Eerste Klasse (2023/2024)
0
1560 matches
Today's matches
Netherlands : Eerste Klasse
25.0418:00
Van Onderaf Begonnen Goirle
Tavenu Sparta Combinatie
Preview
25.0418:15
Sarto
TOP Oss Amateurs
Preview
25.0418:15
SHH
Volharding
Preview
25.0418:30
Hoofddorp
De Zouaven
Preview
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse
Matchday 22 (Group A)
21.0412:30
AGB
Velsen
1
1
FT
Matchday 22 (Group F)
21.0412:30
Volharding
RKSV Mierlo-Hout
1
2
FT
21.0412:30
Sportclub '25
SHH
1
1
FT
21.0412:30
Chevremont
Susteren
3
0
FT
21.0412:30
Minor
Deurne
3
1
FT
21.0412:30
SV Someren
BSV Limburgia
1
2
FT
21.0412:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
SV Valkenswaard
EHC Hoensbroek
Matchday 22 (Group E)
21.0412:30
Emplina
Sarto
2
3
FT
21.0412:30
TOP Oss Amateurs
Erp
0
1
FT
21.0412:30
Moerse Boys
RKSV Sparta 1925
1
2
FT
Matchday 22 (Group A)
21.0412:00
VIOS-W
Hoofddorp
1
2
FT
Matchday 22 (Group C)
21.0412:00
TAC'90
Den Hoorn
2
1
FT
Matchday 22 (Group A)
21.0412:00
Vitesse '22
IVV Landsmeer
2
1
FT
21.0412:00
Fortuna Wormerveer
Hillegom
1
2
FT
21.0412:00
De Zouaven
De Dijk
2
0
FT
Next matches
Netherlands : Eerste Klasse
Matchday 23 (Group E)
28.0412:00
Erp
't Zand
Preview
28.0412:00
RBC Roosendaal
Moerse Boys
Preview
Matchday 23 (Group A)
28.0412:00
Hillegom
VIOS-W
Preview
28.0412:00
IVV Landsmeer
AGB
Preview
Matchday 23 (Group H)
28.0412:00
RKZVC
Stevo
Preview
Matchday 23 (Group J)
28.0412:00
GRC Groningen
GVAV-Rapiditas
Preview
Matchday 23 (Group F)
28.0412:30
RKSV Mierlo-Hout
Minor
Preview
28.0412:30
Deurne
SV Valkenswaard
Preview
28.0412:30
De Ster
Chevremont
Preview
28.0412:30
Susteren
Sportclub '25
Preview
28.0412:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
EHC Hoensbroek
SV Someren
Matchday 23 (Group H)
28.0412:30
SV Grol
Winterswijk
Preview
Matchday 23 (Group E)
02.0518:00
EFC
Emplina
Preview
Matchday 23 (Group G)
02.0518:00
Woezik
Wormense Sport Vereniging
Preview
Matchday 23 (Group A)
04.0512:00
Velsen
Fortuna Wormerveer
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HZVV | 42 | 20 | 13 | 3 | 4 | 59:25 | +34 | W W W W D |
2 | WVV | 39 | 20 | 11 | 6 | 3 | 43:25 | +18 | W W D D W |
3 | Oranje Nassau | 37 | 20 | 11 | 4 | 5 | 43:21 | +22 | L L W W D |
4 | Drentse Zuid Oost Hoek | 33 | 20 | 10 | 3 | 7 | 40:36 | +4 | W L D L W |
5 | Winsum | 30 | 20 | 8 | 6 | 6 | 40:34 | +6 | L W D L W |
6 | vv Velocitas 1897 | 30 | 20 | 8 | 6 | 6 | 32:26 | +6 | W D D L W |
7 | Woonwagen Kamp Emmen | 26 | 21 | 8 | 2 | 11 | 50:48 | +2 | W L L W W |
8 | PKC '83 | 26 | 20 | 7 | 5 | 8 | 34:42 | -8 | W L D L L |
9 | SVBO | 26 | 21 | 7 | 5 | 9 | 23:38 | -15 | W W W L W |
10 | GVAV-Rapiditas | 24 | 21 | 6 | 6 | 9 | 39:47 | -8 | L W L W L |
11 | GRC Groningen | 18 | 20 | 4 | 6 | 10 | 29:47 | -18 | L W L D L |
12 | VKW | 18 | 21 | 5 | 3 | 13 | 23:45 | -22 | L L L L L |
13 | Hoogezand | 17 | 20 | 4 | 5 | 11 | 24:45 | -21 | L L W W D |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | HZVV | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 38:5 | +33 | W D D W W |
2 (3) | Oranje Nassau | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 32:10 | +22 | W L W W W |
3 (5) | Winsum | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 25:13 | +12 | W L W D W |
4 (2) | WVV | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:12 | +9 | W D W L D |
5 (4) | Drentse Zuid Oost Hoek | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:15 | +7 | W D L D W |
6 (7) | Woonwagen Kamp Emmen | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:23 | +12 | W L W L L |
7 (6) | vv Velocitas 1897 | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 19:16 | +3 | W D L W L |
8 (9) | SVBO | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:16 | -3 | W W L L D |
9 (10) | GVAV-Rapiditas | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 15:15 | 0 | L L W W D |
10 (11) | GRC Groningen | 11 | 10 | 2 | 5 | 3 | 14:18 | -4 | W D L L D |
11 (12) | VKW | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 12:20 | -8 | L L L L L |
12 (8) | PKC '83 | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 18:31 | -13 | L L D L W |
13 (13) | Hoogezand | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:13 | -5 | L W L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | WVV | 21 | 10 | 6 | 3 | 1 | 22:13 | +9 | W D W D W |
2 (8) | PKC '83 | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:11 | +5 | W D L W W |
3 (1) | HZVV | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:20 | +1 | W W W W W |
4 (4) | Drentse Zuid Oost Hoek | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 18:21 | -3 | L L W W L |
