3. SNL (2009/2010)
0
364 matches
Latest scores
Slovenia : 3. SNL
Matchday 26 (Zahod)
05.0615:30
Radomlje
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
1
1
FT
05.0615:30
Dob
Šobec Lesce
5
1
FT
05.0615:30
Dekani
Tolmin
1
1
FT
05.0615:30
NK Zarica Kranj
NK Zagorje
7
4
FT
05.0615:30
Krka
Adria
2
2
FT
05.0615:30
NK Jezero Medvode
Brda Dobrovo
4
3
FT
05.0615:30
NK Sava
NK Kamnik
1
2
FT
Matchday 26 (Vzhod)
05.0615:00
NK Veržej
Šampion Celje
1
1
FT
05.0615:00
NK Kovinar Štore
NK Sladki Vrh
2
2
FT
05.0615:00
NK Tromejnik Kuzma
Dravograd
2
2
FT
05.0615:00
NK Mons Claudius Rogatec
NK Malečnik
1
2
FT
05.0615:00
NK Odranci
NK Čarda Martjanci
1
0
FT
05.0615:00
Šmartno
ŠD Partizan Pesnica
4
1
FT
05.0615:00
SD Stojnci
Zreče
5
1
FT
Matchday 25 (Zahod)
29.0513:00
Tolmin
NK Zarica Kranj
3
4
FT
Matchday 25 (Vzhod)
29.0513:00
NK Sladki Vrh
NK Veržej
0
1
FT
Matchday 25 (Zahod)
29.0513:00
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
Dob
2
1
FT
29.0513:00
Šobec Lesce
Dekani
0
0
FT
Matchday 25 (Vzhod)
29.0513:00
ŠD Partizan Pesnica
NK Odranci
3
4
FT
29.0513:00
NK Čarda Martjanci
SD Stojnci
0
1
FT
29.0513:00
Šampion Celje
Šmartno
0
1
FT
29.0513:00
Zreče
NK Mons Claudius Rogatec
10
1
FT
29.0513:00
NK Malečnik
NK Tromejnik Kuzma
5
3
FT
29.0513:00
Dravograd
NK Kovinar Štore
2
2
FT
Matchday 25 (Zahod)
29.0513:00
NK Kamnik
Radomlje
4
2
FT
29.0513:00
Brda Dobrovo
NK Sava
3
0
FT
29.0513:00
NK Zagorje
Krka
1
4
FT
29.0513:00
Adria
NK Jezero Medvode
4
1
FT
Matchday 24 (Zahod)
23.0515:30
Radomlje
Brda Dobrovo
2
1
FT
23.0515:30
Krka
Tolmin
0
3
FT
Matchday 24 (Vzhod)
23.0515:00
SD Stojnci
ŠD Partizan Pesnica
5
0
FT
23.0515:00
NK Odranci
Šampion Celje
0
0
FT
23.0515:00
NK Tromejnik Kuzma
Zreče
5
0
FT
Matchday 24 (Zahod)
22.0515:30
NK Zarica Kranj
Šobec Lesce
3
0
FT
22.0515:30
NK Sava
Adria
1
6
FT
22.0515:30
NK Jezero Medvode
NK Zagorje
1
1
FT
22.0515:30
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
NK Kamnik
0
3
FT
22.0515:30
Dob
Dekani
2
1
FT
Matchday 24 (Vzhod)
22.0515:00
NK Kovinar Štore
NK Malečnik
1
2
FT
22.0515:00
NK Mons Claudius Rogatec
NK Čarda Martjanci
0
9
FT
22.0515:00
NK Veržej
Šmartno
1
5
FT
22.0514:00
NK Sladki Vrh
Dravograd
1
0
FT
Matchday 23 (Zahod)
16.0515:30
Brda Dobrovo
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
0
1
FT
Matchday 23 (Vzhod)
16.0515:00
NK Čarda Martjanci
NK Tromejnik Kuzma
3
1
FT
16.0515:00
Šampion Celje
SD Stojnci
0
2
FT
16.0515:00
Šmartno
NK Odranci
7
0
FT
Matchday 23 (Zahod)
15.0515:30
Tolmin
NK Jezero Medvode
2
1
FT
15.0515:30
Šobec Lesce
Krka
0
6
FT
15.0515:30
Adria
Radomlje
1
2
FT
15.0515:30
Dekani
NK Zarica Kranj
0
0
FT
15.0515:30
