Eerste Klasse Feminina (2007/2008)
0
484 jogos
Últimos resultados
Países Baixos : Eerste Klasse Feminina
Domingo C
04.0512:30
Saestum II
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging
2
2
FIN
04.0512:00
TAVV
Kolping Boys
6
5
FIN
Domingo D
04.0510:30
Wilhelmina
Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II
5
1
FIN
04.0510:00
SSS '18
SC 't Zand II
1
3
FIN
04.0510:00
SC Varsseveld
SV Someren
3
2
FIN
04.0510:00
Braakhuizen
Prinses Irene
0
6
FIN
04.0509:30
RKSVO
FC Gelre
0
4
FIN
Domingo C
04.0509:30
't Goy
DVV KFC'71
6
3
FIN
04.0508:00
Buitenveldert
FC Purmerend
3
1
FIN
Sábado A
03.0513:00
Reiger Boys
CSW
2
0
FIN
03.0513:00
Berkel
Rijnvogels
2
1
FIN
Sábado B
03.0512:30
Tolbert
Knickerbockers
0
5
FIN
03.0512:30
Voetbal Vereniging Ons Genoegen
Oerterp
2
2
FIN
03.0512:30
Flevo Boys
DTS Ede
1
4
FIN
03.0512:30
Be Quick Dokkum
Oranje Nassau II
1
2
FIN
Classificaçao
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oranje Nassau II | 42 | 20 | 13 | 3 | 4 | 53:37 | +16 | V V V V V |
2 | Knickerbockers | 41 | 20 | 13 | 2 | 5 | 56:33 | +23 | V D D V D |
3 | DTS Ede | 37 | 20 | 11 | 4 | 5 | 63:40 | +23 | V D D V E |
4 | HTC Zwolle | 35 | 20 | 10 | 5 | 5 | 41:30 | +11 | V V V D E |
5 | Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 44:43 | +1 | E V D V D |
6 | Be Quick Dokkum | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 30:32 | -2 | D E E V V |
7 | Klarenbeek | 24 | 20 | 7 | 3 | 10 | 37:43 | -6 | D V V D V |
8 | Oerterp | 22 | 20 | 5 | 7 | 8 | 34:41 | -7 | E D V D D |
9 | Tolbert | 20 | 20 | 6 | 2 | 12 | 34:51 | -17 | D D D D V |
10 | Flevo Boys | 17 | 20 | 5 | 2 | 13 | 23:44 | -21 | D V D D D |
11 | ONS Sneek | 15 | 20 | 3 | 6 | 11 | 25:46 | -21 | D E E D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | DTS Ede | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 32:17 | +15 | D V V D V |
2 (2) | Knickerbockers | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 25:18 | +7 | D V D E V |
3 (1) | Oranje Nassau II | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 27:24 | +3 | V V V D E |
4 (4) | HTC Zwolle | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:17 | +2 | V V D E V |
5 (5) | Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 25:21 | +4 | E V D V E |
6 (6) | Be Quick Dokkum | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:14 | +1 | D V E V V |
7 (7) | Klarenbeek | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 18:22 | -4 | V V D E E |
8 (11) | ONS Sneek | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:18 | -4 | E E V D D |
9 (8) | Oerterp | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 13:20 | -7 | D D D E E |
10 (10) | Flevo Boys | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:25 | -14 | D D V E D |
11 (9) | Tolbert | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 16:29 | -13 | D D D V D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Oranje Nassau II | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 26:13 | +13 | V V V V V |
2 (2) | Knickerbockers | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 31:15 | +16 | V D V V D |
3 (4) | HTC Zwolle | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:13 | +9 | V E D E V |
4 (3) | DTS Ede | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 31:23 | +8 | V D E E V |
5 (8) | Oerterp | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 21:21 | 0 | E V E E V |
6 (5) | Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 19:22 | -3 | V D D D V |
7 (6) | Be Quick Dokkum | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:18 | -3 | E E V D D |
8 (9) | Tolbert | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | D V D V D |
9 (7) | Klarenbeek | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 19:21 | -2 | D V D V D |
10 (10) | Flevo Boys | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 12:19 | -7 | V D D E D |
11 (11) | ONS Sneek | 3 | 10 | 0 | 3 | 7 | 11:28 | -17 | D D D E D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reiger Boys | 64 | 22 | 21 | 1 | 0 | 76:5 | +71 | V V V E V |
2 | 't Zand | 61 | 22 | 20 | 1 | 1 | 92:22 | +70 | V V V E V |
3 | SC Muiden | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 37:31 | +6 | V D E V V |
4 | CSW | 33 | 21 | 10 | 3 | 8 | 37:38 | -1 | D V V D D |
5 | Ter Leede II | 32 | 21 | 10 | 2 | 9 | 42:43 | -1 | D D V D E |
6 | SV Smerdiek | 31 | 22 | 8 | 7 | 7 | 44:38 | +6 | V D V E V |
7 | vv Sterk Door Combinatie II | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 38:51 | -13 | D D V V E |
8 | Oostkapelle | 27 | 22 | 9 | 0 | 13 | 35:51 | -16 | D D D D V |
