Liga III (2023/2024)
0
1362 matches
Today's matches
Romania : Liga III
29.0313:00
Lotus Băile Felix
Minaur Baia Mare
Preview
29.0313:00
Sănătatea Cluj
Olimpia MCMXXI
Preview
29.0313:00
SCM Zalău
CSM Sighetu Marmaţiei
Preview
29.0313:00
Aerostar Bacău
AS FC Rapid Brodoc
Preview
29.0313:00
Râmnicu Sărat
Viitorul Şuţeşti
Preview
29.0313:00
Dunărea Călăraşi
Agricola Borcea
Preview
29.0313:00
Pucioasa
CS Păuleşti
Preview
29.0313:00
Clubul Sportiv Dinamo București
SCM Dunărea 2020 Giurgiu
Preview
29.0313:00
Popești-Leordeni
Blejoi
Preview
29.0313:00
Odorheiu Secuiesc
Municipal Braşov
Preview
29.0313:00
Sepsi II
AS Viitorul Curiţa
Preview
29.0313:00
Sporting Roşiori
Petrolul Potcoava
Preview
29.0313:00
Unirea Bascov
ACS Oltul Curtişoara
Preview
29.0313:00
CSM Râmnicu Vâlcea
Vediţa Coloneşti
Preview
29.0313:00
CS U Craiova II
CSO Turceni
Preview
29.0313:00
Gilortul
U Craiova 1948 II
Preview
29.0313:00
Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Deva
Preview
29.0313:00
Avântul Periam
Gloria Lunca Teuz Cermei
Preview
29.0313:00
ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898
CD Industria Galda de Jos
Preview
29.0313:00
Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin
Preview
29.0313:00
Gloria Bistriţa
CS Universitatea Alba Iulia
Preview
29.0315:00
CS Dunărea Turris Turnu Măgurele
Viitorul Dăești
Preview
Latest scores
Romania : Liga III
Matchday 18 (Group 6)
23.0313:00
Vediţa Coloneşti
Petrolul Potcoava
2
0
FT
Matchday 18 (Group 10)
23.0313:00
CSM Satu Mare
SCM Zalău
1
1
FT
Matchday 18 (Group 8)
23.0313:00
CS FC Bihor Oradea
Progresul Pecica
2
0
FT
23.0313:00
Socodor
CS Ineu
3
0
FT
Matchday 18 (Group 7)
23.0313:00
CSO Turceni
Viitorul Şimian
1
2
FT
23.0313:00
Jiul Petroşani
CS U Craiova II
0
1
FT
23.0313:00
Voinţa Lupac
Ghiroda şi Giarmata Vii
0
2
FT
23.0313:00
Gilortul
CSM Deva
2
1
FT
23.0313:00
U Craiova 1948 II
Filiaşi
0
2
FT
Matchday 18 (Group 10)
23.0313:00
Olimpia MCMXXI
CS Crişul Sântandrei
1
1
FT
23.0313:00
CSM Sighetu Marmaţiei
CSM Victoria Carei
2
1
FT
Matchday 18 (Group 8)
23.0313:00
Șoimii Lipova
CS Phoenix Buziaș
1
3
FT
Matchday 18 (Group 2)
23.0313:00
Viitorul Ianca
ACS Voința Limpeziș
2
1
FT
23.0313:00
ACS Unirea Braniştea
Viitorul Şuţeşti
4
0
FT
23.0313:00
Focşani
ACS Hamangia Baia
5
0
FT
Next matches
Romania : Liga III
Matchday 1 (Group 10 - 2nd Phase)
30.0313:00
CSM Victoria Carei
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
Preview
30.0313:00
CSM Satu Mare
CS Crişul Sântandrei
Preview
Matchday 1 (Group 1 - 2nd Phase)
30.0313:00
Bucovina Rădăuţi
FC Bacău
Preview
30.0313:00
CSM Bacău
Ştiinţa Miroslava
Preview
Matchday 1 (Group 2 - 2nd Phase)
30.0313:00
Dacia Unirea Brăila
Viitorul Ianca
Preview
30.0313:00
ACS Hamangia Baia
ACS Voința Limpeziș
Preview
30.0313:00
Metalul Buzău
ACS Unirea Braniştea
Preview
30.0313:00
Focşani
Sporting Lieşti
Preview
Matchday 1 (Group 3 - 2nd Phase)
30.0313:00
Recolta Gheorghe Doja
Voluntari II
Preview
30.0313:00
CS Axiopolis Cernavodă
Înainte Modelu
Preview
30.0313:00
CS Gloria Băneasa
ACS Progresul Fundulea
Preview
30.0313:00
Afumaţi
LPS HD Clinceni
Preview
Matchday 1 (Group 4 - 2nd Phase)
30.0313:00
Flacăra Moreni
CS Tricolorul Breaza
Preview
30.0313:00
Plopeni
ARO Campulung Muscel
Preview
Matchday 1 (Group 5 - 2nd Phase)
30.0313:00
Târgu Secuiesc
Ciucaş Tărlungeni
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gloria Bistriţa | 40 | 18 | 12 | 4 | 2 | 36:14 | +22 | L W D W W |
2 | ACS Mediaş 2022 | 34 | 18 | 10 | 4 | 4 | 22:12 | +10 | L W D W W |
3 | Unirea Ungheni | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 32:17 | +15 | W W L W W |
4 | CS Universitatea Alba Iulia | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 31:15 | +16 | W W D L L |
5 | Unirea Alba Iulia | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 28:25 | +3 | D W W W L |