5 (6) | vv Velocitas 1897 | 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:10 | +3 | D W D D D |
6 (3) | Oranje Nassau | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | L L W D D |
7 (13) | Hoogezand | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 16:32 | -16 | L W D W D |
8 (10) | GVAV-Rapiditas | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:32 | -8 | W L L D L |
9 (9) | SVBO | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:22 | -12 | W W L L L |
10 (5) | Winsum | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 15:21 | -6 | L D W D L |
11 (7) | Woonwagen Kamp Emmen | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 15:25 | -10 | L W W L L |
12 (12) | VKW | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | L L L W W |
13 (11) | GRC Groningen | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:29 | -14 | L L L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olde Veste '54 | 53 | 21 | 17 | 2 | 2 | 55:22 | +33 | W W W W W |
2 | ONS Sneek | 49 | 20 | 15 | 4 | 1 | 65:13 | +52 | W W L W W |
3 | Flevo Boys | 42 | 21 | 13 | 3 | 5 | 57:22 | +35 | D W L W W |
4 | KHC | 39 | 21 | 13 | 0 | 8 | 50:30 | +20 | W L L L L |
5 | Broekster Boys | 33 | 19 | 11 | 0 | 8 | 40:33 | +7 | W W L W L |
6 | Blauw Wit '34 | 31 | 20 | 9 | 4 | 7 | 31:31 | 0 | D W W W L |
7 | Go Ahead | 30 | 20 | 10 | 0 | 10 | 53:51 | +2 | L L W L W |
8 | Drachtster Boys | 25 | 20 | 7 | 4 | 9 | 32:36 | -4 | W W W D D |
9 | Jubbega | 25 | 19 | 7 | 4 | 8 | 24:32 | -8 | L W W L D |
10 | Marum | 17 | 21 | 5 | 2 | 14 | 29:70 | -41 | L L L W D |
11 | Burgum | 14 | 20 | 4 | 2 | 14 | 30:48 | -18 | L L L L W |
12 | LSC 1890 | 12 | 20 | 3 | 3 | 14 | 16:57 | -41 | W L L L L |
13 | Alcides | 9 | 20 | 3 | 0 | 17 | 25:62 | -37 | L L L L W |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Olde Veste '54 | 29 | 11 | 9 | 2 | 0 | 32:8 | +24 | W W W W W |
2 (2) | ONS Sneek | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 38:6 | +32 | W L W W W |
3 (5) | Broekster Boys | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 29:8 | +21 | W W L W W |
4 (3) | Flevo Boys | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:14 | +14 | L W W W W |
5 (7) | Go Ahead | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 31:22 | +9 | L W W W L |
6 (4) | KHC | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 19:12 | +7 | L L W L W |
7 (8) | Drachtster Boys | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:15 | +3 | W W D L L |
8 (6) | Blauw Wit '34 | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:13 | +2 | D W L L W |
9 (9) | Jubbega | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:15 | -2 | L W L L D |
10 (11) | Burgum | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:23 | -10 | L W L L D |
11 (12) | LSC 1890 | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:27 | -16 | W L L D L |
12 (13) | Alcides | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 15:27 | -12 | L L L L L |
13 (10) | Marum | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 14:41 | -27 | L L D D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Olde Veste '54 | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 23:14 | +9 | W W W L W |
2 (3) | Flevo Boys | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 29:8 | +21 | D W W D W |
3 (2) | ONS Sneek | 22 | 10 | 6 | 4 | 0 | 27:7 | +20 | W W W W D |
4 (4) | KHC | 21 | 11 | 7 | 0 | 4 | 31:18 | +13 | W L L L W |
5 (6) | Blauw Wit '34 | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:18 | -2 | W W D W W |
6 (9) | Jubbega | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | W D W L D |
7 (7) | Go Ahead | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 22:29 | -7 | L L W W L |
8 (10) | Marum | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 15:29 | -14 | L W L W W |
9 (5) | Broekster Boys | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 11:25 | -14 | W L L L L |
10 (8) | Drachtster Boys | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14:21 | -7 | W D L W L |
11 (11) | Burgum | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 17:25 | -8 | L L L L L |
12 (12) | LSC 1890 | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5:30 | -25 | L L W L L |
13 (13) | Alcides | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 10:35 | -25 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WHC | 49 | 20 | 16 | 1 | 3 | 56:15 | +41 | W L W L W |
2 | DZC '68 | 40 | 20 | 12 | 4 | 4 | 45:26 | +19 | W D W L D |
3 | NEO | 39 | 20 | 12 | 3 | 5 | 47:19 | +28 | W L W L W |
4 | Winterswijk | 34 | 20 | 10 | 4 | 6 | 39:23 | +16 | D W W D L |
