Segunda División RFEF (2023/2024)
0
1530 matches
Today's matches
Spain : Segunda División RFEF
28.0410:00
Navalcarnero
Ursaria
2
1
FT
28.0410:00
Torrent
Andratx
1
1
FT
28.0410:00
Deportivo Alavés II
Calahorra
3
2
FT
28.0410:00
Atlético Paso
Gimnástica Segoviana
2
1
FT
28.0410:00
Llerenense
Montijo
3
1
FT
28.0410:00
Izarra
Náxara
3
0
FT
28.0410:00
Valle Egüés
Tudelano
0
3
FT
28.0410:00
Real Zaragoza II
Barakaldo
0
4
FT
28.0410:00
Compostela
Real Avilés
3
1
FT
28.0410:00
Covadonga
Racing Santander II
0
2
FT
28.0410:00
Ourense CF
Real Oviedo II
2
0
FT
28.0410:00
Deportivo La Coruña II
Pontevedra
2
2
FT
28.0410:00
Athletic Club II
Gernika
3
1
FT
28.0410:00
Arandina
Marino de Luanco
2
1
FT
28.0410:00
Mutilvera
Arenas Getxo
1
4
FT
28.0410:00
San Juan
Utebo
0
1
FT
28.0410:00
Gimnástica Torrelavega
Guijuelo
3
1
FT
28.0410:00
Villalbés
Coruxo
2
0
FT
28.0410:00
Real Valladolid II
Cayón
5
2
FT
28.0410:00
Illescas
Cacereño
0
0
FT
28.0410:00
Barbastro
Real Sociedad III
3
1
FT
28.0410:00
Langreo
Zamora
1
1
FT
28.0410:00
Villanovense
UD San Fernando
3
3
FT
28.0410:00
Racing Cartagena MM
Orihuela
0
0
FT
28.0410:00
Mensajero
Unión Adarve
0
3
FT
28.0410:00
Linense
Cartagena LU II
2
0
FT
28.0410:00
Águilas
Yeclano
1
1
FT
28.0410:00
Sant Andreu
Valencia II
0
0
FT
28.0410:00
Vélez
Marbella
2
6
FT
28.0410:00
Manchego
Real Betis II
1
1
FT
28.0410:00
Peña Deportiva
La Nucía
4
1
FT
28.0410:00
Cádiz II
Antoniano
1
1
FT
28.0410:00
San Roque Lepe
El Palo
0
0
FT
28.0410:00
Estepona
La Unión Atlético
0
1
FT
28.0410:00
Sevilla II
UCAM Murcia
1
1
FT
28.0410:00
Numancia
Talavera
1
0
FT
28.0410:00
Formentera
Penya Independent
3
0
FT
28.0410:00
SS Reyes
Badajoz
3
2
FT
28.0410:00
UD Logroñés
Brea
4
1
FT
28.0410:00
Getafe II
Guadalajara
2
0
FT
28.0410:00
Lleida Esportiu
Europa
0
1
FT
28.0410:00
Badalona
Hércules
1
2
FT
28.0410:00
Manresa
Terrassa
1
2
FT
28.0410:00
Espanyol II
Cerdanyola del Vallès
3
1
FT
28.0410:00
Saguntino
Alzira
0
2
FT
Latest scores
Spain : Segunda División RFEF
Matchday 17 (Group 5)
07.0111:00
Illescas
Gimnástica Segoviana
0
0
FT
07.0111:00
Numancia
Cacereño
5
1
FT
07.0111:00
Navalcarnero
Talavera
0
0
FT
Matchday 17 (Group 3)
07.0111:00
Torrent
Penya Independent
2
0
FT
07.0111:00
Sant Andreu
Andratx
4
1
FT
Matchday 17 (Group 1)
07.0111:00
Real Valladolid II
Guijuelo
0
2
FT
Matchday 17 (Group 2)
07.0111:00
Deportivo Alavés II
Tudelano
3
2
FT
Matchday 17 (Group 5)
07.0111:00
SS Reyes
Unión Adarve
4
0
FT
Matchday 17 (Group 1)
07.0111:00
Compostela
Racing Santander II
3
1
FT
Matchday 17 (Group 3)
07.0111:00
Manresa
Alzira
0
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
07.0111:00
Estepona
Real Betis II
1
1
FT
Matchday 17 (Group 3)
07.0111:00
Saguntino
Valencia II
3
1
FT
Matchday 17 (Group 4)
