşa Belediye Spor Kulübü | 23 | 24 | 7 | 2 | 15 | 23:38 | -15 | E P P P P |
12 | Turan Spor Kulübü AŞ | 12 | 24 | 4 | 0 | 20 | 23:68 | -45 | G P P P G |
13 | Isparta Merkez Gençlik Spor Kulübü | 6 | 24 | 1 | 3 | 20 | 14:95 | -81 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Afjet Afyonspor | 36 | 12 | 12 | 0 | 0 | 37:6 | +31 | G G G G G |
2 (2) | Serik Belediyespor | 28 | 12 | 8 | 4 | 0 | 38:9 | +29 | G G G E E |
3 (5) | Ankara DSİ Spor | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 25:6 | +19 | G G P G G |
4 (4) | Eğirdir Spor Kulübü | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 24:12 | +12 | P G G G G |
5 (3) | Pursaklar Belediye Spor Kulübü | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 30:17 | +13 | G G G G G |
6 (6) | Eskişehir Yunusemrespor | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:7 | +12 | G G G G E |
7 (7) | Konyaaltı Belediye Spor Kulübü | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 30:21 | +9 | G E G E G |
8 (10) | Eskişehir Demirspor Spor Kulübü | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:13 | +8 | G P G E G |
9 (9) | Bucak Oğuzhanspor | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 22:13 | +9 | P G G G P |
10 (8) | İscehisarspor | 15 | 12 | 3 | 6 | 3 | 11:11 | 0 | E E P E E |
11 (11) | Muratpaşa Belediye Spor Kulübü | 15 | 12 | 5 | 0 | 7 | 15:19 | -4 | P P G G P |
12 (12) | Turan Spor Kulübü AŞ | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 7:35 | -28 | P P P P P |
13 (13) | Isparta Merkez Gençlik Spor Kulübü | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 9:38 | -29 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Serik Belediyespor | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 27:9 | +18 | G P E P G |
2 (3) | Pursaklar Belediye Spor Kulübü | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:7 | +10 | G G P G E |
3 (1) | Afjet Afyonspor | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 24:15 | +9 | P E P P E |
4 (4) | Eğirdir Spor Kulübü | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:18 | +4 | G G G G E |
5 (7) | Konyaaltı Belediye Spor Kulübü | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:20 | -3 | P G P E P |
6 (6) | Eskişehir Yunusemrespor | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 14:15 | -1 | P G E G P |
7 (8) | İscehisarspor | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:18 | -6 | P P G P E |
8 (5) | Ankara DSİ Spor | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 11:13 | -2 | P E P P P |
9 (9) | Bucak Oğuzhanspor | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 22:36 | -14 | G P G E P |
10 (12) | Turan Spor Kulübü AŞ | 9 | 12 | 3 | 0 | 9 | 16:33 | -17 | G P G P P |
11 (11) | Muratpaşa Belediye Spor Kulübü | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 8:19 | -11 | E P P P G |
12 (10) | Eskişehir Demirspor Spor Kulübü | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 12:28 | -16 | P P P P G |
13 (13) | Isparta Merkez Gençlik Spor Kulübü | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 5:57 | -52 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kırıkkale Büyük Anadolu | 59 | 24 | 18 | 5 | 1 | 47:13 | +34 | G G G G G |
2 | Yozgatspor 1959 | 57 | 24 | 18 | 3 | 3 | 69:20 | +49 | G G G G G |
3 | Nevşehir Belediyespor | 51 | 24 | 15 | 6 | 3 | 56:26 | +30 | G G G G G |
4 | Altındağ Spor | 42 | 24 | 13 | 3 | 8 | 51:22 | +29 | P P G P G |
5 | Kayseri Şeker Spor Kulübü | 41 | 24 | 12 | 5 | 7 | 39:24 | +15 | P P G P G |
6 | Kazan Belediye Spor Kulübü | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 47:31 | +16 | P G E P G |
7 | Kırşehir Spor Kulübü | 35 | 24 | 11 | 2 | 11 | 39:34 | +5 | G G P P P |
8 | Çankırı Belediye Gençlik Spor Kulübü | 24 | 24 | 5 | 9 | 10 | 27:38 | -11 | P P E P P |
9 | Kayseri Yol Spor Kulübü | 21 | 24 | 6 | 3 | 15 | 25:57 | -32 | G G P P P |
