Srpska Liga (2023/2024)
0
960 matches
Today's matches
Serbia : Srpska Liga
23.0515:00
Loznica
Borac Čačak
Preview
Latest scores
Serbia : Srpska Liga
Matchday 28 (West)
22.0515:00
Mladi Radnik
Sloga Požega
4
0
FT
22.0515:00
FK FAP Priboj
FK Mihajlovac 1934
4
0
FT
22.0515:00
Budučnost Krušik 2014
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
4
1
FT
22.0515:00
Zlatibor Čajetina
Takovo
1
0
FT
22.0515:00
Real Podunavci
Vrelo Sport
1
4
FT
22.0515:00
FK Polet Ljubić
FK Tutin
2
2
FT
Matchday 28 (East)
19.0515:00
Budućnost Popovac
Jedinstvo Kruševac
0
2
FT
Matchday 28 (Vojvodina)
19.0515:00
Borac Šajkaš
Kabel Novi Sad
3
2
FT
Matchday 27 (West)
19.0515:00
FK Mihajlovac 1934
Mladi Radnik
1
4
FT
Matchday 28 (Vojvodina)
19.0515:00
Dinamo Pančevo
Tisa Adorjan
3
0
FT
Matchday 28 (Belgrade)
19.0515:00
Jedinstvo Surčin
FK Sinđelić Beograd
5
0
FT
Matchday 28 (East)
19.0515:00
Vlasina
Radnički Svilajnac
3
1
FT
Matchday 27 (West)
19.0515:00
Vrelo Sport
FK Jošanica ND 2011 Novi Pazar
0
2
FT
Matchday 28 (Vojvodina)
18.0515:00
FK Sloven Ruma
1. Maj Ruma
6
0
FT
Matchday 28 (East)
18.0515:00
Jedinstvo Paraćin
OFK Sinđelić 1918
1
3
FT
Matchday 28 (Vojvodina)
18.0515:00
FK Podunavac Belegiš
Bačka Palanka
0
2
FT
18.0515:00
Kikinda
Radnički Zrenjanin
0
0
FT
18.0515:00
FK Naftagas Elemir
Zeleznicar Inđija
1
1
FT
Matchday 28 (East)
18.0515:00
Pčinja Trgovište
SFS Borac
1
3
FT
Matchday 28 (Belgrade)
18.0515:00
FK PKB Padinska Skela
Rad Beograd
3
0
FT
Matchday 28 (Vojvodina)
18.0515:00
Hajduk 1912 Kula
Omladinac NB
0
3
FT
Matchday 28 (Belgrade)
18.0515:00
Radnički Obrenovac
GSP Polet Dorćol
4
2
FT
18.0515:00
Zemun
Brodarac
0
0
FT
Matchday 28 (East)
18.0515:00
Postponed POST
Postponed POST
Meševo
FK Žitorađa
Matchday 27 (West)
18.0515:00
Sloga Požega
FK Polet Ljubić
2
3
FT
18.0515:00
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
FK FAP Priboj
2
2
FT
18.0515:00
Takovo
Budučnost Krušik 2014
1
1
FT
18.0515:00
Omladinac Zablaće
Zlatibor Čajetina
0
3
FT
18.0515:00
Borac Čačak
Real Podunavci
2
0
FT
18.0515:00
FK Tutin
Loznica
2
0
FT
Matchday 28 (East)
18.0515:00
Jagodina
Timočanin
3
2
FT
Matchday 28 (Vojvodina)
18.0515:00
Jedinstvo Stara Pazova
Bečej
1
2
FT
Matchday 28 (Belgrade)
18.0509:00
Prva Iskra
Budućnost Dobanovci
2
0
FT
17.0515:00
BASK
Zvezdara
3
0
FT
Matchday 28 (East)
17.0515:00
Radnički Pirot
Dunav Prahovo
0
0
FT
17.0515:00
Trayal Kruševac
FK Đerdap Kladovo
4
1
FT
Matchday 28 (Belgrade)
17.0512:00
Studentski Grad
Teleoptik
1
0
FT
17.0512:00
Stepojevac Vaga
FK Torlak
3
0
FT
Matchday 27 (East)
12.0515:00
SFS Borac
Vlasina
3
4
FT
12.0515:00
FK Žitorađa
Jagodina
0
5
FT
Matchday 27 (Vojvodina)
12.0515:00
Zeleznicar Inđija
Hajduk 1912 Kula
0
1
FT
Matchday 27 (East)
12.0515:00
Timočanin
Radnički Pirot
2
4
FT
Matchday 27 (Vojvodina)
12.0515:00
Tisa Adorjan
FK Podunavac Belegiš
1
5
FT
Matchday 26 (West)
12.0514:30
FK Polet Ljubić
Loznica
1
1
FT
Matchday 27 (Belgrade)
12.0514:30
Zvezdara
Stepojevac Vaga
0
3
FT
Matchday 27 (Vojvodina)
12.0509:00
Omladinac NB