5 | SVZW | 33 | 20 | 9 | 6 | 5 | 50:31 | +19 | W W D L D |
6 | cvv Sparta Enschede | 31 | 21 | 9 | 4 | 8 | 40:36 | +4 | L W L W W |
7 | Achilles '12 | 30 | 21 | 9 | 3 | 9 | 30:37 | -7 | L W W L W |
8 | DOS '37 | 29 | 20 | 7 | 8 | 5 | 23:18 | +5 | W L W W W |
9 | VV Hulzense Boys | 22 | 21 | 6 | 4 | 11 | 38:51 | -13 | L L L W L |
10 | Stevo | 22 | 20 | 6 | 4 | 10 | 33:49 | -16 | W L W L W |
11 | SV Grol | 18 | 20 | 5 | 3 | 12 | 38:57 | -19 | L L L D L |
12 | RKZVC | 16 | 21 | 3 | 7 | 11 | 22:46 | -24 | D L L L W |
13 | SV Dalfsen | 6 | 20 | 1 | 3 | 16 | 18:71 | -53 | L W L D L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | WHC | 30 | 10 | 10 | 0 | 0 | 35:5 | +30 | W W W W W |
2 (6) | cvv Sparta Enschede | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 26:11 | +15 | W W L L W |
3 (2) | DZC '68 | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:13 | +10 | W W D W W |
4 (3) | NEO | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 25:6 | +19 | W L W W W |
5 (8) | DOS '37 | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:10 | +7 | W W W L D |
6 (4) | Winterswijk | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 18:12 | +6 | D W L L L |
7 (9) | VV Hulzense Boys | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 28:21 | +7 | L W L W L |
8 (5) | SVZW | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 19:14 | +5 | W D D W D |
9 (10) | Stevo | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 18:22 | -4 | W W W L D |
10 (12) | RKZVC | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:20 | -5 | L W L W L |
11 (7) | Achilles '12 | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:23 | -7 | W L L W L |
12 (11) | SV Grol | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 16:27 | -11 | L L L L D |
13 (13) | SV Dalfsen | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 6:33 | -27 | L L D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (7) | Achilles '12 | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 14:14 | 0 | L W W W L |
2 (3) | NEO | 21 | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:13 | +9 | W L W L W |
3 (2) | DZC '68 | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 22:13 | +9 | D L W W D |
4 (5) | SVZW | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 31:17 | +14 | W L L W W |
5 (1) | WHC | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:10 | +11 | W L L W W |
6 (4) | Winterswijk | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:11 | +10 | W D W L W |
7 (11) | SV Grol | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:30 | -8 | L D W L W |
8 (8) | DOS '37 | 11 | 10 | 2 | 5 | 3 | 6:8 | -2 | L W W D D |
9 (6) | cvv Sparta Enschede | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 14:25 | -11 | L L W D W |
10 (10) | Stevo | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 15:27 | -12 | L L W W D |
11 (9) | VV Hulzense Boys | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 10:30 | -20 | L L L W L |
12 (12) | RKZVC | 5 | 11 | 0 | 5 | 6 | 7:26 | -19 | D L L L L |
13 (13) | SV Dalfsen | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 12:38 | -26 | W L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apeldoorn | 42 | 20 | 13 | 3 | 4 | 46:20 | +26 | W W L W W |
2 | SDC Putten | 40 | 20 | 12 | 4 | 4 | 40:24 | +16 | W L L W W |
3 | DTS Ede | 36 | 20 | 10 | 6 | 4 | 40:24 | +16 | D D W D D |
4 | ASV Dronten | 36 | 21 | 11 | 3 | 7 | 31:29 | +2 | D L W L L |
5 | RKHVV | 34 | 20 | 9 | 7 | 4 | 43:30 | +13 | D D D L W |
6 | De Bataven | 33 | 21 | 10 | 3 | 8 | 38:33 | +5 | L D W W L |
7 | Bennekom | 31 | 21 | 8 | 7 | 6 | 35:28 | +7 | L W W W W |
8 | DUNO | 30 | 21 | 8 | 6 | 7 | 39:29 | +10 | W D L W W |
9 | Bemmel | 25 | 20 | 6 | 7 | 7 | 24:32 | -8 | D W W W W |
10 | Wormense Sport Vereniging | 20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 24:34 | -10 | L D L L L |
11 | Woezik | 13 | 20 | 3 | 4 | 13 | 25:53 | -28 | L L L L L |
12 | NSC | 12 | 20 | 3 | 3 | 14 | 18:41 | -23 | W L L L D |
13 | Voorwaarts T | 12 | 20 | 2 | 6 | 12 | 22:48 | -26 | W L D W L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Apeldoorn | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 29:8 | +21 | W W W W W |
2 (2) | SDC Putten | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 26:15 | +11 | L W D W W |
3 (4) | ASV Dronten | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:9 | +9 | D W L W W |
4 (5) | RKHVV | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 27:14 | +13 | D D L W D |
5 (8) | DUNO | 20 | 11 | 5 | 5 | 1 | 25:13 | +12 | W D W W L |