10 | Yıldızeli Birlik Spor Kulübü | 19 | 24 | 5 | 4 | 15 | 27:48 | -21 | G P G E G |
11 | Hacilar Erciyes Genclik ve Spor Kulübü | 19 | 24 | 5 | 4 | 15 | 20:56 | -36 | P E E G P |
12 | Sivas Emniyetsporgücü Spor Kulübü | 16 | 24 | 3 | 7 | 14 | 19:46 | -27 | P P P E P |
13 | 2005 Azatlı Spor Kulübü | 16 | 24 | 4 | 4 | 16 | 20:71 | -51 | P P P G P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kırıkkale Büyük Anadolu | 32 | 12 | 10 | 2 | 0 | 28:5 | +23 | G G G G E |
2 (2) | Yozgatspor 1959 | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 44:7 | +37 | G G G G E |
3 (3) | Nevşehir Belediyespor | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 34:9 | +25 | G G G G G |
4 (5) | Kayseri Şeker Spor Kulübü | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 27:10 | +17 | P G G G G |
5 (4) | Altındağ Spor | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 36:9 | +27 | P G G G E |
6 (6) | Kazan Belediye Spor Kulübü | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 30:15 | +15 | G P G G P |
7 (7) | Kırşehir Spor Kulübü | 18 | 12 | 6 | 0 | 6 | 22:16 | +6 | G P G G G |
8 (10) | Yıldızeli Birlik Spor Kulübü | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:24 | -4 | G G G P E |
9 (13) | 2005 Azatlı Spor Kulübü | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:20 | -8 | P G P E G |
10 (9) | Kayseri Yol Spor Kulübü | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14:23 | -9 | G P G P E |
11 (11) | Hacilar Erciyes Genclik ve Spor Kulübü | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:20 | -8 | E G P P P |
12 (8) | Çankırı Belediye Gençlik Spor Kulübü | 9 | 12 | 1 | 6 | 5 | 11:15 | -4 | P E P P E |
13 (12) | Sivas Emniyetsporgücü Spor Kulübü | 7 | 12 | 1 | 4 | 7 | 7:16 | -9 | P E P E P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kırıkkale Büyük Anadolu | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 19:8 | +11 | G G G G E |
2 (2) | Yozgatspor 1959 | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:13 | +12 | G G P G E |
3 (3) | Nevşehir Belediyespor | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 22:17 | +5 | G G G G E |
4 (4) | Altındağ Spor | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:13 | +2 | P P P G G |
5 (7) | Kırşehir Spor Kulübü | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17:18 | -1 | G P P P E |
6 (6) | Kazan Belediye Spor Kulübü | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17:16 | +1 | P E G P E |
7 (5) | Kayseri Şeker Spor Kulübü | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | P P P P E |
8 (8) | Çankırı Belediye Gençlik Spor Kulübü | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 16:23 | -7 | P P P P G |
9 (12) | Sivas Emniyetsporgücü Spor Kulübü | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 12:30 | -18 | P P P E E |
10 (9) | Kayseri Yol Spor Kulübü | 9 | 12 | 3 | 0 | 9 | 11:34 | -23 | G P P G P |
11 (11) | Hacilar Erciyes Genclik ve Spor Kulübü | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 8:36 | -28 | P E P G E |
12 (10) | Yıldızeli Birlik Spor Kulübü | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 7:24 | -17 | P E P P P |
13 (13) | 2005 Azatlı Spor Kulübü | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 8:51 | -43 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Araklı 1961 Spor Kulübü | 59 | 26 | 17 | 8 | 1 | 51:9 | +42 | G G G G G |
2 | Iğdır Es | 59 | 26 | 17 | 8 | 1 | 42:11 | +31 | E G G G G |
3 | Zağnos Spor Kulübü | 57 | 26 | 17 | 6 | 3 | 49:19 | +30 | G P G G G |
4 | Maçka Spor Kulübü | 45 | 26 | 13 | 6 | 7 | 39:23 | +16 | E G P G P |
5 | Sarıkamış Belediye Spor Kulübü | 45 | 26 | 13 | 6 | 7 | 38:26 | +12 | P G E P G |
6 | Trabzon Kanuni Futbol Kulübü | 40 | 26 | 10 | 10 | 6 | 43:28 | +15 | E E G P P |
7 | Çayelispor | 38 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38:36 | +2 | G P P P G |
