Eduard Sharipov (E. Sharipov)
Ultime partite
Russia : FNL
16.05.24
Torpedo Mosca
Kuban Krasnodar
1
0
FIN
08.05.24
Alaniya Vladikavkaz
Rodina Mosca
1
2
FIN
28.04.24
Shinnik
Sokol Saratov
1
0
FIN
24.04.24
Khimki
KAMAZ
1
0
FIN
13.04.24
Volgar Astrakhan
Tyumen
1
2
FIN
07.04.24
Sokol Saratov
Rodina Mosca
1
1
FIN
Russia : FNL 2 - Division A Gold
30.03.24
Khimik Dzerzhinsk
Tekstilshchik
0
0
FIN
Russia : FNL
18.03.24
Arsenal Tula
Volgar Astrakhan
0
0
FIN
Russia : FNL 2 - Division A Gold
09.03.24
Dinamo Bryansk
Mashuk-KMV
0
1
FIN
11.11.23
Amkar Perm'
Chelyabinsk
1
0
FIN
Russia : FNL
05.11.23
Tyumen
Sokol Saratov
2
0
FIN
28.10.23
Shinnik
Torpedo Mosca
1
1
FIN
Russia : FNL 2
22.10.23
FK Rubin Kazan' II
Uralets Nizhnyi Tagil
1
0
FIN
Russia : FNL
14.10.23
Tyumen
Volgar Astrakhan
1
0
FIN
08.10.23
Arsenal Tula
Sokol Saratov
3
0
FIN
Russia : FNL 2
01.10.23
Dinamo San Pietroburgo
Torpedo Vladimir
0
2
FIN
Russia : Coppa
27.09.23
Tekstilshchik
Rodina Mosca
1
3
FIN
Russia : FNL 2
17.09.23
Torpedo Miass
Akron II
3
0
FIN
Russia : FNL
09.09.23
Neftekhimik
Kuban Krasnodar
2
1
FIN
03.09.23
SKA-Energiya
Dynamo Makhachkala
0
2
FIN
Russia : FNL 2 - Division A Gold
19.08.23
Veles
Irtysh
0
0
FIN
Russia : FNL
13.08.23
KAMAZ
Tyumen
2
1
FIN
Russia : FNL 2
06.08.23
Orenburg II
Khimik Vurnary
0
0
FIN
Russia : FNL
30.07.23
Leningradets
Rodina Mosca
1
1
FIN
Russia : FNL 2
19.07.23
Nosta
Akron II
4
1
FIN
04.06.23
Yenisey II
Murom
0
2
FIN
28.05.23
Nosta
Ural II
0
2
FIN
21.05.23
Amkar Perm'
Tyumen
0
2
FIN
14.05.23
Torpedo Miass
Chelyabinsk
1
1
FIN
10.05.23
Dinamo Vologda
Leningradets
0
0
FIN
30.04.23
Zvezda San Pietroburgo
Tekstilshchik
2
2
FIN
16.04.23
Zenit Izhevsk
Irtysh
1
1
FIN
09.04.23
Chelyabinsk
Ural II
1
1
FIN
25.03.23
Rotor Volgograd
Chernomorets
0
0
FIN
12.11.22
Zenit Izhevsk
Chelyabinsk
1
3
FIN
09.11.22
Chertanovo
Tekstilshchik
1
0
FIN
06.11.22
Orenburg II
Amkar Perm'
0
4
FIN
30.10.22
Dinamo Mosca II
Murom
0
2
FIN
23.10.22
Nosta
Tyumen
0
2
FIN
15.10.22
Mashuk-KMV
Legion Dynamo
1
5
FIN
14.10.22
Essentuki
Rotor Volgograd
0
6
FIN
Russia : Coppa
05.10.22
Zvezda San Pietroburgo
Veles
2
0
FIN
Russia : FNL 2
30.09.22
FK Kosmos Dolgoprudny
Kolomna
6
2
FIN
22.09.22
FK Torpedo Mosca II
Dinamo Vologda
0
2
FIN
Russia : Coppa
14.09.22
Chelyabinsk
Tyumen
0
1
FIN
Russia : FNL 2
10.09.22
Dinamo San Pietroburgo
Leningradets
0
2
FIN
27.08.22
Nosta
Torpedo Miass
0
