Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Nombre completo: Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Fundación: 1979
País: Turquía
¡Obtener calendario!
Fundación: 1979
País: Turquía
¡Obtener calendario!
Últimos resultados
Turquía : Bölgesel Amatör Lig
05.05.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Toroslar Belediye Spor Kulübü
0
1
FIN
28.04.13
68 Yeni Aksaray SK
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
6
0
FIN
21.04.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kocasinan Şimşek Spor Kulübü
0
2
FIN
14.04.13
Niğde Anadolu
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
6
1
FIN
07.04.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Akdeniz Belediye Spor Kulübü
0
3
FIN
31.03.13
Pozantı Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
1
FIN
26.03.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Ceyhanspor
0
2
FIN
17.03.13
Sarayönü Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
6
1
FIN
09.03.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Mersin 33 FK
1
2
FIN
03.03.13
Karaman Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
0
FIN
24.02.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Yol Spor Kulübü
2
3
FIN
17.02.13
Nevşehir Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
1
FIN
10.02.13
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Çatalhüyük Çumra BS
3
1
FIN
27.01.13
Selçuklu Belediye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
4
0
FIN
06.01.13
Toroslar Belediye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
0
FIN
30.12.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
68 Yeni Aksaray SK
0
2
FIN
23.12.12
Kocasinan Şimşek Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
1
FIN
16.12.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Niğde Anadolu
0
1
FIN
09.12.12
Akdeniz Belediye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
1
FIN
02.12.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Pozantı Belediyespor
2
0
FIN
25.11.12
Ceyhanspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
1
FIN
18.11.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Sarayönü Belediyespor
3
3
FIN
11.11.12
Mersin 33 FK
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
0
FIN
04.11.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Karaman Belediyespor
1
0
FIN
21.10.12
Kayseri Yol Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
1
FIN
14.10.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Nevşehir Belediyespor
1
3
FIN
07.10.12
Çatalhüyük Çumra BS
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
0
FIN
23.09.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Selçuklu Belediye Spor Kulübü
1
2
FIN
06.04.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Bozyazı Belediye Spor Kulübü
5
1
FIN
25.03.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Erdemli Belediyespor
1
2
FIN
18.03.12
Talasgücü Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
2
FIN
11.03.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
İskenderunspor
1
0
FIN
04.03.12
Ceyhanspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
1
FIN
26.02.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Toroslar Belediye Spor Kulübü
0
2
FIN
19.02.12
Niğde Anadolu
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
1
FIN
12.02.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Şeker Spor Kulübü
1
1
FIN
09.02.12
Yüzüncü Yıl Spor Kulubü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
1
FIN
05.02.12
Payasspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
2
FIN
29.01.12
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
70 Karaman Gençlik Spor Kulübü
1
1
FIN
18.12.11
Bozyazı Belediye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
0
FIN
11.12.11
Erdemli Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
3
FIN
04.12.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Talasgücü Belediyespor
3
2
FIN
27.11.11
İskenderunspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
0
FIN
20.11.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Ceyhanspor
3
3
FIN
13.11.11
Toroslar Belediye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
1
FIN
30.10.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Niğde Anadolu
1
2
FIN
23.10.11
Kayseri Şeker Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
0
FIN
16.10.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Payasspor
0
0
FIN
09.10.11
70 Karaman Gençlik Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
0
FIN
02.10.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Yüzüncü Yıl Spor Kulubü
2
1
FIN
10.04.11
İskenderunspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
4
3
FIN
01.04.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Yol Spor Kulübü
0
1
FIN
26.03.11
1920 Maraş Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
4
1
FIN
20.03.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Elazığ Belediye Spor Kulübü
2
1
FIN
06.03.11
Gaziantep İl Özel İdare Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
5
FIN
27.02.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Elbistanspor
1
0
FIN
20.02.11
Kayseri Şeker Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
4
0
FIN
13.02.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kilis Belediyespor
0
1
FIN
06.02.11
Malatya Demir Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
1
FIN
30.01.11
Yeşilyurt Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
1
FIN
23.01.11
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Osmaniye Önder Spor Kulübü
2
1
FIN
19.12.10
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
İskenderunspor
2
0
FIN
12.12.10
Kayseri Yol Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
2
FIN
05.12.10
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1920 Maraş Spor Kulübü
3
1
FIN
27.11.10
Elazığ Belediye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
5
2
FIN
21.11.10
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Gaziantep İl Özel İdare Spor Kulübü
3
2
FIN
14.11.10
Elbistanspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
1
2
FIN
07.11.10
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayseri Şeker Spor Kulübü
1
1
FIN
30.10.10
Kilis Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
0
2
FIN
24.10.10
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Malatya Demir Spor Kulübü
5
1
FIN
17.10.10
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Yeşilyurt Belediyespor
1
1
FIN
10.10.10
Osmaniye Önder Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
1
FIN
Turquía : 2. Lig
30.05.93
Kırıkhan Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
23.05.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Adana Polisgücü Spor Kulübü
0
3
FIN
16.05.93
Kilis Belediyespor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
09.05.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Hatay Sahil Spor Kulübü
0
3
FIN
25.04.93
Besni Akınspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
18.04.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
0
3
FIN
11.04.93
Kozan Spor FK
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
04.04.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Hatayspor
0
3
FIN
28.03.93
İslahiye Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
20.03.93
Kayserispor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
14.03.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Niğde Spor Kulübü
0
3
FIN
07.03.93
Nizipspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
28.02.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Elbistanspor
0
3
FIN
21.02.93
Ceyhanspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
14.02.93
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kadirli İdman Yurdu Spor Kulübü
0
3
FIN
19.12.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kırıkhan Spor Kulübü
0
3
FIN
12.12.92
Adana Polisgücü Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
05.12.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kilis Belediyespor
0
3
FIN
29.11.92
Hatay Sahil Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
21.11.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Besni Akınspor
0
3
FIN
15.11.92
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
07.11.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kozan Spor FK
0
3
FIN
01.11.92
Hatayspor
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
24.10.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
İslahiye Spor Kulübü
1
3
FIN
17.10.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Kayserispor
2
3
FIN
11.10.92
Niğde Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
3
0
FIN
03.10.92
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
Nizipspor
1
1
FIN
Turquía : Copa
30.09.92
Niğde Spor Kulübü
Adana Gençlerbirliği Spor Kulübü
2
1
FIN