Eerste Klasse Women (2006/2007)
0
514 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse Women
Relegation Play-offs
25.05
CVV Jodan Boys
vv Sterk Door Combinatie II
1
4
FT
Promotion Group
25.05
Cancelled CANC
Cancelled CANC
RCL
RKTSV Kerkrade
25.05
Cancelled CANC
Cancelled CANC
DSE
Knickerbockers
16.05
DSE
RCL
0
4
FT
16.05
Knickerbockers
RKTSV Kerkrade
0
4
FT
Zondag C
13.05
Weteringse Voetbal Combinatie
Herptse Boys
2
3
FT
Zaterdag B
13.05
IJVV IJsselmuiden
Tolbert
1
2
FT
Relegation Play-offs
12.05
FC Purmerend
SV DONK
AET
3
2
2
2
FT
Promotion Group
12.05
RKTSV Kerkrade
DSE
4
3
FT
11.05
RCL
Knickerbockers
1
0
FT
Zaterdag A
11.05
CVV Jodan Boys
Ter Leede II
0
3
FT
Zondag D
05.05
RKTSV Kerkrade
FC Gelre
4
2
FT
Zondag C
05.05
Buitenveldert
SJC Noordwijk
4
0
FT
Zaterdag B
04.05
Oranje Nassau II
CSW
2
1
FT
Zondag D
02.05
SV Venray
SC 't Zand II
0
1
FT
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Knickerbockers | 44 | 20 | 14 | 2 | 4 | 45:24 | +21 | L L W L W |
2 | DTS Ede | 42 | 20 | 13 | 3 | 4 | 59:31 | +28 | W W L W L |
3 | Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 42 | 20 | 13 | 3 | 4 | 42:19 | +23 | W L W L W |
4 | Oranje Nassau II | 33 | 20 | 10 | 3 | 7 | 32:20 | +12 | W W L W L |
5 | CSW | 32 | 20 | 9 | 5 | 6 | 30:29 | +1 | L D W W D |
6 | ONS Sneek | 26 | 20 | 7 | 5 | 8 | 31:32 | -1 | L L L W D |
7 | IJVV IJsselmuiden | 26 | 20 | 8 | 2 | 10 | 26:36 | -10 | L W W L L |
8 | Tolbert | 24 | 20 | 8 | 0 | 12 | 37:51 | -14 | W W L W L |
9 | Be Quick Dokkum | 21 | 20 | 6 | 3 | 11 | 33:42 | -9 | W L L L L |
10 | Klarenbeek | 14 | 20 | 3 | 5 | 12 | 20:43 | -23 | D L W D W |
11 | OZC | 9 | 20 | 2 | 3 | 15 | 20:48 | -28 | L L W D L |
Legends:
Final Series
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Knickerbockers | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 30:14 | +16 | W W W W W |
2 (2) | DTS Ede | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 30:14 | +16 | W L W D W |
3 (3) | Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:9 | +12 | W W L W D |
4 (4) | Oranje Nassau II | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:7 | +11 | W W W W W |
5 (5) | CSW | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:8 | +9 | W W W W W |
6 (6) | ONS Sneek | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:14 | +2 | L L W D L |
7 (7) | IJVV IJsselmuiden | 12 | 10 | 4 | 0 | 6 | 9:19 | -10 | L W L L L |
8 (9) | Be Quick Dokkum | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:20 | -4 | L L L L L |
9 (10) | Klarenbeek | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 13:20 | -7 | D W D W L |
10 (8) | Tolbert | 6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 16:26 | -10 | W L L L L |
11 (11) | OZC | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 11:27 | -16 | L W D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | DTS Ede | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 29:17 | +12 | W L W W W |
2 (3) | Voetbal Vereniging Ons Genoegen | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:10 | +11 | L W W W W |
3 (8) | Tolbert | 18 | 10 | 6 | 0 | 4 | 21:25 | -4 | W W W W L |
4 (1) | Knickerbockers | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:10 | +5 | L L W L D |
5 (7) | IJVV IJsselmuiden | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:17 | 0 | W L W L W |
6 (6) | ONS Sneek | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:18 | -3 | L L W D D |
7 (9) | Be Quick Dokkum | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 17:22 | -5 | W L L W D |
8 (4) | Oranje Nassau II | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:13 | +1 | L W L W W |
