Delta Ethniki (2012/2013)
0
1042 matches
Latest scores
Greece : Delta Ethniki
Matchday 3 (Group 10)
11.1113:00
Ermis Zonianon
Giouchtas
0
1
FT
11.1113:00
OF Ierapetra
Patouchas FC
2
0
FT
Matchday 4 (Group 8)
11.1113:00
Iasonas Neon Liosion
AO Ilisiakos Zografou
4
0
FT
Matchday 3 (Group 10)
11.1113:00
PAO Kroussonas
Chania
3
4
FT
Matchday 4 (Group 4)
11.1113:00
AE Leontariou
Aiolos Profiti Ilia
2
0
FT
Matchday 3 (Group 10)
11.1113:00
Irodotos
AE Katsamba
2
0
FT
Matchday 3 (Group 2)
11.1113:00
Agrotikos Asteras EM
Kampaniakos Chalastras FC
1
1
FT
Matchday 4 (Group 4)
11.1113:00
Odysseas Androutsos FC
Achilleas Domokou FC
1
1
FT
11.1113:00
Pyrgetos FC
Elassona
1
2
FT
Matchday 2 (Group 6)
04.1113:00
Diagoras Vrachneikon
Panarkadikos
0
0
FT
Matchday 2 (Group 2)
04.1113:00
Agrotikos Asteras EM
Achilleas Triandrias
1
0
FT
Matchday 2 (Group 1)
04.1113:00
Megas Alexandros Nea Zichni
Byzantio FC Kokkinókhoma
0
1
FT
04.1113:00
Orfeas Eleftheroupolis
Doxa Petrousas FC
2
1
FT
Matchday 2 (Group 2)
04.1113:00
Doxa Cherso
Digenis Lakkomatos
3
3
FT
Matchday 2 (Group 6)
04.1113:00
Doxa Neas Manoladas
AE Achaiki
2
0
FT
04.1113:00
Ethnikos Sageikon FC
APS Erani Filiatras FC
2
1
FT
04.1113:00
Atromitos Achaias FC
PFO Panopoulou FC
0
0
FT
Matchday 2 (Group 1)
04.1113:00
Evros Soufli FC
Olympiakos Rodopolis FC
3
0
FT
Matchday 2 (Group 6)
04.1113:00
Ethnikos Meligala
GPS Pamisos Messini
3
0
FT
Matchday 2 (Group 1)
04.1113:00
GS Prosotsani FC
PAO Kosmio
2
3
FT
Matchday 3 (Group 3)
04.1113:00
Grevena Aerata
Pyrsos Grevena
0
3
FT
Matchday 2 (Group 2)
04.1113:00
Iraklis Ampelokipon
Ethnikos Neon Malgaron FC
1
0
FT
04.1113:00
Kampaniakos Chalastras FC
PAO Kristonis FC
2
0
FT
04.1113:00
Kilkisiakos
Ethnikos Neo Agioneri
1
1
FT
Matchday 2 (Group 1)
04.1113:00
Aris Akropotamos
Odysseas Anagennisi FC
3
2
FT
Matchday 3 (Group 4)
04.1113:00
Ambeloniakos FC
Aiolos Profiti Ilia
2
0
FT
Matchday 3 (Group 7)
04.1113:00
Pelopas Kiatou
AO Loukisia
3
1
FT
Matchday 3 (Group 3)
04.1113:00
Kozani
Kastor FC
0
0
FT
Matchday 3 (Group 7)
04.1113:00
Evoikos Agiou Nikolaou
Ermionida
0
3
FT
04.1113:00
Portoheliakos
AO Mandraikos FC
0
3
FT
Matchday 3 (Group 9)
04.1113:00
AO Kyanos Astir Varis
AO Pannaxiakos Naxos
0
1
FT
04.1113:00
APO Nikolakakis
AO Dikaiou
1
0
FT
04.1113:00
AS Ano Meras
Peramaikos FC
1
2
FT
Matchday 3 (Group 8)
04.1113:00
Iasonas Neon Liosion
Athlitikos Omilos Trachones Alimos
2
1
FT
04.1113:00
PAO Rouf
Aiolikos
1
2
FT
Matchday 3 (Group 5)
04.1113:00
Odysseas Nydri FC
Karaiskakis
1
0
FT
Matchday 3 (Group 8)
04.1113:00
Pefkis AO
AS Ajax Tavros
1
0
FT
04.1113:00
AO Elpidoforos Kifissias FC
AO Peristeri
4
0
FT
Matchday 3 (Group 5)
04.1113:00
Filothei Artas
Ethnikos Filippiadas FC
0
2
FT
Matchday 3 (Group 8)
04.1113:00
AO Ilisiakos Zografou
AO Nea Ionia
3
0
FT
Matchday 3 (Group 5)
04.1113:00
Missolonghi FC
APS Olympos Kerkyras FC
1
0
FT
04.1113:00
Anagennisi Perivolion
AS Trikala 2011
0
4
FT
Matchday 2 (Group 10)
04.1113:00
AE Katsamba
Giouchtas
2
2
FT
04.1113:00
Patouchas FC
Ermis Zonianon
1
3
FT
04.1113:00
Atsalenios
PAO Kroussonas
2
1
FT
04.1113:00
Anagennisi Ierapetra
Irodotos
0
0
FT
Matchday 3 (Group 4)
04.1113:00
Pyrgetos FC
Odysseas Androutsos FC
1
1
FT
04.1113:00
Rigas Feraios FC
