KNVB Beker Women (2020/2021)
0
149 matches
Table and standings
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rijnvogels | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16:0 | +16 | W W |
2 | SSS II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:9 | -6 | L W |
3 | Barendrecht | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | -10 | L L |
Legends:
Next Round
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 't Zand | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W W |
2 | Hoogland | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | W L |
3 | Prinses Irene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Buitenveldert II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | L L |
Legends:
Next Round
Group 21
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trekvogels | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:4 | +10 | W W W |
2 | Eldenia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | +5 | W L W |
3 | Kunde | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | L W L |
4 | VDZ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | -9 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 20
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woezik | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:5 | +8 | W W W |
2 | UDI '19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 | D L W |
3 | Nooit Gedacht | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12:9 | +3 | L W L |
4 | HVCH | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:16 | -12 | D L L |
Legends:
Next Round
Group 19
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rigtersbleek | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 | W D W |
2 | Eindhoven II | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 | W D W |
3 | De Tukkers | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | L W L |
4 | RKSV Nuenen II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 18
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berghuizen | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 | D W W |
2 | DVC '26 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | W L |
3 | Witkampers | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
4 | Victoria Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | L L |
Legends:
Next Round
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oranje Nassau | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17:0 | +17 | W W W |
2 | Knickerbockers | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:3 | +11 | L W W |
3 | Sint Annaparochie | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:18 | -14 | W L L |
4 | Vitesse '63 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:16 | -14 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDO | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:9 | -1 | W W L |
2 | Winkel | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:8 | +1 | W L D |
3 | Buitenveldert | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 | L D W |
4 | Velsen | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 11:12 | -1 | L D D |
Legends:
Next Round
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heerenveense Boys | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | +1 | D W D |
2 | Oranje Nassau II | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | L W D |
3 | Stiens | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 | D L W |
4 | Helpman | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:8 | -1 | W L L |
Legends:
Next Round
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZSV | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 | W W W |
2 | DSS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | W L L |
3 | Wartburgia II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | L W L |
4 | DZC '68 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | L L W |
Legends:
Next Round
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saestum II | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20:2 | +18 | W W W |
2 | Be Quick '28 II | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:10 | -1 | L W D |
3 | ASC '62 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:15 | -10 | W L L |
4 | HZVV | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 | L L D |
Legends:
Next Round
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ter Leede | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W W |
2 | Sparta / JVOZ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 | L W |
3 | CSW | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | L L |
Legends:
Next Round
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RVVH | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W W |
2 | Berkel | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | L D |
3 | IJzendijke | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | D L |
Legends:
Next Round
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Be Quick '28 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 | W D W |
2 | Klarenbeek | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:4 | +10 | W W L |
3 | Berkum | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:9 | -4 | L D W |
4 | Epe | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:14 | -11 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bekkerveld | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:3 | +10 | W W W |
2 | Fortuna '54 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 | L W W |
3 | Bavel | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | W L L |
4 | SSS '18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:14 | -10 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSS | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:6 | +5 | W W W |
2 | RCL | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | L W L |
3 | Ter Leede II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | L L W |
4 | Hercules | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | W L L |
Legends:
Next Round
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wartburgia | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:0 | +14 | W W |
2 | Reiger Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:8 | -6 | L W |
3 | 't Gooi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | RVVH II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 | L L |
Legends:
Next Round
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DTS Ede | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 26:1 | +25 | W W W |
2 | ACV | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:9 | +1 | W L W |
3 | Sporting '70 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:13 | -8 | L W L |
4 | De Weide | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:19 | -18 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKSV Nuenen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | W W |
2 | SEP | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | +1 | W L |
3 | RKDEO | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 | L L |
Legends:
Next Round
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19:3 | +16 | W W W |
2 | OVV ’67 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:11 | -2 | W L W |
3 | Antibarbari | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12:7 | +5 | L W L |
4 | Hontenisse | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:23 | -19 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saestum | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 27:2 | +25 | W W D |
2 | IJFC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13:2 | +11 | W W D |
3 | Winsum | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:19 | -13 | L L W |
