3. Lig (2023/2024)
0
864 matches
Latest scores
Turkey : 3. Lig
Matchday 10 (Group 1)
12.1111:00
Tarsus İdman Yurdu
Aliağa FAŞ
0
2
FT
Matchday 10 (Group 3)
12.1111:00
Fatsa Belediyespor
Ağrı 1970
2
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
12.1111:00
Arguvan Belediyespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
2
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
12.1111:00
Sivas Belediyespor
Akhisarspor
4
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
12.1111:00
Artvin Hopaspor
Kepez Belediyespor
1
2
FT
Matchday 10 (Group 4)
12.1111:00
Nevşehir Belediyespor
Orduspor 1967
1
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
12.1111:00
Mardin 1969
Gümüşhanespor
0
1
FT
12.1111:00
İstanbul Sinopspor
Edirnespor
1
1
FT
Matchday 10 (Group 3)
12.1111:00
Osmaniyespor
Belediye Kütahyaspor
1
2
FT
Matchday 10 (Group 4)
11.1111:00
Bergama Belediyespor
Sebat Gençlikspor
1
0
FT
Matchday 10 (Group 1)
11.1111:00
52 Orduspor
İnegöl Kafkas Gençlik
3
1
FT
Matchday 10 (Group 4)
11.1111:00
Bursa Yıldırımspor
Sultanbeyli Belediyespor
1
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
06.1111:00
Ergene Velimeşespor
Efeler 09 Spor
0
1
FT
Matchday 9 (Group 3)
05.1111:00
Silivrispor
Bayburt ÖİS
2
0
FT
Matchday 9 (Group 4)
05.1111:00
Çankaya FK
Bergama Belediyespor
1
0
FT
05.1111:00
Siirt İl Özel İdaresi
Bursa Yıldırımspor
1
1
FT
05.1111:00
Sebat Gençlikspor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
2
1
FT
05.1111:00
1984 Muşspor
Elazığ Karakoçan FK
3
0
FT
05.1111:00
Kestelspor
Nevşehir Belediyespor
2
0
FT
05.1111:00
Orduspor 1967
Çatalcaspor
2
2
FT
Matchday 9 (Group 2)
05.1111:00
Silifke Belediyespor
1954 Kelkit Belediyespor
2
3
FT
Matchday 9 (Group 4)
05.1111:00
Sultanbeyli Belediyespor
Balıkesirspor
3
2
FT
Matchday 9 (Group 3)
05.1111:00
Kuşadasıspor
Fatsa Belediyespor
3
3
FT
05.1111:00
Akhisarspor
Osmaniyespor
1
1
FT
Matchday 9 (Group 2)
05.1111:00
Amasyaspor 1968
Eynesil Belediyespor
1
0
FT
05.1111:00
Pazarspor
Sapanca Gençlikspor
4
0
FT
05.1111:00
Batman Petrolspor
Kartal Bulvarspor
1
0
FT
Matchday 9 (Group 3)
05.1111:00
Darıca Gençlerbirliği
Viven Bornova
0
0
FT
05.1111:00
Erbaaspor
Tepecikspor
0
0
FT
05.1111:00
Ağrı 1970
Sivas Belediyespor
1
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
05.1111:00
Turgutluspor
Altındağ Spor
1
0
FT
Matchday 9 (Group 3)
05.1111:00
Belediye Kütahyaspor
Karaköprü Belediyespor
2
3
FT
Matchday 9 (Group 1)
05.1111:00
Gümüşhanespor
Tarsus İdman Yurdu
0
0
FT
05.1111:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Mardin 1969
1
0
FT
05.1111:00
Edirnespor
52 Orduspor
4
0
FT
05.1111:00
Aliağa FAŞ
Arguvan Belediyespor
1
1
FT
05.1111:00
Kepez Belediyespor
İstanbul Sinopspor
1
0
FT
05.1111:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
Artvin Hopaspor
1
1
FT
05.1111:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Talasgücü Belediyespor
3
0
FT
Matchday 9 (Group 2)
05.1110:30
Elazığspor
Anadolu Üniversitesi
3
2
FT
Matchday 8 (Group 3)
28.1016:00
Viven Bornova
Erbaaspor
1
1
FT
Matchday 8 (Group 2)
28.1016:00
Karşıyaka
Elazığspor
0
0
FT
Matchday 8 (Group 1)
28.1016:00
52 Orduspor
Kepez Belediyespor
2
0
FT
Matchday 8 (Group 2)
28.1011:00
Anadolu Üniversitesi
Silifke Belediyespor
1
0
FT
28.1011:00
Efeler 09 Spor
Batman Petrolspor
0
5
FT
Matchday 8 (Group 1)
28.1011:00
Artvin Hopaspor
Aliağa FAŞ
1
2
FT
Matchday 8 (Group 2)
28.1011:00
Sapanca Gençlikspor
Amasyaspor 1968
1
1
FT
28.1011:00
Kartal Bulvarspor
Turgutluspor
2
1
FT
28.1011:00
Altındağ Spor
