Second League B (2024)
0
904 matches
Next matches
Russia : Second League B
Matchday 27 (Group 3)
13.10
SKA Khabarovsk II
Orel
Preview
13.10
Akademiya Tambov
Arsenal Tula II
Preview
13.10
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Sakhalin
Preview
Matchday 27 (Group 2)
13.10
Yenisey II
Chertanovo
Preview
Matchday 27 (Group 3)
13.10
Dinamo Vladivostok
FK Kosmos Dolgoprudny
Preview
13.10
Khimki II
Kolomna
Preview
Matchday 26 (Group 4)
19.10
FK Dinamo Kirov
Akron II
Preview
19.10
Uralets Nizhnyi Tagil
Ural II
Preview
19.10
PFK Krylya Sovetov Samara II
Lada Tolyatti
Preview
19.10
FK Rubin Kazan II
Orenburg II
Preview
19.10
Volna Nizhegorodskaya
Amkar Perm
Preview
19.10
Dinamo Barnaul
Nosta
Preview
Matchday 30 (Group 1)
19.10
Nart Cherkessk
Rubin Yalta
Preview
19.10
Legion Dynamo
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Preview
19.10
Spartak Nal'chik
Forte Taganrog
Preview
19.10
Biolog
Dinamo-Dagestan
Preview
19.10
Sevastopol
Rostov II
Preview
19.10
FK Pobeda
Astrakhan
Preview
19.10
Druzhba
Alaniya Vladikavkaz II
Preview
19.10
Dinamo Stavropol
Kuban Pavlovskaya
Preview
Matchday 26 (Group 4)
19.10
FK Sokol Kazan
Elektrika RTsPF (Nizhny Novgorod II)
Preview
Matchday 28 (Group 2)
19.10
Dinamo St. Petersburg
Yenisey II
Preview
Matchday 28 (Group 3)
20.10
FK Kosmos Dolgoprudny
Khimki II
Preview
20.10
Salyut-Belgorod
Strogino
Preview
20.10
Sakhalin
Akademiya Tambov
Preview
20.10
Arsenal Tula II
Zenit Penza
Preview
20.10
Kolomna
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Preview
20.10
Ryazan
Dinamo Vladivostok
Preview
20.10
Orel
Kvant
Preview
Matchday 28 (Group 2)
20.10
Spartak Moskva II
Zenit II
Preview
20.10
Saturn Ramenskoye
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Preview
20.10
Irkutsk
Zvezda St. Petersburg
Preview
20.10
Dinamo Moskva II
Luki-Energiya
Preview
20.10
Dinamo Vologda
Baltika BFU
Preview
20.10
Chertanovo
Znamya Truda
Preview
20.10
Torpedo Vladimir
Tver
Preview
Matchday 31 (Group 1)
26.10
Forte Taganrog
Legion Dynamo
Preview
26.10
Astrakhan
Sevastopol
Preview
26.10
Alaniya Vladikavkaz II
Angusht
Preview
Matchday 29 (Group 2)
26.10
Zvezda St. Petersburg
Saturn Ramenskoye
Preview
Matchday 31 (Group 1)
26.10
Dinamo-Dagestan
Spartak Nal'chik
Preview
26.10
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Nart Cherkessk
Preview
26.10
Rubin Yalta
Druzhba
Preview
26.10
Rostov II
Biolog
Preview
26.10
Kuban Pavlovskaya
FK Pobeda
Preview
Matchday 29 (Group 2)
27.10
Znamya Truda
Dinamo St. Petersburg
Preview
27.10
Yenisey II
Torpedo Vladimir
Preview
Matchday 29 (Group 3)
27.10
Strogino
Orel
Preview
27.10
Zenit Penza
Sakhalin
Preview
27.10
Akademiya Tambov
Kolomna
Preview
27.10
Khimki II
Ryazan
Preview
27.10
FK Kompozit Pavlovsky Posad
FK Kosmos Dolgoprudny
Preview
27.10
Dinamo Vladivostok
Salyut-Belgorod
Preview
Matchday 29 (Group 2)
27.10
Zenit II
Irkutsk
Preview
Matchday 29 (Group 3)
27.10
Kvant
SKA Khabarovsk II
Preview
Matchday 29 (Group 2)
27.10
Luki-Energiya
Dinamo Vologda
Preview
27.10
Baltika BFU
Chertanovo
Preview
27.10
Tver
Spartak Moskva II
Preview
27.10
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Dinamo Moskva II
Preview
Matchday 32 (Group 1)
02.11
Angusht
Rubin Yalta
Preview
02.11
FK Pobeda
Dinamo Stavropol
Preview
02.11
Sevastopol
Kuban Pavlovskaya
Preview
02.11
Biolog
Astrakhan
Preview
02.11
Spartak Nal'chik
Rostov II
Preview
02.11
Legion Dynamo
Dinamo-Dagestan
Preview
02.11
Nart Cherkessk
Forte Taganrog
Preview
Matchday 30 (Group 2)
02.11
Dinamo St. Petersburg
Baltika BFU
Preview
Matchday 32 (Group 1)
02.11
Druzhba
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Preview
Matchday 30 (Group 2)
03.11
Dinamo Moskva II
Zvezda St. Petersburg
Preview
03.11
Torpedo Vladimir
Znamya Truda
Preview
Matchday 30 (Group 3)
03.11
Sakhalin
Arsenal Tula II
Preview
Matchday 30 (Group 2)
03.11
Chertanovo
Luki-Energiya
Preview
03.11
Dinamo Vologda
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Preview
03.11
Saturn Ramenskoye
Zenit II
Preview
03.11
Irkutsk
Spartak Moskva II
Preview
03.11
Tver
Yenisey II
Preview
Matchday 30 (Group 3)
03.11
Orel
Dinamo Vladivostok
Preview
03.11
SKA Khabarovsk II
Strogino
Preview
03.11
Salyut-Belgorod
Khimki II
Preview
03.11
Ryazan
FK Kompozit Pavlovsky Posad
Preview
03.11
FK Kosmos Dolgoprudny
Akademiya Tambov
Preview
03.11
Kolomna
Zenit Penza
Preview
Matchday 33 (Group 1)
09.11
Dinamo-Dagestan
Nart Cherkessk
Preview
09.11
Kuban Pavlovskaya
Biolog
Preview
09.11
Astrakhan
Spartak Nal'chik
Preview
09.11
Rostov II
Legion Dynamo
Preview
09.11
Dinamo Stavropol
Sevastopol
Preview
09.11
Forte Taganrog
Druzhba
Preview
09.11
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Angusht
Preview
09.11
Rubin Yalta
Alaniya Vladikavkaz II
Preview
Matchday 34 (Group 1)
16.11
Nart Cherkessk
Rostov II
Preview
16.11
Legion Dynamo
Astrakhan
Preview
16.11
Sevastopol
FK Pobeda
Preview
16.11
Spartak Nal'chik
Kuban Pavlovskaya
Preview
16.11
Druzhba
Dinamo-Dagestan
Preview
16.11
Angusht
Forte Taganrog
Preview
16.11
Fk Stroitel Kamensk-Shakhtinskiy
Alaniya Vladikavkaz II
Preview
16.11
Biolog
Dinamo Stavropol
Preview