9 | Wartburgia II | 20 | 22 | 5 | 5 | 12 | 26:53 | -27 | V E V D E |
10 | Berkel | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 25:38 | -13 | V V V D D |
11 | Rijnvogels | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 27:54 | -27 | D D E D E |
12 | Rijsoord | 9 | 22 | 2 | 3 | 17 | 17:72 | -55 | D D D E D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Reiger Boys | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 39:1 | +38 | V E V V V |
2 (2) | 't Zand | 30 | 11 | 10 | 0 | 1 | 64:10 | +54 | V V V V D |
3 (3) | SC Muiden | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:16 | +4 | D V D D V |
4 (4) | CSW | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 18:15 | +3 | V D V V D |
5 (6) | SV Smerdiek | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 26:23 | +3 | D E D E V |
6 (8) | Oostkapelle | 15 | 11 | 5 | 0 | 6 | 16:18 | -2 | D D D V V |
7 (11) | Rijnvogels | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:22 | -4 | D E E V E |
8 (7) | vv Sterk Door Combinatie II | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:15 | +2 | D D V V V |
9 (5) | Ter Leede II | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:24 | -4 | D D E D V |
10 (9) | Wartburgia II | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17:29 | -12 | E D E D D |
11 (10) | Berkel | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:17 | -6 | V V D D V |
12 (12) | Rijsoord | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 11:29 | -18 | D D D D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Reiger Boys | 33 | 11 | 11 | 0 | 0 | 37:4 | +33 | V V V V V |
2 (2) | 't Zand | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 28:12 | +16 | V V E V V |
3 (5) | Ter Leede II | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 22:19 | +3 | V D V D E |
4 (7) | vv Sterk Door Combinatie II | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:36 | -15 | V V E D V |
5 (6) | SV Smerdiek | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 18:15 | +3 | V V V E E |
6 (3) | SC Muiden | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:15 | +2 | V E V V D |
7 (4) | CSW | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:23 | -4 | D V D D E |
8 (8) | Oostkapelle | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 19:33 | -14 | D D D V V |
9 (9) | Wartburgia II | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 9:24 | -15 | V V E D D |
10 (10) | Berkel | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 14:21 | -7 | V D D D D |
11 (11) | Rijnvogels | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 9:32 | -23 | D D D D D |
12 (12) | Rijsoord | 2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 6:43 | -37 | D E E D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prinses Irene | 55 | 22 | 17 | 4 | 1 | 65:17 | +48 | V V V V V |
2 | FC Gelre | 53 | 22 | 17 | 2 | 3 | 88:21 | +67 | V D V V V |
3 | RKSVO | 42 | 22 | 13 | 3 | 6 | 39:31 | +8 | D E D E D |
4 | SC Varsseveld | 39 | 22 | 12 | 3 | 7 | 40:27 | +13 | V E V V D |
5 | SC 't Zand II | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 52:35 | +17 | V D E V V |
6 | SV Venray | 37 | 22 | 10 | 7 | 5 | 41:28 | +13 | V E E V V |
7 | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II | 27 | 22 | 8 | 3 | 11 | 41:51 | -10 | D E V V V |
8 | Braakhuizen | 22 | 22 | 7 | 1 | 14 | 50:62 | -12 | D V D D D |
9 | SSS '18 | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 33:55 | -22 | D D D D E |
10 | Herptse Boys | 21 | 22 | 6 | 3 | 13 | 35:62 | -27 | E D V D D |
11 | Wilhelmina | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 31:67 | -36 | V V D V D |
12 | SV Someren | 9 | 22 | 3 | 0 | 19 | 29:88 | -59 | D D D D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Prinses Irene | 29 | 11 | 9 | 2 | 0 | 35:6 | +29 | V V V V V |
2 (2) | FC Gelre | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 48:11 | +37 | D V V V V |
3 (3) | RKSVO | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25:13 | +12 | D E V V V |
4 (4) | SC Varsseveld | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | +11 | V E V D V |
5 (6) | SV Venray | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 20:13 | +7 | V V E D E |
6 (5) | SC 't Zand II | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:16 | +12 | D V V V E |
7 (7) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 23:18 | +5 | E V D E E |
8 (10) | Herptse Boys | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:24 | -2 | E D V V V |
9 (9) | SSS '18 | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:23 | -5 | D D D E V |