NK Zagorje
NK Sava
1
1
FT
15.0515:30
NK Kamnik
Dob
2
0
FT
Matchday 23 (Vzhod)
15.0515:00
NK Malečnik
NK Sladki Vrh
3
5
FT
15.0515:00
Dravograd
NK Veržej
1
2
FT
15.0515:00
ŠD Partizan Pesnica
NK Mons Claudius Rogatec
6
2
FT
15.0515:00
Zreče
NK Kovinar Štore
1
3
FT
Matchday 22 (Vzhod)
09.0515:00
NK Mons Claudius Rogatec
Šampion Celje
0
4
FT
09.0515:00
NK Tromejnik Kuzma
ŠD Partizan Pesnica
3
0
FT
09.0515:00
NK Kovinar Štore
NK Čarda Martjanci
1
0
FT
09.0515:00
Dravograd
NK Malečnik
3
2
FT
Matchday 22 (Zahod)
09.0515:00
NK Sava
Tolmin
0
0
FT
09.0515:00
Dob
NK Zarica Kranj
3
1
FT
Matchday 22 (Vzhod)
09.0515:00
NK Veržej
NK Odranci
1
5
FT
Matchday 22 (Zahod)
09.0515:00
NK Kamnik
Brda Dobrovo
1
4
FT
09.0515:00
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
Adria
1
2
FT
09.0515:00
NK Jezero Medvode
Šobec Lesce
1
2
FT
09.0515:00
Radomlje
NK Zagorje
1
0
FT
Matchday 22 (Vzhod)
09.0515:00
NK Sladki Vrh
Zreče
5
2
FT
09.0515:00
SD Stojnci
Šmartno
4
2
FT
Matchday 22 (Zahod)
08.0513:00
Krka
Dekani
2
1
FT
Matchday 15 (Zahod)
04.0516:00
NK Sava
Radomlje
0
2
FT
Matchday 15 (Vzhod)
02.0515:00
NK Tromejnik Kuzma
NK Kovinar Štore
2
0
FT
02.0515:00
Šampion Celje
NK Čarda Martjanci
1
0
FT
02.0515:00
Šmartno
Zreče
6
2
FT
02.0515:00
NK Odranci
NK Malečnik
5
1
FT
02.0515:00
SD Stojnci
Dravograd
1
5
FT
Matchday 15 (Zahod)
01.0515:00
NK Jezero Medvode
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
2
3
FT
01.0515:00
Tolmin
Dob
3
3
FT
01.0509:00
Krka
NK Kamnik
5
3
FT
27.0415:00
Šobec Lesce
NK Zagorje
0
6
FT
Matchday 15 (Vzhod)
27.0415:00
ŠD Partizan Pesnica
NK Veržej
2
3
FT
Matchday 15 (Zahod)
27.0415:00
Dekani
Adria
3
2
FT
Matchday 15 (Vzhod)
27.0415:00
NK Mons Claudius Rogatec
NK Sladki Vrh
0
2
FT
Matchday 15 (Zahod)
27.0415:00
NK Zarica Kranj
Brda Dobrovo
1
4
FT
Matchday 21 (Zahod)
25.0415:00
Dekani
NK Jezero Medvode
4
1
FT
Matchday 21 (Vzhod)
25.0415:00
NK Odranci
SD Stojnci
3
1
FT
24.0415:00
Šampion Celje
NK Tromejnik Kuzma
4
1
FT
Matchday 21 (Zahod)
24.0415:00
Šobec Lesce
NK Sava
0
1
FT
24.0415:00
Tolmin
Radomlje
3
2
FT
24.0415:00
NK Zagorje
NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
1
3
FT
24.0415:00
NK Zarica Kranj
Krka
2
5
FT
24.0415:00
Adria
NK Kamnik
2
1
FT
24.0415:00
Brda Dobrovo
Dob
1
1
FT
Matchday 21 (Vzhod)
24.0415:00
NK Malečnik
NK Veržej
0
2
FT
24.0415:00
Zreče
Dravograd
0
2
FT
24.0415:00
ŠD Partizan Pesnica
NK Kovinar Štore
1
1
FT
24.0415:00
NK Čarda Martjanci
NK Sladki Vrh
1
2
FT
24.0415:00
Šmartno
NK Mons Claudius Rogatec
5
3
FT
Matchday 20 (Vzhod)
18.0415:00
NK Tromejnik Kuzma
Šmartno
0
1
FT
Matchday 20 (Zahod)
18.0415:00
Brda Dobrovo
Adria
3
1
FT