Denmark Series (2023/2024)
0
560 matches
Latest scores
Denmark : Denmark Series
Matchday 1 (Promotion Group 2)
13.0413:30
Vorup FB
Marienlyst
2
3
FT
Matchday 1 (Relegation Round - Group 2)
13.0412:00
Hedensted
Hobro IK II
3
3
FT
Matchday 1 (Relegation Round - Group 1)
13.0412:00
Næstved IF
LSF
0
2
FT
13.0412:00
Herlev
VB 1968
3
0
FT
13.0412:00
Greve
Ringsted
4
2
FT
Matchday 1 (Promotion Group 1)
13.0412:00
BK Skjold
Gørslev Idrætsforening
0
0
FT
Matchday 1 (Relegation Round - Group 1)
13.0411:30
KFUM Roskilde
Slagelse B&I
3
2
FT
Matchday 1 (Promotion Group 2)
13.0411:30
Kjellerup
OKS
1
1
FT
13.0411:30
Nørresundby
B 1909
2
0
FT
Matchday 1 (Promotion Group 1)
13.0411:00
Karlslunde
Tårnby FF
5
1
FT
Matchday 1 (Promotion Group 2)
13.0411:00
Odder
Aarhus Fremad II
4
0
FT
13.0411:00
Viby IF
Horsens fS
1
3
FT
Matchday 1 (Promotion Group 1)
13.0411:00
Frederikssund
Sundby BK
3
1
FT
Matchday 1 (Relegation Round - Group 2)
13.0411:00
Tarup-Paarup
Varde IF
2
0
FT
13.0411:00
Fjordager IF
AaB II
0
1
FT
Next matches
Denmark : Denmark Series
Matchday 2 (Promotion Group 1)
19.0416:00
Gørslev Idrætsforening
Glostrup FK
Preview
19.0416:00
Tårnby FF
BK Skjold
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 2)
19.0416:30
Aarhus Fremad II
Viby IF
Preview
Matchday 2 (Relegation Round - Group 1)
19.0416:30
VB 1968
Næstved IF
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 1)
19.0417:00
Sundby BK
Hørsholm-Usserød IK
Preview
Matchday 2 (Relegation Round - Group 1)
19.0417:00
Slagelse B&I
Herlev
Preview
19.0417:00
B 1908
KFUM Roskilde
Preview
Matchday 2 (Relegation Round - Group 2)
19.0417:00
VRI
Fjordager IF
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 2)
19.0417:30
Vorup FB
Horsens fS
Preview
Matchday 2 (Relegation Round - Group 1)
20.0410:00
Ringsted
AB Tårnby
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 2)
20.0411:00
OKS
Nørresundby
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 1)
20.0411:00
Allerød
Frederikssund
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 2)
20.0411:30
Marienlyst
Kjellerup
Preview
20.0412:00
B 1909
Odder
Preview
Matchday 2 (Promotion Group 1)
20.0412:00
Brønshøj
Karlslunde
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horsens fS | 41 | 18 | 12 | 5 | 1 | 50:21 | +29 | W W W D W |
2 | Marienlyst | 39 | 18 | 12 | 3 | 3 | 46:16 | +30 | D W D D L |
3 | OKS | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30:24 | +6 | W W W W L |
4 | Aarhus Fremad II | 24 | 18 | 6 | 6 | 6 | 27:27 | 0 | L W D L D |
5 | Tarup-Paarup | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 27:33 | -6 | W L W W L |
6 | B 1913 | 22 | 18 | 5 | 7 | 6 | 23:25 | -2 | W L L L W |
7 | B 1909 | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 26:29 | -3 | L L L L W |
8 | Hedensted | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 32:36 | -4 | D L W W W |
9 | Dalum | 20 | 18 | 6 | 2 | 10 | 25:33 | -8 | L D L W D |
10 | Fjordager IF | 6 | 18 | 1 | 3 | 14 | 8:50 | -42 | L D L L L |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Marienlyst | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 25:5 | +20 | W D L W W |
2 (1) | Horsens fS | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 27:11 | +16 | W W W W D |
3 (3) | OKS | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 19:12 | +7 | W W D W W |
4 (5) | Tarup-Paarup | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:14 | +1 | W W L L W |
5 (9) | Dalum | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13:15 | -2 | D W L W L |
6 (8) | Hedensted | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:14 | 0 | D W W L L |
7 (4) | Aarhus Fremad II | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 16:14 | +2 | L D D W D |
8 (7) | B 1909 | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | L L W D L |
9 (6) | B 1913 | 5 | 9 | 0 | 5 | 4 | 10:16 | -6 | L L D D L |
10 (10) | Fjordager IF | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 2:25 | -23 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Horsens fS | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 23:10 | +13 | W D W W L |
2 (2) | Marienlyst | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 21:11 | +10 | D D W L W |
3 (6) | B 1913 | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 13:9 | +4 | W L L W D |
4 (4) | Aarhus Fremad II | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:13 | -2 | W L W W D |
5 (3) | OKS | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:12 | -1 | W W L L W |
6 (7) | B 1909 | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | L L W D D |
7 (8) | Hedensted | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 18:22 | -4 | L W L D L |
8 (5) | Tarup-Paarup | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:19 | -7 | L W L D D |
9 (9) | Dalum | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:18 | -6 | L L D W L |
10 (10) | Fjordager IF | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:25 | -19 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Glostrup FK | 39 | 18 | 11 | 6 | 1 | 41:20 | +21 | W D W D W |
2 | Frederikssund | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 37:27 | +10 | W D W L W |
3 | Hørsholm-Usserød IK | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 48:31 | +17 | W W L W D |
4 | Karlslunde | 28 | 18 | 8 | 4 | 6 | 28:24 | +4 | W L W D L |
5 | BK Skjold | 26 | 18 | 8 | 2 | 8 | 21:29 | -8 | L W L W D |
6 | LSF | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 37:33 | +4 | L W W W D |
