Artem Dobrolovich (A. Dobrolovich)
Ultime partite
Russia : FNL 2
28.05.17
Solaris
Sochi
3
6
FIN
21.05.17
Dinamo Mosca II
Solaris
1
0
FIN
15.05.17
Solaris
Torpedo Vladimir
6
1
FIN
01.05.17
Solaris
Tekstilshchik
1
4
FIN
23.04.17
Znamya Truda
Solaris
1
2
FIN
17.04.17
Pskov 747
Solaris
0
1
FIN
10.04.17
Solaris
Strogino
3
0
FIN
03.04.17
FK Dnepr Smolensk
Solaris
2
2
FIN
07.11.16
Solaris
Kolomna
6
0
FIN
30.10.16
FK Spartak Kostroma
Solaris
2
2
FIN
24.10.16
Solaris
FK Volga Tver
3
1
FIN
16.10.16
Sochi
Solaris
2
1
FIN
10.10.16
Solaris
Dinamo Mosca II
2
0
FIN
26.09.16
Solaris
Domodedovo Mosca
2
3
FIN
16.09.16
Tekstilshchik
Solaris
0
0
FIN
09.09.16
Solaris
Znamya Truda
1
0
FIN
02.09.16
Solaris
Pskov 747
4
0
FIN
25.08.16
Strogino
Solaris
0
0
FIN
18.08.16
Solaris
FK Dnepr Smolensk
2
1
FIN
11.08.16
Kolomna
Solaris
2
1
FIN
Russia : Coppa
07.08.16
Tekstilshchik
Solaris
1
0
FIN
Russia : FNL 2
04.08.16
Solaris
FK Spartak Kostroma
1
1
FIN
28.07.16
FK Volga Tver
Solaris
2
2
FIN
Russia : Coppa
24.07.16
Solaris
Cherepovets
3
1
FIN
Russia : FNL 2
20.07.16
Solaris
Dolgie Prudy
1
2
FIN
31.05.16
Pskov 747
Solaris
1
1
FIN
26.05.16
Solaris
Strogino
2
1
FIN
20.05.16
FK Dnepr Smolensk
Solaris
0
3
FIN
16.05.16
Solaris
Kolomna
4
1
FIN
05.05.16
Solaris
Torpedo Vladimir
1
1
FIN
30.04.16
Sochi
Solaris
1
1
FIN
25.04.16
Solaris
Khimki
0
2
FIN
20.04.16
Tekstilshchik
Solaris
1
0
FIN
16.04.16
Solaris
Domodedovo Mosca
3
0
FIN
11.04.16
Solaris
FK Volga Tver
1
0
FIN
08.11.15
Solaris
Znamya Truda
6
0
FIN
01.11.15
Dolgie Prudy
Solaris
1
0
FIN
21.10.15
FK Karelia Petrozavodsk
Solaris
0
2
FIN
17.10.15
Strogino
Solaris
1
2
FIN
12.10.15
Solaris
FK Dnepr Smolensk
2
0
FIN
05.10.15
Kolomna
Solaris
1
3
FIN
01.10.15
Solaris
FK Spartak Kostroma
3
1
FIN
15.09.15
Khimki
Solaris
3
1
FIN
08.09.15
Solaris
Tekstilshchik
2
0
FIN
01.09.15
Domodedovo Mosca
Solaris
0
1
FIN
22.08.15
FK Volga Tver
Solaris
1
0
FIN
18.08.15
Znamya Truda
Solaris
2
3
FIN
12.08.15
Solaris
Dolgie Prudy
0
1
FIN
28.07.15
Solaris
FK Karelia Petrozavodsk
4
2
FIN
20.07.15
Solaris
Pskov 747
2
0
FIN
Russia : Coppa
15.07.15
Solaris
Torpedo Vladimir
0
1
FIN
Russia : FNL 2
05.06.15
Solaris
FK Dnepr Smolensk
3
1
FIN
30.05.15
