IV Liga (2023/2024)
0
4974 matches
Today's matches
Poland : IV Liga
26.0415:30
Błonianka Błonie
Raszyn
Preview
26.0417:00
MLKS Znicz Kłobuck
KS Victoria Częstochowa
Preview
26.0417:00
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
Preview
26.0418:00
Polonia Lidzbark Warm.
Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec
Preview
Latest scores
Poland : IV Liga
Matchday 26 (Podlaska)
25.0415:30
Cresovia Siemiatycze
LKS Dąb Dąbrowa Białostocka
Preview
Matchday 25 (Podkarpacka)
24.0416:00
Stal Łańcut
Sokół Kamień
5
1
FT
24.0415:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
Legion Pilzno
2
0
FT
24.0415:30
Korona Rzeszow
Igloopol Dębica
1
4
FT
24.0415:00
Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski
Jarosław
0
3
FT
24.0415:00
Ekoball Sanok
LKS Cosmos Nowotaniec
1
0
FT
24.0415:00
Głogovia Głogów Mał.
Pogoń-Sokół Lubaczów
1
3
FT
24.0414:00
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
2
1
FT
24.0409:00
Resovia Rzeszów II
Stal Rzeszów II
0
0
FT
Matchday 24 (Lubelska)
21.0415:00
BKS Lada Bilgoraj
Opolanin Opole Lubelskie
1
1
FT
Matchday 24 (Świętokrzyska)
21.0415:00
Nowiny
Klimontowianka Klimontów
1
1
FT
Matchday 24 (Lubelska)
21.0415:00
Start Krasnystaw
Motor Lublin II
2
0
FT
Matchday 26 (Małopolska)
21.0415:00
Unia Oświęcim
Ludowy Klub Sportowy Barciczanka Barcice
2
5
FT
Matchday 24 (Lubelska)
21.0415:00
MKS Janowianka Janów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podl.
1
1
FT
Matchday 25 (Podlaska)
21.0415:00
Klub Sportowy Śniadowo
Wigry Suwałki
1
6
FT
Next matches
Poland : IV Liga
Matchday 25 (Mazowiecka)
27.0409:00
Oskar Przysucha
GKS Drogowiec Jedlińsk
Preview
Matchday 25 (Kujawsko-Pomorska)
27.0409:00
GKS Łokietek Brześć Kujawski
Chemik Bydgoszcz
Preview
Matchday 23 (Śląska I)
27.0409:00
BKS Sparta Katowice
Piast Gliwice II
Preview
27.0409:00
Zagłębie Sosnowiec II
Ludowy Klub Sportowy Drama Zbrosławice
Preview
Matchday 26 (Podkarpacka)
27.0409:00
Polonia Przemyśl
Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski
Preview
27.0409:00
Izolator Boguchwała
Korona Rzeszow
Preview
Matchday 27 (Małopolska)
27.0409:00
Watra Białka Tatrzańska
Unia Oświęcim
Preview
Matchday 26 (Pomorska)
27.0409:00
Jaguar Gdańsk
Arka Gdynia II
Preview
27.0409:00
Radunia Stężyca II
GKS Kolbudy
Preview
27.0409:00
Bałtyk Gdynia
Gryf Wejherowo
Preview
Matchday 25 (Wielkopolska)
27.0409:00
Kotwica Kórnik
Jarota Jarocin
Preview
Matchday 24 (Łódzka)
27.0410:00
ŁKS Łódź III
BKS Start Brzeziny
Preview
Matchday 26 (Podlaska)
27.0410:00
MOSP Białystok
Krypnianka Krypno
Preview
Matchday 25 (Mazowiecka)
27.0410:00
Mszczonowianka Mszczonów
Marcovia Marki
Preview
Matchday 26 (Zachodniopomorska)
27.0410:00
Biali Sądów
Rasel Dygowo
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wasilków | 69 | 25 | 22 | 3 | 0 | 107:19 | +88 | W W D W W |
2 | Wigry Suwałki | 66 | 25 | 21 | 3 | 1 | 110:27 | +83 | W W L W W |
3 | Ruch Wysokie Mazowieckie | 62 | 25 | 20 | 2 | 3 | 78:31 | +47 | W W D W W |
4 | Warmia Grajewo | 57 | 25 | 18 | 3 | 4 | 85:27 | +58 | W W W W W |
5 | Tur Bielsk Podlaski | 47 | 25 | 14 | 5 | 6 | 47:33 | +14 | W D L D L |
6 | Wissa Szczuczyn | 42 | 25 | 12 | 6 | 7 | 55:47 | +8 | W D W L L |
7 | MOSP Białystok | 32 | 25 | 9 | 5 | 11 | 41:53 | -12 | L D W W W |
8 | KS Orlęta Czyżew | 31 | 25 | 9 | 4 | 12 | 54:77 | -23 | L W D L W |
9 | Sparta Szepietowo | 30 | 25 | 9 | 3 | 13 | 36:52 | -16 | W L L D L |
10 | Krypnianka Krypno | 30 | 25 | 8 | 6 | 11 | 37:52 | -15 | L L L W D |
11 | Promień Mońki | 30 | 25 | 9 | 3 | 13 | 42:56 | -14 | L L D L W |
12 | Michałowo | 30 | 24 | 9 | 3 | 12 | 52:60 | -8 | L L W L L |
13 | Klub Sportowy Śniadowo | 24 | 25 | 7 | 3 | 15 | 43:64 | -21 | L D W L L |
14 | KS Hetman Tykocin | 22 | 25 | 6 | 4 | 15 | 37:73 | -36 | D D W L W |
15 | Czarni Czarna Białost. | 21 | 25 | 5 | 6 | 14 | 30:53 | -23 | W L D W D |
16 | Grabówka | 20 | 24 | 4 | 8 | 12 | 29:55 | -26 | D D D L W |
17 | LKS Dąb Dąbrowa Białostocka | 17 | 25 | 4 | 5 | 16 | 29:66 | -37 | L L L L L |
18 | Cresovia Siemiatycze | 6 | 25 | 2 | 0 | 23 | 23:90 | -67 | L W L L L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wasilków | 39 | 13 | 13 | 0 | 0 | 59:6 | +53 | W W W W W |
2 (2) | Wigry Suwałki | 32 | 12 | 10 | 2 | 0 | 62:14 | +48 | W W W W W |
3 (3) | Ruch Wysokie Mazowieckie | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 36:16 | +20 | W W D W W |
4 (4) | Warmia Grajewo | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 43:13 | +30 | W W W L W |
5 (5) | Tur Bielsk Podlaski | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:14 | +16 | W L L W W |
6 (9) | Sparta Szepietowo | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:15 | +4 | L D L L W |
7 (7) | MOSP Białystok | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 22:23 | -1 | D W W W W |
8 (11) | Promień Mońki | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 22:23 | -1 | D W D L W |
9 (6) | Wissa Szczuczyn | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 26:24 | +2 | W D W L L |
10 (8) | KS Orlęta Czyżew | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:36 | -8 | D W W D L |
11 (10) | Krypnianka Krypno | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:23 | 0 | L D D L W |
12 (12) | Michałowo | 15 | 11 | 5 | 0 | 6 | 27:30 | -3 | L L W L L |
13 (15) | Czarni Czarna Białost. | 12 | 14 | 3 | 3 | 8 | 17:27 | -10 | L W L L L |
14 (17) | LKS Dąb Dąbrowa Białostocka | 12 | 14 | 3 | 3 | 8 | 22:33 | -11 | L L L W L |
15 (16) | Grabówka | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 13:15 | -2 | D L D D L |
16 (13) | Klub Sportowy Śniadowo | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:33 | -16 | L W L L D |
17 (14) | KS Hetman Tykocin | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 21:43 | -22 | D W W L L |
18 (18) | Cresovia Siemiatycze | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 9:51 | -42 | W L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Wigry Suwałki | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 48:13 | +35 | W L W W W |
2 (3) | Ruch Wysokie Mazowieckie | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 42:15 | +27 | W W W L W |
3 (1) | Wasilków | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 48:13 | +35 | W D W W D |
4 (4) | Warmia Grajewo | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 42:14 | +28 | W W W W L |
5 (6) | Wissa Szczuczyn | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 29:23 | +6 | L D W W W |
6 (5) | Tur Bielsk Podlaski | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 17:19 | -2 | D D W W L |
7 (12) | Michałowo | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 25:30 | -5 | L W L D D |
8 (8) | KS Orlęta Czyżew | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 26:41 | -15 | L W L L W |
9 (14) | KS Hetman Tykocin | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 16:30 | -14 | D L W W L |
10 (10) | Krypnianka Krypno | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:29 | -15 | L L W L L |
11 (7) | MOSP Białystok | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 19:30 | -11 | L W W L W |
12 (13) | Klub Sportowy Śniadowo | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 26:31 | -5 | D L L L W |
13 (11) | Promień Mońki | 12 | 13 | 4 | 0 | 9 | 20:33 | -13 | L L L L L |
14 (9) | Sparta Szepietowo | 9 | 13 | 3 | 0 | 10 | 17:37 | -20 | W L L L L |
15 (16) | Grabówka | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 16:40 | -24 | D D L W W |
16 (15) | Czarni Czarna Białost. | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 13:26 | -13 | W D D L W |
17 (17) | LKS Dąb Dąbrowa Białostocka | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 7:33 | -26 | L L D L W |
18 (18) | Cresovia Siemiatycze | 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 14:39 | -25 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hutnik Warszawa | 57 | 24 | 17 | 6 | 1 | 52:17 | +35 | W W W W D |
2 | Ząbkovia Ząbki | 56 | 24 | 18 | 2 | 4 | 61:21 | +40 | W W W W W |
3 | Wisła Płock II | 55 | 24 | 18 | 1 | 5 | 61:20 | +41 | L W D W W |
4 | Troszyn | 52 | 24 | 16 | 4 | 4 | 59:28 | +31 | W D D W W |
5 | KTS Weszło Warszawa | 51 | 24 | 16 | 3 | 5 | 61:27 | +34 | L W L W W |
6 | Mszczonowianka Mszczonów | 51 | 24 | 15 | 6 | 3 | 57:29 | +28 | W L W W W |
7 | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 45 | 24 | 14 | 3 | 7 | 74:42 | +32 | L L W W W |
8 | Ursus Warszawa | 36 | 24 | 10 | 6 | 8 | 37:34 | +3 | W D D L L |
9 | MLKS Józefovia Józefów | 32 | 24 | 9 | 5 | 10 | 29:48 | -19 | W W W W L |
10 | MKS Piaseczno | 31 | 24 | 9 | 4 | 11 | 43:50 | -7 | W L L L L |
11 | Wilga Garwolin | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 40:47 | -7 | L W L L L |
12 | Błonianka Błonie | 27 | 24 | 8 | 3 | 13 | 36:45 | -9 | D W D L D |
13 | Oskar Przysucha | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 30:45 | -15 | D D L W D |
14 | Mazur Karczew | 24 | 24 | 7 | 3 | 14 | 32:52 | -20 | L L L L W |
15 | Marcovia Marki | 18 | 24 | 5 | 3 | 16 | 30:55 | -25 | W D L L L |
16 | Raszyn | 14 | 24 | 4 | 2 | 18 | 18:65 | -47 | L L W L L |
17 | Sokół Serock | 9 | 24 | 2 | 3 | 19 | 29:71 | -42 | L L L L D |
18 | GKS Drogowiec Jedlińsk | 4 | 24 | 1 | 1 | 22 | 14:67 | -53 | L L W L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Ząbkovia Ząbki | 33 | 12 | 11 | 0 | 1 | 36:9 | +27 | W W W W W |
2 (3) | Wisła Płock II | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 37:7 | +30 | L D W W W |
3 (4) | Troszyn | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 34:15 | +19 | D W W L L |
4 (1) | Hutnik Warszawa | 28 | 12 | 8 | 4 | 0 | 25:6 | +19 | W W W W W |
5 (6) | Mszczonowianka Mszczonów | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 34:17 | +17 | L W W D W |
6 (5) | KTS Weszło Warszawa | 27 | 12 | 9 | 0 | 3 | 30:14 | +16 | L L W W L |
7 (7) | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 40:18 | +22 | L W L W W |
8 (10) | MKS Piaseczno | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20:16 | +4 | W L L W W |
9 (8) | Ursus Warszawa | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 24:21 | +3 | D L W L D |
10 (9) | MLKS Józefovia Józefów | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | W W D W L |
11 (11) | Wilga Garwolin | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 19:19 | 0 | L L L W W |
12 (12) | Błonianka Błonie | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:25 | -6 | D D L L L |
13 (13) | Oskar Przysucha | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 17:23 | -6 | D L D W L |
14 (15) | Marcovia Marki | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 17:24 | -7 | W L L W L |
15 (14) | Mazur Karczew | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15:22 | -7 | L L D L L |
16 (17) | Sokół Serock | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 17:26 | -9 | L L L W L |
17 (16) | Raszyn | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 9:39 | -30 | L W L L L |