8 | Arhavispor | 38 | 26 | 11 | 5 | 10 | 35:37 | -2 | P E P G G |
9 | Serhat Ardahanspor | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 30:38 | -8 | E P G P P |
10 | Aşkale Belediye Spor Kulübü | 29 | 26 | 7 | 8 | 11 | 35:47 | -12 | G E E G P |
11 | Ardeşen Spor Kulübü | 26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 34:37 | -3 | P E P G P |
12 | Gümüşhane Telekom Spor Kulübü | 18 | 26 | 5 | 3 | 18 | 22:55 | -33 | P G P P G |
13 | Tercan 17 Şubat Spor Kulübü | 13 | 26 | 4 | 1 | 21 | 21:69 | -48 | G P G P P |
14 | Konursu Spor Kulübü | 11 | 26 | 3 | 2 | 21 | 24:66 | -42 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Iğdır Es | 33 | 13 | 10 | 3 | 0 | 26:4 | +22 | G G G G E |
2 (3) | Zağnos Spor Kulübü | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 32:9 | +23 | G G G G P |
3 (4) | Maçka Spor Kulübü | 30 | 13 | 9 | 3 | 1 | 24:6 | +18 | G G E G G |
4 (1) | Araklı 1961 Spor Kulübü | 28 | 13 | 8 | 4 | 1 | 28:4 | +24 | G G E G G |
5 (5) | Sarıkamış Belediye Spor Kulübü | 26 | 13 | 7 | 5 | 1 | 21:10 | +11 | G E G G E |
6 (8) | Arhavispor | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:15 | +2 | P G E G P |
7 (9) | Serhat Ardahanspor | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 22:18 | +4 | E G G P P |
8 (6) | Trabzon Kanuni Futbol Kulübü | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 25:15 | +10 | E G P G G |
9 (7) | Çayelispor | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:17 | +4 | G P G P G |
10 (11) | Ardeşen Spor Kulübü | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19:15 | +4 | E G P E P |
11 (10) | Aşkale Belediye Spor Kulübü | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 17:23 | -6 | E G P G P |
12 (12) | Gümüşhane Telekom Spor Kulübü | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 11:17 | -6 | G P G E E |
13 (13) | Tercan 17 Şubat Spor Kulübü | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 12:28 | -16 | G G P P P |
14 (14) | Konursu Spor Kulübü | 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 11:34 | -23 | P P P P G |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Araklı 1961 Spor Kulübü | 31 | 13 | 9 | 4 | 0 | 23:5 | +18 | G G G G E |
2 (2) | Iğdır Es | 26 | 13 | 7 | 5 | 1 | 16:7 | +9 | E G G P G |
3 (3) | Zağnos Spor Kulübü | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 17:10 | +7 | P G E G G |
4 (6) | Trabzon Kanuni Futbol Kulübü | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 18:13 | +5 | E P E G G |
5 (7) | Çayelispor | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:19 | -2 | P P G G G |
6 (5) | Sarıkamış Belediye Spor Kulübü | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 17:16 | +1 | P P P P G |
7 (8) | Arhavispor | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18:22 | -4 | E P G P E |
8 (4) | Maçka Spor Kulübü | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 15:17 | -2 | E P P P G |
9 (10) | Aşkale Belediye Spor Kulübü | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 18:24 | -6 | G E P E E |
10 (9) | Serhat Ardahanspor | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 8:20 | -12 | P P P P G |
11 (11) | Ardeşen Spor Kulübü | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:22 | -7 | P P P E P |
12 (14) | Konursu Spor Kulübü | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13:32 | -19 | P P E P P |
13 (12) | Gümüşhane Telekom Spor Kulübü | 6 | 13 | 2 | 0 | 11 | 11:38 | -27 | P P G P P |
14 (13) | Tercan 17 Şubat Spor Kulübü | 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 9:41 | -32 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocaelispor | 57 | 24 | 18 | 3 | 3 | 55:19 | +36 | P G E G E |
2 | Üsküdar Futbol | 42 | 24 | 11 | 9 | 4 | 29:21 | +8 | E G G G E |
3 | Bayrampaşa Tuna Spor Kulübü | 41 | 24 | 11 | 8 | 5 | 27:18 | +9 | G P G G E |