6 | ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 30:26 | +4 | D L D W W |
7 | Metalurgistul Cugir | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 25:33 | -8 | D L W L W |
8 | Avântul Reghin | 15 | 18 | 3 | 6 | 9 | 20:27 | -7 | W L D L L |
9 | CD Industria Galda de Jos | 10 | 18 | 1 | 7 | 10 | 20:45 | -25 | D L L L L |
10 | Viitorul Cluj | 7 | 18 | 1 | 4 | 13 | 9:39 | -30 | L L D L L |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Gloria Bistriţa | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:6 | +17 | W W W W W |
2 (3) | Unirea Ungheni | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 19:6 | +13 | W W W W L |
3 (2) | ACS Mediaş 2022 | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 12:4 | +8 | L D W W W |
4 (5) | Unirea Alba Iulia | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:8 | +6 | W W L D W |
5 (4) | CS Universitatea Alba Iulia | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:7 | +9 | W L W D W |
6 (7) | Metalurgistul Cugir | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 12:13 | -1 | D W W L W |
7 (8) | Avântul Reghin | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:13 | -1 | W D L D L |
8 (6) | ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11:14 | -3 | D D W W L |
9 (10) | Viitorul Cluj | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5:18 | -13 | L L L L D |
10 (9) | CD Industria Galda de Jos | 3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 13:27 | -14 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (6) | ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:12 | +7 | L W W W W |
2 (1) | Gloria Bistriţa | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:8 | +5 | L D W W W |
3 (4) | CS Universitatea Alba Iulia | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:8 | +7 | W D L D W |
4 (2) | ACS Mediaş 2022 | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:8 | +2 | W W L D L |
5 (3) | Unirea Ungheni | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13:11 | +2 | W L L D L |
6 (5) | Unirea Alba Iulia | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | D W W L D |
7 (7) | Metalurgistul Cugir | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:20 | -7 | L L L L W |
8 (9) | CD Industria Galda de Jos | 7 | 9 | 1 | 4 | 4 | 7:18 | -11 | D L L W L |
9 (8) | Avântul Reghin | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:14 | -6 | L L W L D |
10 (10) | Viitorul Cluj | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 4:21 | -17 | L D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS FC Bihor Oradea | 46 | 18 | 14 | 4 | 0 | 51:12 | +39 | W W W W W |
2 | SSU Poli Timişoara | 40 | 18 | 12 | 4 | 2 | 40:11 | +29 | W W W W W |
3 | Peciu Nou | 36 | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:20 | +17 | L W W W L |
4 | Progresul Pecica | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 36:24 | +12 | L L W L W |
5 | CS Phoenix Buziaș | 30 | 18 | 8 | 6 | 4 | 32:26 | +6 | W W L W D |
6 | Șoimii Lipova | 23 | 18 | 7 | 2 | 9 | 30:40 | -10 | L L L W W |
7 | Avântul Periam | 19 | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:38 | -14 | W W W L L |
8 | Gloria Lunca Teuz Cermei | 12 | 18 | 3 | 3 | 12 | 15:32 | -17 | L L L L D |
9 | Socodor | 11 | 18 | 3 | 2 | 13 | 16:45 | -29 | W L L L L |
10 | CS Ineu | 6 | 18 | 1 | 3 | 14 | 13:46 | -33 | L L L L L |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | CS FC Bihor Oradea | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 27:6 | +21 | W W D W W |
2 (2) | SSU Poli Timişoara | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 29:5 | +24 | W W W W W |
3 (3) | Peciu Nou | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 23:11 | +12 | W W L W D |
4 (4) | Progresul Pecica | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 19:9 | +10 | L L W W W |
