3. Lig (2023/2024)
0
848 matches
Latest scores
Turkey : 3. Lig
Matchday 20 (Group 1)
18.0211:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Kepez Belediyespor
0
0
FT
18.0211:00
Artvin Hopaspor
Mardin 1969
3
0
FT
Matchday 20 (Group 4)
17.0211:00
Sebat Gençlikspor
Sultanbeyli Belediyespor
3
0
FT
17.0211:00
Bursa Yıldırımspor
Elazığ Karakoçan FK
2
0
FT
17.0211:00
Bergama Belediyespor
Kestelspor
1
1
FT
Matchday 20 (Group 2)
17.0211:00
Karşıyaka
Batman Petrolspor
1
5
FT
17.0211:00
Efeler 09 Spor
Amasyaspor 1968
1
0
FT
Matchday 20 (Group 1)
17.0211:00
52 Orduspor
Gümüşhanespor
2
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
11.0211:00
Elazığ Karakoçan FK
Balıkesirspor
1
0
FT
11.0211:00
Sultanbeyli Belediyespor
Çankaya FK
2
2
FT
11.0211:00
Siirt İl Özel İdaresi
Sebat Gençlikspor
0
2
FT
11.0211:00
Kestelspor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
0
1
FT
11.0211:00
Orduspor 1967
Adana 1954 FK
2
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
11.0211:00
Kuşadasıspor
1922 Konyaspor
1
3
FT
11.0211:00
Akhisarspor
Belediye Kütahyaspor
0
2
FT
11.0211:00
Darıca Gençlerbirliği
Bayburt ÖİS
1
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
11.0211:00
1984 Muşspor
Bergama Belediyespor
3
0
FT
Matchday 19 (Group 2)
11.0211:00
Batman Petrolspor
Elazığspor
1
1
FT
Matchday 19 (Group 4)
11.0211:00
Nevşehir Belediyespor
Bursa Yıldırımspor
0
2
FT
Matchday 19 (Group 1)
11.0211:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
52 Orduspor
1
4
FT
Matchday 19 (Group 2)
11.0211:00
Amasyaspor 1968
1954 Kelkit Belediyespor
0
1
FT
11.0211:00
Ergene Velimeşespor
Silifke Belediyespor
3
2
FT
11.0211:00
Sapanca Gençlikspor
Kartal Bulvarspor
1
0
FT
11.0211:00
Pazarspor
Anadolu Üniversitesi
1
3
FT
11.0211:00
Eynesil Belediyespor
Efeler 09 Spor
1
3
FT
Matchday 19 (Group 1)
11.0211:00
Tarsus İdman Yurdu
Artvin Hopaspor
1
3
FT
11.0211:00
Gümüşhanespor
Talasgücü Belediyespor
0
2
FT
11.0211:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
İnegöl Kafkas Gençlik
0
3
FT
Matchday 19 (Group 3)
11.0211:00
Viven Bornova
Sivas Belediyespor
1
0
FT
Matchday 19 (Group 1)
11.0211:00
Mardin 1969
İstanbul Sinopspor
2
1
FT
Matchday 19 (Group 3)
11.0211:00
Erbaaspor
Karaköprü Belediyespor
0
0
FT
11.0210:00
Ağrı 1970
Silivrispor
1
1
FT
Matchday 19 (Group 1)
10.0211:00
Aliağa FAŞ
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
2
0
FT
10.0211:00
Kepez Belediyespor
Edirnespor
1
0
FT
Matchday 19 (Group 3)
10.0211:00
Tepecikspor
Osmaniyespor
0
1
FT
Matchday 19 (Group 2)
10.0211:00
Turgutluspor
Karşıyaka
1
0
FT
Matchday 18 (Group 2)
04.0211:00
Elazığspor
Turgutluspor
2
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
04.0211:00
Bayburt ÖİS
Erbaaspor
1
1
FT
Matchday 18 (Group 2)
04.0211:00
Kartal Bulvarspor
Altındağ Spor
0
0
FT
Matchday 18 (Group 4)
04.0211:00
Adana 1954 FK
Kestelspor
0
3
FT
04.0211:00
Balıkesirspor
Nevşehir Belediyespor
2
0
FT
04.0211:00
Sebat Gençlikspor
Orduspor 1967
2
2
FT
04.0211:00
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
1984 Muşspor
2
2
FT
04.0211:00
Çankaya FK
Siirt İl Özel İdaresi
0
0
FT
Matchday 18 (Group 1)
04.0211:00
Talasgücü Belediyespor
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
3
FT
04.0211:00
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
Gümüşhanespor
1
0
FT
04.0211:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Aliağa FAŞ
1
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
04.0211:00
1922 Konyaspor
Darıca Gençlerbirliği
0
1
FT
Matchday 18 (Group 1)
04.0211:00
