Cup (2019/2020)
0
63 matches
Latest scores
Albania : Cup
Final
02.0818:00
Teuta Durrës
Tirana
2
0
FT
Semi-finals
15.0718:45
Teuta Durrës
Kukësi
2
1
FT
15.0715:30
Tirana
Bylis
2
0
FT
02.0718:45
Kukësi
Teuta Durrës
0
0
FT
02.0715:45
Bylis
Tirana
2
1
FT
Quarter-finals
24.0617:30
Skënderbeu Korçë
Bylis
1
1
FT
24.0614:30
Teuta Durrës
Vllaznia Shkodër
1
0
FT
24.0614:30
Kukësi
Apolonia Fier
3
1
FT
24.0614:30
Besëlidhja Lezhë
Tirana
1
1
FT
11.0615:00
Vllaznia Shkodër
Teuta Durrës
2
2
FT
11.0615:00
Tirana
Besëlidhja Lezhë
5
1
FT
11.0615:00
Apolonia Fier
Kukësi
1
2
FT
11.0615:00
Bylis
Skënderbeu Korçë
1
0
FT
2nd Round
12.0212:30
Skënderbeu Korçë
Besa Kavajë
1
0
FT
12.0212:30
KS Luftëtari Gjirokastër
Apolonia Fier
0
0
FT
12.0212:30
Laçi
Bylis
3
2
FT
12.0212:30
Kukësi
Lushnja
3
0
FT
12.0212:30
Tirana
Kastrioti Krujë
4
0
FT
12.0212:30
Flamurtari
Vllaznia Shkodër
0
2
FT
12.0212:30
Teuta Durrës
Erzeni Shijak
3
1
FT
12.0212:30
Partizani Tirana
Besëlidhja Lezhë
3
1
FT
30.0113:00
Bylis
Laçi
2
0
FT
29.0113:00
Lushnja
Kukësi
0
1
FT
29.0113:00
Vllaznia Shkodër
Flamurtari
2
2
FT
29.0113:00
Besa Kavajë
Skënderbeu Korçë
0
2
FT
29.0113:00
Besëlidhja Lezhë
Partizani Tirana
3
0
FT
29.0113:00
Apolonia Fier
KS Luftëtari Gjirokastër
3
0
FT
29.0113:00
Kastrioti Krujë
Tirana
1
3
FT
29.0113:00
Erzeni Shijak
Teuta Durrës
1
3
FT
1st Round
02.1012:00
Dinamo Tirana
Erzeni Shijak
0
1
FT
02.1012:00
Tirana
Shënkolli
4
0
FT
02.1012:00
Laçi
Elbasani
4
0
FT
02.1012:00
Flamurtari
Veleçiku Koplik
5
0
FT
02.1012:00
Teuta Durrës
Tërbuni Pukë
6
2
FT
02.1012:00
Kastrioti Krujë
Iliria Fushë-Krujë
1
0
FT
02.1012:00
KS Kamza
Apolonia Fier
0
3
FT
02.1012:00
Skënderbeu Korçë
Devolli
0
2
FT
02.1012:00
Oriku
Lushnja
0
2
FT
02.1012:00
Besëlidhja Lezhë
Korabi Peshkopi
1
0
FT
02.1012:00
Besa Kavajë
Egnatia Rrogozhinë
2
0
FT
02.1012:00
Bylis
Pogradeci
1
2
FT
02.1012:00
Vllaznia Shkodër
Burreli
2
0
FT
01.1012:00
Kukësi
Shkumbini Peqin
6
0
FT
01.1012:00
KS Luftëtari Gjirokastër
Turbina Cërrik
2
1
FT
01.1012:00
Partizani Tirana
Vora
1
0
FT
18.0914:00
Turbina Cërrik
KS Luftëtari Gjirokastër
0
1
FT
18.0914:00
Veleçiku Koplik
Flamurtari
3
2
FT
18.0914:00
Burreli
Vllaznia Shkodër
0
1
FT
18.0914:00
Iliria Fushë-Krujë
Kastrioti Krujë
2
1
FT
18.0914:00
Erzeni Shijak
Dinamo Tirana
3
0
FT
18.0914:00
Korabi Peshkopi
Besëlidhja Lezhë
2
1
FT
18.0914:00
Devolli
Skënderbeu Korçë
1
4
FT
18.0914:00
Elbasani
Laçi
0
0
FT
18.0914:00
Pogradeci
Bylis
0
4
FT
18.0914:00
Apolonia Fier
KS Kamza
3
0
FT
18.0914:00
Shkumbini Peqin
Kukësi
1
3
FT
18.0914:00
Lushnja
Oriku
2
1
FT
18.0914:00
Egnatia Rrogozhinë
Besa Kavajë
0
1
FT
18.0914:00
Vora
Partizani Tirana
0
3
FT
18.0914:00
Shënkolli
Tirana
0
0
FT
18.0913:00
Tërbuni Pukë
Teuta Durrës
0
2
FT
Preliminary Round
04.0914:00
Tomori Berat
Shkumbini Peqin
0
3
FT
04.0914:00
Vora
Luzi 2008
0
0
FT