4 | Gebzespor | 40 | 24 | 11 | 7 | 6 | 34:16 | +18 | E P G P E |
5 | Ergene Velimeşespor | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 33:23 | +10 | G P G P G |
6 | Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü | 37 | 24 | 9 | 10 | 5 | 43:33 | +10 | G G E P G |
7 | Edirnespor | 36 | 24 | 9 | 9 | 6 | 22:22 | 0 | P G P E E |
8 | Belediye Derincespor | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 34:31 | +3 | P G P G P |
9 | Çorlu Spor Kulübü 1947 | 30 | 24 | 8 | 6 | 10 | 17:22 | -5 | P G P G P |
10 | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 20:29 | -9 | G G P P E |
11 | Arnavutköy Belediyespor | 17 | 24 | 4 | 5 | 15 | 25:46 | -21 | G P E P E |
12 | Lüleburgazspor | 16 | 24 | 4 | 4 | 16 | 14:35 | -21 | P P E G P |
13 | Babaeskispor | 12 | 24 | 3 | 3 | 18 | 11:49 | -38 | P P P P G |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kocaelispor | 34 | 12 | 11 | 1 | 0 | 29:5 | +24 | G G E G G |
2 (3) | Bayrampaşa Tuna Spor Kulübü | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 17:8 | +9 | P G G G G |
3 (4) | Gebzespor | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 24:9 | +15 | E G E G G |
4 (5) | Ergene Velimeşespor | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:9 | +10 | G G G E G |
5 (2) | Üsküdar Futbol | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 18:12 | +6 | G G G G G |
6 (6) | Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü | 22 | 12 | 5 | 7 | 0 | 26:15 | +11 | G E G G E |
7 (7) | Edirnespor | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 12:7 | +5 | G E E G E |
8 (8) | Belediye Derincespor | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:12 | +7 | G G P P G |
9 (9) | Çorlu Spor Kulübü 1947 | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 10:6 | +4 | G G E E P |
10 (10) | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 13:11 | +2 | G P E P G |
11 (11) | Arnavutköy Belediyespor | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | G E E E G |
12 (12) | Lüleburgazspor | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 11:17 | -6 | P G G P P |
13 (13) | Babaeskispor | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 8:19 | -11 | P P G P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kocaelispor | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 26:14 | +12 | P E E G G |
2 (2) | Üsküdar Futbol | 18 | 12 | 4 | 6 | 2 | 11:9 | +2 | E G E E E |
3 (4) | Gebzespor | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 10:7 | +3 | P P E G G |
4 (6) | Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | G P P P E |
5 (5) | Ergene Velimeşespor | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 14:14 | 0 | P P G P G |
6 (7) | Edirnespor | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 10:15 | -5 | P P E P G |
7 (3) | Bayrampaşa Tuna Spor Kulübü | 13 | 12 | 2 | 7 | 3 | 10:10 | 0 | G G E E P |
8 (8) | Belediye Derincespor | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 15:19 | -4 | P P P P P |
9 (9) | Çorlu Spor Kulübü 1947 | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 7:16 | -9 | P P P P P |
10 (10) | İstanbul Güngören Spor Kulübü | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:18 | -11 | G P E G P |
11 (12) | Lüleburgazspor | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:18 | -15 | P E P P P |
12 (11) | Arnavutköy Belediyespor | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 12:31 | -19 | P P P E E |
13 (13) | Babaeskispor | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 3:30 | -27 | P P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sultangazispor | 53 | 24 | 16 | 5 | 3 | 52:19 | +33 | G E G G G |
2 | Çekmeköy Belediye Alemdağ Spor Kulübü | 47 | 24 | 14 | 5 | 5 | 51:23 | +28 | E E G G P |
3 | Beşyüzevlerspor | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 45:19 | +26 | G G G P P |