4 | Blauw Geel '55 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:26 | -23 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 22
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eindhoven | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18:2 | +16 | W W W |
2 | Someren / NWC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:9 | -3 | L W W |
3 | Orion | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:9 | -1 | W L L |
4 | Eldenia II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:14 | -12 | L L L |
Legends:
Next Round
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rijnvogels | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W |
2 (2) | SSS II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (3) | Barendrecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | -8 | L |
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | 't Zand | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
2 (2) | Hoogland | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | W L |
3 (3) | Prinses Irene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Buitenveldert II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group 21
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Eldenia | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W |
2 (1) | Trekvogels | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | +3 | W |
3 (3) | Kunde | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | L W |
4 (4) | VDZ | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | L L |
Group 20
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Nooit Gedacht | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11:6 | +5 | L W |
2 (2) | UDI '19 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (1) | Woezik | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
4 (4) | HVCH | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:8 | -5 | D L |
Group 19
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Eindhoven II | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | W W |
2 (1) | Rigtersbleek | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 | W D |
3 (3) | De Tukkers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
4 (4) | RKSV Nuenen II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 | L |
Group 18
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Berghuizen | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | +3 | D W |
2 (2) | DVC '26 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | W L |
3 (4) | Victoria Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (3) | Witkampers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Oranje Nassau | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:0 | +10 | W |
2 (2) | Knickerbockers | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11:2 | +9 | L W |
3 (3) | Sint Annaparochie | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:7 | -4 | W L |
4 (4) | Vitesse '63 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | SDO | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 | W W |
2 (2) | Winkel | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 | W D |
3 (3) | Buitenveldert | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
4 (4) | Velsen | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 0 | D |
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Oranje Nassau II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
2 (3) | Stiens | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 (4) | Helpman | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:6 | +1 | W L |
4 (1) | Heerenveense Boys | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | D D |
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AZSV | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 | W W |
2 (3) | Wartburgia II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
3 (2) | DSS | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | W L |
4 (4) | DZC '68 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Saestum II | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15:1 | +14 | W W |
2 (2) | Be Quick '28 II | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | D |
3 (3) | ASC '62 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | L |
4 (4) | HZVV | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | L L |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Sparta / JVOZ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W |
2 (1) | Ter Leede | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
3 (3) | CSW | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RVVH | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
2 (2) | Berkel | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
3 (3) | IJzendijke | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Klarenbeek | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12:1 | +11 | W W |
2 (1) | Be Quick '28 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
3 (3) | Berkum | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
4 (4) | Epe | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | L L |
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bekkerveld | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | W W |
2 (2) | Fortuna '54 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W |
3 (3) | Bavel | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | W L |
4 (4) | SSS '18 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:7 | -4 | L |
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | SSS | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
2 (3) | Ter Leede II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
3 (2) | RCL | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 0 | L W |
4 (4) | Hercules | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | W L |
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wartburgia | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:0 | +14 | W W |
2 (3) | 't Gooi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (2) | Reiger Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | RVVH II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DTS Ede | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W |
2 (2) | ACV | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | -9 | L |
3 (4) | De Weide | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:11 | -11 | L L |
4 (3) | Sporting '70 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:13 | -13 | L L |
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RKSV Nuenen | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:0 | +9 | W |
2 (2) | SEP | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | L |
3 (3) | RKDEO | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | L |
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSE | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | W W |
2 (2) | OVV ’67 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 | W W |
3 (3) | Antibarbari | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:1 | +9 | W |
4 (4) | Hontenisse | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | -5 | L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | IJFC | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | W D |
2 (1) | Saestum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 17:0 | +17 | W |
3 (4) | Blauw Geel '55 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | -3 | L |
4 (3) | Winsum | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:17 | -16 | L L |
Group 22
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Eindhoven | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | W W |
2 (2) | Someren / NWC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (3) | Orion | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