7 | Ringsted | 22 | 18 | 5 | 7 | 6 | 30:34 | -4 | W D L L L |
8 | B 1908 | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 20:29 | -9 | L L W D L |
9 | Slagelse B&I | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 24:36 | -12 | L L L D W |
10 | VB 1968 | 11 | 18 | 2 | 5 | 11 | 22:45 | -23 | L D L L D |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Glostrup FK | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:10 | +10 | D D W L W |
2 (2) | Frederikssund | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19:11 | +8 | W W L W W |
3 (3) | Hørsholm-Usserød IK | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 27:14 | +13 | W W W W L |
4 (4) | Karlslunde | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | +2 | W W L L W |
5 (6) | LSF | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 23:15 | +8 | W D D W L |
6 (8) | B 1908 | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | L W L W W |
7 (5) | BK Skjold | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:16 | -6 | L L D L D |
8 (9) | Slagelse B&I | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 11:13 | -2 | L D W L W |
9 (7) | Ringsted | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | D L L D L |
10 (10) | VB 1968 | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9:23 | -14 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Glostrup FK | 19 | 9 | 5 | 4 | 0 | 21:10 | +11 | W W W D W |
2 (5) | BK Skjold | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:13 | -2 | W W L L W |
3 (3) | Hørsholm-Usserød IK | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 21:17 | +4 | W L D W W |
4 (7) | Ringsted | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 16:19 | -3 | W L L D D |
5 (2) | Frederikssund | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 18:16 | +2 | D W D L L |
6 (4) | Karlslunde | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | +2 | L D W W W |
7 (6) | LSF | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 14:18 | -4 | L W W L L |
8 (9) | Slagelse B&I | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:23 | -10 | L L W L W |
9 (8) | B 1908 | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:13 | -7 | L D L L L |
10 (10) | VB 1968 | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:22 | -9 | D L D W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sundby BK | 43 | 18 | 14 | 1 | 3 | 48:19 | +29 | W W W W W |
2 | Brønshøj | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 33:16 | +17 | W W W D D |
3 | Tårnby FF | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:20 | +12 | D W W D W |
4 | Gørslev Idrætsforening | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:20 | +3 | W L L D L |
5 | Allerød | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 36:36 | 0 | W L L D W |
6 | Herlev | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 28:31 | -3 | D D W L L |
7 | Næstved IF | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 34:40 | -6 | L W L L W |
8 | Greve | 19 | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:31 | -7 | L L W W L |
9 | AB Tårnby | 15 | 18 | 4 | 3 | 11 | 12:22 | -10 | L D L L D |
10 | KFUM Roskilde | 10 | 18 | 3 | 1 | 14 | 13:48 | -35 | L L L W L |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sundby BK | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 27:7 | +20 | W W W W W |
2 (4) | Gørslev Idrætsforening | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 17:8 | +9 | W D D W W |
3 (2) | Brønshøj | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 16:5 | +11 | W W D D W |
4 (5) | Allerød | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:21 | -2 | L W W W W |
5 (3) | Tårnby FF | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:8 | +3 | D W W W D |
6 (9) | AB Tårnby | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:9 | -3 | L D W D L |
7 (7) | Næstved IF | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 15:16 | -1 | L L W W L |
8 (8) | Greve | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 14:17 | -3 | L W W W L |
9 (6) | Herlev | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:17 | -5 | D L L L L |
10 (10) | KFUM Roskilde | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 10:28 | -18 | L W L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sundby BK | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:12 | +9 | W W W D L |
2 (2) | Brønshøj | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:11 | +6 | W D L W W |
3 (3) | Tårnby FF | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 21:12 | +9 | W D L L W |
4 (5) | Allerød | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 17:15 | +2 | W L D L L |
5 (6) | Herlev | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:14 | +2 | D W L D W |
6 (8) | Greve | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10:14 | -4 | L L W W W |
7 (4) | Gørslev Idrætsforening | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 6:12 | -6 | L L L L W |
8 (7) | Næstved IF | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 19:24 | -5 | W L D D L |
9 (9) | AB Tårnby | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:13 | -7 | D L L L L |
10 (10) | KFUM Roskilde | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3:20 | -17 | L L L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odder | 45 | 18 | 14 | 3 | 1 | 36:14 | +22 | W W W W W |
2 | Viby IF | 37 | 18 | 12 | 1 | 5 | 51:24 | +27 | L W W D W |
3 | Vorup FB | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 42:27 | +15 | W W D D W |