Pazarspor
3
0
FT
28.1011:00
1954 Kelkit Belediyespor
Ergene Velimeşespor
1
2
FT
Matchday 8 (Group 1)
28.1011:00
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
İnegöl Kafkas Gençlik
0
1
FT
28.1011:00
İstanbul Sinopspor
Kırıkkale Büyük Anadolu
2
0
FT
28.1011:00
Tarsus İdman Yurdu
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
2
FT
28.1011:00
Talasgücü Belediyespor
Edirnespor
2
0
FT
Matchday 8 (Group 3)
28.1011:00
1922 Konyaspor
Silivrispor
0
2
FT
28.1011:00
Sivas Belediyespor
Kuşadasıspor
1
2
FT
28.1011:00
Fatsa Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği
0
0
FT
28.1011:00
Osmaniyespor
Ağrı 1970
1
0
FT
Matchday 8 (Group 1)
28.1011:00
Arguvan Belediyespor
Gümüşhanespor
0
1
FT
Matchday 8 (Group 3)
28.1011:00
Karaköprü Belediyespor
Akhisarspor
7
3
FT
Matchday 8 (Group 4)
28.1011:00
Çatalcaspor
Kestelspor
1
0
FT
28.1011:00
Bursa Yıldırımspor
Orduspor 1967
2
2
FT
28.1011:00
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
Çankaya FK
1
0
FT
28.1011:00
Bergama Belediyespor
Sultanbeyli Belediyespor
4
3
FT
28.1011:00
Adana 1954 FK
Sebat Gençlikspor
4
3
FT
28.1011:00
Nevşehir Belediyespor
1984 Muşspor
1
2
FT
28.1011:00
Balıkesirspor
Siirt İl Özel İdaresi
1
1
FT
Matchday 8 (Group 3)
27.1011:00
Bayburt ÖİS
Belediye Kütahyaspor
0
5
FT
Matchday 7 (Group 2)
22.1016:00
Batman Petrolspor
1954 Kelkit Belediyespor
2
1
FT
Matchday 7 (Group 3)
22.1012:30
Darıca Gençlerbirliği
Sivas Belediyespor
3
1
FT
22.1012:30
Akhisarspor
Bayburt ÖİS
2
0
FT
Matchday 7 (Group 1)
22.1012:30
Ayvalıkgücü Belediyespor
Arguvan Belediyespor
1
0
FT
22.1012:30
Edirnespor
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
2
0
FT
Matchday 7 (Group 2)
22.1012:30
Ergene Velimeşespor
Anadolu Üniversitesi
1
0
FT
Matchday 7 (Group 3)
22.1012:30
Belediye Kütahyaspor
1922 Konyaspor
2
0
FT
Matchday 7 (Group 2)
22.1012:00
Amasyaspor 1968
Altındağ Spor
3
1
FT
Matchday 7 (Group 1)
22.1012:00
Kırıkkale Büyük Anadolu
52 Orduspor
2
0
FT
Matchday 7 (Group 4)
22.1012:00
Kestelspor
Bursa Yıldırımspor
2
1
FT
Matchday 7 (Group 2)
22.1011:30
Eynesil Belediyespor
Sapanca Gençlikspor
2
1
FT
22.1011:30
Pazarspor
Kartal Bulvarspor
3
0
FT
Matchday 7 (Group 4)
22.1011:30
Siirt İl Özel İdaresi
Bergama Belediyespor
1
0
FT
22.1011:30
Elazığ Karakoçan FK
Nevşehir Belediyespor
1
0
FT
Matchday 7 (Group 1)
22.1011:30
Gümüşhanespor
Artvin Hopaspor
0
0
FT
22.1011:30
Mardin 1969
Tarsus İdman Yurdu
3
1
FT
Matchday 7 (Group 3)
22.1011:30
Erbaaspor
Fatsa Belediyespor
1
1
FT
22.1011:30
Ağrı 1970
Karaköprü Belediyespor
0
1
FT
Matchday 7 (Group 4)
22.1011:30
1984 Muşspor
Çatalcaspor
2
1
FT
21.1016:00
Çankaya FK
Adana 1954 FK
2
2
FT
Matchday 7 (Group 2)
21.1016:00
Silifke Belediyespor
Karşıyaka
2
1
FT
Matchday 7 (Group 4)
21.1015:00
Orduspor 1967
Balıkesirspor
4
0
FT
Matchday 7 (Group 1)
21.1012:30
Aliağa FAŞ
İstanbul Sinopspor
2
1
FT
Matchday 7 (Group 4)
21.1012:30
Sultanbeyli Belediyespor
Tokat Belediye Plevne Spor Kulübü
4
0
FT
Matchday 7 (Group 3)
21.1012:30
Kuşadasıspor
Osmaniyespor
0
3
FT
21.1012:30
Tepecikspor
Viven Bornova
1
0
FT
Matchday 7 (Group 2)
21.1012:30
Turgutluspor
Efeler 09 Spor
1
2
FT
Matchday 7 (Group 1)
21.1012:00
Kepez Belediyespor
Talasgücü Belediyespor
4
1
FT
Matchday 6 (Group 4)
16.1012:30
Çatalcaspor
Elazığ Karakoçan FK
1
1
FT
Matchday 6 (Group 2)
15.1016:00
Karşıyaka
Ergene Velimeşespor
2
0
FT
Matchday 6 (Group 4)
15.1016:00
Balıkesirspor
Kestelspor
0
0
FT
Matchday 6 (Group 1)
15.1016:00
Karabük İdman Yurdu Spor Kulübü
Kepez Belediyespor
1
3
FT