4 (4) | Eldenia II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | -10 | L L |
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rijnvogels | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W |
2 (3) | Barendrecht | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
3 (2) | SSS II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:8 | -8 | L |
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | 't Zand | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
2 (2) | Hoogland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Prinses Irene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Buitenveldert II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | L L |
Group 21
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Trekvogels | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | W W |
2 (2) | Eldenia | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | -1 | W L |
3 (4) | VDZ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
4 (3) | Kunde | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
Group 20
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Woezik | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:4 | +7 | W W |
2 (2) | UDI '19 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | D L |
3 (3) | Nooit Gedacht | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
4 (4) | HVCH | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | -7 | L |
Group 19
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rigtersbleek | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | W |
2 (2) | Eindhoven II | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
3 (4) | RKSV Nuenen II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | L L |
4 (3) | De Tukkers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | L L |
Group 18
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Berghuizen | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
2 (3) | Witkampers | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
3 (2) | DVC '26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Victoria Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | L L |
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Oranje Nassau | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | W W |
2 (2) | Knickerbockers | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (3) | Sint Annaparochie | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:11 | -10 | L |
4 (4) | Vitesse '63 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 | L L |
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Velsen | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 7:8 | -1 | L D |
2 (3) | Buitenveldert | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | L D |
3 (2) | Winkel | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | L |
4 (1) | SDO | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Heerenveense Boys | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 | W |
2 (2) | Oranje Nassau II | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | L D |
3 (3) | Stiens | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -3 | D L |
4 (4) | Helpman | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AZSV | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
2 (2) | DSS | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
3 (3) | Wartburgia II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | L L |
4 (4) | DZC '68 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | L L |
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Saestum II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | W |
2 (2) | Be Quick '28 II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:8 | -1 | L W |
3 (3) | ASC '62 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:9 | -6 | W L |
4 (4) | HZVV | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | D |
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ter Leede | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
2 (2) | Sparta / JVOZ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
3 (3) | CSW | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 | L |
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RVVH | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
2 (3) | IJzendijke | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
3 (2) | Berkel | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Be Quick '28 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | +4 | W D |
2 (3) | Berkum | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:8 | -4 | L W |
3 (2) | Klarenbeek | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
4 (4) | Epe | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bekkerveld | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:3 | +4 | W |
2 (2) | Fortuna '54 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | L W |
3 (3) | Bavel | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
4 (4) | SSS '18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | -6 | L L |
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | SSS | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:5 | +4 | W W |
2 (2) | RCL | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
3 (3) | Ter Leede II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | L L |
4 (4) | Hercules | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Reiger Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:8 | -6 | L W |
2 (3) | 't Gooi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (1) | Wartburgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | RVVH II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | -6 | L |
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DTS Ede | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18:0 | +18 | W W |
2 (2) | ACV | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | +10 | W W |
3 (3) | Sporting '70 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W |
4 (4) | De Weide | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | -7 | L |
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | SEP | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | W |
2 (1) | RKSV Nuenen | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W |
3 (3) | RKDEO | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | -9 | L |
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSE | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 | W |
2 (3) | Antibarbari | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | L L |
3 (2) | OVV ’67 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:9 | -9 | L |
4 (4) | Hontenisse | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:17 | -14 | L L |
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Saestum | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 10:2 | +8 | W D |
2 (2) | IJFC | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:0 | +8 | W |
3 (3) | Winsum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | W |
4 (4) | Blauw Geel '55 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:21 | -20 | L L |
Group 22
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Eindhoven | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W |
2 (3) | Orion | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | W L |
3 (2) | Someren / NWC | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:8 | -5 | L W |
4 (4) | Eldenia II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
Visual table
Group 12
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rijnvogels | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16:0 | +16 |
2 | SSS II | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:9 | -6 |
3 | Barendrecht | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | -10 |