6 (3) | DTS Ede | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 20:11 | +9 | D D L W D |
7 (6) | De Bataven | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 15:12 | +3 | L W L L W |
8 (7) | Bennekom | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 20:11 | +9 | L W W L W |
9 (9) | Bemmel | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 15:18 | -3 | W W D D L |
10 (10) | Wormense Sport Vereniging | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:13 | 0 | L L W L L |
11 (13) | Voorwaarts T | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 12:23 | -11 | L W D L D |
12 (11) | Woezik | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10:21 | -11 | L L L W L |
13 (12) | NSC | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:17 | -7 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | DTS Ede | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 20:13 | +7 | D W D W W |
2 (2) | SDC Putten | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 14:9 | +5 | W L W L W |
3 (1) | Apeldoorn | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 17:12 | +5 | W L W D D |
4 (6) | De Bataven | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 23:21 | +2 | D W W D L |
5 (7) | Bennekom | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:17 | -2 | W W D D W |
6 (4) | ASV Dronten | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:20 | -7 | L L W W L |
7 (5) | RKHVV | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:16 | 0 | D W L L L |
8 (9) | Bemmel | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 9:14 | -5 | D W W L L |
9 (8) | DUNO | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:16 | -2 | L W L W L |
10 (10) | Wormense Sport Vereniging | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 11:21 | -10 | D L L L L |
11 (12) | NSC | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:24 | -16 | W L L L L |
12 (11) | Woezik | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:32 | -17 | L L L W W |
13 (13) | Voorwaarts T | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 10:25 | -15 | W D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC Roosendaal | 56 | 21 | 18 | 2 | 1 | 62:16 | +46 | W W W W W |
2 | WNC | 38 | 20 | 11 | 5 | 4 | 47:28 | +19 | W D W W D |
3 | Almkerk | 33 | 20 | 9 | 6 | 5 | 40:29 | +11 | W D W W D |
4 | EFC | 29 | 20 | 8 | 5 | 7 | 34:38 | -4 | L D W L W |
5 | Emplina | 28 | 20 | 7 | 7 | 6 | 29:25 | +4 | L L L D W |
6 | 't Zand | 27 | 20 | 7 | 6 | 7 | 26:26 | 0 | L D W L W |
7 | RKSV Sparta 1925 | 27 | 21 | 6 | 9 | 6 | 40:48 | -8 | W D D D L |
8 | Sarto | 25 | 21 | 6 | 7 | 8 | 33:36 | -3 | W D L L L |
9 | Tavenu Sparta Combinatie | 24 | 20 | 7 | 3 | 10 | 31:37 | -6 | L D W L W |
10 | Erp | 22 | 21 | 5 | 7 | 9 | 32:44 | -12 | W W L W L |
11 | TOP Oss Amateurs | 19 | 20 | 5 | 4 | 11 | 34:42 | -8 | L L D D L |
12 | Moerse Boys | 16 | 20 | 3 | 7 | 10 | 20:33 | -13 | L L D L D |
13 | Van Onderaf Begonnen Goirle | 16 | 20 | 4 | 4 | 12 | 25:51 | -26 | W L D L L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RBC Roosendaal | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 38:7 | +31 | W W D W W |
2 (2) | WNC | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 23:9 | +14 | W D W D W |
3 (3) | Almkerk | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 20:13 | +7 | W W W L D |
4 (5) | Emplina | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 23:13 | +10 | L L W D W |
5 (7) | RKSV Sparta 1925 | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 26:22 | +4 | D D D W L |
6 (8) | Sarto | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:19 | +2 | D L D W D |
7 (10) | Erp | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19:20 | -1 | W W D L D |
8 (6) | 't Zand | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:11 | +3 | L W W W L |
9 (11) | TOP Oss Amateurs | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 21:11 | +10 | L D L D L |
10 (13) | Van Onderaf Begonnen Goirle | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15:17 | -2 | W D L W L |
11 (4) | EFC | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 19:19 | 0 | W W L D W |
12 (9) | Tavenu Sparta Combinatie | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:14 | 0 | L D W W L |
13 (12) | Moerse Boys | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | L D D W D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RBC Roosendaal | 30 | 11 | 10 | 0 | 1 | 24:9 | +15 | W W W W W |
2 (2) | WNC | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:19 | +5 | W D W W W |
3 (4) | EFC | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 15:19 | -4 | L D L W W |
