2nd Division (2010/2011)
0
326 matches
Latest scores
Albania : 2nd Division
Matchday 26 (Group A)
16.0514:00
Veleçiku Koplik
Iliria Fushë-Krujë
2
2
FT
16.0514:00
Egnatia Rrogozhinë
Turbina Cërrik
0
3
FT
Matchday 26 (Group B)
16.0514:00
Përmeti
KS Poliçani
2
2
FT
16.0514:00
KS Domosdova Prrenjas
Tepelena
3
4
FT
16.0514:00
KS Pojani Korçë
Albpetrol Patos
3
0
FT
16.0514:00
KS Delvina
Sopoti Librazhd
3
0
FT
Matchday 26 (Group A)
16.0514:00
KS Fieri
Erzeni Shijak
2
2
FT
16.0514:00
Naftëtari Kuçovë
Luzi 2008
2
2
FT
16.0514:00
KF Skrapari
Kukësi
1
1
FT
16.0514:00
KF Sukthi
Korabi Peshkopi
3
1
FT
16.0514:00
KF Rubiku
KS Olimpiku Tiranë
3
5
FT
Matchday 26 (Group B)
15.0514:00
KF Himara
Butrinti Sarandë
2
0
FT
Matchday 25 (Group A)
01.0514:00
Egnatia Rrogozhinë
KS Olimpiku Tiranë
2
0
FT
01.0514:00
Iliria Fushë-Krujë
KF Rubiku
4
0
FT
Matchday 25 (Group B)
01.0514:00
Butrinti Sarandë
Përmeti
6
0
FT
01.0514:00
Tepelena
Maliqi
3
0
FT
01.0514:00
Albpetrol Patos
KS Domosdova Prrenjas
2
2
FT
01.0514:00
Sopoti Librazhd
KS Pojani Korçë
2
0
FT
Matchday 25 (Group A)
01.0514:00
Erzeni Shijak
KF Sukthi
1
1
FT
01.0514:00
Turbina Cërrik
KS Fieri
1
0
FT
01.0514:00
Luzi 2008
KF Skrapari
3
1
FT
01.0514:00
Kukësi
Veleçiku Koplik
4
1
FT
01.0514:00
Korabi Peshkopi
Naftëtari Kuçovë
1
0
FT
Matchday 25 (Group B)
30.0414:00
Këlcyra
KS Delvina
3
2
FT
Matchday 24 (Group A)
24.0414:00
KS Olimpiku Tiranë
Iliria Fushë-Krujë
0
2
FT
24.0414:00
KF Skrapari
Korabi Peshkopi
1
0
FT
24.0414:00
KF Sukthi
Turbina Cërrik
5
2
FT
24.0414:00
Veleçiku Koplik
Luzi 2008
1
0
FT
Matchday 24 (Group B)
24.0414:00
KS Poliçani
Butrinti Sarandë
2
4
FT
24.0414:00
KS Pojani Korçë
Këlcyra
2
2
FT
24.0414:00
KS Domosdova Prrenjas
Sopoti Librazhd
3
1
FT
Matchday 24 (Group A)
24.0414:00
KS Fieri
Egnatia Rrogozhinë
1
3
FT
Matchday 24 (Group B)
24.0414:00
KF Himara
Tepelena
2
0
FT
24.0414:00
Maliqi
Albpetrol Patos
2
1
FT
Matchday 24 (Group A)
24.0414:00
Naftëtari Kuçovë
Erzeni Shijak
5
0
FT
24.0414:00
KF Rubiku
Kukësi
1
2
FT
Matchday 23 (Group B)
20.0414:00
KS Delvina
KS Pojani Korçë
1
0
FT
17.0414:00
Albpetrol Patos
KF Himara
0
1
FT
Matchday 23 (Group A)
17.0414:00
Egnatia Rrogozhinë
Iliria Fushë-Krujë
3
5
FT
17.0414:00
Erzeni Shijak
KF Skrapari
0
0
FT
17.0414:00
KS Fieri
KF Sukthi
0
4
FT
17.0414:00
Korabi Peshkopi
Veleçiku Koplik
1
0
FT
17.0414:00
Luzi 2008
KF Rubiku
3
1
FT
17.0414:00
Turbina Cërrik
Naftëtari Kuçovë
1
1
FT
Matchday 23 (Group B)
17.0414:00
Tepelena
Përmeti
1
0
FT
17.0414:00
Sopoti Librazhd
Maliqi
3
1
FT
17.0414:00
Këlcyra
KS Domosdova Prrenjas
0
0
FT
Matchday 23 (Group A)
17.0414:00
Kukësi
KS Olimpiku Tiranë
5
2
FT
Matchday 22 (Group B)
10.0414:00
Përmeti