Legends:
Next Round
Group 16
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 't Zand | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 |
2 | Hoogland | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 |
3 | Prinses Irene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | Buitenveldert II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 |
Legends:
Next Round
Group 21
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trekvogels | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:4 | +10 |
2 | Eldenia | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | +5 |
3 | Kunde | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:9 | -6 |
4 | VDZ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:11 | -9 |
Legends:
Next Round
Group 20
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woezik | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:5 | +8 |
2 | UDI '19 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | Nooit Gedacht | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12:9 | +3 |
4 | HVCH | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:16 | -12 |
Legends:
Next Round
Group 19
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rigtersbleek | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
2 | Eindhoven II | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 |
3 | De Tukkers | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 |
4 | RKSV Nuenen II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 |
Legends:
Next Round
Group 18
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berghuizen | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | DVC '26 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 |
3 | Witkampers | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 |
4 | Victoria Boys | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 |
Legends:
Next Round
Group 11
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oranje Nassau | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17:0 | +17 |
2 | Knickerbockers | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:3 | +11 |
3 | Sint Annaparochie | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:18 | -14 |
4 | Vitesse '63 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:16 | -14 |
Legends:
Next Round
Group 17
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDO | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:9 | -1 |
2 | Winkel | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:8 | +1 |
3 | Buitenveldert | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 |
4 | Velsen | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 11:12 | -1 |
Legends:
Next Round
Group 10
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heerenveense Boys | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:6 | +1 |
2 | Oranje Nassau II | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | +1 |
3 | Stiens | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | -1 |
4 | Helpman | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:8 | -1 |
Legends:
Next Round
Group 9
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZSV | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | DSS | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 |
3 | Wartburgia II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | -1 |
4 | DZC '68 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 |
Legends:
Next Round
Group 8
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saestum II | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20:2 | +18 |
2 | Be Quick '28 II | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:10 | -1 |
3 | ASC '62 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:15 | -10 |
4 | HZVV | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | -7 |
Legends:
Next Round
Group 1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ter Leede | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Sparta / JVOZ | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | +4 |
3 | CSW | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 |
Legends:
Next Round
Group 7
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RVVH | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 |
2 | Berkel | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 |
3 | IJzendijke | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 |
Legends:
Next Round
Group 6
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Be Quick '28 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 |
2 | Klarenbeek | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:4 | +10 |
3 | Berkum | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:9 | -4 |
4 | Epe | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:14 | -11 |
Legends:
Next Round
Group 15
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bekkerveld | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:3 | +10 |
2 | Fortuna '54 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | +5 |
3 | Bavel | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | -5 |
4 | SSS '18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:14 | -10 |
Legends:
Next Round
Group 5
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSS | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:6 | +5 |
2 | RCL | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | -1 |
3 | Ter Leede II | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 |
4 | Hercules | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 |
Legends:
Next Round
Group 4
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wartburgia | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 14:0 | +14 |
2 | Reiger Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:8 | -6 |
3 | 't Gooi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4 | RVVH II | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 |
Legends:
Next Round
Group 3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DTS Ede | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 26:1 | +25 |
2 | ACV | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:9 | +1 |
3 | Sporting '70 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:13 | -8 |
4 | De Weide | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:19 | -18 |
Legends:
Next Round
Group 14
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKSV Nuenen | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:2 | +11 |
2 | SEP | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:5 | +1 |
3 | RKDEO | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:13 | -12 |
Legends:
Next Round
Group 13
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19:3 | +16 |
2 | OVV ’67 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:11 | -2 |
3 | Antibarbari | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 12:7 | +5 |
4 | Hontenisse | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:23 | -19 |
Legends:
Next Round
Group 2
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saestum | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 27:2 | +25 |
2 | IJFC | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13:2 | +11 |
3 | Winsum | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:19 | -13 |
4 | Blauw Geel '55 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:26 | -23 |
Legends:
Next Round
Group 22
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eindhoven | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18:2 | +16 |
2 | Someren / NWC | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:9 | -3 |
3 | Orion | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:9 | -1 |
4 | Eldenia II | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:14 | -12 |
Legends:
Next Round