18 (18) | GKS Drogowiec Jedlińsk | 3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 8:25 | -17 | L L W L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Hutnik Warszawa | 29 | 12 | 9 | 2 | 1 | 27:11 | +16 | W W D W W |
2 (5) | KTS Weszło Warszawa | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 31:13 | +18 | W W W W D |
3 (4) | Troszyn | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 25:13 | +12 | W D W D W |
4 (3) | Wisła Płock II | 24 | 12 | 8 | 0 | 4 | 24:13 | +11 | W W W L L |
5 (6) | Mszczonowianka Mszczonów | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23:12 | +11 | W W W L W |
6 (2) | Ząbkovia Ząbki | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 25:12 | +13 | W W L W W |
7 (7) | Mazovia Mińsk Mazowiecki | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 34:24 | +10 | L W W W W |
8 (8) | Ursus Warszawa | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 13:13 | 0 | W D L L W |
9 (9) | MLKS Józefovia Józefów | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 14:27 | -13 | W W L L W |
10 (11) | Wilga Garwolin | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 21:28 | -7 | W L D L L |
11 (14) | Mazur Karczew | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 17:30 | -13 | L L W W W |
12 (12) | Błonianka Błonie | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 17:20 | -3 | D W L L L |
13 (13) | Oskar Przysucha | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:22 | -9 | D W W D L |
14 (10) | MKS Piaseczno | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 23:34 | -11 | L L L L W |
15 (16) | Raszyn | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 9:26 | -17 | L L L W L |
16 (15) | Marcovia Marki | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 13:31 | -18 | D L L L L |
17 (17) | Sokół Serock | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 12:45 | -33 | L L D L L |
18 (18) | GKS Drogowiec Jedlińsk | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 6:42 | -36 | L D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wda Świecie | 67 | 24 | 22 | 1 | 1 | 70:17 | +53 | W W D W W |
2 | Chemik Bydgoszcz | 55 | 24 | 17 | 4 | 3 | 56:12 | +44 | L D W W W |
3 | GZS Tłuchowia Tłuchowo | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 76:24 | +52 | W W W W W |
4 | Lech Rypin | 41 | 23 | 13 | 2 | 8 | 42:32 | +10 | W W W W L |
5 | Start Pruszcz | 41 | 23 | 13 | 2 | 8 | 56:41 | +15 | L W W L W |
6 | MKS Unia Wąbrzeźno | 40 | 24 | 12 | 4 | 8 | 35:31 | +4 | W W L D W |
7 | Cuiavia Inowrocław | 40 | 24 | 10 | 10 | 4 | 47:28 | +19 | W D L D W |
8 | LKS Pomorzanin Serock | 35 | 23 | 10 | 5 | 8 | 40:32 | +8 | W L W L L |
9 | Orlęta Aleksandrów Kuj. | 34 | 24 | 9 | 7 | 8 | 40:44 | -4 | L D W L D |
10 | Pogoń Mogilno | 33 | 23 | 10 | 3 | 10 | 69:49 | +20 | L W D L W |
11 | KP Polonia Bydgoszcz | 30 | 24 | 8 | 6 | 10 | 50:48 | +2 | W D L W L |
12 | Sparta Brodnica | 29 | 23 | 8 | 5 | 10 | 43:42 | +1 | W L L L W |
13 | MLKS Noteć Łabiszyn | 27 | 23 | 8 | 3 | 12 | 36:52 | -16 | L W D D W |
14 | Kujawianka | 26 | 24 | 8 | 2 | 14 | 38:57 | -19 | L L W L D |
15 | GKS Łokietek Brześć Kujawski | 21 | 24 | 5 | 6 | 13 | 43:58 | -15 | L L L L L |
16 | Chełminianka Chełmno | 15 | 24 | 4 | 3 | 17 | 24:70 | -46 | L W L L L |
17 | Pomorzanin Toruń | 5 | 23 | 1 | 2 | 20 | 13:84 | -71 | L L L L L |
18 | Lider Włocławek | 3 | 17 | 1 | 0 | 16 | 15:72 | -57 | L L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wda Świecie | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 35:10 | +25 | W D W W W |
2 (2) | Chemik Bydgoszcz | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 29:8 | +21 | L W W W D |
3 (5) | Start Pruszcz | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 34:14 | +20 | L W W L W |
4 (3) | GZS Tłuchowia Tłuchowo | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 42:11 | +31 | W W W W W |
5 (4) | Lech Rypin | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:9 | +11 | W L W W W |
6 (10) | Pogoń Mogilno | 21 | 11 | 7 | 0 | 4 | 37:18 | +19 | W L W W W |
7 (7) | Cuiavia Inowrocław | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 28:15 | +13 | W L W W W |
8 (14) | Kujawianka | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 25:24 | +1 | L W D W W |
9 (6) | MKS Unia Wąbrzeźno | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15:11 | +4 | W D W D L |
10 (8) | LKS Pomorzanin Serock | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 25:18 | +7 | W W L L W |
11 (11) | KP Polonia Bydgoszcz | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 33:20 | +13 | D W W D W |
12 (9) | Orlęta Aleksandrów Kuj. | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 22:17 | +5 | D L L D W |
13 (15) | GKS Łokietek Brześć Kujawski | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 25:26 | -1 | L L L W L |
14 (12) | Sparta Brodnica | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17:18 | -1 | L L D L W |
15 (16) | Chełminianka Chełmno | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 16:35 | -19 | W L L L L |
16 (13) | MLKS Noteć Łabiszyn | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:29 | -10 | W D W L L |
17 (17) | Pomorzanin Toruń | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 8:33 | -25 | L L L L D |
18 (18) | Lider Włocławek | 3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 8:39 | -31 | L L L W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wda Świecie | 36 | 12 | 12 | 0 | 0 | 35:7 | +28 | W W W W W |
2 (2) | Chemik Bydgoszcz | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 27:4 | +23 | D W W W D |
3 (3) | GZS Tłuchowia Tłuchowo | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 34:13 | +21 | W W W D L |
4 (6) | MKS Unia Wąbrzeźno | 21 | 12 | 7 | 0 | 5 | 20:20 | 0 | W L W L L |
5 (7) | Cuiavia Inowrocław | 19 | 12 | 4 | 7 | 1 | 19:13 | +6 | D D L W W |
6 (4) | Lech Rypin | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 22:23 | -1 | W W W L L |
7 (12) | Sparta Brodnica | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 26:24 | +2 | W L W D L |
8 (13) | MLKS Noteć Łabiszyn | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 17:23 | -6 | L D W D W |
9 (9) | Orlęta Aleksandrów Kuj. | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 18:27 | -9 | L W D L W |
10 (8) | LKS Pomorzanin Serock | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 15:14 | +1 | L L W D W |
11 (5) | Start Pruszcz | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:27 | -5 | W L L L L |
12 (10) | Pogoń Mogilno | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 32:31 | +1 | L D L W L |
13 (11) | KP Polonia Bydgoszcz | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:28 | -11 | W L L D W |
14 (15) | GKS Łokietek Brześć Kujawski | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 18:32 | -14 | L L L L D |
15 (14) | Kujawianka | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 13:33 | -20 | L L L L L |
16 (16) | Chełminianka Chełmno | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 8:35 | -27 | L L L L L |
17 (18) | Lider Włocławek | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 7:33 | -26 | L L L L L |
18 (17) | Pomorzanin Toruń | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 5:51 | -46 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ludowy Klub Sportowy Wybrzeże Rewalskie Rewal | 72 | 25 | 24 | 0 | 1 | 93:26 | +67 | W W W W W |
2 | Gwardia Koszalin | 68 | 25 | 22 | 2 | 1 | 93:12 | +81 | W W D W W |
3 | Bałtyk Koszalin | 65 | 25 | 21 | 2 | 2 | 77:15 | +62 | W W W W W |
4 | Kluczevia Stargard | 57 | 25 | 18 | 3 | 4 | 90:23 | +67 | L W W W W |
5 | Biali Sądów | 45 | 25 | 13 | 6 | 6 | 56:47 | +9 | W L D D W |
6 | Rasel Dygowo | 39 | 25 | 10 | 9 | 6 | 42:33 | +9 | W D D L D |
7 | Błękitni Stargard II | 36 | 25 | 11 | 3 | 11 | 37:44 | -7 | W W D D W |
8 | Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Śmierdnica | 35 | 25 | 9 | 8 | 8 | 43:38 | +5 | L W D W L |
9 | Ina Goleniów | 32 | 25 | 9 | 5 | 11 | 55:52 | +3 | W L L D L |
10 | Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Mechanik Bobolice | 29 | 25 | 9 | 2 | 14 | 40:73 | -33 | L L L W L |
11 | Szczecinek | 27 | 25 | 7 | 6 | 12 | 42:60 | -18 | L D D D L |
12 | Olimp Gościno | 27 | 25 | 8 | 3 | 14 | 38:58 | -20 | L L W L W |
13 | Darłovia Darłowo | 23 | 25 | 7 | 2 | 16 | 31:59 | -28 | W W D L L |
14 | Chemik Police | 21 | 25 | 4 | 9 | 12 | 33:50 | -17 | L W L D D |
15 | MKS Odra Chojna | 21 | 25 | 6 | 3 | 16 | 28:69 | -41 | L L L L L |
16 | Orzeł Wałcz | 20 | 25 | 5 | 5 | 15 | 30:64 | -34 | W L W D D |
17 | GLKS Unia Dolice | 13 | 25 | 4 | 1 | 20 | 17:67 | -50 | L L L L D |
18 | Wieża Postomino | 9 | 25 | 2 | 3 | 20 | 20:75 | -55 | L L D L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ludowy Klub Sportowy Wybrzeże Rewalskie Rewal | 36 | 12 | 12 | 0 | 0 | 48:8 | +40 | W W W W W |
2 (2) | Gwardia Koszalin | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 46:8 | +38 | W D W W W |
3 (4) | Kluczevia Stargard | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 49:8 | +41 | W W W W L |
4 (3) | Bałtyk Koszalin | 29 | 12 | 9 | 2 | 1 | 42:8 | +34 | W W D D W |
5 (9) | Ina Goleniów | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 33:23 | +10 | W L L D W |
6 (5) | Biali Sądów | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 31:21 | +10 | L D D W W |
7 (6) | Rasel Dygowo | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23:16 | +7 | W D L W D |
8 (7) | Błękitni Stargard II | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:19 | +6 | W D W L W |
9 (10) | Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Mechanik Bobolice | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 18:25 | -7 | L W W L D |
10 (16) | Orzeł Wałcz | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:27 | -8 | W W D L W |
11 (8) | Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Śmierdnica | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 19:19 | 0 | W L D W D |
12 (12) | Olimp Gościno | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 22:29 | -7 | L W W D L |
13 (15) | MKS Odra Chojna | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 18:31 | -13 | L L L L W |
14 (14) | Chemik Police | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20:27 | -7 | W D D L L |
15 (11) | Szczecinek | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 18:27 | -9 | L D D W L |
16 (13) | Darłovia Darłowo | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 20:26 | -6 | D L L L W |
17 (17) | GLKS Unia Dolice | 7 | 13 | 2 | 1 | 10 | 10:30 | -20 | L L D W L |
18 (18) | Wieża Postomino | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 12:40 | -28 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Bałtyk Koszalin | 36 | 13 | 12 | 0 | 1 | 35:7 | +28 | W W W L W |
2 (1) | Ludowy Klub Sportowy Wybrzeże Rewalskie Rewal | 36 | 13 | 12 | 0 | 1 | 45:18 | +27 | W W W W W |
3 (2) | Gwardia Koszalin | 34 | 12 | 11 | 1 | 0 | 47:4 | +43 | W W W W W |
4 (4) | Kluczevia Stargard | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 41:15 | +26 | L W W W W |
5 (5) | Biali Sądów | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 25:26 | -1 | W D W D L |