AE Leontariou
2
0
FT
04.1113:00
Elassona
AO Dotieas Agias
1
0
FT
04.1113:00
AO Karditsa
Lamia
0
1
FT
Matchday 3 (Group 9)
04.1113:00
PAO Atromitos Piraeus
Ionikos
0
0
FT
04.1113:00
AO Triglia Rafinas
AS Olympiakos Lavrio FC
1
2
FT
04.1113:00
Keratsini
Diagoras
2
1
FT
Matchday 3 (Group 7)
04.1113:00
Panelefsiniakos
AO Chalkis
1
2
FT
Matchday 3 (Group 3)
04.1113:00
Alexandreia FC
AS Lefkadia
0
2
FT
04.1113:00
Enosi Apostolou Pavlou Makrochori
Panargiakos FC
3
0
FT
04.1113:00
FAS Naousa
Makedonikos Kozanis FC
2
1
FT
Matchday 3 (Group 7)
04.1113:00
Parnassos Arachovas
APO Panargiakos
1
3
FT
Matchday 2 (Group 10)
04.1113:00
Chania
OF Ierapetra
2
1
FT
Matchday 3 (Group 5)
04.1113:00
Keravnos Thesprotikou
Aris Aitolikou
3
0
FT
Matchday 2 (Group 5)
28.1013:00
APS Olympos Kerkyras FC
AS Meteora Kalambakas
2
0
FT
28.1013:00
Ethnikos Filippiadas FC
Anagennisi Perivolion
5
0
FT
Matchday 2 (Group 9)
28.1013:00
AS Olympiakos Lavrio FC
PAO Atromitos Piraeus
0
1
FT
Matchday 2 (Group 5)
28.1013:00
Filothei Artas
Missolonghi FC
0
3
FT
28.1013:00
AS Trikala 2011
Karaiskakis
2
1
FT
Matchday 2 (Group 9)
28.1013:00
APO Nikolakakis
AS Ano Meras
2
0
FT
28.1013:00
Peramaikos FC
AO Kyanos Astir Varis
1
2
FT
28.1013:00
AO Dikaiou
Keratsini
1
1
FT
28.1013:00
AO Pannaxiakos Naxos
AO Triglia Rafinas
1
2
FT
28.1013:00
Diagoras
Ionikos
0
3
FT
Matchday 2 (Group 5)
28.1013:00
Aris Aitolikou
Odysseas Nydri FC
1
1
FT
Matchday 2 (Group 4)
28.1013:00
Ambeloniakos FC
Rigas Feraios FC
0
0
FT
Matchday 2 (Group 8)
28.1013:00
Athlitikos Omilos Trachones Alimos
AO Ilisiakos Zografou
3
2
FT
Matchday 2 (Group 7)
28.1013:00
AO Mandraikos FC
Pelopas Kiatou
4
0
FT
Matchday 2 (Group 3)
28.1013:00
Kastor FC
Achilleas Neokaisareias FC
3
3
FT
28.1013:00
Alexandreia FC
Kozani
0
2
FT
28.1013:00
AS Lefkadia
Enosi Apostolou Pavlou Makrochori
2
1
FT
28.1013:00
Makedonikos Kozanis FC
Grevena Aerata
3
3
FT
28.1013:00
Panargiakos FC
Pyrsos Grevena
0
1
FT
Matchday 2 (Group 7)
28.1013:00
Evoikos Agiou Nikolaou
Panelefsiniakos
0
2
FT
28.1013:00
AO Chalkis
AO Pannafpliakos FC 2011 / Enosi Mideas
1
0
FT
28.1013:00
APO Panargiakos
AO Loukisia
1
1
FT
28.1013:00
Ermionida
Parnassos Arachovas
5
0
FT
Matchday 2 (Group 8)
28.1013:00
AO Peristeri
AO Nea Ionia
0
0
FT
28.1013:00
AS Ajax Tavros
AO Elpidoforos Kifissias FC
1
1
FT
28.1013:00
Aiolikos
Egaleo
1
4
FT
Matchday 2 (Group 4)
28.1013:00
AE Leontariou
Achilleas Domokou FC
1
2
FT
28.1013:00
Odysseas Androutsos FC
Elassona
2
1
FT
28.1013:00
Aiolos Profiti Ilia
AO Karditsa
0
2
FT
28.1013:00
Lamia
AO Dotieas Agias
1
0
FT
Matchday 2 (Group 8)
28.1013:00
Pefkis AO
PAO Rouf
1
0
FT
Matchday 1 (Group 1)
21.1012:00
PAO Kosmio
Orfeas Eleftheroupolis
1
1
FT
Matchday 1 (Group 2)
21.1012:00
Ethnikos Neon Malgaron FC
Agrotikos Asteras EM
0
0
FT
Matchday 1 (Group 1)
21.1012:00
Byzantio FC Kokkinókhoma
Aris Akropotamos
1
0
FT
21.1012:00
Doxa Petrousas FC
Odysseas Anagennisi FC
2
1
FT
21.1012:00
Evros Soufli FC
Megas Alexandros Nea Zichni
2
1
FT
Matchday 1 (Group 2)
21.1012:00
PAO Kristonis FC
Achilleas Triandrias
1
0
FT
21.1012:00
Doxa Cherso
Iraklis Ampelokipon
2
1
FT
21.1012:00
Digenis Lakkomatos
Kilkisiakos
2
1
FT
21.1012:00
Ethnikos Neo Agioneri
Kampaniakos Chalastras FC
1
3
FT