1. Liga Classic (2023/2024)
0
732 matches
Today's matches
Switzerland : 1. Liga Classic
08.0615:00
Grand-Saconnex
Black Stars
Preview
08.0617:30
Vevey Sports
Schötz
Preview
Latest scores
Switzerland : 1. Liga Classic
Promotion Play-offs - Finals
05.0618:00
Schötz
Vevey Sports
2
2
FT
05.0617:30
Black Stars
Grand-Saconnex
1
4
FT
Promotion Play-offs - Semi-finals
01.0616:00
Black Stars
YF Juventus
2
1
FT
01.0615:00
Grand-Saconnex
Rotkreuz
2
0
FT
01.0615:00
Tuggen
Vevey Sports
1
2
FT
01.0614:00
Schötz
Sion II
2
0
FT
29.0518:00
Vevey Sports
Tuggen
3
0
FT
29.0518:00
YF Juventus
Black Stars
2
3
FT
29.0518:00
Rotkreuz
Grand-Saconnex
1
2
FT
29.0517:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sion II
Schötz
Matchday 30 (Group 1)
25.0514:00
Portalban / Gletterens
Meyrin
1
1
FT
25.0514:00
La Chaux-de-Fonds
Naters
0
2
FT
25.0514:00
Coffrane
Monthey
0
4
FT
25.0514:00
Terre Sainte
Pully Football
2
4
FT
25.0514:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Grand-Saconnex
Yverdon Sport II
25.0514:00
La Sarraz-Eclépens
Sion II
2
3
FT
Matchday 30 (Group 3)
25.0514:00
Wettswil-Bonstetten
Winterthur II
3
2
FT
Matchday 30 (Group 1)
25.0514:00
Echallens
Lausanne Sport II
4
3
FT
25.0514:00
Chênois
Vevey Sports
2
3
FT
Matchday 30 (Group 3)
25.0514:00
Balzers
Linth
3
1
FT
25.0514:00
YF Juventus
Uzwil
5
1
FT
25.0514:00
Mendrisio
Höngg
5
4
FT
25.0514:00
Tuggen
Eschen / Mauren
5
3
FT
25.0514:00
Taverne
Freienbach
2
0
FT
25.0514:00
Gossau
Kosova
3
2
FT
25.0514:00
Kreuzlingen
Grasshopper II
5
3
FT
Matchday 30 (Group 2)
25.0514:00
Black Stars
Rotkreuz
2
2
FT
25.0514:00
Concordia Basel
Schötz
0
1
FT
25.0514:00
Thun II
Wohlen
2
3
FT
25.0514:00
Courtételle
Bassecourt
1
0
FT
25.0514:00
Solothurn
Köniz
1
2
FT
25.0514:00
Münsingen
Muttenz
1
1
FT
25.0514:00
Muri
Langenthal
2
6
FT
25.0514:00
Emmenbrücke
Dietikon
1
4
FT
Matchday 29 (Group 1)
19.0512:00
Yverdon Sport II
Portalban / Gletterens
5
0
FT
18.0514:00
Monthey
Terre Sainte
4
1
FT
18.0514:00
Pully Football
Chênois
1
0
FT
18.0514:00
Sion II
La Chaux-de-Fonds
6
2
FT
Matchday 29 (Group 2)
18.0514:00
Dietikon
Muri
3
1
FT
Matchday 29 (Group 1)
18.0514:00
Vevey Sports
Grand-Saconnex
2
0
FT
Matchday 29 (Group 2)
18.0514:00
Rotkreuz
Münsingen
2
4
FT
18.0514:00
Schötz
Thun II
5
1
FT
18.0514:00
Muttenz
Courtételle
4
1
FT
18.0514:00
Bassecourt
Solothurn
4
4
FT
18.0514:00
Wohlen
Black Stars
2
3
FT
Matchday 29 (Group 1)
18.0514:00
Naters
Echallens
4
2
FT
Matchday 29 (Group 3)
18.0514:00
Kosova
Kreuzlingen
2
1
FT
Matchday 29 (Group 2)
18.0514:00
Köniz
Emmenbrücke
4
1
FT
Matchday 29 (Group 3)
18.0514:00
Winterthur II
Balzers
4
1
FT
18.0514:00
Uzwil
Tuggen
1
2
FT
18.0514:00