6 (8) | Osiedlowy Klub Sportowy Iskierka Śmierdnica | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:19 | +5 | L D W D L |
7 (6) | Rasel Dygowo | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 19:17 | +2 | D D D W L |
8 (7) | Błękitni Stargard II | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 12:25 | -13 | W D W L L |
9 (11) | Szczecinek | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 24:33 | -9 | D L W L W |
10 (12) | Olimp Gościno | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 16:29 | -13 | L L D W L |
11 (13) | Darłovia Darłowo | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 11:33 | -22 | W W L D W |
12 (10) | Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy Mechanik Bobolice | 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 22:48 | -26 | L L L L L |
13 (9) | Ina Goleniów | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 22:29 | -7 | L D L D L |
14 (14) | Chemik Police | 8 | 12 | 1 | 5 | 6 | 13:23 | -10 | L L D D L |
15 (15) | MKS Odra Chojna | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 10:38 | -28 | L L L L L |
16 (17) | GLKS Unia Dolice | 6 | 12 | 2 | 0 | 10 | 7:37 | -30 | L L L L L |
17 (16) | Orzeł Wałcz | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 11:37 | -26 | L D L L L |
18 (18) | Wieża Postomino | 5 | 13 | 1 | 2 | 10 | 8:35 | -27 | L D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotwica Kórnik | 52 | 24 | 16 | 4 | 4 | 63:32 | +31 | D W W W W |
2 | Klub Sportowy Lipno Stęszew | 50 | 23 | 15 | 5 | 3 | 63:30 | +33 | W W D D W |
3 | KS Polonia 1912 Leszno | 48 | 24 | 14 | 6 | 4 | 40:22 | +18 | W L D D W |
4 | Nielba Wągrowiec | 47 | 23 | 14 | 5 | 4 | 54:23 | +31 | W W D W L |
5 | Huragan Pobiedziska | 46 | 24 | 14 | 4 | 6 | 43:23 | +20 | L D W W W |
6 | Obra Kościan | 44 | 24 | 13 | 5 | 6 | 35:30 | +5 | D W W D W |
7 | Victoria Września | 39 | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:34 | +16 | W W W W W |
8 | Centra Ostrów | 33 | 24 | 9 | 6 | 9 | 42:51 | -9 | L L D D D |
9 | Wiara Lecha Poznań | 33 | 24 | 10 | 3 | 11 | 37:38 | -1 | L W L L W |
10 | Mieszko Gniezno | 33 | 24 | 10 | 3 | 11 | 44:40 | +4 | L W D W L |
11 | Gołuchów | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 39:47 | -8 | W L L D L |
12 | Polonia Chodzież | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 32:44 | -12 | W L D D W |
13 | TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 23 | 24 | 6 | 5 | 13 | 27:37 | -10 | L L W D L |
14 | Jarota Jarocin | 23 | 24 | 6 | 5 | 13 | 37:55 | -18 | L L L L L |
15 | Polonia Kepno | 21 | 24 | 4 | 9 | 11 | 29:48 | -19 | D D W L D |
16 | Tarnovia T. Podgórne | 18 | 24 | 5 | 3 | 16 | 34:48 | -14 | W L L L L |
17 | Korona Piaski | 18 | 24 | 4 | 6 | 14 | 31:49 | -18 | D D L D L |
18 | Pogoń Łobżenica | 13 | 24 | 3 | 4 | 17 | 32:81 | -49 | L D L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kotwica Kórnik | 34 | 12 | 11 | 1 | 0 | 45:12 | +33 | W W W W W |
2 (2) | Klub Sportowy Lipno Stęszew | 29 | 13 | 9 | 2 | 2 | 36:17 | +19 | W D W W L |
3 (3) | KS Polonia 1912 Leszno | 27 | 12 | 8 | 3 | 1 | 21:8 | +13 | W W D W D |
4 (5) | Huragan Pobiedziska | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 25:10 | +15 | L W W L D |
5 (4) | Nielba Wągrowiec | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23:9 | +14 | W D W D L |
6 (6) | Obra Kościan | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 17:10 | +7 | D W W D W |
7 (10) | Mieszko Gniezno | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 26:17 | +9 | W W W W L |
8 (8) | Centra Ostrów | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 25:19 | +6 | L W W W L |
9 (7) | Victoria Września | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:13 | +15 | W W W W L |
10 (9) | Wiara Lecha Poznań | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:23 | +1 | W L W L L |
11 (14) | Jarota Jarocin | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:20 | +1 | L L L W W |
12 (13) | TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 19:18 | +1 | L D W D L |
13 (15) | Polonia Kepno | 12 | 12 | 2 | 6 | 4 | 16:19 | -3 | D W D L D |
14 (16) | Tarnovia T. Podgórne | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:20 | -4 | L D L L L |
15 (12) | Polonia Chodzież | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 17:22 | -5 | L D D L W |
16 (11) | Gołuchów | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15:21 | -6 | L D L L W |
17 (18) | Pogoń Łobżenica | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 21:35 | -14 | D L L L W |
18 (17) | Korona Piaski | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 19:25 | -6 | D D W L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Nielba Wągrowiec | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 31:14 | +17 | W L D W L |
2 (6) | Obra Kościan | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 18:20 | -2 | W D W W W |
3 (2) | Klub Sportowy Lipno Stęszew | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 27:13 | +14 | W D W D W |
4 (3) | KS Polonia 1912 Leszno | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:14 | +5 | L D D D W |
5 (5) | Huragan Pobiedziska | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 18:13 | +5 | D W W L W |
6 (1) | Kotwica Kórnik | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18:20 | -2 | D W L L W |
7 (11) | Gołuchów | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 24:26 | -2 | W L L W W |
8 (7) | Victoria Września | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:21 | +1 | W W L D W |
9 (12) | Polonia Chodzież | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 15:22 | -7 | W W L L W |
10 (9) | Wiara Lecha Poznań | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 13:15 | -2 | L L W L W |
11 (10) | Mieszko Gniezno | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 18:23 | -5 | L D L W W |
12 (13) | TP Ostrovia Ostrów Wielkopolski | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 8:19 | -11 | L W L L L |
13 (8) | Centra Ostrów | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 17:32 | -15 | L D D D D |
14 (14) | Jarota Jarocin | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 16:35 | -19 | L L L D D |
15 (15) | Polonia Kepno | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:29 | -16 | D L L L D |
16 (17) | Korona Piaski | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | D L L D L |
17 (16) | Tarnovia T. Podgórne | 6 | 12 | 2 | 0 | 10 | 18:28 | -10 | W L L L L |
18 (18) | Pogoń Łobżenica | 2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 11:46 | -35 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Lidzbark Warm. | 51 | 22 | 16 | 3 | 3 | 68:20 | +48 | W W W L W |
2 | Znicz Biała Piska | 50 | 22 | 15 | 5 | 2 | 57:27 | +30 | W W D W W |
3 | Mrągowia Mrągowo | 43 | 22 | 13 | 4 | 5 | 50:31 | +19 | W L W D W |
4 | Dobre Miasto | 43 | 22 | 13 | 4 | 5 | 42:30 | +12 | W W W W W |
5 | MKS Rominta Gołdap | 40 | 22 | 11 | 7 | 4 | 38:29 | +9 | L W D D L |
6 | Granica Kętrzyn | 39 | 22 | 11 | 6 | 5 | 42:25 | +17 | L L W D L |
7 | Olimpia Elbląg II | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 34:24 | +10 | W L D D L |
8 | Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec | 36 | 22 | 10 | 6 | 6 | 35:28 | +7 | L W D D W |
9 | Mamry Giżycko | 24 | 22 | 7 | 3 | 12 | 32:51 | -19 | L L L L L |
10 | Mazur Ełk | 22 | 22 | 5 | 7 | 10 | 33:30 | +3 | W D D L D |
11 | Motor Lubawa | 21 | 22 | 4 | 9 | 9 | 22:31 | -9 | L L D D D |
12 | Jeziorak Iława | 20 | 22 | 5 | 5 | 12 | 30:47 | -17 | D D L L W |
13 | KS Constract Lubawa | 19 | 22 | 6 | 1 | 15 | 38:66 | -28 | W L D W W |
14 | MKS Olimpia Olsztynek | 17 | 22 | 4 | 5 | 13 | 24:47 | -23 | L L D D L |
15 | Polonia Iłowo | 15 | 22 | 4 | 3 | 15 | 28:56 | -28 | D W L D L |
16 | OKS Stomil Olsztyn II | 14 | 22 | 4 | 2 | 16 | 27:58 | -31 | L W L W L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Polonia Lidzbark Warm. | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 38:7 | +31 | W W W W W |
2 (2) | Znicz Biała Piska | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 32:16 | +16 | W W D L W |
3 (7) | Olimpia Elbląg II | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 20:13 | +7 | L D W L W |
4 (4) | Dobre Miasto | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 22:14 | +8 | W W W L D |
5 (5) | MKS Rominta Gołdap | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 19:12 | +7 | W D W D W |
6 (6) | Granica Kętrzyn | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 15:12 | +3 | L W L W D |
7 (10) | Mazur Ełk | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 20:14 | +6 | W D D W D |
8 (3) | Mrągowia Mrągowo | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 19:15 | +4 | L D L W W |
9 (8) | Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18:16 | +2 | L D W W D |
10 (14) | MKS Olimpia Olsztynek | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:23 | -2 | L D L D D |
11 (13) | KS Constract Lubawa | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:31 | -12 | W D W W W |
12 (9) | Mamry Giżycko | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18:24 | -6 | L L L W D |
13 (11) | Motor Lubawa | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:15 | -3 | L D W L L |
14 (12) | Jeziorak Iława | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:21 | -7 | D L W L L |
15 (16) | OKS Stomil Olsztyn II | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:20 | -7 | W L W L D |
16 (15) | Polonia Iłowo | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 13:34 | -21 | D L L W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Mrągowia Mrągowo | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 31:16 | +15 | W W W D W |
2 (1) | Polonia Lidzbark Warm. | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 30:13 | +17 | W W L W W |
3 (2) | Znicz Biała Piska | 25 | 11 | 7 | 4 | 0 | 25:11 | +14 | W D W W D |
4 (4) | Dobre Miasto | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 20:16 | +4 | W W W D L |
5 (6) | Granica Kętrzyn | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:13 | +14 | L D L D W |
6 (8) | Biskupiecki Klub Sportowy Tęcza Biskupiec | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 17:12 | +5 | W D D W L |
7 (5) | MKS Rominta Gołdap | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19:17 | +2 | L D L W W |
8 (7) | Olimpia Elbląg II | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:11 | +3 | W D L L D |
9 (9) | Mamry Giżycko | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14:27 | -13 | L L L W W |
10 (11) | Motor Lubawa | 10 | 11 | 1 | 7 | 3 | 10:16 | -6 | L D D L D |
11 (15) | Polonia Iłowo | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 15:22 | -7 | W D L L W |
12 (12) | Jeziorak Iława | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 16:26 | -10 | D L L W L |
13 (13) | KS Constract Lubawa | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:35 | -16 | L L L L L |