4 | Elmasbahçelerspor | 45 | 24 | 14 | 3 | 7 | 44:22 | +22 | G G G P G |
5 | Mudanya Spor Kulübü | 45 | 24 | 13 | 6 | 5 | 45:29 | +16 | P E G G G |
6 | İFA Spor Kulübü | 42 | 24 | 13 | 3 | 8 | 36:24 | +12 | P G G G P |
7 | Altınova Belediyespor | 31 | 24 | 8 | 7 | 9 | 33:32 | +1 | P P E P P |
8 | Büyükçekmece Spor Kulübü | 28 | 24 | 7 | 7 | 10 | 36:37 | -1 | G P P G P |
9 | Kestel Belediye Spor Kulübü | 28 | 24 | 8 | 4 | 12 | 21:34 | -13 | G P G G P |
10 | Yalovaspor | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 19:45 | -26 | P P G G G |
11 | Çanakkalespor Futbol Kulübü | 20 | 24 | 6 | 2 | 16 | 22:54 | -32 | P P P P P |
12 | Karabiga Belediye Gençlik Spor Kulübü | 17 | 24 | 4 | 5 | 15 | 25:47 | -22 | G E P P P |
13 | Gemlik Spor Kulübü | 12 | 24 | 3 | 3 | 18 | 26:70 | -44 | P G P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sultangazispor | 34 | 12 | 11 | 1 | 0 | 39:10 | +29 | G G G G G |
2 (5) | Mudanya Spor Kulübü | 28 | 12 | 8 | 4 | 0 | 26:10 | +16 | E G G G G |
3 (2) | Çekmeköy Belediye Alemdağ Spor Kulübü | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 29:8 | +21 | E G P G G |
4 (3) | Beşyüzevlerspor | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 26:8 | +18 | G G P G G |
5 (4) | Elmasbahçelerspor | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 22:10 | +12 | G P G G E |
6 (6) | İFA Spor Kulübü | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 23:10 | +13 | G G P G G |
7 (9) | Kestel Belediye Spor Kulübü | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 11:7 | +4 | G G P P P |
8 (8) | Büyükçekmece Spor Kulübü | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 22:17 | +5 | P G P G E |
9 (10) | Yalovaspor | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 9:17 | -8 | P G G P E |
10 (12) | Karabiga Belediye Gençlik Spor Kulübü | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 16:18 | -2 | E P G P E |
11 (7) | Altınova Belediyespor | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:15 | 0 | P P E E G |
12 (11) | Çanakkalespor Futbol Kulübü | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 12:27 | -15 | P P P P P |
13 (13) | Gemlik Spor Kulübü | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 14:34 | -20 | P P P G P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Çekmeköy Belediye Alemdağ Spor Kulübü | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 22:15 | +7 | E G P G G |
2 (4) | Elmasbahçelerspor | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 22:12 | +10 | G G G P G |
3 (3) | Beşyüzevlerspor | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 19:11 | +8 | G P G G G |
4 (1) | Sultangazispor | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:9 | +4 | E G G G E |
5 (7) | Altınova Belediyespor | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:17 | +1 | P E P P G |
6 (5) | Mudanya Spor Kulübü | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 19:19 | 0 | P G G P E |
7 (6) | İFA Spor Kulübü | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 13:14 | -1 | P G P G E |
8 (8) | Büyükçekmece Spor Kulübü | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 14:20 | -6 | G P P E E |
9 (10) | Yalovaspor | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 10:28 | -18 | P G P P P |
10 (11) | Çanakkalespor Futbol Kulübü | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 10:27 | -17 | P P P P P |
11 (13) | Gemlik Spor Kulübü | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 12:36 | -24 | G P P P P |
12 (9) | Kestel Belediye Spor Kulübü | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 10:27 | -17 | P G P P E |
13 (12) | Karabiga Belediye Gençlik Spor Kulübü | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 9:29 | -20 | G P P P P |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 12 Bingölspor | 49 | 22 | 14 | 7 | 1 | 43:14 | +29 | G E G E G |