Pskov 747
Solaris
2
2
FIN
24.05.15
Solaris
Dolgie Prudy
3
0
FIN
18.05.15
FK Volga Tver
Solaris
2
1
FIN
12.05.15
Solaris
Kolomna
3
0
FIN
06.05.15
Solaris
Tekstilshchik
0
1
FIN
30.04.15
FK Spartak Kostroma
Solaris
1
1
FIN
24.04.15
Solaris
Domodedovo Mosca
3
2
FIN
17.04.15
Saturn Ramenskoye
Solaris
2
1
FIN
10.04.15
Solaris
Zenit San Pietroburgo II
1
2
FIN
10.11.14
Torpedo Vladimir
Solaris
1
0
FIN
04.11.14
Solaris
Znamya Truda
4
2
FIN
23.10.14
Solaris
Khimki
0
0
FIN
17.10.14
Strogino
Solaris
1
0
FIN
11.10.14
Solaris
Pskov 747
1
2
FIN
05.10.14
Dolgie Prudy
Solaris
3
2
FIN
29.09.14
Solaris
FK Volga Tver
3
1
FIN
23.09.14
Kolomna
Solaris
1
2
FIN
17.09.14
Tekstilshchik
Solaris
1
0
FIN
11.09.14
Solaris
FK Spartak Kostroma
0
1
FIN
04.09.14
Domodedovo Mosca
Solaris
1
0
FIN
28.08.14
Solaris
Saturn Ramenskoye
1
3
FIN
22.08.14
Zenit San Pietroburgo II
Solaris
11
0
FIN
16.08.14
Solaris
Torpedo Vladimir
1
2
FIN
08.08.14
Znamya Truda
Solaris
1
1
FIN
02.08.14
Solaris
Spartak Mosca II
1
6
FIN
25.07.14
Khimki
Solaris
1
2
FIN
18.07.14
Solaris
Strogino
1
3
FIN
12.07.14
FK Dnepr Smolensk
Solaris
2
1
FIN
Russia : Coppa
08.07.14
Solaris
FK Vybor-Kurbatovo
0
1
FIN
Russia : FNL 2
05.06.14
FK Vityaz Podolsk
Metallurg Lipetsk
3
1
FIN
30.05.14
Metallurg Lipetsk
FK Tambov
0
2
FIN
25.05.14
Dinamo Bryansk
Metallurg Lipetsk
2
1
FIN
19.05.14
Metallurg Lipetsk
Spartak Mosca II
1
1
FIN
13.05.14
Orel
Metallurg Lipetsk
3
1
FIN
08.05.14
Kaluga
Metallurg Lipetsk
2
2
FIN
21.04.14
Metallurg Lipetsk
FK Podolye Podolskiy Rayon
1
2
FIN
29.09.13
Metallurg Lipetsk
Dinamo Bryansk
0
1
FIN
14.09.13
Metallurg Lipetsk
Kaluga
1
2
FIN
09.09.13
Lokomotiv Liski
Metallurg Lipetsk
3
0
FIN
04.09.13
Metallurg Lipetsk
Metallurg-Oskol
2
0
FIN
28.08.13
FK Podolye Podolskiy Rayon
Metallurg Lipetsk
3
1
FIN
22.08.13
Metallurg Lipetsk
FK Metallurg Vyksa
1
1
FIN
17.08.13
Sokol Saratov
Metallurg Lipetsk
2
2
FIN
Russia : Coppa
26.07.13
FK Metallurg Vyksa
Metallurg Lipetsk
1
3
FIN
Russia : FNL 2
30.10.10
FK Nara-ShBFR Naro-Fominsk
Sportakademklub
1
1
FIN
27.10.10
FK Istra
Sportakademklub
5
0
FIN
20.10.10
Sportakademklub
FK Dnepr Smolensk
0
1
FIN
10.10.10
FK Spartak Kostroma
Sportakademklub
3
1
FIN