Cup (2023/2024)
0
283 matches
Latest scores
Slovakia : Cup
Semi-finals
17.0416:00
Podbrezová
Spartak Trnava
0
0
FT
16.0413:30
Ružomberok
Lipany
0
1
FT
03.0413:30
Spartak Trnava
Podbrezová
1
0
FT
02.0414:00
Lipany
Ružomberok
0
5
FT
Quarter-finals
13.0319:30
Slovan Bratislava
Podbrezová
1
3
FT
06.0316:30
Zemplín Michalovce
Spartak Trnava
0
2
FT
28.0216:30
DAC 1904
Ružomberok
0
1
FT
Round of 16
28.0216:30
Slovan Bratislava
Zilina
1
0
FT
Quarter-finals
28.0213:30
Lipany
Skalica
0
0
FT
Round of 16
03.0215:30
FC Košice
Spartak Trnava
2
3
FT
29.1111:30
Ružomberok
Pohronie
2
0
FT
4th Round
18.1112:00
Galanta
Slovan Bratislava
0
3
FT
Round of 16
17.1113:00
Zlaté Moravce
Podbrezová
1
3
FT
08.1115:00
Skalica
Komárno
2
0
FT
08.1112:00
Lipany
Spartak Myjava
1
1
FT
08.1112:00
Lokomotíva DNV
Zemplín Michalovce
0
3
FT
07.1112:00
Spišská Nová Ves
DAC 1904
0
3
FT
4th Round
01.1112:30
Považská Bystrica
Spartak Trnava
1
2
FT
25.1014:00
Poprad
Spartak Myjava
1
2
FT
25.1014:00
Ružomberok
Liptovský Mikuláš
1
1
FT
25.1013:00
Lokomotíva DNV
Trenčín
1
1
FT
25.1012:30
Šamorín
FC Košice
0
2
FT
25.1012:30
Malženice
Zlaté Moravce
1
2
FT
25.1012:30
TJ Slovan Brvnište
Spišská Nová Ves
0
0
FT
25.1012:30
Fomat Martin
Komárno
0
2
FT
25.1012:30
Snina
DAC 1904
1
6
FT
25.1012:30
ŠK Javorník Makov
Lipany
0
3
FT
25.1012:30
Nové Zámky
Zemplín Michalovce
1
4
FT
25.1012:30
Beluša
Skalica
1
2
FT
25.1012:30
TJ Sokol Medzibrod
Zilina
0
8
FT
24.1012:30
Slavoj Trebišov
Podbrezová
0
9
FT
24.1012:30
Pohronie
Dukla Banská Bystrica
1
0
FT
3rd Round
18.1013:00
Sereď
Slovan Bratislava
1
3
FT
11.1013:15
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
Spartak Trnava
1
2
FT
11.1013:00
TJ Spišský Štiavnik
FC Košice
0
6
FT
10.1013:00
PFK Piešťany
Spartak Myjava
0
4
FT
04.1013:30
FC Baník Prievidza
Považská Bystrica
1
6
FT
03.1014:00
Oravské Veselé
Zilina
0
3
FT
03.1013:30
Lipany
Dolný Kubín
3
2
FT
27.0914:30
Poprad
MSK Tesla Stropkov
5
2
FT
27.0914:00
Častkovce
Trenčín
1
2
FT
27.0914:00
OFK Tovarníky
Zlaté Moravce
0
3
FT
27.0913:30
Spišské Podhradie
Liptovský Mikuláš
2
4
FT
27.0913:30
FK Sitno Banská Štiavnica
Komárno
1
5
FT
27.0913:30
FC Lokomotíva Košice
Slavoj Trebišov
1
2
FT
27.0913:30
Partizán Bardejov
Spišská Nová Ves
1
4
FT
27.0913:30
Vranov nad Topľou
Zemplín Michalovce
1
2
FT
27.0913:30
TJ Slavoj Boleráz
Beluša
0
1
FT
27.0913:30
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
Podbrezová
1
4
FT
27.0913:30