2
FIN
13.08.22
Irtysh
Amkar Perm'
1
0
FIN
10.08.22
Irtysh
Zenit Izhevsk
0
2
FIN
07.08.22
Ural II
Nosta
2
2
FIN
30.07.22
Zenit Izhevsk
Novosibirsk
2
4
FIN
24.07.22
Tyumen
Amkar Perm'
4
0
FIN
10.06.22
Dinamo Bryansk
Peresvet Podolsk
2
0
FIN
04.06.22
Zvezda San Pietroburgo
Kazanka
3
1
FIN
28.05.22
Orenburg II
Chelyabinsk
0
3
FIN
21.05.22
Tyumen
Amkar Perm'
1
0
FIN
08.05.22
Nosta
Volga Ulyanovsk
0
3
FIN
30.04.22
Strogino
Dinamo Bryansk
2
5
FIN
24.04.22
Torpedo Miass
Tyumen
0
3
FIN
11.04.22
Orenburg II
Lada Togliatti
3
2
FIN
02.04.22
Leningradets
Volna Nizhegorodskaya
1
0
FIN
17.11.21
Kvant
Znamya Noginsk
1
1
FIN
14.11.21
Khimki II
Saransk
1
2
FIN
09.11.21
Torpedo Miass
Zenit Izhevsk
1
2
FIN
04.11.21
Chelyabinsk
Tyumen
0
0
FIN
31.10.21
Krasava Odintsovo
Kairat Mosca
0
0
FIN
20.10.21
Novosibirsk
Irtysh
2
0
FIN
10.10.21
Dinamo San Pietroburgo
Zvezda San Pietroburgo
2
2
FIN
04.10.21
Murom
Znamya Truda
3
2
FIN
30.09.21
Chelyabinsk
Ural II
3
0
FIN
14.09.21
Olimp-Dolgoprudny II
Volna Nizhegorodskaya
1
1
FIN
10.09.21
Kairat Mosca
Krasava Odintsovo
3
2
FIN
04.09.21
Tver
Zenit San Pietroburgo II
2
2
FIN
29.08.21
Tyumen
Torpedo Miass
8
1
FIN
21.08.21
Chernomorets
Anzhi
2
0
FIN
20.08.21
Tuapse
Kuban Pavlovskaya
0
0
FIN
15.08.21
Chelyabinsk
Zenit Izhevsk
1
0
FIN
06.08.21
Essentuki
Mashuk-KMV
0
2
FIN
04.08.21
Ryazan
Sakhalin
2
0
FIN
18.07.21
Zvezda San Pietroburgo
Baltika BFU
2
1
FIN
15.06.21
PFK Krylya Sovetov Samara II
KAMAZ
1
5
FIN
10.06.21
Leningradets
Torpedo Vladimir
5
1
FIN
04.06.21
Nosta
Zvezda Perm
0
1
FIN
25.05.21
Sokol Saratov
Strogino
1
0
FIN
18.05.21
Zenit San Pietroburgo II
Torpedo Vladimir
3
0
FIN
10.05.21
Novosibirsk
Chelyabinsk
1
2
FIN
06.05.21
Volga Ulyanovsk
Lada SOK Dimitrovgrad
2
1
FIN
29.04.21
Rodina Mosca
Kazanka
0
1
FIN
23.04.21
Metallurg Vidnoye
Salyut-Belgorod
0
5
FIN
16.04.21
KAMAZ
Tyumen
3
0
FIN
06.04.21
Zvezda San Pietroburgo
Znamya Truda
0
0
FIN
01.04.21
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
Avangard Kursk
1
2
FIN
10.11.20
Ural II
Chelyabinsk
0
1
FIN
05.11.20
Lada Togliatti
Lada SOK Dimitrovgrad
0
8
FIN
31.10.20
Orenburg II
Zvezda Perm
0
3
FIN
13.10.20
Leningradets
Smolensk
4
0
FIN
08.10.20
Chelyabinsk
PFK Krylya Sovetov Samara II
6
0
FIN
Russia : Coppa
30.09.20
Chernomorets
SKA-Energiya
1
3
FIN
23.09.20
Salyut-Belgorod
Arsenal Tula
1
1
FIN
Russia : FNL 2
20.09.20
Zvezda Perm
Ural II
2
2
FIN