Stanislav Popkov (S. Popkov)
Last matches
Russia : First League
25.05.24
KAMAZ
Sokol Saratov
1
2
FT
16.05.24
Leningradets
Arsenal Tula
1
1
FT
08.05.24
Alaniya Vladikavkaz
Rodina Moskva
1
2
FT
29.04.24
Chernomorets
Dynamo Makhachkala
0
0
FT
24.04.24
Sokol Saratov
Yenisey
0
2
FT
20.04.24
Tyumen
Neftekhimik
0
3
FT
Russia : Second League A
14.04.24
Rodina Moskva II
Murom
5
2
FT
Russia : First League
30.03.24
Rodina Moskva
Volgar Astrakhan
3
0
FT
11.03.24
Torpedo Moskva
Tyumen
0
0
FT
03.03.24
Arsenal Tula
Chernomorets
2
0
FT
27.11.23
Alaniya Vladikavkaz
Akron
1
1
FT
12.11.23
Yenisey
Shinnik
4
1
FT
06.11.23
KAMAZ
SKA Khabarovsk
1
0
FT
Russia : Cup
01.11.23
Rodina Moskva
Chernomorets
3
0
FT
Russia : Second League B
29.10.23
Sakhalinets
Dinamo Vladivostok
3
1
FT
Russia : Cup
19.10.23
Arsenal Tula
Rodina Moskva
1
2
FT
Russia : First League
08.10.23
Leningradets
Chernomorets
0
1
FT
Russia : Second League B
30.09.23
FK Torpedo Moskva II
Yenisey II
1
2
FT
Russia : First League
23.09.23
Volgar Astrakhan
Arsenal Tula
1
1
FT
18.09.23
Dynamo Makhachkala
Alaniya Vladikavkaz
3
0
FT
Russia : Second League B
09.09.23
Zenit II
Dinamo Vologda
2
0
FT
Russia : First League
03.09.23
Akron
Chernomorets
0
0
FT
28.08.23
Arsenal Tula
Torpedo Moskva
1
1
FT
12.08.23
Leningradets
Shinnik
0
1
FT
Russia : Second League B
06.08.23
Zenit II
Zvezda St. Petersburg
3
2
FT
Russia : First League
30.07.23
Tyumen
Yenisey
1
0
FT
24.07.23
Khimki
Torpedo Moskva
1
2
FT
Russia : Second League A
16.07.23
Rodina Moskva II
Forte Taganrog
2
1
FT
Russia : First League
03.06.23
Akron
Volgar Astrakhan
4
0
FT
27.05.23
Arsenal Tula
KAMAZ
0
1
FT
Russia : Second League B
22.05.23
Ryazan
Kaluga
0
1
FT
Russia : First League
14.05.23
Kuban Krasnodar
Dynamo Makhachkala
0
1
FT
06.05.23
SKA Khabarovsk
Alaniya Vladikavkaz
0
0
FT
Russia : Second League B
29.04.23
Leningradets
Torpedo Vladimir
2
1
FT
Russia : First League
15.04.23
Rubin Kazan
Shinnik
3
0
FT
02.04.23
Volga Ulyanovsk
Volgar Astrakhan
0
3
FT
17.03.23
Yenisey
Arsenal Tula
1
0
FT
06.03.23
Baltika
SKA Khabarovsk
2
0
FT
Russia : Cup
16.11.22
Akron
Alaniya Vladikavkaz
1
0
FT
Russia : First League
06.11.22
Ufa
Neftekhimik
0
0
FT
Russia : Cup
01.11.22
KAMAZ
Yenisey
2
0
FT
Russia : First League
23.10.22
Arsenal Tula
Volgar Astrakhan
3
2
FT
16.10.22
Volga Ulyanovsk
Akron
1
2
FT
Russia : Cup
05.10.22
Zvezda St. Petersburg
Veles
2
0
FT
Russia : First League
01.10.22
KAMAZ
Rodina Moskva
2
0
FT
25.09.22
Shinnik
Rubin Kazan
1
0
FT
Russia : Second League B
18.09.22
Yadro St. Petersburg
Zvezda St. Petersburg
1
1
FT
Russia : First League
11.09.22
Krasnodar II
Yenisey
1
2
FT