14 (10) | Mazur Ełk | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 13:16 | -3 | D L W L D |
15 (16) | OKS Stomil Olsztyn II | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 14:38 | -24 | L L L D W |
16 (14) | MKS Olimpia Olsztynek | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 3:24 | -21 | L D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 60 | 25 | 19 | 3 | 3 | 68:27 | +41 | W W W D W |
2 | Jaguar Gdańsk | 58 | 25 | 19 | 1 | 5 | 70:31 | +39 | W W W L L |
3 | Bałtyk Gdynia | 54 | 25 | 17 | 3 | 5 | 60:29 | +31 | W W L W W |
4 | Grom Nowy Staw | 48 | 25 | 14 | 6 | 5 | 49:30 | +19 | D W D W L |
5 | Pomezania Malbork FC | 45 | 25 | 12 | 9 | 4 | 60:32 | +28 | W D D W W |
6 | Pogoń Lębork | 37 | 25 | 10 | 7 | 8 | 52:40 | +12 | L W L D W |
7 | Supra Kwidzyn | 37 | 25 | 10 | 7 | 8 | 33:41 | -8 | L W W D D |
8 | Radunia Stężyca II | 36 | 25 | 10 | 6 | 9 | 43:43 | 0 | W L D L D |
9 | Gryf Wejherowo | 36 | 25 | 11 | 3 | 11 | 49:43 | +6 | D W D W L |
10 | Anioły Garczegorze | 35 | 25 | 10 | 5 | 10 | 44:40 | +4 | D W L D L |
11 | Chojniczanka Chojnice II | 33 | 25 | 10 | 3 | 12 | 47:50 | -3 | L L W L D |
12 | DKS Powiśle Dzierzgoń | 29 | 25 | 7 | 8 | 10 | 29:38 | -9 | D D L L W |
13 | Władysławowo | 25 | 25 | 6 | 7 | 12 | 33:53 | -20 | D L W W D |
14 | Sparta Sycewice | 22 | 25 | 4 | 10 | 11 | 39:60 | -21 | D L W D L |
15 | KS Gedania Gdańsk II | 20 | 25 | 6 | 2 | 17 | 37:71 | -34 | D L D L W |
16 | Arka Gdynia II | 19 | 25 | 4 | 7 | 14 | 35:50 | -15 | D L D D L |
17 | MKS Start Miastko | 17 | 25 | 4 | 5 | 16 | 32:65 | -33 | L L L W L |
18 | GKS Kolbudy | 16 | 25 | 4 | 4 | 17 | 21:58 | -37 | L L L L W |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Gryf Słupsk | 37 | 13 | 12 | 1 | 0 | 40:9 | +31 | W W W W W |
2 (3) | Bałtyk Gdynia | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 31:13 | +18 | W W W W D |
3 (2) | Jaguar Gdańsk | 27 | 12 | 9 | 0 | 3 | 37:19 | +18 | W L L W W |
4 (5) | Pomezania Malbork FC | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 31:13 | +18 | D W D W W |
5 (6) | Pogoń Lębork | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 26:13 | +13 | L L D L W |
6 (4) | Grom Nowy Staw | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 23:17 | +6 | W L D D D |
7 (12) | DKS Powiśle Dzierzgoń | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 17:16 | +1 | D L W L W |
8 (8) | Radunia Stężyca II | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 22:23 | -1 | L L W W D |
9 (11) | Chojniczanka Chojnice II | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 28:27 | +1 | L L W W L |
10 (15) | KS Gedania Gdańsk II | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 22:25 | -3 | D W L W L |
11 (9) | Gryf Wejherowo | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 23:23 | 0 | D D L L D |
12 (10) | Anioły Garczegorze | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:20 | 0 | W D L L D |
13 (13) | Władysławowo | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 17:28 | -11 | D W D W L |
14 (7) | Supra Kwidzyn | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:26 | -12 | L W D W L |
15 (17) | MKS Start Miastko | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 18:30 | -12 | L L W L D |
16 (16) | Arka Gdynia II | 11 | 14 | 2 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | D D L W W |
17 (18) | GKS Kolbudy | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 14:21 | -7 | L L L D W |
18 (14) | Sparta Sycewice | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 19:31 | -12 | L D L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Jaguar Gdańsk | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 33:12 | +21 | W W L W W |
2 (4) | Grom Nowy Staw | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 26:13 | +13 | D D W W W |
3 (3) | Bałtyk Gdynia | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 29:16 | +13 | W L W D L |
4 (7) | Supra Kwidzyn | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 19:15 | +4 | W D W W L |
5 (1) | Gryf Słupsk | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:18 | +10 | W D W L W |
6 (5) | Pomezania Malbork FC | 21 | 13 | 5 | 6 | 2 | 29:19 | +10 | W D W W L |
7 (9) | Gryf Wejherowo | 21 | 12 | 7 | 0 | 5 | 26:20 | +6 | W W L W W |
8 (10) | Anioły Garczegorze | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 24:20 | +4 | D L L W D |
9 (8) | Radunia Stężyca II | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 21:20 | +1 | W D L D W |
10 (11) | Chojniczanka Chojnice II | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19:23 | -4 | L W D L L |
11 (6) | Pogoń Lębork | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 26:27 | -1 | W W D L W |
12 (14) | Sparta Sycewice | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 20:29 | -9 | D W L D L |
13 (13) | Władysławowo | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:25 | -9 | L W D L W |
14 (12) | DKS Powiśle Dzierzgoń | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:22 | -10 | D L L L L |
15 (16) | Arka Gdynia II | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 15:25 | -10 | L D W L D |
16 (18) | GKS Kolbudy | 7 | 13 | 2 | 1 | 10 | 7:37 | -30 | L W L L L |
17 (17) | MKS Start Miastko | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 14:35 | -21 | L D W L L |
18 (15) | KS Gedania Gdańsk II | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 15:46 | -31 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisła Kraków II | 58 | 23 | 18 | 4 | 1 | 69:25 | +44 | W D W W W |
2 | Jawiszowice | 53 | 24 | 16 | 5 | 3 | 57:24 | +33 | W W W D W |
3 | Orzeł Ryczów | 50 | 24 | 15 | 5 | 4 | 54:22 | +32 | L D W W D |
4 | Beskid Andrychów | 46 | 25 | 14 | 4 | 7 | 51:33 | +18 | L W D W W |
5 | Bochnia | 44 | 25 | 12 | 8 | 5 | 47:34 | +13 | W D W D W |
6 | Limanovia | 39 | 25 | 11 | 6 | 8 | 46:39 | +7 | D L W L D |
7 | Lubań Maniowy | 39 | 25 | 11 | 6 | 8 | 37:34 | +3 | L L W L D |
8 | Ludowy Klub Sportowy Barciczanka Barcice | 35 | 24 | 9 | 8 | 7 | 52:49 | +3 | W W W D W |
9 | Nieciecza II | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 51:46 | +5 | W L D W L |
10 | Dalin Myślenice | 33 | 24 | 9 | 6 | 9 | 36:37 | -1 | W D L D L |
11 | Wolania Wola Rzędzińska | 32 | 24 | 9 | 5 | 10 | 44:40 | +4 | L W L D L |
12 | Miejski Klub Sportowy Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 29 | 24 | 8 | 5 | 11 | 40:44 | -4 | L L D L L |
13 | Watra Białka Tatrzańska | 29 | 24 | 7 | 8 | 9 | 27:33 | -6 | D W L D D |
14 | Glinik Gorlice | 28 | 23 | 7 | 7 | 9 | 30:32 | -2 | L W L D D |
15 | Poprad Muszyna | 25 | 23 | 7 | 4 | 12 | 42:44 | -2 | W W L L L |
16 | Unia Oświęcim | 22 | 25 | 6 | 4 | 15 | 39:67 | -28 | L L D W D |
17 | Trzebinia | 20 | 25 | 5 | 5 | 15 | 39:62 | -23 | W L L L D |
18 | Wierchy Rabka Zdrój | 9 | 18 | 3 | 0 | 15 | 19:64 | -45 | L L L L L |
19 | LKS Niwa Nowa Wieś | 8 | 25 | 2 | 2 | 21 | 24:75 | -51 | L L L D L |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Orzeł Ryczów | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31:10 | +21 | D W W W W |
2 (2) | Jawiszowice | 29 | 12 | 9 | 2 | 1 | 34:9 | +25 | W W W W W |
3 (6) | Limanovia | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 31:17 | +14 | D W D L W |
4 (1) | Wisła Kraków II | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 28:15 | +13 | D W W L W |
5 (5) | Bochnia | 26 | 13 | 7 | 5 | 1 | 25:14 | +11 | W W W D D |
6 (11) | Wolania Wola Rzędzińska | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 28:12 | +16 | W D W L W |
7 (10) | Dalin Myślenice | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 25:19 | +6 | W L L L W |
8 (4) | Beskid Andrychów | 21 | 12 | 7 | 0 | 5 | 25:16 | +9 | W W L L W |
9 (9) | Nieciecza II | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 33:20 | +13 | W D L W L |
10 (8) | Ludowy Klub Sportowy Barciczanka Barcice | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 25:20 | +5 | W D D D D |
11 (14) | Glinik Gorlice | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:11 | +5 | W L D W L |
12 (13) | Watra Białka Tatrzańska | 17 | 12 | 4 | 5 | 3 | 15:13 | +2 | W D D W L |
13 (16) | Unia Oświęcim | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 22:23 | -1 | L D D L D |
14 (7) | Lubań Maniowy | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13:14 | -1 | L L W W L |
15 (17) | Trzebinia | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 27:39 | -12 | W L D L L |
16 (12) | Miejski Klub Sportowy Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 19:24 | -5 | L L L L L |
17 (15) | Poprad Muszyna | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 19:21 | -2 | W L L L L |
18 (18) | Wierchy Rabka Zdrój | 6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 11:36 | -25 | L L L L W |
19 (19) | LKS Niwa Nowa Wieś | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 9:35 | -26 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wisła Kraków II | 32 | 12 | 10 | 2 | 0 | 41:10 | +31 | W W W W W |
2 (7) | Lubań Maniowy | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 24:20 | +4 | L W D D W |
3 (4) | Beskid Andrychów | 25 | 13 | 7 | 4 | 2 | 26:17 | +9 | L D W W W |
4 (2) | Jawiszowice | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 23:15 | +8 | W D W W W |
5 (3) | Orzeł Ryczów | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 23:12 | +11 | L W D W D |
6 (12) | Miejski Klub Sportowy Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 21:20 | +1 | L D L L W |
7 (5) | Bochnia | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 22:20 | +2 | D D W L L |
8 (15) | Poprad Muszyna | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:23 | 0 | W L W W L |
9 (8) | Ludowy Klub Sportowy Barciczanka Barcice | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 27:29 | -2 | W W W D L |
10 (9) | Nieciecza II | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 18:26 | -8 | L W W L L |
11 (6) | Limanovia | 13 | 12 | 3 | 4 | 5 | 15:22 | -7 | L L L W L |
12 (13) | Watra Białka Tatrzańska | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 12:20 | -8 | D L L D L |
13 (10) | Dalin Myślenice | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 11:18 | -7 | D D W D W |
14 (14) | Glinik Gorlice | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 14:21 | -7 | L D W L L |
15 (11) | Wolania Wola Rzędzińska | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 16:28 | -12 | L L L L L |
16 (17) | Trzebinia | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 12:23 | -11 | L L W L L |
17 (16) | Unia Oświęcim | 6 | 12 | 2 | 0 | 10 | 17:44 | -27 | L W L W L |
18 (19) | LKS Niwa Nowa Wieś | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 15:40 | -25 | L D L L W |
19 (18) | Wierchy Rabka Zdrój | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:28 | -20 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Słubice | 57 | 24 | 18 | 3 | 3 | 67:28 | +39 | W W W W W |
2 | Ilanka Rzepin | 54 | 24 | 16 | 6 | 2 | 83:31 | +52 | D W W L W |
3 | Drezdenecki Klub Sportowy Lubuszanin Drezdenko | 51 | 24 | 15 | 6 | 3 | 50:17 | +33 | W D L D D |