4 (3) | Almkerk | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 20:16 | +4 | D D W W L |
5 (6) | 't Zand | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:15 | -3 | D L L D D |
6 (9) | Tavenu Sparta Combinatie | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:23 | -6 | L D L D W |
7 (5) | Emplina | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 6:12 | -6 | L D D W L |
8 (8) | Sarto | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 12:17 | -5 | W L L D L |
9 (7) | RKSV Sparta 1925 | 9 | 10 | 1 | 6 | 3 | 14:26 | -12 | W D L D D |
10 (12) | Moerse Boys | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | L L L D W |
11 (10) | Erp | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 13:24 | -11 | W L L D L |
12 (11) | TOP Oss Amateurs | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 13:31 | -18 | L D L L W |
13 (13) | Van Onderaf Begonnen Goirle | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 10:34 | -24 | L L D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XerxesDZB (Zat) | 44 | 20 | 14 | 2 | 4 | 47:22 | +25 | W L W D W |
2 | SHO | 39 | 21 | 11 | 6 | 4 | 51:36 | +15 | W L W W W |
3 | Spijkenisse | 39 | 20 | 12 | 3 | 5 | 42:31 | +11 | W L W D W |
4 | Papendrecht | 33 | 20 | 10 | 3 | 7 | 39:30 | +9 | W W L W W |
5 | BVCB | 32 | 21 | 9 | 5 | 7 | 47:32 | +15 | L W W L D |
6 | NSVV | 32 | 21 | 8 | 8 | 5 | 31:31 | 0 | D W L W D |
7 | DCV | 29 | 20 | 7 | 8 | 5 | 33:29 | +4 | L W D D W |
8 | Nieuw Lekkerland | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 39:28 | +11 | W W W L D |
9 | Sparta AV | 26 | 20 | 7 | 5 | 8 | 44:49 | -5 | L L D W L |
10 | vv Zuidland | 23 | 20 | 7 | 2 | 11 | 29:34 | -5 | L W L W W |
11 | Brielle | 22 | 21 | 6 | 4 | 11 | 33:40 | -7 | D L L L L |
12 | Terneuzense Boys | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 28:59 | -31 | L L W W L |
13 | Sliedrecht | 6 | 20 | 1 | 3 | 16 | 24:66 | -42 | W L L L D |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | XerxesDZB (Zat) | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 28:8 | +20 | W W W W W |
2 (2) | SHO | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 31:16 | +15 | W W W W D |
3 (6) | NSVV | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 17:14 | +3 | W W W D D |
4 (3) | Spijkenisse | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:15 | +9 | W W W W L |
5 (8) | Nieuw Lekkerland | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 25:15 | +10 | W W D D W |
6 (7) | DCV | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 21:13 | +8 | L W D W W |
7 (5) | BVCB | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 26:14 | +12 | W D W W L |
8 (9) | Sparta AV | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 25:17 | +8 | L D W D D |
9 (4) | Papendrecht | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 18:13 | +5 | W W L L W |
10 (12) | Terneuzense Boys | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:26 | -7 | W L L W W |
11 (10) | vv Zuidland | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:18 | -4 | L W L D L |
12 (11) | Brielle | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:21 | -8 | D L L L L |
13 (13) | Sliedrecht | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 13:23 | -10 | W L D L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Papendrecht | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 21:17 | +4 | W L W W L |
2 (1) | XerxesDZB (Zat) | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:14 | +5 | L D W W L |
3 (3) | Spijkenisse | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:16 | +2 | L D L D L |
4 (5) | BVCB | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:18 | +3 | L W L L W |
5 (11) | Brielle | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:19 | +1 | L L L W D |
6 (2) | SHO | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 20:20 | 0 | L W L D W |
7 (10) | vv Zuidland | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:16 | -1 | L W W L W |
8 (7) | DCV | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:16 | -4 | D L D W W |
9 (8) | Nieuw Lekkerland | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 14:13 | +1 | W L L D L |
10 (9) | Sparta AV | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 19:32 | -13 | L L W L L |
11 (6) | NSVV | 8 | 10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | D L D L D |
12 (12) | Terneuzense Boys | 4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 9:33 | -24 | L L W L D |
13 (13) | Sliedrecht | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 11:43 | -32 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Forum Sport | 38 | 20 | 11 | 5 | 4 | 38:20 | +18 | W W W W L |