Artvin Hopaspor
Arguvan Belediyespor
3
0
FT
04.0211:00
52 Orduspor
Mardin 1969
2
1
FT
Matchday 18 (Group 2)
04.0211:00
1954 Kelkit Belediyespor
Eynesil Belediyespor
0
1
FT
04.0211:00
Anadolu Üniversitesi
Amasyaspor 1968
2
0
FT
Matchday 18 (Group 1)
04.0211:00
Edirnespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
3
0
FT
Matchday 18 (Group 3)
04.0211:00
Karaköprü Belediyespor
Tepecikspor
1
1
FT
04.0211:00
Osmaniyespor
Viven Bornova
2
2
FT
04.0211:00
Sivas Belediyespor
Fatsa Belediyespor
0
0
FT
04.0211:00
Belediye Kütahyaspor
Ağrı 1970
1
3
FT
Matchday 18 (Group 4)
04.0210:00
Bergama Belediyespor
Elazığ Karakoçan FK
3
0
FT
Matchday 18 (Group 1)
03.0211:00
İstanbul Sinopspor
Tarsus İdman Yurdu
4
0
FT
Matchday 18 (Group 2)
03.0211:00
Silifke Belediyespor
Batman Petrolspor
1
1
FT
Matchday 18 (Group 4)
03.0211:00
Bursa Yıldırımspor
Çatalcaspor
6
1
FT
Matchday 18 (Group 3)
03.0211:00
Silivrispor
Kuşadasıspor
0
0
FT
Matchday 18 (Group 2)
03.0211:00
Karşıyaka
Pazarspor
3
0
FT
03.0211:00
Efeler 09 Spor
Sapanca Gençlikspor
3
2
FT
Matchday 17 (Group 1)
28.0111:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
1
0
FT
28.0111:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
Kepez Belediyespor
0
3
FT
Matchday 17 (Group 3)
28.0111:00
Kuşadasıspor
Belediye Kütahyaspor
1
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
28.0111:00
Gümüşhanespor
İnegöl Kafkas Gençlik
0
0
FT
28.0111:00
Arguvan Belediyespor
İstanbul Sinopspor
0
4
FT
28.0111:00
Tarsus İdman Yurdu
52 Orduspor
0
2
FT
28.0111:00
Aliağa FAŞ
Edirnespor
0
0
FT
Matchday 17 (Group 3)
28.0111:00
Tepecikspor
Bayburt ÖİS
1
1
FT
28.0111:00
Fatsa Belediyespor
Osmaniyespor
1
1
FT
28.0111:00
Ağrı 1970
Akhisarspor
2
1
FT
28.0111:00
Darıca Gençlerbirliği
Silivrispor
0
2
FT
28.0111:00
Erbaaspor
1922 Konyaspor
2
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
28.0111:00
Mardin 1969
Talasgücü Belediyespor
2
0
FT
Matchday 17 (Group 2)
28.0111:00
Pazarspor
Elazığspor
0
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
28.0111:00
Nevşehir Belediyespor
Bergama Belediyespor
2
1
FT
Matchday 17 (Group 3)
28.0111:00
Viven Bornova
Karaköprü Belediyespor
3
2
FT
Matchday 17 (Group 4)
28.0111:00
Çatalcaspor
Balıkesirspor
1
1
FT
28.0111:00
Siirt İl Özel İdaresi
Sultanbeyli Belediyespor
2
0
FT
28.0111:00
Elazığ Karakoçan FK
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
3
2
FT
28.0111:00
Kestelspor
Sebat Gençlikspor
4
2
FT
28.0111:00
1984 Muşspor
Adana 1954 FK
2
1
FT
Matchday 17 (Group 2)
28.0111:00
Altındağ Spor
Efeler 09 Spor
0
1
FT
28.0111:00
Eynesil Belediyespor
Anadolu Üniversitesi
1
0
FT
28.0111:00
Batman Petrolspor
Ergene Velimeşespor
3
1
FT
28.0111:00
Turgutluspor
Silifke Belediyespor
1
0
FT
28.0111:00
Amasyaspor 1968
Karşıyaka
1
2
FT
28.0111:00
Sapanca Gençlikspor
1954 Kelkit Belediyespor
0
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
27.0111:00
Orduspor 1967
Çankaya FK
6
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
21.0111:00
Edirnespor
Gümüşhanespor
3
1
FT
Matchday 16 (Group 4)
21.0111:00
Balıkesirspor
Bursa Yıldırımspor
1
0
FT
21.0111:00
Adana 1954 FK
Elazığ Karakoçan FK
1
0
FT
21.0111:00
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
Nevşehir Belediyespor
1
0
FT
21.0111:00
Çankaya FK
Kestelspor
1
3
FT
Matchday 16 (Group 3)
21.0111:00
Bayburt ÖİS
Viven Bornova
1
0
FT
Matchday 16 (Group 1)
21.0111:00
Talasgücü Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
2
0
FT
Matchday 16 (Group 2)
21.0111:00
1954 Kelkit Belediyespor
Altındağ Spor
2
0
FT