07.0111:00
Cádiz II
La Unión Atlético
3
1
FT
07.0111:00
Racing Cartagena MM
Cartagena LU II
0
0
FT
07.0110:30
Sevilla II
El Palo
3
0
FT
Matchday 17 (Group 2)
07.0110:30
Real Zaragoza II
Calahorra
0
0
FT
Matchday 17 (Group 5)
07.0110:30
Getafe II
UD San Fernando
2
0
FT
Matchday 17 (Group 3)
07.0110:00
Formentera
Cerdanyola del Vallès
3
0
FT
Matchday 17 (Group 1)
06.0116:00
Ourense CF
Real Avilés
2
0
FT
Matchday 17 (Group 2)
06.0115:00
Athletic Club II
Brea
3
0
FT
Matchday 16 (Group 3)
17.1217:00
Hércules
Badalona
2
2
FT
Matchday 16 (Group 2)
17.1216:00
Gernika
Athletic Club II
1
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
17.1216:00
Pontevedra
Deportivo La Coruña II
4
1
FT
Matchday 16 (Group 4)
17.1216:00
Orihuela
Racing Cartagena MM
1
0
FT
Matchday 16 (Group 5)
17.1216:00
Guadalajara
Getafe II
1
0
FT
Matchday 16 (Group 1)
17.1216:00
Real Avilés
Compostela
2
1
FT
Matchday 16 (Group 3)
17.1216:00
Cerdanyola del Vallès
Espanyol II
2
3
FT
Matchday 16 (Group 1)
17.1216:00
Marino de Luanco
Arandina
3
1
FT
Matchday 16 (Group 5)
17.1216:00
Badajoz
SS Reyes
0
0
FT
Matchday 16 (Group 3)
17.1216:00
Terrassa
Manresa
2
2
FT
Matchday 16 (Group 2)
17.1216:00
Tudelano
Valle Egüés
1
4
FT
17.1216:00
Brea
UD Logroñés
0
2
FT
17.1215:30
Calahorra
Deportivo Alavés II
0
2
FT
17.1215:30
Náxara
Izarra
3
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
17.1215:00
Racing Santander II
Covadonga
0
0
FT
Matchday 16 (Group 5)
17.1212:00
UD San Fernando
Villanovense
2
0
FT
Matchday 16 (Group 3)
17.1211:30
Europa
Lleida Esportiu
3
0
FT
17.1211:00
La Nucía
Peña Deportiva
0
2
FT
17.1211:00
Andratx
Torrent
1
1
FT
17.1211:00
Valencia II
Sant Andreu
0
1
FT
Matchday 16 (Group 5)
17.1211:00
Unión Adarve
Mensajero
3
3
FT
17.1211:00
Montijo
Llerenense
0
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
17.1211:00
Cayón
Real Valladolid II
3
2
FT
Matchday 16 (Group 5)
17.1211:00
Ursaria
Navalcarnero
1
0
FT
17.1211:00
Cacereño
Illescas
1
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
17.1211:00
Marbella
Vélez
1
1
FT
17.1211:00
UCAM Murcia
Sevilla II
0
0
FT
17.1211:00
El Palo
San Roque Lepe
1
0
FT
17.1211:00
Cartagena LU II
Linense
2
1
FT
17.1211:00
Antoniano
Cádiz II
0
0
FT
Matchday 16 (Group 2)
17.1210:30
Utebo
San Juan
3
2
FT
Matchday 16 (Group 5)
17.1210:30
Gimnástica Segoviana
Atlético Paso
2
1
FT
Matchday 16 (Group 2)
16.1218:30
Barakaldo
Real Zaragoza II
1
0
FT
Matchday 16 (Group 5)
16.1218:00
Talavera
Numancia
1
1
FT
Matchday 16 (Group 2)
16.1217:30
Real Sociedad III
Barbastro
0
1
FT
16.1217:00
Arenas Getxo
Mutilvera
0
0
FT
Matchday 16 (Group 3)
16.1216:30
Alzira
Saguntino
2
1
FT
Matchday 16 (Group 1)
16.1216:30
Zamora
Langreo
1
1
FT
16.1216:00
Guijuelo
Gimnástica Torrelavega
2
1
FT