2 | Valken '68 | 31 | 20 | 9 | 4 | 7 | 32:18 | +14 | W D L D W |
3 | VELO | 31 | 21 | 7 | 10 | 4 | 35:23 | +12 | W W D W D |
4 | Skillz | 30 | 20 | 8 | 6 | 6 | 28:27 | +1 | L D D D D |
5 | SV Wippolder | 30 | 20 | 8 | 6 | 6 | 34:38 | -4 | L L D W L |
6 | Voorschoten '97 | 29 | 20 | 8 | 5 | 7 | 38:37 | +1 | W D L W D |
7 | LFC | 29 | 21 | 8 | 5 | 8 | 36:37 | -1 | W D D L L |
8 | vv RKDEO | 28 | 21 | 6 | 10 | 5 | 32:25 | +7 | L L D D D |
9 | Honselersdijk | 26 | 20 | 7 | 5 | 8 | 26:27 | -1 | L L D W L |
10 | TAC'90 | 23 | 20 | 4 | 11 | 5 | 25:28 | -3 | W D L D W |
11 | Nootdorp | 23 | 21 | 7 | 2 | 12 | 35:46 | -11 | L W W W W |
12 | Den Hoorn | 22 | 20 | 6 | 4 | 10 | 17:28 | -11 | L L W L L |
13 | Die Haghe | 18 | 20 | 5 | 3 | 12 | 24:46 | -22 | L W L L D |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Forum Sport | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20:9 | +11 | W W W W D |
2 (3) | VELO | 18 | 12 | 4 | 6 | 2 | 19:12 | +7 | W D D D L |
3 (7) | LFC | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19:12 | +7 | W D L W W |
4 (5) | SV Wippolder | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:22 | -1 | L D W W D |
5 (11) | Nootdorp | 15 | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:19 | +4 | W W W L W |
6 (6) | Voorschoten '97 | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:18 | 0 | W L W W D |
7 (4) | Skillz | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:18 | -4 | D D W W L |
8 (2) | Valken '68 | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:9 | +6 | L W L W D |
9 (9) | Honselersdijk | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:15 | -3 | L D L L D |
10 (8) | vv RKDEO | 11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 15:12 | +3 | L D D D W |
11 (13) | Die Haghe | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13:22 | -9 | W L D L W |
12 (10) | TAC'90 | 10 | 10 | 1 | 7 | 2 | 11:13 | -2 | W D D D D |
13 (12) | Den Hoorn | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | L L L D W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Valken '68 | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:9 | +8 | W D D L W |
2 (1) | Forum Sport | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:11 | +7 | W L W L D |
3 (8) | vv RKDEO | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 17:13 | +4 | L D D D D |
4 (4) | Skillz | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 14:9 | +5 | L D D D L |
5 (6) | Voorschoten '97 | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 20:19 | +1 | D D W W L |
6 (9) | Honselersdijk | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 | L W L D L |
7 (5) | SV Wippolder | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | L W L L D |
8 (12) | Den Hoorn | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 11:15 | -4 | L W L D L |
9 (3) | VELO | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 16:11 | +5 | W W W D D |
10 (10) | TAC'90 | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:15 | -1 | L W D L D |
11 (7) | LFC | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 17:25 | -8 | D L L D L |
12 (11) | Nootdorp | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:27 | -15 | L W W D D |
13 (13) | Die Haghe | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:24 | -13 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuidvogels | 41 | 20 | 12 | 5 | 3 | 47:22 | +25 | D W W W W |
2 | csv DVVA | 39 | 21 | 11 | 6 | 4 | 42:25 | +17 | D W W W L |
3 | BFC | 37 | 20 | 10 | 7 | 3 | 51:23 | +28 | W D L W W |
4 | FC Aalsmeer | 37 | 20 | 11 | 4 | 5 | 42:23 | +19 | L W W W L |
5 | Jodan Boys | 34 | 21 | 10 | 4 | 7 | 42:34 | +8 | D L D W W |
6 | HC & FC Victoria 1893 | 33 | 20 | 8 | 9 | 3 | 31:20 | +11 | W D D W W |
7 | Batavia' 90 | 27 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27:34 | -7 | W L D W L |
8 | SVL | 25 | 20 | 5 | 10 | 5 | 21:28 | -7 | D D D D L |
9 | vv De Meern (Zat) | 24 | 20 | 7 | 3 | 10 | 29:37 | -8 | W W D W L |
10 | Montfoort | 24 | 21 | 7 | 3 | 11 | 23:41 | -18 | W L L L L |
11 | Roda '46 | 21 | 21 | 5 | 6 | 10 | 24:37 | -13 | L L L D L |
12 | Woudenberg | 13 | 20 | 3 | 4 | 13 | 23:37 | -14 | L D L L L |
13 | Argon | 8 | 20 | 2 | 2 | 16 | 14:55 | -41 | L L D L L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | csv DVVA | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 24:12 | +12 | W L W W W |
2 (5) | Jodan Boys | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 27:15 | +12 | L W W W D |