Grasshopper II
Taverne
1
2
FT
18.0514:00
Freienbach
Mendrisio
2
0
FT
18.0514:00
Eschen / Mauren
Wettswil-Bonstetten
1
1
FT
18.0514:00
Linth
Gossau
3
1
FT
Matchday 29 (Group 2)
18.0514:00
Langenthal
Concordia Basel
3
1
FT
Matchday 14 (Group 1)
18.0514:00
La Sarraz-Eclépens
Meyrin
0
2
FT
18.0514:00
Coffrane
Lausanne Sport II
0
1
FT
Matchday 29 (Group 3)
18.0514:00
Höngg
YF Juventus
2
1
FT
Matchday 28 (Group 2)
12.0514:00
Black Stars
Schötz
3
1
FT
Matchday 28 (Group 1)
12.0513:00
Coffrane
Naters
1
2
FT
Matchday 28 (Group 2)
12.0512:30
Münsingen
Wohlen
2
0
FT
12.0512:00
Thun II
Langenthal
0
2
FT
Matchday 28 (Group 3)
12.0512:00
Gossau
Winterthur II
4
1
FT
Matchday 28 (Group 2)
11.0516:00
Muri
Köniz
1
2
FT
11.0516:00
Courtételle
Solothurn
0
3
FT
11.0516:00
Emmenbrücke
Bassecourt
0
2
FT
Matchday 28 (Group 1)
11.0515:30
Chênois
Monthey
5
2
FT
Matchday 13 (Group 1)
11.0515:00
Yverdon Sport II
La Sarraz-Eclépens
4
0
FT
11.0515:00
Echallens
La Chaux-de-Fonds
3
3
FT
Matchday 28 (Group 3)
11.0515:00
Taverne
Kosova
1
1
FT
11.0515:00
Mendrisio
Grasshopper II
1
2
FT
Matchday 28 (Group 1)
11.0515:00
Grand-Saconnex
Pully Football
3
1
FT
Matchday 28 (Group 2)
11.0515:00
Muttenz
Rotkreuz
3
0
FT
Matchday 28 (Group 3)
11.0514:00
Tuggen
Höngg
2
0
FT
11.0514:00
Eschen / Mauren
Uzwil
3
2
FT
11.0514:00
Wettswil-Bonstetten
Balzers
2
0
FT
11.0514:00
YF Juventus
Freienbach
2
2
FT
11.0514:00
Kreuzlingen
Linth
2
1
FT
Matchday 28 (Group 1)
11.0513:00
Portalban / Gletterens
Vevey Sports
0
5
FT
Matchday 13 (Group 1)
11.0513:00
Meyrin
Sion II
2
1
FT
Matchday 28 (Group 2)
10.0518:15
Concordia Basel
Dietikon
1
4
FT
Matchday 28 (Group 1)
08.0518:00
Terre Sainte
Lausanne Sport II
1
3
FT
Matchday 25 (Group 3)
08.0517:30
Gossau
Kreuzlingen
2
2
FT
Matchday 27 (Group 2)
05.0513:00
Langenthal
Black Stars
1
4
FT
Matchday 27 (Group 1)
05.0512:30
Pully Football
Portalban / Gletterens
4
2
FT
04.0518:00
Lausanne Sport II
Chênois
1
1
FT
Matchday 12 (Group 2)
04.0516:00
Thun II
Dietikon
3
2
FT
Matchday 27 (Group 3)
04.0516:00
Kosova
Mendrisio
2
1
FT
04.0516:00
Grasshopper II
YF Juventus
1
1
FT
Matchday 27 (Group 1)
04.0515:00
Monthey
Grand-Saconnex
0
2
FT
04.0515:00
Meyrin
La Chaux-de-Fonds
4
0
FT
04.0515:00
Echallens
Coffrane
4
0
FT
04.0515:00
Naters
Terre Sainte
6
1
FT
Matchday 27 (Group 3)
04.0515:00
Freienbach
Tuggen
0
1
FT
04.0515:00
Winterthur II
Kreuzlingen
3
2
FT
Matchday 27 (Group 2)
04.0515:00
Rotkreuz
Courtételle
1
0
FT
Matchday 27 (Group 3)
04.0514:00
Balzers
Gossau
4
0
FT
Matchday 27 (Group 2)
04.0514:00
Schötz
Münsingen
3
1
FT
Matchday 27 (Group 3)
04.0514:00
Linth
Taverne
2
0
FT
04.0514:00
Höngg
Eschen / Mauren
2
1
FT