Matchday 16 (Group 4)
16.1216:00
Real Betis II
Manchego
3
1
FT
Matchday 16 (Group 3)
16.1216:00
Penya Independent
Formentera
1
3
FT
Matchday 16 (Group 1)
16.1216:00
Coruxo
Villalbés
3
2
FT
Matchday 16 (Group 4)
16.1216:00
Yeclano
Águilas
1
0
FT
Matchday 16 (Group 1)
16.1214:45
Real Oviedo II
Ourense CF
0
0
FT
Matchday 16 (Group 4)
16.1210:30
La Unión Atlético
Estepona
0
1
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1218:30
Deportivo La Coruña II
Coruxo
0
1
FT
Matchday 15 (Group 2)
10.1217:00
UD Logroñés
Gernika
7
1
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1216:30
Zamora
Marino de Luanco
0
0
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1216:00
Badajoz
Montijo
1
1
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1216:00
Gimnástica Torrelavega
Cayón
2
2
FT
10.1216:00
Arandina
Racing Santander II
1
1
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1216:00
Villanovense
Guadalajara
2
0
FT
Matchday 15 (Group 3)
10.1216:00
Lleida Esportiu
Cerdanyola del Vallès
3
0
FT
Matchday 15 (Group 2)
10.1216:00
Utebo
Brea
1
1
FT
Matchday 15 (Group 4)
10.1216:00
Linense
Orihuela
2
0
FT
Matchday 15 (Group 2)
10.1215:00
Valle Egüés
Calahorra
1
1
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1215:00
Llerenense
Gimnástica Segoviana
1
1
FT
Matchday 15 (Group 2)
10.1214:45
Barbastro
Náxara
3
0
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1212:00
Atlético Paso
Cacereño
0
0
FT
Matchday 15 (Group 3)
10.1211:30
Badalona
Europa
0
0
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1211:30
Mensajero
SS Reyes
0
3
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1211:00
Real Valladolid II
Langreo
2
1
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1211:00
Navalcarnero
UD San Fernando
0
1
FT
10.1211:00
Illescas
Talavera
1
0
FT
10.1211:00
Numancia
Ursaria
3
0
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1211:00
Covadonga
Real Avilés
0
3
FT
Matchday 15 (Group 4)
10.1211:00
Estepona
Antoniano
3
0
FT
10.1211:00
Racing Cartagena MM
El Palo
1
0
FT
10.1211:00
San Roque Lepe
UCAM Murcia
3
0
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1211:00
Villalbés
Guijuelo
2
1
FT
Matchday 15 (Group 4)
10.1211:00
Cádiz II
Cartagena LU II
2
2
FT
Matchday 15 (Group 2)
10.1211:00
Deportivo Alavés II
Barakaldo
1
2
FT
Matchday 15 (Group 4)
10.1211:00
Marbella
Yeclano
1
2
FT
Matchday 15 (Group 3)
10.1211:00
Manresa
La Nucía
2
0
FT
10.1211:00
Peña Deportiva
Hércules
1
5
FT
10.1211:00
Torrent
Sant Andreu
1
2
FT
Matchday 15 (Group 1)
10.1211:00
Compostela
Real Oviedo II
1
0
FT
Matchday 15 (Group 4)
10.1210:30
Sevilla II
Vélez
1
1
FT
Matchday 15 (Group 2)
10.1210:30
Real Zaragoza II
Arenas Getxo
2
1
FT
Matchday 15 (Group 5)
10.1210:30
Getafe II
Unión Adarve
2
1
FT