Jedinstvo Stara Pazova
1
0
FT
12.0508:00
Kabel Novi Sad
Dinamo Pančevo
4
0
FT
Matchday 27 (East)
11.0515:00
Dunav Prahovo
Jedinstvo Paraćin
2
1
FT
Matchday 27 (Vojvodina)
11.0515:00
Bačka Palanka
Kikinda
0
1
FT
11.0515:00
Radnički Zrenjanin
FK Sloven Ruma
2
2
FT
11.0515:00
1. Maj Ruma
FK Naftagas Elemir
0
2
FT
11.0515:00
Bečej
Borac Šajkaš
1
0
FT
Matchday 27 (East)
11.0515:00
Jedinstvo Kruševac
Meševo
3
1
FT
11.0515:00
OFK Sinđelić 1918
Pčinja Trgovište
5
1
FT
11.0515:00
Radnički Svilajnac
Trayal Kruševac
0
5
FT
11.0515:00
FK Đerdap Kladovo
Budućnost Popovac
4
3
FT
Matchday 26 (West)
11.0514:30
Real Podunavci
FK Tutin
6
0
FT
11.0514:30
Zlatibor Čajetina
Vrelo Sport
2
0
FT
11.0514:30
FK FAP Priboj
Takovo
2
0
FT
11.0514:30
Mladi Radnik
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
1
1
FT
11.0514:30
Sloga Požega
FK Mihajlovac 1934
5
0
FT
11.0514:30
FK Jošanica ND 2011 Novi Pazar
Borac Čačak
0
0
FT
11.0514:30
Budučnost Krušik 2014
Omladinac Zablaće
2
0
FT
Matchday 27 (Belgrade)
11.0514:30
Budućnost Dobanovci
Jedinstvo Surčin
0
0
FT
11.0514:30
Rad Beograd
BASK
0
3
FT
11.0514:30
GSP Polet Dorćol
Zemun
1
3
FT
11.0510:00
Brodarac
FK PKB Padinska Skela
2
0
FT
11.0509:00
Teleoptik
Radnički Obrenovac
2
0
FT
11.0508:00
FK Sinđelić Beograd
Studentski Grad
1
1
FT
10.0511:00
FK Torlak
Prva Iskra
2
3
FT
Matchday 26 (Vojvodina)
04.0515:00
Hajduk 1912 Kula
1. Maj Ruma
3
0
FT
04.0515:00
FK Podunavac Belegiš
Kabel Novi Sad
4
0
FT
04.0515:00
Kikinda
Tisa Adorjan
1
3
FT
04.0515:00
FK Sloven Ruma
Bačka Palanka
4
1
FT
04.0515:00
Borac Šajkaš
Dinamo Pančevo
0
1
FT
04.0515:00
FK Naftagas Elemir
Radnički Zrenjanin
4
1
FT
04.0515:00
Bečej
Omladinac NB
0
0
FT
04.0515:00
Jedinstvo Stara Pazova
Zeleznicar Inđija
1
1
FT
Matchday 25 (West)
04.0514:30
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
Sloga Požega
0
2
FT
Matchday 26 (Belgrade)
04.0514:30
Budućnost Dobanovci
FK Torlak
3
3
FT
Matchday 25 (West)
04.0514:30
FK Mihajlovac 1934
FK Polet Ljubić
2
4
FT
Matchday 26 (East)
04.0514:30
Meševo
Jagodina
4
2
FT
Matchday 25 (West)
04.0514:30
Omladinac Zablaće
FK FAP Priboj
4
4
FT
04.0514:30
Takovo
Mladi Radnik
1
0
FT
Matchday 26 (Belgrade)
04.0514:30
Zemun
Teleoptik
2
1
FT
Matchday 26 (East)
04.0514:30
Radnički Pirot
FK Žitorađa
6
1
FT
04.0514:30
Jedinstvo Paraćin
Timočanin
3
2
FT
04.0514:30
Pčinja Trgovište
Dunav Prahovo
0
0
FT
04.0514:30
Vlasina
OFK Sinđelić 1918
5
1
FT
04.0514:30
Trayal Kruševac
SFS Borac
2
1
FT
04.0514:30
Budućnost Popovac
Radnički Svilajnac
3
1
FT
04.0514:30
Jedinstvo Kruševac
FK Đerdap Kladovo
0
1
FT
Matchday 25 (West)
04.0514:30
Vrelo Sport
Budučnost Krušik 2014
0
2
FT
04.0514:30
Borac Čačak
Zlatibor Čajetina
2
1
FT
04.0514:30
FK Tutin
FK Jošanica ND 2011 Novi Pazar
0
0
FT
04.0514:30
Loznica
Real Podunavci
1
2
FT
Matchday 26 (Belgrade)
04.0514:30
FK PKB Padinska Skela
GSP Polet Dorćol
1
2
FT
04.0514:30
Radnički Obrenovac
FK Sinđelić Beograd
5
3
FT
04.0509:00
Prva Iskra
Zvezdara
3
1
FT
03.0514:30
Jedinstvo Surčin
Studentski Grad
2
3
FT