4 | Kjellerup | 28 | 18 | 9 | 1 | 8 | 27:28 | -1 | W L L W L |
5 | Nørresundby | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 39:36 | +3 | W W W L D |
6 | Ringkøbing | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 29:28 | +1 | L W D L L |
7 | Hobro IK II | 21 | 18 | 5 | 6 | 7 | 35:38 | -3 | W L W D D |
8 | VRI | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 33:47 | -14 | L L L L D |
9 | AaB II | 13 | 18 | 3 | 4 | 11 | 19:38 | -19 | L L L D D |
10 | Varde IF | 5 | 18 | 1 | 2 | 15 | 20:51 | -31 | L L L W L |
Legends:
Promotion Play-off
Relegation Play-off
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Odder | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 20:7 | +13 | W W W W D |
2 (2) | Viby IF | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 26:11 | +15 | W D W W W |
3 (3) | Vorup FB | 18 | 9 | 6 | 0 | 3 | 20:16 | +4 | W W L L W |
4 (5) | Nørresundby | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:15 | +5 | W W L L D |
5 (4) | Kjellerup | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 12:12 | 0 | W W W W L |
6 (7) | Hobro IK II | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 23:22 | +1 | W W D D W |
7 (6) | Ringkøbing | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 16:12 | +4 | W D L D L |
8 (8) | VRI | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 16:20 | -4 | L L D L L |
9 (9) | AaB II | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11:23 | -12 | L D L L L |
10 (10) | Varde IF | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9:20 | -11 | L W L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Odder | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | W W W W L |
2 (3) | Vorup FB | 19 | 9 | 5 | 4 | 0 | 22:11 | +11 | W D D W D |
3 (2) | Viby IF | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 25:13 | +12 | L W W L W |
4 (4) | Kjellerup | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:16 | -1 | L L L D W |
5 (5) | Nørresundby | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 19:21 | -2 | W D L D W |
6 (6) | Ringkøbing | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:16 | -3 | L L W D L |
7 (8) | VRI | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 17:27 | -10 | L L W L W |
8 (7) | Hobro IK II | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | L D L W L |
9 (9) | AaB II | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | L L D D W |
10 (10) | Varde IF | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 11:31 | -20 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B 1913 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
2 | Tarup-Paarup | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 | Dalum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
4 | AaB II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
5 | Hobro IK II | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | D |
6 | Hedensted | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | D |
7 | VRI | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
8 | Fjordager IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
9 | Ringkøbing | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
10 | Varde IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | B 1913 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
2 (2) | Tarup-Paarup | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 (3) | Dalum | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
4 (6) | Hedensted | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | D |
5 (5) | Hobro IK II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (9) | Ringkøbing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (7) | VRI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (4) | AaB II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (10) | Varde IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (8) | Fjordager IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | AaB II | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
2 (5) | Hobro IK II | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | D |
3 (6) | Hedensted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (1) | B 1913 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (3) | Dalum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (8) | Fjordager IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Tarup-Paarup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (7) | VRI | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
9 (9) | Ringkøbing | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
10 (10) | Varde IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Herlev | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
2 | Greve | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W |
3 | LSF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
4 | KFUM Roskilde | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
5 | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | AB Tårnby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 | Slagelse B&I | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
8 | Ringsted | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | L |
9 | Næstved IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
10 | VB 1968 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Herlev | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | W |
2 (2) | Greve | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | W |
3 (4) | KFUM Roskilde | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