2 | Başkale Gençlik Spor Kulübü | 48 | 22 | 15 | 3 | 4 | 42:12 | +30 | G G P G G |
3 | Kurtalan Belediyespor | 47 | 22 | 14 | 5 | 3 | 40:12 | +28 | G G G G E |
4 | Yüksekova Belediyespor | 35 | 22 | 10 | 5 | 7 | 26:21 | +5 | P P E P P |
5 | Tatvan Gençlerbirliği Spor | 30 | 22 | 8 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | P P P P P |
6 | Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübü | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 26:32 | -6 | E G E E P |
7 | 1960 Silopispor | 25 | 22 | 6 | 7 | 9 | 17:29 | -12 | E G P G G |
8 | Muş Demir Spor Kulübü | 24 | 22 | 4 | 12 | 6 | 21:25 | -4 | G E E E E |
9 | Diyarbakır Yol Spor Kulübü | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 17:22 | -5 | P G E P P |
10 | Gercüş Bağlar Spor Kulübü | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 24:31 | -7 | E P E G P |
11 | Kiziltepe Fırat Spor Kulübü | 15 | 22 | 3 | 6 | 13 | 19:45 | -26 | P P E P G |
12 | Diyarbakır 1968 Spor Kulübü | 15 | 22 | 3 | 6 | 13 | 18:47 | -29 | E P G E G |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Başkale Gençlik Spor Kulübü | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 23:2 | +21 | G G G G G |
2 (1) | 12 Bingölspor | 27 | 11 | 8 | 3 | 0 | 28:8 | +20 | G G G G E |
3 (3) | Kurtalan Belediyespor | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 18:3 | +15 | G G E G E |
4 (4) | Yüksekova Belediyespor | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 14:7 | +7 | P E P G G |
5 (5) | Tatvan Gençlerbirliği Spor | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 15:11 | +4 | P P G G G |
6 (6) | Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübü | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 12:10 | +2 | E E E E P |
7 (9) | Diyarbakır Yol Spor Kulübü | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 14:11 | +3 | G P G E G |
8 (8) | Muş Demir Spor Kulübü | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 13:12 | +1 | G E E E E |
9 (11) | Kiziltepe Fırat Spor Kulübü | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:19 | -6 | P E G E P |
10 (7) | 1960 Silopispor | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 9:15 | -6 | G G P G E |
11 (10) | Gercüş Bağlar Spor Kulübü | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:19 | -6 | P G E P G |
12 (12) | Diyarbakır 1968 Spor Kulübü | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 9:18 | -9 | E G G P E |
# | Equipo | PTS | PJ | G | E | P | G | GD | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Kurtalan Belediyespor | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 22:9 | +13 | G G E G P |
2 (1) | 12 Bingölspor | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 15:6 | +9 | G E E G E |
3 (2) | Başkale Gençlik Spor Kulübü | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 19:10 | +9 | G P G G E |
4 (4) | Yüksekova Belediyespor | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | P P P G P |
5 (7) | 1960 Silopispor | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:14 | -6 | E P G P P |
6 (10) | Gercüş Bağlar Spor Kulübü | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 11:12 | -1 | E E P P E |
7 (8) | Muş Demir Spor Kulübü | 10 | 11 | 1 | 7 | 3 | 8:13 | -5 | E E P E G |
8 (5) | Tatvan Gençlerbirliği Spor | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 8:15 | -7 | P P P P G |
9 (6) | Ağrı Gençlerbirliği Spor Kulübü | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 14:22 | -8 | G P P E P |
10 (9) | Diyarbakır Yol Spor Kulübü | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 3:11 | -8 | P E P E P |
11 (12) | Diyarbakır 1968 Spor Kulübü | 4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 9:29 | -20 | P E P P P |
12 (11) | Kiziltepe Fırat Spor Kulübü | 2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 6:26 | -20 | P P E P E |