9 (5) | CSW | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:21 | -8 | L D D W W |
10 (11) | OZC | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 9:21 | -12 | L L L L L |
11 (10) | Klarenbeek | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:23 | -16 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RCL | 53 | 22 | 16 | 5 | 1 | 61:13 | +48 | W W W D W |
2 | Reiger Boys | 50 | 22 | 16 | 2 | 4 | 54:12 | +42 | W W L W D |
3 | Ter Leede II | 46 | 22 | 13 | 7 | 2 | 67:20 | +47 | W W W W D |
4 | Rijnvogels | 40 | 22 | 11 | 7 | 4 | 36:18 | +18 | W W L D W |
5 | SC Muiden | 36 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36:28 | +8 | L D W W W |
6 | Oostkapelle | 34 | 22 | 9 | 7 | 6 | 37:18 | +19 | L D W D W |
7 | SV Smerdiek | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 34:32 | +2 | W L W L L |
8 | Wartburgia II | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 26:41 | -15 | L D L D D |
9 | Rijsoord | 24 | 22 | 7 | 3 | 12 | 43:63 | -20 | L D L W L |
10 | CVV Jodan Boys | 17 | 22 | 4 | 5 | 13 | 20:42 | -22 | L L L W L |
11 | vv Sterk Door Combinatie II | 17 | 22 | 5 | 2 | 15 | 28:52 | -24 | W L L L L |
12 | Buitenveldert II | 1 | 22 | 0 | 1 | 21 | 8:111 | -103 | L L L L D |
Legends:
Final Series
Relegation Play-off
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Reiger Boys | 29 | 11 | 9 | 2 | 0 | 32:2 | +30 | W D W W W |
2 (1) | RCL | 29 | 11 | 9 | 2 | 0 | 33:5 | +28 | W W W W W |
3 (3) | Ter Leede II | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 35:5 | +30 | W W W D W |
4 (6) | Oostkapelle | 22 | 11 | 6 | 4 | 1 | 26:9 | +17 | D W D W W |
5 (5) | SC Muiden | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 21:10 | +11 | L D L W W |
6 (4) | Rijnvogels | 17 | 11 | 4 | 5 | 2 | 13:11 | +2 | W D D L D |
7 (9) | Rijsoord | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:27 | 0 | D L L L W |
8 (8) | Wartburgia II | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 13:16 | -3 | L L D D W |
9 (7) | SV Smerdiek | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 17:14 | +3 | W W L L L |
10 (11) | vv Sterk Door Combinatie II | 9 | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:34 | -16 | W L L W L |
11 (10) | CVV Jodan Boys | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:25 | -15 | L L L D L |
12 (12) | Buitenveldert II | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 3:44 | -41 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RCL | 24 | 11 | 7 | 3 | 1 | 28:8 | +20 | W D D W L |
2 (4) | Rijnvogels | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:7 | +16 | W L W W L |
3 (2) | Reiger Boys | 21 | 11 | 7 | 0 | 4 | 22:10 | +12 | W L W W W |
4 (3) | Ter Leede II | 20 | 11 | 5 | 5 | 1 | 32:15 | +17 | W W D D L |
5 (5) | SC Muiden | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 15:18 | -3 | D W W W W |
6 (7) | SV Smerdiek | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 17:18 | -1 | L W D W L |
7 (8) | Wartburgia II | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 13:25 | -12 | D D L L W |
8 (6) | Oostkapelle | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11:9 | +2 | L W L L L |
9 (9) | Rijsoord | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 16:36 | -20 | L L W L W |
10 (10) | CVV Jodan Boys | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 10:17 | -7 | L W W L D |
11 (11) | vv Sterk Door Combinatie II | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10:18 | -8 | L L D W L |
12 (12) | Buitenveldert II | 1 | 11 | 0 | 1 | 10 | 5:67 | -62 | L L D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKTSV Kerkrade | 61 | 21 | 20 | 1 | 0 | 96:13 | +83 | W W W W W |