4 (3) | LSF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (10) | VB 1968 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (8) | Ringsted | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (5) | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (6) | AB Tårnby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (7) | Slagelse B&I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (9) | Næstved IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | LSF | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
2 (9) | Næstved IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (1) | Herlev | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (2) | Greve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | B 1908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | AB Tårnby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | KFUM Roskilde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (7) | Slagelse B&I | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
9 (8) | Ringsted | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | L |
10 (10) | VB 1968 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odder | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
2 | Horsens fS | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 | Nørresundby | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
4 | Marienlyst | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
5 | OKS | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
6 | Kjellerup | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
7 | Vorup FB | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
8 | Viby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
9 | B 1909 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
10 | Aarhus Fremad II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Odder | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
2 (3) | Nørresundby | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | W |
3 (6) | Kjellerup | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
4 (4) | Marienlyst | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | OKS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (9) | B 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (2) | Horsens fS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (10) | Aarhus Fremad II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (7) | Vorup FB | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
10 (8) | Viby IF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Horsens fS | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
2 (4) | Marienlyst | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
3 (5) | OKS | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | D |
4 (7) | Vorup FB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (6) | Kjellerup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (3) | Nørresundby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (8) | Viby IF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (1) | Odder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (9) | B 1909 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | L |
10 (10) | Aarhus Fremad II | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karlslunde | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | W |
2 | Frederikssund | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 | Brønshøj | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
4 | Glostrup FK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
5 | Gørslev Idrætsforening | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
6 | BK Skjold | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
7 | Hørsholm-Usserød IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
8 | Allerød | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
9 | Sundby BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
10 | Tårnby FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Karlslunde | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | W |
2 (2) | Frederikssund | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | W |
3 (4) | Glostrup FK | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | W |
4 (6) | BK Skjold | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
5 (5) | Gørslev Idrætsforening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (9) | Sundby BK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (10) | Tårnby FF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (3) | Brønshøj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
9 (8) | Allerød | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
10 (7) | Hørsholm-Usserød IK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Brønshøj | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | W |
2 (5) | Gørslev Idrætsforening | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | D |
3 (6) | BK Skjold | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (2) | Frederikssund | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (1) | Karlslunde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (7) | Hørsholm-Usserød IK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
7 (4) | Glostrup FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
8 (8) | Allerød | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | L |
9 (9) | Sundby BK | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | L |
10 (10) | Tårnby FF | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | -4 | L |