Albpetrol Patos
2
0
FT
Matchday 22 (Group A)
10.0414:00
Naftëtari Kuçovë
KS Fieri
5
0
FT
10.0414:00
Veleçiku Koplik
Erzeni Shijak
0
0
FT
10.0414:00
KF Rubiku
Korabi Peshkopi
1
0
FT
10.0414:00
Iliria Fushë-Krujë
Kukësi
1
0
FT
10.0414:00
KS Olimpiku Tiranë
Luzi 2008
1
2
FT
10.0414:00
KF Sukthi
Egnatia Rrogozhinë
1
0
FT
Matchday 22 (Group B)
10.0414:00
KF Himara
Sopoti Librazhd
2
0
FT
10.0414:00
Maliqi
Këlcyra
3
1
FT
10.0414:00
KS Poliçani
Tepelena
3
4
FT
Matchday 22 (Group A)
10.0414:00
KF Skrapari
Turbina Cërrik
3
2
FT
Matchday 22 (Group B)
10.0414:00
KS Domosdova Prrenjas
KS Delvina
3
0
FT
Matchday 21 (Group A)
03.0414:00
Turbina Cërrik
Veleçiku Koplik
2
1
FT
03.0414:00
Luzi 2008
Iliria Fushë-Krujë
1
0
FT
03.0414:00
KS Fieri
KF Skrapari
0
3
FT
03.0414:00
Erzeni Shijak
KF Rubiku
0
1
FT
03.0414:00
Egnatia Rrogozhinë
Kukësi
0
2
FT
03.0414:00
KF Sukthi
Naftëtari Kuçovë
2
2
FT
03.0414:00
Korabi Peshkopi
KS Olimpiku Tiranë
3
0
FT
Matchday 21 (Group B)
03.0414:00
Albpetrol Patos
KS Poliçani
4
1
FT
03.0414:00
Sopoti Librazhd
Përmeti
1
0
FT
03.0414:00
Tepelena
Butrinti Sarandë
3
0
FT
03.0414:00
KS Pojani Korçë
KS Domosdova Prrenjas
0
2
FT
03.0414:00
Këlcyra
KF Himara
0
1
FT
03.0414:00
KS Delvina
Maliqi
3
0
FT
Matchday 20 (Group A)
27.0313:00
Kukësi
Luzi 2008
3
0
FT
Matchday 20 (Group B)
27.0313:00
Përmeti
Këlcyra
1
2
FT
27.0313:00
KS Poliçani
Sopoti Librazhd
2
1
FT
Matchday 20 (Group A)
27.0313:00
Veleçiku Koplik
KS Fieri
1
0
FT
27.0313:00
KF Skrapari
KF Sukthi
0
1
FT
27.0313:00
KF Rubiku
Turbina Cërrik
4
1
FT
27.0313:00
KS Olimpiku Tiranë
Erzeni Shijak
1
2
FT
27.0313:00
Naftëtari Kuçovë
Egnatia Rrogozhinë
4
2
FT
27.0313:00
Iliria Fushë-Krujë
Korabi Peshkopi
3
0
FT
Matchday 20 (Group B)
27.0313:00
Maliqi
KS Pojani Korçë
2
3
FT
27.0313:00
KF Himara
KS Delvina
1
0
FT
27.0313:00
Butrinti Sarandë
Albpetrol Patos
5
2
FT
Matchday 19 (Group A)
22.0313:00
KF Sukthi
Veleçiku Koplik
2
1
FT
20.0313:00
KS Fieri
KF Rubiku
1
2
FT
20.0313:00
Korabi Peshkopi
Kukësi
0
1
FT
20.0313:00
Naftëtari Kuçovë
KF Skrapari
0
1
FT
20.0313:00
Turbina Cërrik
KS Olimpiku Tiranë
1
0
FT
Matchday 19 (Group B)
20.0313:00
Sopoti Librazhd
Butrinti Sarandë
0
2
FT
Matchday 19 (Group A)
20.0313:00
Egnatia Rrogozhinë
Luzi 2008
1
1
FT
Matchday 19 (Group B)
20.0313:00
KS Delvina
Përmeti
1
0
FT
20.0313:00
KS Domosdova Prrenjas
Maliqi
5
0
FT
20.0313:00
KS Pojani Korçë
KF Himara
0
2
FT
20.0313:00
Këlcyra
KS Poliçani
0
3
FT
Matchday 19 (Group A)
20.0313:00
Erzeni Shijak
Iliria Fushë-Krujë
0
1
FT
Matchday 18 (Group A)
13.0313:00
KS Olimpiku Tiranë
KS Fieri
5
1
FT
13.0313:00
KF Skrapari
Egnatia Rrogozhinë
3
1
FT
13.0313:00
Luzi 2008
Korabi Peshkopi
5
1
FT