2 | FC Gelre | 56 | 22 | 18 | 2 | 2 | 72:21 | +51 | L W W W W |
3 | SV Venray | 41 | 22 | 12 | 5 | 5 | 38:28 | +10 | L W W D W |
4 | Prinses Irene | 35 | 22 | 9 | 8 | 5 | 37:32 | +5 | W D D D L |
5 | SC 't Zand II | 30 | 22 | 9 | 3 | 10 | 36:40 | -4 | W L W W L |
6 | SC Varsseveld | 26 | 22 | 7 | 5 | 10 | 32:38 | -6 | W D L L W |
7 | SV Someren | 25 | 22 | 7 | 4 | 11 | 39:37 | +2 | L L W W D |
8 | Wilhelmina | 23 | 22 | 5 | 8 | 9 | 20:35 | -15 | L L L L D |
9 | ODC | 22 | 22 | 7 | 2 | 13 | 29:58 | -29 | W L W L W |
10 | SSS '18 | 21 | 22 | 4 | 9 | 9 | 20:36 | -16 | L L W L W |
11 | Koninklijke UD | 16 | 21 | 3 | 7 | 11 | 26:48 | -22 | L L L D D |
12 | VV Union Malden | 8 | 22 | 2 | 2 | 18 | 18:77 | -59 | L L L L L |
Legends:
Final Series
Relegation
Points corrections:
ODC: -1
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | FC Gelre | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 39:8 | +31 | W W W W W |
2 (1) | RKTSV Kerkrade | 30 | 10 | 10 | 0 | 0 | 53:6 | +47 | W W W W W |
3 (3) | SV Venray | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 19:10 | +9 | L W W L W |
4 (4) | Prinses Irene | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 20:13 | +7 | W D L L W |
5 (5) | SC 't Zand II | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:21 | +3 | W W W L D |
6 (6) | SC Varsseveld | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 16:18 | -2 | D L W W L |
7 (9) | ODC | 15 | 11 | 5 | 0 | 6 | 13:22 | -9 | L W W W W |
8 (8) | Wilhelmina | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 12:14 | -2 | L D D D W |
9 (10) | SSS '18 | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 14:19 | -5 | L W W D D |
10 (7) | SV Someren | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 21:19 | +2 | L W D L D |
11 (11) | Koninklijke UD | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 14:24 | -10 | L L D D W |
12 (12) | VV Union Malden | 5 | 11 | 1 | 2 | 8 | 11:33 | -22 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RKTSV Kerkrade | 31 | 11 | 10 | 1 | 0 | 43:7 | +36 | W W W W W |
2 (2) | FC Gelre | 25 | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:13 | +20 | L W W W W |
3 (3) | SV Venray | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19:18 | +1 | W D D D W |
4 (7) | SV Someren | 14 | 11 | 4 | 2 | 5 | 18:18 | 0 | L W L W L |
5 (4) | Prinses Irene | 14 | 11 | 3 | 5 | 3 | 17:19 | -2 | D D W D W |
6 (5) | SC 't Zand II | 12 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12:19 | -7 | W L L W L |
7 (8) | Wilhelmina | 9 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:21 | -13 | L L L L L |
8 (6) | SC Varsseveld | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:20 | -4 | W L D L L |
9 (9) | ODC | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:36 | -20 | W L D L L |
10 (10) | SSS '18 | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 6:17 | -11 | L L D D D |
11 (11) | Koninklijke UD | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 12:24 | -12 | L L D D D |
12 (12) | VV Union Malden | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 7:44 | -37 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE | 50 | 22 | 16 | 2 | 4 | 75:27 | +48 | W W W L W |
2 | 't Goy | 47 | 22 | 15 | 2 | 5 | 51:30 | +21 | W W L W L |
3 | Saestum II | 46 | 22 | 14 | 4 | 4 | 71:20 | +51 | D D W W W |
4 | Buitenveldert | 40 | 22 | 12 | 4 | 6 | 40:26 | +14 | W W W L W |
5 | DVV KFC'71 | 34 | 22 | 11 | 1 | 10 | 37:41 | -4 | W W L W W |
6 | Herptse Boys | 33 | 22 | 11 | 3 | 8 | 57:35 | +22 | W L L L L |
7 | SJC Noordwijk | 33 | 22 | 10 | 3 | 9 | 44:36 | +8 | L L L L L |
