Cup (2019/2020)
0
67 matches
Latest scores
Poland : Cup
Final
24.0718:00
Cracovia
Lechia Gdańsk
AET
3
2
2
2
FT
Semi-finals
08.0718:00
Lech Poznań
Lechia Gdańsk
PSO
3
4
1
1
FT
07.0718:00
Cracovia
Legia Warsaw
3
0
FT
Quarter-finals
27.0518:10
Stal Mielec
Lech Poznań
1
3
FT
26.0518:10
Miedź Legnica
Legia Warsaw
1
2
FT
11.0317:00
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
2
1
FT
10.0317:00
Tychy
Cracovia
AET
1
2
1
1
FT
8th Finals
05.1219:45
Cracovia
Rakow Czestochowa
0
0
FT
05.1216:45
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
PSO
4
3
1
1
FT
05.1211:15
Błękitni Stargard
Stal Mielec
1
2
FT
04.1219:45
Tychy
ŁKS Łódź
2
0
FT
04.1216:45
Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin
3
2
FT
04.1211:15
Stal Stalowa Wola
Lech Poznań
0
2
FT
03.1219:45
Górnik Łęczna
Legia Warsaw
0
2
FT
03.1216:45
Legia Warszawa II
Piast Gliwice
0
2
FT
16th Finals
31.1016:30
Stomil Olsztyn
Wisła Płock
0
0
FT
30.1019:30
Widzew Łódź
Legia Warsaw
2
3
FT
30.1017:30
Pogoń Siedlce
Piast Gliwice
0
4
FT
30.1017:00
Legia Warszawa II
Odra Opole
1
0
FT
30.1017:00
Olimpia Elbląg
Rakow Czestochowa
0
4
FT
30.1016:30
Stal Mielec
Pogon Szczecin
2
0
FT
30.1012:00
Stal Stalowa Wola
GKS Katowice
PSO
4
3
1
1
FT
30.1012:00
Chełmianka Chełm
Lechia Gdańsk
0
2
FT
29.1019:30
ŁKS Łódź
Górnik Zabrze
2
0
FT
29.1018:00
Miedź Legnica
Jastrzębie
AET
1
0
0
0
FT
29.1016:30
Bytovia Bytów
Cracovia
AET
2
3
2
2
FT
29.1012:00
Stilon Gorzów
Zagłębie Lubin
1
5
FT
29.1012:00
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Łęczna
0
2
FT
29.1012:00
Błękitni Stargard
Sandecja Nowy Sącz
3
0
FT
29.1012:00
Radomiak Radom
Tychy
1
2
FT
29.1012:00
Resovia Rzeszów
Lech Poznań
0
4
FT
1st Round
26.0918:30
Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź
0
3
FT
26.0915:30
Odra Opole
Arka Gdynia
1
0
FT
26.0914:00
Unia Skierniewice
Piast Gliwice
AET
1
5
1
1
FT
25.0918:30
Puszcza Niepołomice
Legia Warsaw
0
2
FT
25.0917:30
Chojniczanka Chojnice
Rakow Czestochowa
0
1
FT
25.0917:00
Olimpia Grudziądz
Stal Mielec
0
3
FT
25.0917:00
GKS Katowice
Warta Poznań
0
0
FT
25.0916:30
Pogoń Siedlce
Podbeskidzie
1
0
FT
25.0916:30
Bełchatów
Tychy
0
2
FT
25.0916:00
Jastrzębie
Nieciecza
1
0
FT
25.0915:30
Cracovia
Jagiellonia Białystok
4
2
FT
25.0914:00
Gryf Słupsk
Górnik Łęczna
1
3
FT
25.0914:00
Chemik Bydgoszcz
Wisła Płock
0
1
FT
25.0914:00
Chemik Police
Stal Stalowa Wola
0
4
FT
25.0914:00
Błękitni Stargard
Wisła Kraków
2
1
FT
25.0914:00
Rekord Bielsko-Biała
Concordia Elbląg
2
1
FT
25.0913:30
Polonia Środa
Górnik Zabrze
0
6
FT
25.0913:30
Chełmianka Chełm
Znicz Pruszków
PSO
5
4
3
3
FT
25.0913:30
Elana Toruń
Radomiak Radom
1
2
FT
25.0913:30
Hutnik Kraków
Resovia Rzeszów
AET
2
3
1
1
FT
25.0913:00
Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów
1
2
FT
25.0912:30
Stal Rzeszów
Pogon Szczecin
0
1
FT
24.0918:30
Widzew Łódź
Slask Wroclaw
2
0
FT
24.0916:00
KSZO 1929
Sandecja Nowy Sącz
1
3
FT
24.0916:00
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
0
1
FT
24.0915:30
Chrobry Głogów
Lech Poznań
0
2
FT
24.0915:00
Legia Warszawa II
Wigry Suwałki
2
0
FT
24.0915:00
Ruch Chorzów
Stomil Olsztyn
PSO
3
4
3
3
FT
24.0914:30
Stilon Gorzów
Olimpia Zambrów
5
1
FT
24.0914:00
Zagłębie Lubin II
Miedź Legnica
PSO
1
3
2
2
FT
24.0913:30
Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk
2
3
FT
24.0913:30
Stal Brzeg
Olimpia Elbląg
1
2
FT
Preliminary Round
07.0815:30
Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg
3
2
FT
07.0815:00
SKRA Częstochowa
Ruch Chorzów
1
2
FT
07.08
Błękitni Stargard
Rozwój Katowice
3
0
FT
06.0817:00
Olimpia Elbląg
ROW Rybnik
2
1
FT