4 | Syrena Zbąszynek | 41 | 24 | 12 | 5 | 7 | 55:39 | +16 | D D W L W |
5 | MKS Stal Jasień | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 46:34 | +12 | L L L W W |
6 | Lechia Zielona Góra II | 39 | 24 | 11 | 6 | 7 | 39:32 | +7 | W W L L D |
7 | Dąb Przybyszów | 36 | 24 | 10 | 6 | 8 | 44:49 | -5 | D W D D W |
8 | Odra Nietków | 35 | 24 | 10 | 5 | 9 | 43:29 | +14 | W D L W L |
9 | Czarni Żagań | 35 | 24 | 10 | 5 | 9 | 40:42 | -2 | L W W W L |
10 | MKS Sprotavia Szprotawa | 34 | 24 | 10 | 4 | 10 | 48:51 | -3 | L W D W W |
11 | Pogoń Świebodzin | 33 | 24 | 10 | 3 | 11 | 34:32 | +2 | W W W L D |
12 | KP Warta Gorzów Wielkopolski II | 32 | 24 | 9 | 5 | 10 | 37:39 | -2 | L L W W L |
13 | Promień Żary | 30 | 24 | 8 | 6 | 10 | 40:44 | -4 | W L W L D |
14 | Skwierzyński Klub Sportowy Pogoń Skwierzyna | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 39:46 | -7 | D L L L L |
15 | Meprozet Stare Kurowo | 24 | 24 | 6 | 6 | 12 | 37:49 | -12 | L L W W W |
16 | MKS Stal Sulęcin | 20 | 24 | 5 | 5 | 14 | 31:69 | -38 | W L L W L |
17 | Korona Kożuchów | 10 | 24 | 2 | 4 | 18 | 17:57 | -40 | L L L L L |
18 | Spójnia Ośno Lubuskie | 7 | 24 | 1 | 4 | 19 | 32:94 | -62 | L D L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Ilanka Rzepin | 32 | 12 | 10 | 2 | 0 | 50:10 | +40 | W W W D W |
2 (3) | Drezdenecki Klub Sportowy Lubuszanin Drezdenko | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 29:3 | +26 | W L D W W |
3 (4) | Syrena Zbąszynek | 29 | 12 | 9 | 2 | 1 | 39:14 | +25 | D W W W W |
4 (1) | Polonia Słubice | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 31:15 | +16 | W W W W W |
5 (7) | Dąb Przybyszów | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 29:19 | +10 | W D L L W |
6 (8) | Odra Nietków | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 27:10 | +17 | D L W W W |
7 (5) | MKS Stal Jasień | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 19:10 | +9 | L W L W D |
8 (12) | KP Warta Gorzów Wielkopolski II | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 25:12 | +13 | L W W D W |
9 (6) | Lechia Zielona Góra II | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:12 | +8 | W L W W W |
10 (13) | Promień Żary | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 27:15 | +12 | L L D W W |
11 (11) | Pogoń Świebodzin | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:13 | +5 | W W W L D |
12 (9) | Czarni Żagań | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 25:24 | +1 | L W L D W |
13 (10) | MKS Sprotavia Szprotawa | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | -1 | L D W W L |
14 (14) | Skwierzyński Klub Sportowy Pogoń Skwierzyna | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 19:22 | -3 | D L L L L |
15 (16) | MKS Stal Sulęcin | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | -5 | W W L W D |
16 (15) | Meprozet Stare Kurowo | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:26 | -10 | L W W L L |
17 (17) | Korona Kożuchów | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 10:22 | -12 | L L D D W |
18 (18) | Spójnia Ośno Lubuskie | 7 | 13 | 1 | 4 | 8 | 23:44 | -21 | D L L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Polonia Słubice | 31 | 12 | 10 | 1 | 1 | 36:13 | +23 | W W D W W |
2 (2) | Ilanka Rzepin | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 33:21 | +12 | D L D W W |
3 (3) | Drezdenecki Klub Sportowy Lubuszanin Drezdenko | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 21:14 | +7 | D D W D W |
4 (6) | Lechia Zielona Góra II | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 19:20 | -1 | W L D W L |
5 (9) | Czarni Żagań | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | W W L L D |
6 (10) | MKS Sprotavia Szprotawa | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 20:22 | -2 | W W L W L |
7 (5) | MKS Stal Jasień | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 27:24 | +3 | L L W L W |
8 (11) | Pogoń Świebodzin | 15 | 13 | 5 | 0 | 8 | 16:19 | -3 | L L W L L |
9 (4) | Syrena Zbąszynek | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:25 | -9 | D L W L W |
10 (15) | Meprozet Stare Kurowo | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 21:23 | -2 | L W W W L |
11 (8) | Odra Nietków | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 16:19 | -3 | W L W L D |
12 (14) | Skwierzyński Klub Sportowy Pogoń Skwierzyna | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 20:24 | -4 | L L L D W |
13 (7) | Dąb Przybyszów | 11 | 12 | 2 | 5 | 5 | 15:30 | -15 | D D W L L |
14 (12) | KP Warta Gorzów Wielkopolski II | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:27 | -15 | L W L L W |
15 (13) | Promień Żary | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13:29 | -16 | W W D L L |
16 (16) | MKS Stal Sulęcin | 5 | 12 | 1 | 2 | 9 | 10:43 | -33 | W L L L L |
17 (17) | Korona Kożuchów | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 7:35 | -28 | L L L D D |
18 (18) | Spójnia Ośno Lubuskie | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 9:50 | -41 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Aleksandrów | 53 | 23 | 16 | 5 | 2 | 54:15 | +39 | W W W W W |
2 | Widzew Łódź II | 49 | 23 | 14 | 7 | 2 | 65:20 | +45 | W W D W W |
3 | Radomsko | 47 | 23 | 14 | 5 | 4 | 50:21 | +29 | L W D W W |
4 | AKS SMS Łódź | 45 | 23 | 13 | 6 | 4 | 59:31 | +28 | W W W D L |
5 | Polonia Piotrków Trybun. | 43 | 23 | 13 | 4 | 6 | 51:34 | +17 | D W W D W |
6 | KS Ceramika Opoczno | 39 | 23 | 12 | 3 | 8 | 42:34 | +8 | L D L W W |
7 | Zjednoczeni Stryków | 35 | 22 | 10 | 5 | 7 | 45:37 | +8 | D W W L D |
8 | ŁKS Łódź III | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 49:45 | +4 | W L W W L |
9 | BKS Start Brzeziny | 33 | 23 | 10 | 3 | 10 | 29:29 | 0 | W L W W L |
10 | Omega Kleszczów | 31 | 22 | 10 | 1 | 11 | 31:40 | -9 | W W L W L |
11 | KS Warta Działoszyn | 28 | 23 | 9 | 1 | 13 | 45:55 | -10 | L W L L L |
12 | Zryw Wygoda | 27 | 22 | 8 | 3 | 11 | 42:46 | -4 | L L L L W |
13 | Kutno | 27 | 23 | 7 | 6 | 10 | 35:41 | -6 | D L L L D |
14 | Orkan Buczek | 25 | 23 | 7 | 4 | 12 | 35:42 | -7 | W L W W L |
15 | Boruta | 22 | 23 | 6 | 4 | 13 | 32:45 | -13 | D D W L D |
16 | Skalnik Sulejów | 22 | 23 | 6 | 4 | 13 | 30:48 | -18 | L L L L L |
17 | TS Szczerbiec Wolbórz | 14 | 23 | 4 | 2 | 17 | 18:66 | -48 | L L L L D |
18 | Włókniarz Zelów | 8 | 23 | 2 | 2 | 19 | 16:79 | -63 | L L L L W |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Widzew Łódź II | 30 | 12 | 9 | 3 | 0 | 39:9 | +30 | W D W W W |
2 (1) | Sokół Aleksandrów | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 25:10 | +15 | W W W W D |
3 (4) | AKS SMS Łódź | 23 | 12 | 6 | 5 | 1 | 33:16 | +17 | W W D W D |
4 (3) | Radomsko | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 24:9 | +15 | W W W W W |
5 (6) | KS Ceramika Opoczno | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 21:11 | +10 | D W W L W |
6 (8) | ŁKS Łódź III | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 31:17 | +14 | W L L W L |
7 (7) | Zjednoczeni Stryków | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 32:21 | +11 | W L W W D |
8 (9) | BKS Start Brzeziny | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 18:15 | +3 | W W L D L |
9 (5) | Polonia Piotrków Trybun. | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 25:21 | +4 | D W W L W |
10 (14) | Orkan Buczek | 19 | 12 | 5 | 4 | 3 | 24:17 | +7 | W W L D D |
11 (10) | Omega Kleszczów | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 13:12 | +1 | W W W W L |
12 (12) | Zryw Wygoda | 15 | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:18 | +7 | L L W L W |
13 (11) | KS Warta Działoszyn | 15 | 12 | 5 | 0 | 7 | 27:31 | -4 | L L L L L |
14 (13) | Kutno | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 16:21 | -5 | L L D W W |
15 (16) | Skalnik Sulejów | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 11:21 | -10 | L L D L D |
16 (15) | Boruta | 8 | 12 | 2 | 2 | 8 | 8:21 | -13 | D W D L W |
17 (17) | TS Szczerbiec Wolbórz | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 9:31 | -22 | L D L W L |
18 (18) | Włókniarz Zelów | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:40 | -34 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sokół Aleksandrów | 29 | 12 | 9 | 2 | 1 | 29:5 | +24 | W W W D L |
2 (3) | Radomsko | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 26:12 | +14 | L D W W L |
3 (5) | Polonia Piotrków Trybun. | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 26:13 | +13 | W D L W W |
4 (4) | AKS SMS Łódź | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 26:15 | +11 | W L W W W |
5 (2) | Widzew Łódź II | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 26:11 | +15 | W W W D D |
6 (6) | KS Ceramika Opoczno | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 21:23 | -2 | L L W L W |
7 (15) | Boruta | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 24:24 | 0 | D L D W W |
8 (13) | Kutno | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 19:20 | -1 | D L D W L |
9 (10) | Omega Kleszczów | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 18:28 | -10 | W L L L D |
10 (11) | KS Warta Działoszyn | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:24 | -6 | W L L L W |
11 (7) | Zjednoczeni Stryków | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:16 | -3 | D W D W L |
12 (16) | Skalnik Sulejów | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 19:27 | -8 | L L L W L |
13 (12) | Zryw Wygoda | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17:28 | -11 | L L W L L |
14 (8) | ŁKS Łódź III | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:28 | -10 | W L W L D |
15 (9) | BKS Start Brzeziny | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:14 | -3 | L W D W L |
16 (17) | TS Szczerbiec Wolbórz | 9 | 12 | 3 | 0 | 9 | 9:35 | -26 | L L L L L |
17 (18) | Włókniarz Zelów | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:39 | -29 | L W D L D |
18 (14) | Orkan Buczek | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 11:25 | -14 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podlesianka | 46 | 22 | 13 | 7 | 2 | 42:17 | +25 | D W L W W |
2 | Ludowy Klub Sportowy Drama Zbrosławice | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 54:31 | +23 | L W W W W |
3 | BKS Sparta Katowice | 39 | 22 | 11 | 6 | 5 | 42:30 | +12 | L W D W W |
4 | Unia Dąbrowa Górnicza | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 34:28 | +6 | L L W L L |
5 | KS Victoria Częstochowa | 37 | 22 | 10 | 7 | 5 | 34:36 | -2 | D L D D W |
6 | Ruch Radzionków | 35 | 22 | 9 | 8 | 5 | 41:23 | +18 | W L D W W |
7 | Myszków | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 56:41 | +15 | W W W L D |
8 | Piast Gliwice II | 33 | 22 | 8 | 9 | 5 | 40:30 | +10 | W W W D L |
9 | Rozwój Katowice | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 35:31 | +4 | W W D D W |
10 | Zagłębie Sosnowiec II | 27 | 22 | 8 | 3 | 11 | 36:38 | -2 | W L W L L |
11 | Przemsza Siewierz | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 35:43 | -8 | L L L L W |