3 (4) | FC Aalsmeer | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:9 | +11 | W W L W D |
4 (6) | HC & FC Victoria 1893 | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 12:10 | +2 | W D W W L |
5 (3) | BFC | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:9 | +17 | W L W W D |
6 (1) | Zuidvogels | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 22:14 | +8 | D W W D W |
7 (9) | vv De Meern (Zat) | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 18:14 | +4 | W D L W W |
8 (7) | Batavia' 90 | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:15 | +1 | W D W L L |
9 (8) | SVL | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 11:11 | 0 | D D D L W |
10 (11) | Roda '46 | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:17 | -1 | L L W L L |
11 (10) | Montfoort | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:23 | -10 | L L D W W |
12 (12) | Woudenberg | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:17 | -6 | L L W D L |
13 (13) | Argon | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:26 | -18 | L D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Zuidvogels | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 25:8 | +17 | W W W W W |
2 (3) | BFC | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 25:14 | +11 | D W L L D |
3 (4) | FC Aalsmeer | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 22:14 | +8 | L W L W L |
4 (2) | csv DVVA | 16 | 11 | 4 | 4 | 3 | 18:13 | +5 | D W W W L |
5 (6) | HC & FC Victoria 1893 | 15 | 10 | 3 | 6 | 1 | 19:10 | +9 | D W D W D |
6 (7) | Batavia' 90 | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:19 | -8 | L L L L W |
7 (5) | Jodan Boys | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:19 | -4 | D D W L L |
8 (8) | SVL | 11 | 10 | 2 | 5 | 3 | 10:17 | -7 | D L W D D |
9 (10) | Montfoort | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:18 | -8 | W L L W L |
10 (9) | vv De Meern (Zat) | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:23 | -12 | W W L L L |
11 (11) | Roda '46 | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 8:20 | -12 | L L D D L |
12 (12) | Woudenberg | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:20 | -8 | L D L L D |
13 (13) | Argon | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 6:29 | -23 | L L W L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolping Boys | 41 | 20 | 12 | 5 | 3 | 42:18 | +24 | W W W W W |
2 | AGB | 39 | 21 | 11 | 6 | 4 | 45:32 | +13 | D L W W D |
3 | Vitesse '22 | 32 | 21 | 8 | 8 | 5 | 24:18 | +6 | W D D L D |
4 | Hillegom | 31 | 20 | 7 | 10 | 3 | 36:24 | +12 | W W D L W |
5 | Velsen | 31 | 20 | 8 | 7 | 5 | 33:26 | +7 | D D L W W |
6 | ZOB | 29 | 20 | 8 | 5 | 7 | 40:38 | +2 | D W W W D |
7 | De Zouaven | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 32:30 | +2 | W L L W D |
8 | VIOS-W | 28 | 21 | 7 | 7 | 7 | 29:30 | -1 | L W W L W |
9 | De Dijk | 28 | 20 | 8 | 4 | 8 | 29:32 | -3 | L L W L D |
10 | IVV Landsmeer | 22 | 20 | 6 | 4 | 10 | 27:37 | -10 | L L W L L |
11 | Hoofddorp | 21 | 20 | 6 | 3 | 11 | 23:34 | -11 | W W L W L |
12 | Fortuna Wormerveer | 19 | 21 | 5 | 4 | 12 | 32:50 | -18 | L L L L L |
13 | SCPB '22 | 11 | 20 | 2 | 5 | 13 | 25:48 | -23 | D L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kolping Boys | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 26:7 | +19 | W W D L D |
2 (2) | AGB | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 27:19 | +8 | D W D W W |
3 (7) | De Zouaven | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:14 | +6 | W L W W W |
4 (5) | Velsen | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 17:12 | +5 | D W W W D |
5 (3) | Vitesse '22 | 18 | 10 | 4 | 6 | 0 | 9:5 | +4 | W D D D D |
6 (10) | IVV Landsmeer | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 16:14 | +2 | L D W L W |
7 (6) | ZOB | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 18:18 | 0 | D W W D W |
8 (4) | Hillegom | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 19:11 | +8 | W L D D D |
9 (11) | Hoofddorp | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:13 | -1 | W W W W L |
10 (8) | VIOS-W | 13 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13:19 | -6 | L W L L W |
11 (9) | De Dijk | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | L L L W W |
12 (12) | Fortuna Wormerveer | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 15:21 | -6 | L L L D L |
13 (13) | SCPB '22 | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 16:27 | -11 | L L W L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Kolping Boys | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 16:11 | +5 | W W W L L |
