Cup (2016/2017)
0
70 matches
Latest scores
Poland : Cup
Final
02.0514:00
Lech Poznań
Arka Gdynia
AET
1
2
0
0
FT
Semi-finals
05.0418:45
Pogon Szczecin
Lech Poznań
0
1
FT
04.0416:00
Arka Gdynia
Wigry Suwałki
2
4
FT
01.0319:00
Lech Poznań
Pogon Szczecin
3
0
FT
28.0217:00
Wigry Suwałki
Arka Gdynia
0
3
FT
Quarter-finals
30.1119:30
Wisła Kraków
Lech Poznań
2
4
FT
30.1116:30
Wigry Suwałki
Jastrzębie
1
1
FT
29.1119:30
Arka Gdynia
Bytovia Bytów
1
0
FT
29.1116:30
Pogon Szczecin
Puszcza Niepołomice
2
0
FT
26.1011:30
Puszcza Niepołomice
Pogon Szczecin
1
2
FT
25.1018:45
Lech Poznań
Wisła Kraków
1
1
FT
25.1015:30
Bytovia Bytów
Arka Gdynia
2
1
FT
25.1012:00
Jastrzębie
Wigry Suwałki
1
2
FT
8th Finals
28.0915:45
Pogon Szczecin
Jagiellonia Białystok
4
1
FT
27.0915:45
Chojniczanka Chojnice
Wisła Kraków
1
2
FT
22.0918:30
Bytovia Bytów
Slask Wroclaw
3
0
FT
22.0915:30
KSZO 1929
Arka Gdynia
1
2
FT
21.0918:45
Ruch Chorzów
Lech Poznań
0
3
FT
21.0912:45
Puszcza Niepołomice
Lechia Gdańsk
PSO
4
2
1
1
FT
20.0918:30
Górnik Zabrze
Wigry Suwałki
0
2
FT
20.0912:45
Jastrzębie
Górnik Łęczna
PSO
7
6
1
1
FT
16th Finals
24.0816:00
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
0
0
FT
11.0817:45
Stomil Olsztyn
Ruch Chorzów
0
0
FT
10.0818:30
Górnik Zabrze
Legia Warsaw
AET
3
2
2
2
FT
10.0818:00
Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec
2
0
FT
10.0817:00
Bytovia Bytów
Zagłębie Lubin
1
0
FT
10.0815:30
Sandecja Nowy Sącz
Slask Wroclaw
AET
1
2
1
1
FT
10.0815:00
Jastrzębie
Radomiak Radom
2
1
FT
10.0815:00
Kalisz
Pogon Szczecin
0
4
FT
09.0818:30
Cracovia
Jagiellonia Białystok
0
1
FT
09.0817:47
Wigry Suwałki
Nieciecza
2
1
FT
09.0817:00
Podbeskidzie
Lech Poznań
0
3
FT
09.0816:00
Miedź Legnica
Górnik Łęczna
2
3
FT
09.0815:30
Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków
AET
3
4
3
3
FT
09.0815:00
Puszcza Niepołomice
Korona Kielce
PSO
3
2
1
1
FT
09.0815:00
KSZO 1929
Rakow Czestochowa
3
2
FT
09.0815:00
Olimpia Zambrów
Arka Gdynia
0
1
FT
1st Round
27.0717:00
Stal Mielec
Wisła Płock
4
3
FT
26.0716:00
MKS Rominta Gołdap
Arka Gdynia
1
4
FT
23.0716:00
Kotwica Kołobrzeg
Chojniczanka Chojnice
2
3
FT
23.0715:30
Bełchatów
Miedź Legnica
PSO
6
7
1
1
FT
23.0715:00
Błękitni Stargard
Bytovia Bytów
1
2
FT
23.0715:00
Wda Świecie
Puszcza Niepołomice
AET
1
2
1
1
FT
23.0715:00
Siarka Tarnobrzeg
Sandecja Nowy Sącz
AET
2
4
2
2
FT
23.0715:00
Rakow Czestochowa
Chrobry Głogów
PSO
6
5
2
2
FT
23.0715:00
Kalisz
Polonia Bytom
1
0
FT
23.0715:00
KSZO 1929
Pogoń Siedlce
AET
2
1
1
1
FT
23.0714:30
Legionovia Legionowo
Zagłębie Sosnowiec
0
3
FT
23.0714:00
Swit
Wigry Suwałki
0
1
FT
23.0711:00
Olimpia Zambrów
Tychy
2
1
FT
22.0717:00
ROW Rybnik
Stomil Olsztyn
1
3
FT
22.0716:30
Radomiak Radom
GKS Katowice
1
0
FT
Preliminary Round
17.0715:00
Świt Skolwin
Polonia Bytom
0
0
FT
16.0716:00
Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice
0
1
FT
16.0716:00
Miedź Legnica II
Bełchatów
1
4
FT
16.0716:00
Stilon Gorzów
Pogoń Siedlce
0
3
FT
16.0716:00
Pogoń Lębork
Kotwica Kołobrzeg
0
6
FT
16.0716:00
Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola
4
0
FT
16.0715:30
Odra Opole
Siarka Tarnobrzeg
0
3
FT
16.0715:30
Jastrzębie
Olimpia Grudziądz
1
0
FT
16.0715:00
Kalisz
Kluczbork
AET
5
4
4
4
FT
16.0715:00
Jarosław
ROW Rybnik
AET
2
3
2
2
FT
16.0715:00
Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo
4
1
FT
16.0715:00
Lechia T. Mazowiecki
Stal Mielec
0
2
FT
16.0715:00
Wda Świecie
Rozwój Katowice
3
0
FT
16.0715:00
Chełmianka Chełm
Olimpia Zambrów
AET
1
3
1
1
FT
16.0715:00
Łomża
Tychy
AET
2
3
2
2
FT
16.0714:00
Swit
Znicz Pruszków
2
1
FT
16.07
LKS Nadwiślan Góra
Legionovia Legionowo
0
3
FT
15.0715:00
Rakow Czestochowa
Wisła Puławy
AET
2
1
1
1
FT