12 | Szombierki Bytom | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 27:46 | -19 | L L L W L |
13 | Szczakowianka Jaworzno | 20 | 22 | 4 | 8 | 10 | 27:39 | -12 | L L D L L |
14 | Unia Rędziny | 20 | 22 | 6 | 2 | 14 | 23:44 | -21 | W W L D L |
15 | MLKS Znicz Kłobuck | 20 | 22 | 5 | 5 | 12 | 20:42 | -22 | W W L D L |
16 | LKS Orzeł Miedary | 16 | 22 | 3 | 7 | 12 | 19:46 | -27 | L L D D D |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Podlesianka | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:9 | +12 | D L W W D |
2 (6) | Ruch Radzionków | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 27:10 | +17 | W D W W W |
3 (4) | Unia Dąbrowa Górnicza | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 17:13 | +4 | L W L W W |
4 (2) | Ludowy Klub Sportowy Drama Zbrosławice | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:17 | +10 | L W L L D |
5 (9) | Rozwój Katowice | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | +10 | W D W L W |
6 (3) | BKS Sparta Katowice | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 17:14 | +3 | W W W L W |
7 (8) | Piast Gliwice II | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 22:16 | +6 | W W L D D |
8 (13) | Szczakowianka Jaworzno | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 18:15 | +3 | L D L W W |
9 (7) | Myszków | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:26 | 0 | W W D L L |
10 (5) | KS Victoria Częstochowa | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 13:19 | -6 | L D D D W |
11 (11) | Przemsza Siewierz | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:19 | -2 | L W W D L |
12 (12) | Szombierki Bytom | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 15:22 | -7 | L W L L W |
13 (14) | Unia Rędziny | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 11:13 | -2 | W L L W L |
14 (10) | Zagłębie Sosnowiec II | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:24 | -1 | L L W D L |
15 (15) | MLKS Znicz Kłobuck | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:20 | -12 | W D L L L |
16 (16) | LKS Orzeł Miedary | 3 | 11 | 0 | 3 | 8 | 6:28 | -22 | L D L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Podlesianka | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:8 | +13 | W W D W W |
2 (3) | BKS Sparta Katowice | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 25:16 | +9 | L D W W W |
3 (5) | KS Victoria Częstochowa | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21:17 | +4 | D D W W W |
4 (2) | Ludowy Klub Sportowy Drama Zbrosławice | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 27:14 | +13 | W W W L L |
5 (7) | Myszków | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:15 | +15 | W L L W D |
6 (8) | Piast Gliwice II | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 18:14 | +4 | W D W D W |
7 (4) | Unia Dąbrowa Górnicza | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:15 | +2 | L L W D L |
8 (10) | Zagłębie Sosnowiec II | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 13:14 | -1 | W W L L D |
9 (16) | LKS Orzeł Miedary | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:18 | -5 | L D D L L |
10 (9) | Rozwój Katowice | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 14:20 | -6 | W D W L W |
11 (15) | MLKS Znicz Kłobuck | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | W L L W L |
12 (11) | Przemsza Siewierz | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18:24 | -6 | L L L L W |
13 (6) | Ruch Radzionków | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 14:13 | +1 | L W D D L |
14 (12) | Szombierki Bytom | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 12:24 | -12 | L L L D L |
15 (14) | Unia Rędziny | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:31 | -19 | W D W L L |
16 (13) | Szczakowianka Jaworzno | 4 | 11 | 0 | 4 | 7 | 9:24 | -15 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Łańcut | 54 | 25 | 16 | 6 | 3 | 62:30 | +32 | W D W D L |
2 | LKS Cosmos Nowotaniec | 52 | 25 | 16 | 4 | 5 | 62:28 | +34 | L D L W D |
3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | 51 | 25 | 15 | 6 | 4 | 46:15 | +31 | W W W W W |
4 | Ekoball Sanok | 47 | 25 | 15 | 2 | 8 | 42:28 | +14 | W W W W W |
5 | Legion Pilzno | 47 | 25 | 14 | 5 | 6 | 41:32 | +9 | L W D L W |
6 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 42 | 25 | 13 | 3 | 9 | 53:33 | +20 | W W W W W |
7 | Sokół Kamień | 41 | 25 | 12 | 5 | 8 | 49:52 | -3 | L W W W L |
8 | Wisłok Wiśniowa | 40 | 25 | 11 | 7 | 7 | 52:38 | +14 | W W D D W |
9 | Igloopol Dębica | 37 | 25 | 11 | 4 | 10 | 43:36 | +7 | W L L D W |
10 | Głogovia Głogów Mał. | 36 | 25 | 11 | 3 | 11 | 34:40 | -6 | L L W L L |
11 | Izolator Boguchwała | 36 | 25 | 11 | 3 | 11 | 44:35 | +9 | L L L W W |
12 | Jarosław | 33 | 24 | 10 | 3 | 11 | 36:31 | +5 | W L L D W |
13 | Resovia Rzeszów II | 30 | 25 | 9 | 3 | 13 | 36:50 | -14 | D L D L W |
14 | Stal Rzeszów II | 28 | 24 | 8 | 4 | 12 | 52:42 | +10 | D L W D L |
15 | Błękitni Ropczyce | 25 | 24 | 7 | 4 | 13 | 41:50 | -9 | W L W L L |
16 | Polonia Przemyśl | 20 | 23 | 5 | 5 | 13 | 28:39 | -11 | D L L L W |
17 | Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski | 12 | 24 | 4 | 0 | 20 | 23:72 | -49 | L L L L L |
18 | Korona Rzeszow | 1 | 25 | 0 | 1 | 24 | 16:109 | -93 | L L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | LKS Cosmos Nowotaniec | 34 | 12 | 11 | 1 | 0 | 42:15 | +27 | D W W W W |
2 (1) | Stal Łańcut | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 36:9 | +27 | W W L W W |
3 (5) | Legion Pilzno | 27 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21:14 | +7 | W L L W W |
4 (3) | Pogoń-Sokół Lubaczów | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 20:7 | +13 | W W D W W |
5 (12) | Jarosław | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 23:13 | +10 | L D L W L |
6 (10) | Głogovia Głogów Mał. | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | L W L W D |
7 (8) | Wisłok Wiśniowa | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 31:20 | +11 | W D W L W |
8 (11) | Izolator Boguchwała | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 25:14 | +11 | L W L W L |
9 (7) | Sokół Kamień | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 25:23 | +2 | W W W L D |
10 (4) | Ekoball Sanok | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 14:13 | +1 | W W W W L |
11 (6) | Sokół Kolbuszowa Dolna | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 31:17 | +14 | W W W W W |
12 (14) | Stal Rzeszów II | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 29:18 | +11 | L D L W L |
13 (15) | Błękitni Ropczyce | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 21:17 | +4 | W W L W L |
14 (9) | Igloopol Dębica | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 19:18 | +1 | L D L W L |
15 (13) | Resovia Rzeszów II | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 15:16 | -1 | D D L L L |
16 (16) | Polonia Przemyśl | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 13:20 | -7 | L L W D L |
17 (17) | Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski | 6 | 13 | 2 | 0 | 11 | 12:33 | -21 | L L L L L |
18 (18) | Korona Rzeszow | 1 | 13 | 0 | 1 | 12 | 14:64 | -50 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Pogoń-Sokół Lubaczów | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 26:8 | +18 | W W W L L |
2 (4) | Ekoball Sanok | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 28:15 | +13 | W W W L W |
3 (9) | Igloopol Dębica | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24:18 | +6 | W L W W L |
4 (6) | Sokół Kolbuszowa Dolna | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 22:16 | +6 | W W W W L |
5 (1) | Stal Łańcut | 20 | 12 | 5 | 5 | 2 | 26:21 | +5 | D D W W W |
6 (5) | Legion Pilzno | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 20:18 | +2 | L D W W D |
7 (7) | Sokół Kamień | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 24:29 | -5 | L W L L L |
8 (2) | LKS Cosmos Nowotaniec | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:13 | +7 | L L D W W |
9 (8) | Wisłok Wiśniowa | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:18 | +3 | W D W W W |
10 (13) | Resovia Rzeszów II | 15 | 12 | 5 | 0 | 7 | 21:34 | -13 | L W L W W |
11 (11) | Izolator Boguchwała | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 19:21 | -2 | L L W D L |
12 (10) | Głogovia Głogów Mał. | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 15:21 | -6 | L L W L L |
13 (14) | Stal Rzeszów II | 11 | 14 | 3 | 2 | 9 | 23:24 | -1 | D W L L L |
14 (16) | Polonia Przemyśl | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 15:19 | -4 | D L L W L |
15 (12) | Jarosław | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:18 | -5 | W L W L L |
16 (15) | Błękitni Ropczyce | 9 | 12 | 3 | 0 | 9 | 20:33 | -13 | L L L L L |
17 (17) | Miejski Ludowy Klub Sportowy Lechia Sędziszów Małopolski | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 11:39 | -28 | L L W W L |
18 (18) | Korona Rzeszow | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 2:45 | -43 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona Kielce II | 59 | 24 | 19 | 2 | 3 | 92:23 | +69 | W D W W W |
2 | Busko-Zdrój | 49 | 24 | 15 | 4 | 5 | 60:28 | +32 | W D L W D |
3 | Alit Ożarów | 47 | 24 | 15 | 2 | 7 | 48:30 | +18 | W W W W L |
4 | Klimontowianka Klimontów | 44 | 23 | 13 | 5 | 5 | 50:29 | +21 | D W W D D |
5 | Łysica Bodzentyn | 43 | 24 | 13 | 4 | 7 | 67:37 | +30 | W W W W W |
6 | Neptun Końskie | 41 | 24 | 12 | 5 | 7 | 37:28 | +9 | L L W W L |
7 | Moravia Morawica | 41 | 24 | 13 | 2 | 9 | 71:32 | +39 | W L W W L |
8 | Nowiny | 39 | 24 | 12 | 3 | 9 | 54:30 | +24 | D D L L W |
9 | LKS Orlęta Kielce | 39 | 23 | 11 | 6 | 6 | 52:28 | +24 | W L D W L |
10 | Granat | 38 | 24 | 11 | 5 | 8 | 54:36 | +18 | L W L W D |
11 | Wierna Małogoszcz | 38 | 23 | 11 | 5 | 7 | 40:25 | +15 | W D L D D |
12 | Rudki | 36 | 24 | 11 | 3 | 10 | 40:30 | +10 | L W L L W |
13 | Arka Pawłów | 31 | 24 | 9 | 4 | 11 | 52:47 | +5 | L W L D W |
14 | Spartakus Daleszyce | 27 | 24 | 8 | 3 | 13 | 36:49 | -13 | W W L W W |
15 | Pogoń 1945 Staszów | 14 | 24 | 3 | 5 | 16 | 30:53 | -23 | L L W L L |
16 | KS Hetman Włoszczowa | 11 | 24 | 3 | 2 | 19 | 30:74 | -44 | L L L L L |
17 | Ludowo-Zakładowy Klub Sportowy Stal Kunów | 7 | 24 | 2 | 1 | 21 | 22:95 | -73 | L L L L L |
18 | Wisła Sandomierz | 6 | 23 | 1 | 3 | 19 | 9:170 | -161 | L L D L D |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Korona Kielce II | 36 | 12 | 12 | 0 | 0 | 42:6 | +36 | W W W W W |
2 (4) | Klimontowianka Klimontów | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 29:13 | +16 | W D W W W |
3 (6) | Neptun Końskie | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 21:7 | +14 | L W D L D |
4 (5) | Łysica Bodzentyn | 24 | 12 | 7 | 3 | 2 | 30:13 | +17 | W W W W L |
5 (10) | Granat | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 28:13 | +15 | L W L W W |
6 (3) | Alit Ożarów | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 24:13 | +11 | W W L W D |