TJ Horné Saliby
DAC 1904
0
4
FT
27.0913:30
ŠK Javorník Makov
MFK Goral Stará Ľubovňa
2
0
FT
27.0913:30
Snina
Tatran Prešov
1
0
FT
27.0913:30
TJ Višňové
Fomat Martin
0
5
FT
27.0913:30
Nové Zámky
Baník Kalinovo
4
2
FT
27.0913:30
Novohrad Lučenec
Pohronie
0
1
FT
27.0913:30
Rača
Šamorín
0
3
FT
27.0913:30
Lokomotíva DNV
Rohožník
2
0
FT
27.0913:30
Galanta
Petržalka
3
3
FT
27.0913:30
TJ Družstevník Bešeňov
Malženice
1
6
FT
26.0914:00
TJ Družstevník Siladice
Skalica
0
4
FT
26.0914:00
Podkonice
Dukla Banská Bystrica
0
3
FT
20.0914:00
TJ Slovan Brvnište
OŠK Trenčianske Stankovce
0
0
FT
20.0914:00
TJ Sokol Medzibrod
Rimavská Sobota
2
2
FT
2nd Round
13.0914:30
ŠK Báb
Malženice
0
0
FT
13.0914:30
SK Svätý Jur
Slovan Bratislava
0
7
FT
13.0914:30
ŠK Šurany
Spartak Trnava
0
8
FT
3rd Round
06.0914:30
TJ Sokol Zubrohlava
Ružomberok
0
3
FT
2nd Round
06.0914:30
ŠK Vinica
Pohronie
1
4
FT
06.0914:30
Ludanice
Zlaté Moravce
0
11
FT
30.0815:00
OŠK Bešeňová
MFK Goral Stará Ľubovňa
2
3
FT
29.0815:00
SP MFK Rožňava
Zemplín Michalovce
0
1
FT
29.0815:00
FK Geča 73
Liptovský Mikuláš
0
6
FT
29.0815:00
TJ Slovan Brvnište
TJ Partizán Domaniža
3
0
FT
29.0815:00
FK Jesenské
Novohrad Lučenec
0
3
FT
29.0815:00
1. MFK Kežmarok
FC Košice
0
3
FT
29.0815:00
OFK Tovarníky
FK Junior Kanianka
5
0
FT
23.0817:00
FK Šalková
Fomat Martin
0
2
FT
23.0815:00
Tomášov
Sereď
1
3
FT
23.0815:00
Rudňany
MSK Tesla Stropkov
1
1
FT
23.0815:00
FC Lokomotíva Košice
Slávia TU Košice
1
1
FT
23.0815:00
ŠK Dynamo Diviaky
Ružomberok
0
4
FT
23.0815:00
MFK Stará Turá
OŠK Trenčianske Stankovce
0
3
FT
23.0815:00
MFK Vrbové
Trenčín
0
3
FT
23.0815:00
TJ Slovan Dubovce
PFK Piešťany
1
1
FT
23.0815:00
Rusovce
Šamorín
1
4
FT
23.0815:00
TJ Partizán Osrblie
Dukla Banská Bystrica
2
4
FT
23.0815:00
TJ Družstevník Malá Ida
Vranov nad Topľou
1
2
FT
23.0815:00
TJ Družstevník Trstice
Skalica
1
1
FT
23.0815:00
Bernolákovo
Rača
1
7
FT
23.0815:00
Lokomotíva DNV
Malacky
0
0
FT
23.0815:00
Nová Dedinka
Galanta
0
0
FT
23.0815:00
TJ OFC Gabčíkovo
DAC 1904
1
5
FT
23.0815:00
OŠK RENOP Liptovská Teplá
Zilina
1
2
FT
23.0815:00
Tatran Čierny Balog
Podbrezová
0
12
FT
23.0815:00
MFK Slovan Sabinov
Spišské Podhradie
0
2
FT
23.0815:00
TJ Višňové
OŠK Rosina
1
0
FT
23.0815:00
TJ Družstevník Siladice
Slovan Zbehy
2
2
FT
23.0815:00
Sokol Starý Tekov
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
2
3
FT
23.0815:00
ŠK Badín
Podkonice
0
2
FT
23.0815:00
TJ Salka
Baník Kalinovo
1
3
FT