Northern Premier League Challenge Cup (2017/2018)
0
67 jogos
Últimos resultados
Inglaterra : Northern Premier League Challenge Cup
Final
02.0518:45
Atherton Collieries
Coalville Town
2
1
FIN
Semifinais
12.0418:45
South Shields
Coalville Town
2
3
FIN
12.0418:45
Hednesford Town
Atherton Collieries
1
4
FIN
Quartas de Final
29.0318:45
Atherton Collieries
Ramsbottom United
2
0
FIN
29.0318:45
Workington
South Shields
1
5
FIN
27.0318:45
Hednesford Town
Basford United
5
0
FIN
Terceira Fase
22.0319:45
Atherton Collieries
Scarborough Athletic
2
0
FIN
Quartas de Final
22.0319:45
Coalville Town
Mickleover
3
0
FIN
Terceira Fase
15.0319:45
Cleethorpes Town
South Shields
0
2
FIN
06.0319:45
Stafford Rangers
Coalville Town
2
3
FIN
06.0319:45
Lancaster City
Workington
0
0
FIN
Segunda Fase
05.0319:45
Atherton Collieries
Bamber Bridge
2
2
FIN
Terceira Fase
20.0219:45
Mickleover
Witton Albion
3
3
FIN
Segunda Fase
20.0219:45
Workington
Marine
2
1
FIN
20.0219:45
Warrington Town
Lancaster City
0
2
FIN
Terceira Fase
30.0119:45
Mossley
Ramsbottom United
0
3
FIN
30.0119:45
Matlock Town
Hednesford Town
1
3
FIN
29.0119:45
Basford United
Kidsgrove Athletic
3
0
FIN
Segunda Fase
17.0119:45
Cleethorpes Town
Tadcaster Albion
3
2
FIN
05.1219:45
Coalville Town
Stamford
5
1
FIN
28.1119:45
Gresley Rovers
Basford United
2
4
FIN
28.1119:45
Mickleover
Bedworth United
3
0
FIN
28.1119:45
Stafford Rangers
Alvechurch
1
1
FIN
28.1119:45
South Shields
Stocksbridge Park Steels
2
1
FIN
28.1119:45
Scarborough Athletic
Ossett Town FC
2
1
FIN
28.1119:45
Ramsbottom United
Hyde United
0
0
FIN
28.1119:45
Mossley
Altrincham
3
3
FIN
28.1119:45
Matlock Town
Grantham Town
3
2
FIN
28.1119:45
Hednesford Town
Newcastle Town
1
0
FIN
28.1119:45
Nantwich Town
Witton Albion
2
3
FIN
28.1119:45
Romulus
Kidsgrove Athletic
0
1
FIN
Primeira Fase
14.1119:45
Ossett Town FC
Goole
2
0
FIN
14.1119:45
Buxton
Coalville Town
3
5
FIN
14.1119:45
Nantwich Town
Droylsden FC
3
1
FIN
07.1119:45
Ramsbottom United
Stalybridge Celtic
3
0
FIN
06.1119:45
Stourbridge
Alvechurch
2
4
FIN
28.1014:00
Tadcaster Albion
Ossett Albion AFC
2
1
FIN
18.1018:45
Kidsgrove Athletic
Leek Town
2
1
FIN
18.1018:45
Carlton Town
Matlock Town
1
1
FIN
17.1018:45
Witton Albion
Radcliffe
3
0
FIN
17.1018:45
Whitby Town
Scarborough Athletic
1
2
FIN
17.1018:45
Sutton Coldfield Town
Stafford Rangers
1
1
FIN
17.1018:45
Stamford
Peterborough Sports
1
0
FIN
17.1018:45
Altrincham
Ashton United
3
3
FIN
17.1018:45
Spalding United
Gresley Rovers
1
1
FIN
17.1018:45
Shaw Lane AFC
Cleethorpes Town
3
5
FIN
17.1018:45
Bedworth United
Barwell
2
0
FIN
17.1018:45
Colwyn Bay
Warrington Town
2
3
FIN
17.1018:45
Colne
Workington
1
2
FIN
17.1018:45
Frickley Athletic
Stocksbridge Park Steels
3
3
FIN
17.1018:45
Hednesford Town
Rushall Olympic
2
0
FIN
17.1018:45
Glossop North End
Mossley
1
1
FIN
17.1018:45
Grantham Town
Lincoln United
3
2
FIN
17.1018:45
Halesowen Town
Romulus
1
1
FIN
17.1018:45
Hyde United
Trafford
0
0
FIN
17.1018:45
Kendal Town
Lancaster City
0
2
FIN
17.1018:45
Marine
Brighouse Town
4
1
FIN
17.1018:45
Newcastle Town
Market Drayton Town
3
1
FIN
17.1018:45
Skelmersdale United
Atherton Collieries
0
3
FIN
17.1018:45
Prescot Cables
Bamber Bridge
1
4
FIN
17.1018:45
South Shields
Farsley Celtic
2
2
FIN
17.1018:45
Mickleover
Loughborough Dynamo
3
1
FIN
16.1018:45
Belper Town
Basford United
5
5
FIN
Fase Preliminar
05.0918:45
Scarborough Athletic
Sheffield
5
0
FIN
05.0918:45
Chasetown
Market Drayton Town
0
3
FIN
05.0918:45
Lincoln United
Corby Town
4
4
FIN
05.0918:45
Colne
Clitheroe
2
0
FIN