7 (8) | Nowiny | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 38:16 | +22 | D L W W W |
8 (7) | Moravia Morawica | 21 | 12 | 7 | 0 | 5 | 37:18 | +19 | L W L L W |
9 (9) | LKS Orlęta Kielce | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 30:13 | +17 | L W W W W |
10 (2) | Busko-Zdrój | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 35:15 | +20 | D L D L W |
11 (12) | Rudki | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 26:15 | +11 | W L L L W |
12 (13) | Arka Pawłów | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 28:28 | 0 | L L W W W |
13 (11) | Wierna Małogoszcz | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:12 | +3 | D D L L W |
14 (14) | Spartakus Daleszyce | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 19:26 | -7 | W W D L L |
15 (16) | KS Hetman Włoszczowa | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 21:24 | -3 | L L L L W |
16 (15) | Pogoń 1945 Staszów | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 19:24 | -5 | L W L L D |
17 (17) | Ludowo-Zakładowy Klub Sportowy Stal Kunów | 6 | 12 | 2 | 0 | 10 | 13:42 | -29 | L L L L W |
18 (18) | Wisła Sandomierz | 6 | 12 | 1 | 3 | 8 | 6:85 | -79 | L D D D W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Busko-Zdrój | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 25:13 | +12 | W W D L W |
2 (3) | Alit Ożarów | 24 | 12 | 8 | 0 | 4 | 24:17 | +7 | W W W L L |
3 (1) | Korona Kielce II | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 50:17 | +33 | D W L W W |
4 (11) | Wierna Małogoszcz | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 25:13 | +12 | W L D W W |
5 (7) | Moravia Morawica | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 34:14 | +20 | W W W W D |
6 (5) | Łysica Bodzentyn | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 37:24 | +13 | W W W W L |
7 (9) | LKS Orlęta Kielce | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 22:15 | +7 | W D L L L |
8 (4) | Klimontowianka Klimontów | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:16 | +5 | D W D L D |
9 (8) | Nowiny | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:14 | +2 | D L W W W |
10 (12) | Rudki | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 14:15 | -1 | L L W W W |
11 (10) | Granat | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 26:23 | +3 | W L D L L |
12 (6) | Neptun Końskie | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 16:21 | -5 | L W L D W |
13 (14) | Spartakus Daleszyce | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 17:23 | -6 | W L W L L |
14 (13) | Arka Pawłów | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 24:19 | +5 | W D W L W |
15 (15) | Pogoń 1945 Staszów | 4 | 12 | 0 | 4 | 8 | 11:29 | -18 | L L L D L |
16 (17) | Ludowo-Zakładowy Klub Sportowy Stal Kunów | 1 | 12 | 0 | 1 | 11 | 9:53 | -44 | L L L L L |
17 (16) | KS Hetman Włoszczowa | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 9:50 | -41 | L L L L L |
18 (18) | Wisła Sandomierz | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 3:85 | -82 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podbeskidzie II | 48 | 22 | 14 | 6 | 2 | 66:23 | +43 | W W W W D |
2 | Polonia Łaziska Górne | 44 | 22 | 13 | 5 | 4 | 51:18 | +33 | W L W L W |
3 | Spójnia Landek | 38 | 22 | 11 | 5 | 6 | 36:23 | +13 | W L L W L |
4 | Odra Wodzisław Śląski | 37 | 22 | 11 | 4 | 7 | 40:30 | +10 | L W W D W |
5 | ROW Rybnik | 36 | 22 | 11 | 3 | 8 | 46:46 | 0 | W W W L W |
6 | Gwarek Ornontowice | 35 | 22 | 9 | 8 | 5 | 40:19 | +21 | L D D D W |
7 | BTS Rekord Bielsko-Biała II | 34 | 22 | 11 | 1 | 10 | 38:39 | -1 | W W L W L |
8 | Orzeł Łękawica | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 37:25 | +12 | W D L W D |
9 | LKS Bełk | 33 | 22 | 9 | 6 | 7 | 38:28 | +10 | W L D L D |
10 | Kuźnia Ustroń | 31 | 21 | 8 | 7 | 6 | 44:36 | +8 | W W W L D |
11 | Tychy II | 31 | 22 | 9 | 4 | 9 | 38:35 | +3 | L W D W D |
12 | LKS Tempo Puńców | 31 | 22 | 8 | 7 | 7 | 39:45 | -6 | L L L D D |
13 | Czechowice-Dziedzice | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 29:35 | -6 | L L W D W |
14 | LKS Tworków | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 34:59 | -25 | L L L L L |
15 | Czaniec | 16 | 21 | 3 | 7 | 11 | 26:44 | -18 | L W D D D |
16 | Miejski Klub Sportowy Lędziny | 0 | 22 | 0 | 0 | 22 | 9:106 | -97 | L L L L L |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Polonia Łaziska Górne | 29 | 11 | 9 | 2 | 0 | 30:4 | +26 | W W W D W |
2 (1) | Podbeskidzie II | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 38:16 | +22 | W W D W D |
3 (12) | LKS Tempo Puńców | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:16 | +7 | L D W D W |
4 (6) | Gwarek Ornontowice | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 23:8 | +15 | L D W W D |
5 (11) | Tychy II | 21 | 11 | 7 | 0 | 4 | 20:17 | +3 | W W W L W |
6 (8) | Orzeł Łękawica | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 22:9 | +13 | D L D L W |
7 (3) | Spójnia Landek | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20:10 | +10 | W L D L W |
8 (5) | ROW Rybnik | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 22:20 | +2 | W W W D D |
9 (7) | BTS Rekord Bielsko-Biała II | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 23:18 | +5 | W W D W W |
10 (4) | Odra Wodzisław Śląski | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 22:18 | +4 | L W W W D |
11 (9) | LKS Bełk | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:14 | +6 | W L W W D |
12 (10) | Kuźnia Ustroń | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 21:15 | +6 | W D W W W |
13 (14) | LKS Tworków | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:22 | -1 | L L L W W |
14 (15) | Czaniec | 9 | 10 | 1 | 6 | 3 | 14:16 | -2 | L D D L D |
15 (13) | Czechowice-Dziedzice | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 15:21 | -6 | L D W L W |
16 (16) | Miejski Klub Sportowy Lędziny | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 5:48 | -43 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Podbeskidzie II | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 28:7 | +21 | W W D D W |
2 (4) | Odra Wodzisław Śląski | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 18:12 | +6 | W D W W L |
3 (3) | Spójnia Landek | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 16:13 | +3 | L W L D D |
4 (9) | LKS Bełk | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 18:14 | +4 | L D D L D |
5 (10) | Kuźnia Ustroń | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:21 | +2 | W W L D D |
6 (5) | ROW Rybnik | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 24:26 | -2 | W L L W L |
7 (2) | Polonia Łaziska Górne | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 21:14 | +7 | L L L D D |
8 (7) | BTS Rekord Bielsko-Biała II | 15 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15:21 | -6 | W L L W W |
9 (6) | Gwarek Ornontowice | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 17:11 | +6 | D D W D L |
10 (13) | Czechowice-Dziedzice | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | L W L W L |
11 (8) | Orzeł Łękawica | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 15:16 | -1 | W W D L L |
12 (11) | Tychy II | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 18:18 | 0 | L D D L L |
13 (12) | LKS Tempo Puńców | 8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 16:29 | -13 | L L D W L |
14 (15) | Czaniec | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:28 | -16 | W D L L L |
15 (14) | LKS Tworków | 4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 13:37 | -24 | L L L W L |
16 (16) | Miejski Klub Sportowy Lędziny | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 4:58 | -54 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Małapanew Ozimek | 55 | 22 | 17 | 4 | 1 | 59:18 | +41 | W W W D W |
2 | Bogacica | 54 | 22 | 17 | 3 | 2 | 80:22 | +58 | W W W W D |
3 | Stal Brzeg | 53 | 22 | 16 | 5 | 1 | 69:21 | +48 | W W W D W |
4 | Ruch Zdzieszowice | 45 | 22 | 14 | 3 | 5 | 62:39 | +23 | L W W W L |
5 | Piast Strzelce Opolskie | 34 | 22 | 9 | 7 | 6 | 43:25 | +18 | W W D W D |
6 | Victoria Chróścice | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 41:44 | -3 | W L W W L |
7 | Polonia Nysa | 32 | 22 | 10 | 2 | 10 | 49:41 | +8 | W L L W W |
8 | Fortuna Głogówek | 32 | 22 | 10 | 2 | 10 | 33:35 | -2 | L L L L L |
9 | Polonia Karłowice | 31 | 22 | 9 | 4 | 9 | 42:52 | -10 | L W W L L |
10 | Odra Opole II | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 40:39 | +1 | L L D L W |
11 | LZS Walce | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 35:37 | -2 | L W D W L |
12 | Piotrówka | 25 | 22 | 8 | 1 | 13 | 30:54 | -24 | W L L W W |
13 | Porawie Większyce | 23 | 22 | 6 | 5 | 11 | 37:42 | -5 | W L D L L |
14 | Domaszkowice | 22 | 22 | 6 | 4 | 12 | 30:60 | -30 | L W L L W |
15 | Gogolin | 9 | 22 | 2 | 3 | 17 | 20:58 | -38 | L L L L W |
16 | Pogoń Prudnik | 3 | 22 | 1 | 0 | 21 | 13:96 | -83 | L L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Małapanew Ozimek | 31 | 13 | 9 | 4 | 0 | 36:10 | +26 | W D W D W |
2 (3) | Stal Brzeg | 28 | 11 | 9 | 1 | 1 | 38:7 | +31 | W W W W W |
3 (4) | Ruch Zdzieszowice | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 36:20 | +16 | W W D W W |
4 (2) | Bogacica | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 36:13 | +23 | W W L D W |
5 (5) | Piast Strzelce Opolskie | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:10 | +17 | W W D W D |
6 (9) | Polonia Karłowice | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:17 | +8 | W D W L W |
7 (6) | Victoria Chróścice | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 28:21 | +7 | W W D W L |
8 (13) | Porawie Większyce | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 19:25 | -6 | L L L D W |
9 (10) | Odra Opole II | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:13 | +12 | L D W W L |
10 (12) | Piotrówka | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:27 | -11 | W L W L L |
11 (8) | Fortuna Głogówek | 15 | 11 | 5 | 0 | 6 | 17:21 | -4 | L L L L W |
12 (11) | LZS Walce | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:15 | +2 | W D W L L |
13 (7) | Polonia Nysa | 12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16:13 | +3 | W L L W W |
14 (14) | Domaszkowice | 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:31 | -15 | W D L L L |
15 (15) | Gogolin | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:32 | -19 | L L W L L |
16 (16) | Pogoń Prudnik | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3:40 | -37 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Bogacica | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 44:9 | +35 | W W W D W |
2 (3) | Stal Brzeg | 25 | 11 | 7 | 4 | 0 | 31:14 | +17 | W D D W W |
3 (1) | Małapanew Ozimek | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:8 | +15 | W W W W W |
4 (7) | Polonia Nysa | 20 | 15 | 6 | 2 | 7 | 33:28 | +5 | W L L W D |
5 (4) | Ruch Zdzieszowice | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 26:19 | +7 | L W L D W |