8 | Kolping Boys | 33 | 22 | 9 | 6 | 7 | 41:36 | +5 | D L L W W |
9 | Uit Vriendschap Saam | 19 | 22 | 5 | 4 | 13 | 25:45 | -20 | D L L L L |
10 | FC Purmerend | 18 | 22 | 4 | 6 | 12 | 32:60 | -28 | L D L W L |
11 | SV DONK | 18 | 22 | 5 | 3 | 14 | 25:71 | -46 | D W L L L |
12 | Weteringse Voetbal Combinatie | 3 | 22 | 1 | 0 | 21 | 17:88 | -71 | L L L L L |
Legends:
Final Series
Relegation Play-off
Relegation
Points corrections:
Herptse Boys: -3
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSE | 27 | 11 | 9 | 0 | 2 | 44:12 | +32 | W W L W W |
2 (3) | Saestum II | 26 | 11 | 8 | 2 | 1 | 37:8 | +29 | D W W W L |
3 (8) | Kolping Boys | 25 | 11 | 7 | 4 | 0 | 25:9 | +16 | D W W W D |
4 (2) | 't Goy | 24 | 11 | 8 | 0 | 3 | 28:15 | +13 | W W L L W |
5 (7) | SJC Noordwijk | 22 | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:16 | +12 | L L W W W |
6 (4) | Buitenveldert | 21 | 11 | 6 | 3 | 2 | 17:11 | +6 | W W L W D |
7 (5) | DVV KFC'71 | 18 | 11 | 6 | 0 | 5 | 21:18 | +3 | W W W L L |
8 (6) | Herptse Boys | 17 | 11 | 5 | 2 | 4 | 32:22 | +10 | L L W W D |
9 (9) | Uit Vriendschap Saam | 12 | 11 | 3 | 3 | 5 | 13:15 | -2 | D L L L D |
10 (10) | FC Purmerend | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:28 | -12 | L L L D L |
11 (11) | SV DONK | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:33 | -17 | W L L W D |
12 (12) | Weteringse Voetbal Combinatie | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 | 8:43 | -35 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | DSE | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 31:15 | +16 | W W L W W |
2 (2) | 't Goy | 23 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:15 | +8 | W L W L W |
3 (3) | Saestum II | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:12 | +22 | D W W L D |
4 (6) | Herptse Boys | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 25:13 | +12 | W L L W L |
5 (4) | Buitenveldert | 19 | 11 | 6 | 1 | 4 | 23:15 | +8 | W W W W D |
6 (5) | DVV KFC'71 | 16 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16:23 | -7 | L W L W W |
7 (7) | SJC Noordwijk | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 16:20 | -4 | L L L W D |
8 (8) | Kolping Boys | 8 | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:27 | -11 | L L D L D |
9 (10) | FC Purmerend | 7 | 11 | 1 | 4 | 6 | 16:32 | -16 | D W L L L |
10 (9) | Uit Vriendschap Saam | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 12:30 | -18 | L L W D L |
11 (11) | SV DONK | 7 | 11 | 2 | 1 | 8 | 9:38 | -29 | D L L W L |
12 (12) | Weteringse Voetbal Combinatie | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 9:45 | -36 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKTSV Kerkrade | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 | W W |
2 | RCL | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | W W |
3 | DSE | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | -5 | L L |
4 | Knickerbockers | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | L L |
Legends:
Promotion
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | RKTSV Kerkrade | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 | W |
2 (2) | RCL | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | W |
3 (4) | Knickerbockers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
4 (3) | DSE | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | RCL | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
2 (1) | RKTSV Kerkrade | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | W |
3 (3) | DSE | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | L |
4 (4) | Knickerbockers | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | L |