2 (2) | AGB | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:13 | +5 | L W W D D |
3 (4) | Hillegom | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 17:13 | +4 | W D W D D |
4 (9) | De Dijk | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | L W D L W |
5 (8) | VIOS-W | 15 | 10 | 3 | 6 | 1 | 16:11 | +5 | W W D D W |
6 (6) | ZOB | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 22:20 | +2 | W W D L W |
7 (3) | Vitesse '22 | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 15:13 | +2 | D L L W L |
8 (5) | Velsen | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:14 | +2 | D L L D W |
9 (12) | Fortuna Wormerveer | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 17:29 | -12 | L L L W W |
10 (7) | De Zouaven | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12:16 | -4 | L D D L D |
11 (11) | Hoofddorp | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:21 | -10 | W L L L D |
12 (10) | IVV Landsmeer | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:23 | -12 | L W L L L |
13 (13) | SCPB '22 | 4 | 10 | 0 | 4 | 6 | 9:21 | -12 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKSV Mierlo-Hout | 43 | 20 | 13 | 4 | 3 | 52:23 | +29 | W W W W D |
2 | SV Valkenswaard | 39 | 19 | 11 | 6 | 2 | 38:19 | +19 | W D W W W |
3 | Susteren | 38 | 20 | 12 | 2 | 6 | 45:29 | +16 | L W W D W |
4 | De Ster | 33 | 20 | 10 | 3 | 7 | 45:36 | +9 | L W W L L |
5 | Volharding | 32 | 20 | 10 | 2 | 8 | 48:36 | +12 | L L L L W |
6 | Deurne | 29 | 20 | 8 | 5 | 7 | 42:41 | +1 | L W L L W |
7 | EHC Hoensbroek | 28 | 19 | 8 | 4 | 7 | 34:30 | +4 | W L L W D |
8 | Chevremont | 28 | 21 | 9 | 1 | 11 | 40:57 | -17 | W W L L W |
9 | BSV Limburgia | 26 | 21 | 8 | 2 | 11 | 40:38 | +2 | W L L W L |
10 | Minor | 21 | 19 | 6 | 3 | 10 | 28:38 | -10 | W W W L L |
11 | Sportclub '25 | 20 | 21 | 5 | 5 | 11 | 23:50 | -27 | D L W W W |
12 | SHH | 16 | 20 | 4 | 4 | 12 | 31:51 | -20 | D L L L L |
13 | SV Someren | 14 | 20 | 3 | 5 | 12 | 18:36 | -18 | L D L L D |
Legends:
Promotion
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RKSV Mierlo-Hout | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 33:8 | +25 | W W W W W |
2 (4) | De Ster | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 33:15 | +18 | W W W W D |
3 (6) | Deurne | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 27:12 | +15 | W W L W D |
4 (2) | SV Valkenswaard | 19 | 9 | 5 | 4 | 0 | 23:10 | +13 | D W W D D |
5 (5) | Volharding | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 22:15 | +7 | L L W W D |
6 (9) | BSV Limburgia | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 22:12 | +10 | L W L W D |
7 (8) | Chevremont | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:30 | -7 | W L W D L |
8 (7) | EHC Hoensbroek | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:11 | +4 | L W W D W |
9 (3) | Susteren | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:15 | +3 | W D D L L |
10 (11) | Sportclub '25 | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 17:22 | -5 | D W W L W |
11 (10) | Minor | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:23 | -7 | W W L D L |
12 (12) | SHH | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 15:23 | -8 | L L D W L |
13 (13) | SV Someren | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:17 | -10 | L L D L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Susteren | 24 | 10 | 8 | 0 | 2 | 27:14 | +13 | L W W L W |
2 (2) | SV Valkenswaard | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:9 | +6 | W W W W D |
3 (1) | RKSV Mierlo-Hout | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 19:15 | +4 | W W D L D |
4 (7) | EHC Hoensbroek | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 19:19 | 0 | W L D D L |
5 (5) | Volharding | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 26:21 | +5 | L L L W L |
6 (10) | Minor | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | W L L W L |
7 (8) | Chevremont | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 17:27 | -10 | W L W L L |
8 (9) | BSV Limburgia | 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 18:26 | -8 | W L L L L |
9 (13) | SV Someren | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:19 | -8 | D L D L W |
10 (4) | De Ster | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | L L L W D |
11 (12) | SHH | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 16:28 | -12 | D L L L D |
12 (6) | Deurne | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 15:29 | -14 | L L L D D |
13 (11) | Sportclub '25 | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6:28 | -22 | L W D D L |