6 (8) | Fortuna Głogówek | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 16:14 | +2 | L L L W D |
7 (5) | Piast Strzelce Opolskie | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 16:15 | +1 | L L W D D |
8 (6) | Victoria Chróścice | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:23 | -10 | L W L L W |
9 (14) | Domaszkowice | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 14:29 | -15 | L L L W W |
10 (11) | LZS Walce | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | L W D L D |
11 (9) | Polonia Karłowice | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 17:35 | -18 | L W W L L |
12 (10) | Odra Opole II | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 | -11 | L L L D W |
13 (12) | Piotrówka | 9 | 10 | 3 | 0 | 7 | 14:27 | -13 | L W L W L |
14 (13) | Porawie Większyce | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 18:17 | +1 | W L D L L |
15 (15) | Gogolin | 2 | 11 | 0 | 2 | 9 | 7:26 | -19 | L L D D L |
16 (16) | Pogoń Prudnik | 0 | 12 | 0 | 0 | 12 | 10:56 | -46 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lewart | 57 | 24 | 18 | 3 | 3 | 49:17 | +32 | W W W W L |
2 | MKS Janowianka Janów Lubelski | 56 | 24 | 17 | 5 | 2 | 60:18 | +42 | D W W L W |
3 | Start Krasnystaw | 51 | 24 | 16 | 3 | 5 | 43:25 | +18 | W L W W W |
4 | KS Cisowianka Drzewce | 48 | 24 | 14 | 6 | 4 | 60:29 | +31 | L W L W W |
5 | Stal Kraśnik | 48 | 24 | 15 | 3 | 6 | 56:25 | +31 | D L L W L |
6 | BKS Lada Bilgoraj | 45 | 24 | 14 | 3 | 7 | 41:29 | +12 | D W W W W |
7 | Tomasovia Tomaszów | 35 | 24 | 10 | 5 | 9 | 39:28 | +11 | W L L L L |
8 | Opolanin Opole Lubelskie | 35 | 24 | 10 | 5 | 9 | 53:47 | +6 | D D W D W |
9 | Kryształ Werbkowice | 33 | 24 | 9 | 6 | 9 | 37:44 | -7 | D W W L D |
10 | Górnik Łęczna II | 31 | 24 | 8 | 7 | 9 | 35:35 | 0 | W D W D D |
11 | Huragan Międzyrzec Podl. | 27 | 24 | 8 | 3 | 13 | 32:38 | -6 | D L W W L |
12 | Lublinianka | 27 | 24 | 8 | 3 | 13 | 28:33 | -5 | W W L L W |
13 | Gryf Gmina Zamość | 26 | 24 | 7 | 5 | 12 | 29:36 | -7 | L L L D L |
14 | MKS Stal Poniatowa | 25 | 24 | 7 | 4 | 13 | 26:41 | -15 | L W W W L |
15 | Motor Lublin II | 23 | 24 | 6 | 5 | 13 | 29:51 | -22 | L L L L D |
16 | Granit Bychawa | 17 | 24 | 5 | 2 | 17 | 21:53 | -32 | L D L L W |
17 | GKS Ogniwo Wierzbica | 14 | 24 | 4 | 2 | 18 | 21:65 | -44 | L L L L L |
18 | KS Grom Kąkolewnica | 13 | 24 | 3 | 4 | 17 | 18:63 | -45 | W D L D D |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Lewart | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 24:9 | +15 | W W W W W |
2 (2) | MKS Janowianka Janów Lubelski | 28 | 12 | 8 | 4 | 0 | 33:11 | +22 | D W W D W |
3 (5) | Stal Kraśnik | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 29:12 | +17 | L W D W W |
4 (3) | Start Krasnystaw | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 22:9 | +13 | W W W W L |
5 (4) | KS Cisowianka Drzewce | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 23:14 | +9 | L W D W W |
6 (10) | Górnik Łęczna II | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 24:19 | +5 | W D W D W |
7 (6) | BKS Lada Bilgoraj | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 18:13 | +5 | D W W L W |
8 (8) | Opolanin Opole Lubelskie | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 33:20 | +13 | D W W L L |
9 (9) | Kryształ Werbkowice | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 20:23 | -3 | D W W L W |
10 (7) | Tomasovia Tomaszów | 17 | 12 | 5 | 2 | 5 | 18:16 | +2 | L L L W D |
11 (11) | Huragan Międzyrzec Podl. | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 20:17 | +3 | L W W W W |
12 (12) | Lublinianka | 15 | 12 | 5 | 0 | 7 | 14:15 | -1 | W L W W L |
13 (14) | MKS Stal Poniatowa | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14:22 | -8 | L W L D D |
14 (16) | Granit Bychawa | 13 | 12 | 4 | 1 | 7 | 15:27 | -12 | L W L L W |
15 (13) | Gryf Gmina Zamość | 13 | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:13 | 0 | L D W L D |
16 (17) | GKS Ogniwo Wierzbica | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 11:36 | -25 | L L L W W |
17 (18) | KS Grom Kąkolewnica | 6 | 12 | 1 | 3 | 8 | 8:30 | -22 | W D L D L |
18 (15) | Motor Lublin II | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 10:22 | -12 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | MKS Janowianka Janów Lubelski | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 27:7 | +20 | W W L W W |
2 (3) | Start Krasnystaw | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 21:16 | +5 | L W D D L |
3 (1) | Lewart | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25:8 | +17 | W W L W W |
4 (4) | KS Cisowianka Drzewce | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 37:15 | +22 | W L W L D |
5 (6) | BKS Lada Bilgoraj | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 23:16 | +7 | W W D L W |
6 (5) | Stal Kraśnik | 20 | 12 | 6 | 2 | 4 | 27:13 | +14 | D L L W W |
7 (7) | Tomasovia Tomaszów | 18 | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:12 | +9 | W L L W W |
8 (15) | Motor Lublin II | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 19:29 | -10 | L D L L L |
9 (9) | Kryształ Werbkowice | 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | 17:21 | -4 | W L D L W |
10 (13) | Gryf Gmina Zamość | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 16:23 | -7 | L L L L W |
11 (8) | Opolanin Opole Lubelskie | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20:27 | -7 | D D W L L |
12 (12) | Lublinianka | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 14:18 | -4 | W L W D L |
13 (14) | MKS Stal Poniatowa | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:19 | -7 | W W L L L |
14 (11) | Huragan Międzyrzec Podl. | 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:21 | -9 | D W L L D |
15 (10) | Górnik Łęczna II | 8 | 11 | 1 | 5 | 5 | 11:16 | -5 | D L D L L |
16 (18) | KS Grom Kąkolewnica | 7 | 12 | 2 | 1 | 9 | 10:33 | -23 | D L L L L |
17 (17) | GKS Ogniwo Wierzbica | 6 | 11 | 2 | 0 | 9 | 10:29 | -19 | L L L L L |
18 (16) | Granit Bychawa | 4 | 12 | 1 | 1 | 10 | 6:26 | -20 | L D L W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica II | 60 | 25 | 19 | 3 | 3 | 74:11 | +63 | D W W W W |
2 | Słowianin Wolibórz | 60 | 25 | 19 | 3 | 3 | 71:26 | +45 | W L D W W |
3 | Moto Jelcz Oława | 57 | 25 | 18 | 3 | 4 | 66:23 | +43 | W W D W L |
4 | Barycz Sułów | 55 | 25 | 17 | 4 | 4 | 79:22 | +57 | W W W W W |
5 | Piast Żmigród | 48 | 25 | 14 | 6 | 5 | 41:27 | +14 | W W D D L |
6 | Chrobry Głogów II | 37 | 25 | 11 | 4 | 10 | 48:48 | 0 | D W D D L |
7 | Miejski Ludowy Klub Sportowy Polonia Środa Śląska | 36 | 25 | 11 | 3 | 11 | 39:28 | +11 | L W L W W |
8 | Górnik Złotoryja | 35 | 25 | 10 | 5 | 10 | 41:42 | -1 | W L W L W |
9 | Lechia Dzierżoniów | 35 | 25 | 11 | 2 | 12 | 51:51 | 0 | L W W D L |
10 | Polonia-Stal Świdnica | 35 | 25 | 10 | 5 | 10 | 44:39 | +5 | L L L D W |
11 | Łużyce Lubań | 34 | 25 | 9 | 7 | 9 | 41:36 | +5 | W L D L W |
12 | Piast Nowa Ruda | 33 | 25 | 9 | 6 | 10 | 34:41 | -7 | W L D L L |
13 | KS Zenit Międzybórz | 30 | 25 | 8 | 6 | 11 | 45:47 | -2 | L L D L D |
14 | Iskra Księginice | 30 | 25 | 9 | 3 | 13 | 38:55 | -17 | W L D L W |
15 | Prochowiczanka | 25 | 25 | 8 | 1 | 16 | 37:57 | -20 | L W L W L |
16 | KS Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | 14 | 25 | 4 | 2 | 19 | 20:80 | -60 | L W L W L |
17 | BKS Bobrzanie B-c | 11 | 25 | 2 | 5 | 18 | 20:69 | -49 | L L D L L |
18 | KS Łomnica | 5 | 25 | 1 | 2 | 22 | 14:101 | -87 | L L D L D |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Słowianin Wolibórz | 35 | 13 | 11 | 2 | 0 | 41:13 | +28 | W W W W W |
2 (4) | Barycz Sułów | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 53:9 | +44 | W W W W L |
3 (3) | Moto Jelcz Oława | 32 | 13 | 10 | 2 | 1 | 37:13 | +24 | W W W W W |
4 (1) | Miedź Legnica II | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 41:4 | +37 | D W W W W |
5 (6) | Chrobry Głogów II | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 34:22 | +12 | W D L W W |
6 (8) | Górnik Złotoryja | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 24:16 | +8 | W W W W W |
7 (11) | Łużyce Lubań | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 16:16 | 0 | W D W D D |
8 (14) | Iskra Księginice | 22 | 12 | 7 | 1 | 4 | 22:15 | +7 | L W L W L |
9 (5) | Piast Żmigród | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 18:10 | +8 | W D L W W |
10 (10) | Polonia-Stal Świdnica | 21 | 12 | 6 | 3 | 3 | 25:12 | +13 | L D D W W |
11 (15) | Prochowiczanka | 18 | 12 | 6 | 0 | 6 | 20:27 | -7 | W W W L L |
12 (7) | Miejski Ludowy Klub Sportowy Polonia Środa Śląska | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 20:16 | +4 | W W D W W |
13 (13) | KS Zenit Międzybórz | 16 | 12 | 5 | 1 | 6 | 25:23 | +2 | L L L L W |
14 (12) | Piast Nowa Ruda | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 20:19 | +1 | W D D W W |
15 (9) | Lechia Dzierżoniów | 16 | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 0 | L W L L W |
16 (16) | KS Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | 10 | 12 | 3 | 1 | 8 | 13:34 | -21 | W W D L L |
17 (17) | BKS Bobrzanie B-c | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 10:28 | -18 | L D L L W |
18 (18) | KS Łomnica | 2 | 12 | 0 | 2 | 10 | 7:44 | -37 | D D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Miedź Legnica II | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 33:7 | +26 | W W W W D |
2 (5) | Piast Żmigród | 26 | 12 | 8 | 2 | 2 | 23:17 | +6 | W D W D L |
3 (3) | Moto Jelcz Oława | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 29:10 | +19 | W D L W W |
4 (2) | Słowianin Wolibórz | 25 | 12 | 8 | 1 | 3 | 30:13 | +17 | L D W L W |
5 (4) | Barycz Sułów | 23 | 12 | 7 | 2 | 3 | 26:13 | +13 | W W D L L |
6 (7) | Miejski Ludowy Klub Sportowy Polonia Środa Śląska | 19 | 12 | 6 | 1 | 5 | 19:12 | +7 | L L W L W |
7 (9) | Lechia Dzierżoniów | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 23:23 | 0 | W D W W W |
8 (12) | Piast Nowa Ruda | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14:22 | -8 | L L L D L |
9 (10) | Polonia-Stal Świdnica | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 19:27 | -8 | L L W W W |
10 (13) | KS Zenit Międzybórz | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:24 | -4 | L D D D W |
11 (11) | Łużyce Lubań | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 25:20 | +5 | L L L L W |
12 (8) | Górnik Złotoryja | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 17:26 | -9 | L L L L W |
13 (6) | Chrobry Głogów II | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | D D L W L |
14 (14) | Iskra Księginice | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 16:40 | -24 | W D L W L |
15 (15) | Prochowiczanka | 7 | 13 | 2 | 1 | 10 | 17:30 | -13 | L L L D L |
16 (16) | KS Górnik Nowe Miasto Wałbrzych | 4 | 13 | 1 | 1 | 11 | 7:46 | -39 | L L L L L |
17 (17) | BKS Bobrzanie B-c | 3 | 12 | 0 | 3 | 9 | 10:41 | -31 | L L D L L |
18 (18) | KS Łomnica | 3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 7:57 | -50 | L L L L L |