10 (8) | Braakhuizen | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:34 | -4 | D D D D V |
11 (12) | SV Someren | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 15:50 | -35 | D D D D D |
12 (11) | Wilhelmina | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 11:30 | -19 | V D E E D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | FC Gelre | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 40:10 | +30 | V V D V V |
2 (1) | Prinses Irene | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 30:11 | +19 | V V E D V |
3 (5) | SC 't Zand II | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:19 | +5 | V E V D E |
4 (3) | RKSVO | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:18 | -4 | E D D V E |
5 (6) | SV Venray | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 21:15 | +6 | E E V D V |
6 (4) | SC Varsseveld | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | +2 | V D V D V |
7 (8) | Braakhuizen | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:28 | -8 | V D E D D |
8 (7) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging II | 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:33 | -15 | D V V D D |
9 (11) | Wilhelmina | 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | 20:37 | -17 | V V D D V |
10 (9) | SSS '18 | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 15:32 | -17 | D E D V E |
11 (10) | Herptse Boys | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:38 | -25 | D V D D D |
12 (12) | SV Someren | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 14:38 | -24 | D D D D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 46 | 20 | 14 | 4 | 2 | 56:20 | +36 | E D V V D |
2 | 't Goy | 43 | 20 | 13 | 4 | 3 | 63:31 | +32 | V V V V E |
3 | Saestum II | 38 | 20 | 11 | 5 | 4 | 33:13 | +20 | E V V E E |
4 | Kolping Boys | 33 | 20 | 9 | 6 | 5 | 40:27 | +13 | D V V D E |
5 | Buitenveldert | 33 | 20 | 8 | 9 | 3 | 36:26 | +10 | V E V D E |
6 | TAVV | 32 | 20 | 10 | 2 | 8 | 55:42 | +13 | V V D V D |
7 | DVV KFC'71 | 30 | 20 | 9 | 3 | 8 | 38:41 | -3 | D D V V E |
8 | SV Fortuna Wormerveer II | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 39:35 | +4 | E V D D D |
9 | SJC Noordwijk | 13 | 20 | 3 | 4 | 13 | 15:46 | -31 | E D D E D |
10 | FC Purmerend | 11 | 20 | 2 | 5 | 13 | 18:49 | -31 | D D V E E |
11 | Uit Vriendschap Saam | 6 | 20 | 1 | 3 | 16 | 7:70 | -63 | D D D D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 28:6 | +22 | D V V V V |
2 (2) | 't Goy | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 33:16 | +17 | V V V V V |
3 (4) | Kolping Boys | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 16:6 | +10 | V V V D V |
4 (6) | TAVV | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 29:23 | +6 | V D D V V |
5 (3) | Saestum II | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 18:5 | +13 | E V E E V |
6 (5) | Buitenveldert | 16 | 10 | 3 | 7 | 0 | 17:12 | +5 | V V E V E |
7 (7) | DVV KFC'71 | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 19:20 | -1 | D V V D D |
8 (9) | SJC Noordwijk | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:26 | -15 | D E D V V |
9 (8) | SV Fortuna Wormerveer II | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:20 | -5 | E D V D E |
10 (10) | FC Purmerend | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:33 | -20 | V E D E V |
11 (11) | Uit Vriendschap Saam | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 4:30 | -26 | D D D D D |
# | Equipe | P | J | V | E | D | G | DG | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Saestum II | 21 | 10 | 7 | 0 | 3 | 15:8 | +7 | V D V V D |
2 (2) | 't Goy | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 30:15 | +15 | V V E V D |
3 (1) | Rooms Katholieke Huissense Voetbal Vereniging | 19 | 10 | 5 | 4 | 1 | 28:14 | +14 | E V D V V |
4 (5) | Buitenveldert | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | +5 | E D V D D |
5 (6) | TAVV | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 26:19 | +7 | V V D E V |
6 (7) | DVV KFC'71 | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 19:21 | -2 | D V E D E |
7 (8) | SV Fortuna Wormerveer II | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 24:15 | +9 | V D D E E |
8 (4) | Kolping Boys | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 24:21 | +3 | D D E D D |
9 (10) | FC Purmerend | 3 | 10 | 0 | 3 | 7 | 5:16 | -11 | D D E D D |
10 (9) | SJC Noordwijk | 3 | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:20 | -16 | E D D D D |
11 (11) | Uit Vriendschap Saam | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 3:40 | -37 | D D D D D |