27.08.22
SKA Khabarovsk
Rodina Moskva
2
1
FT
14.08.22
Alaniya Vladikavkaz
Neftekhimik
1
0
FT
Russia : Second League B
06.08.22
FK Rodina-m (FK Rodina Moskva III)
Luki-Energiya
1
1
FT
Russia : First League
30.07.22
Arsenal Tula
Akron
1
1
FT
Russia : Second League B
24.07.22
Leningradets
Elektron VN
5
1
FT
Russia : First League
17.07.22
Veles
Baltika
2
1
FT
21.05.22
Yenisey
Veles
3
2
FT
16.05.22
Spartak Moskva II
KAMAZ
3
0
FT
30.04.22
Olimp-Dolgoprudny
Tom Tomsk
1
0
FT
Russia : Second League B
23.04.22
Salyut-Belgorod
Rodina Moskva
0
1
FT
Russia : First League
10.04.22
Tom Tomsk
Spartak Moskva II
1
0
FT
26.03.22
SKA Khabarovsk
Tekstilshchik
4
0
FT
12.03.22
Krasnodar II
Fakel
1
2
FT
21.11.21
Akron
Tom Tomsk
3
3
FT
13.11.21
Spartak Moskva II
Kuban Krasnodar
0
0
FT
06.11.21
Tekstilshchik
Krasnodar II
0
1
FT
Russia : Cup
26.10.21
Metallurg Lipetsk
CSKA Moscow
0
2
FT
Russia : First League
17.10.21
Kuban Krasnodar
KAMAZ
1
0
FT
09.10.21
Olimp-Dolgoprudny
Fakel
2
0
FT
29.09.21
Akron
Yenisey
4
1
FT
Russia : Cup
22.09.21
Dinamo Bryansk
Arsenal Tula
1
6
FT
Russia : First League
15.09.21
Tekstilshchik
SKA Khabarovsk
0
3
FT
29.08.21
Baltika
Krasnodar II
2
1
FT
14.08.21
KAMAZ
Metallurg Lipetsk
3
0
FT
Russia : Cup
04.08.21
Veles
Tom Tomsk
0
0
FT
28.07.21
Dinamo Vladivostok
Chertanovo
2
1
FT
Russia : First League
24.07.21
Spartak Moskva II
Yenisey
2
1
FT
Russia : Cup
14.07.21
Dinamo St. Petersburg
Chita
2
2
FT
Russia : Second League B
10.06.21
Zvezda St. Petersburg
Smolensk
4
1
FT
04.06.21
Olimp-Dolgoprudny
Znamya Truda
5
0
FT
30.05.21
Ryazan
Sakhalin
3
1
FT
25.05.21
Kvant
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
1
2
FT
18.05.21
Zvezda St. Petersburg
Rodina Moskva
3
3
FT
04.05.21
Kuban Krasnodar
Chernomorets
1
0
FT
26.04.21
Tyumen
Ural II
2
1
FT
18.04.21
Salyut-Belgorod
Sakhalin
2
1
FT
12.04.21
Leningradets
Znamya Truda
2
1
FT
06.04.21
Saturn Ramenskoye
FK Khimik-Arsenal Novomoskovsk
2
2
FT
01.04.21
Strogino
Salyut-Belgorod
0
2
FT
18.10.20
Zvezda St. Petersburg
Kolomna
2
3
FT
08.10.20
Tyumen
KAMAZ
1
0
FT
Russia : Cup
30.09.20
Salyut-Belgorod
Tekstilshchik
0
3
FT
Russia : Second League B
20.09.20
Zenit II
Tver
3
1
FT
12.09.20
Znamya Noginsk
Kvant
1
2
FT
Russia : Cup
02.09.20
Leningradets
Olimp-Dolgoprudny
2
1
FT
Russia : Second League B
24.08.20
Metallurg Vidnoye
Sakhalin
3
0
FT
Russia : Cup
19.08.20
Zvezda St. Petersburg
Leningradets
1
2
FT
Russia : Second League B
09.08.20
Zenit II
Smolensk
1
1
FT
02.11.19
Zvezda St. Petersburg
Pskov 747
0
1
FT
13.10.19
Khimki II
Strogino
2
1
FT
28.09.19
Zenit II
Leningradets
0
0
FT
06.09.19
Leningradets
Torpedo Vladimir
2
4
FT