5 (5) | CS Phoenix Buziaș | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:14 | +1 | W L D W D |
6 (6) | Șoimii Lipova | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 14:20 | -6 | L L W L L |
7 (7) | Avântul Periam | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:18 | -5 | W L D L W |
8 (8) | Gloria Lunca Teuz Cermei | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:14 | -3 | L L L W W |
9 (9) | Socodor | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:16 | -7 | W L L L L |
10 (10) | CS Ineu | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2:19 | -17 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | CS FC Bihor Oradea | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 24:6 | +18 | W W W W D |
2 (2) | SSU Poli Timişoara | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | W W D W D |
3 (5) | CS Phoenix Buziaș | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 17:12 | +5 | W W W L D |
4 (3) | Peciu Nou | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 14:9 | +5 | L W W W W |
5 (4) | Progresul Pecica | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:15 | +2 | L W W W L |
6 (6) | Șoimii Lipova | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:20 | -4 | L W D L W |
7 (7) | Avântul Periam | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:20 | -9 | W W L L L |
8 (8) | Gloria Lunca Teuz Cermei | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4:18 | -14 | L L D L L |
9 (10) | CS Ineu | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 11:27 | -16 | L L L L L |
10 (9) | Socodor | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 7:29 | -22 | L L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ghiroda şi Giarmata Vii | 40 | 18 | 12 | 4 | 2 | 53:21 | +32 | W W W W W |
2 | Filiaşi | 38 | 18 | 12 | 2 | 4 | 50:20 | +30 | W W D W W |
3 | CSM Deva | 34 | 18 | 9 | 7 | 2 | 44:19 | +25 | L D D W W |
4 | Viitorul Şimian | 34 | 18 | 10 | 4 | 4 | 48:29 | +19 | W W D L W |
5 | CS U Craiova II | 28 | 18 | 9 | 1 | 8 | 46:40 | +6 | W L D W L |
6 | Gilortul | 25 | 18 | 8 | 1 | 9 | 34:43 | -9 | W L W W L |
7 | Voinţa Lupac | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 30:37 | -7 | L D D L W |
8 | Jiul Petroşani | 20 | 18 | 6 | 2 | 10 | 29:35 | -6 | L L D L W |
9 | U Craiova 1948 II | 11 | 18 | 3 | 2 | 13 | 22:59 | -37 | L L L L L |
10 | CSO Turceni | 5 | 18 | 1 | 2 | 15 | 16:69 | -53 | L W L L L |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ghiroda şi Giarmata Vii | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 31:6 | +25 | W W W D W |
2 (4) | Viitorul Şimian | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 32:10 | +22 | W D W W D |
3 (2) | Filiaşi | 21 | 9 | 7 | 0 | 2 | 32:8 | +24 | W W L W W |
4 (3) | CSM Deva | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 31:11 | +20 | D W W W W |
5 (6) | Gilortul | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:11 | +10 | W W W W L |
6 (8) | Jiul Petroşani | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:9 | +11 | L D W W L |
7 (5) | CS U Craiova II | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 25:25 | 0 | L W L L W |
8 (7) | Voinţa Lupac | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 17:12 | +5 | L D W W D |
9 (9) | U Craiova 1948 II | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:23 | -10 | L L L W W |
10 (10) | CSO Turceni | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 8:27 | -19 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ghiroda şi Giarmata Vii | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:15 | +7 | W W W L W |
2 (2) | Filiaşi | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 18:12 | +6 | W D W W L |
3 (5) | CS U Craiova II | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 21:15 | +6 | W D L L W |
4 (3) | CSM Deva | 13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:8 | +5 | L D L D D |
5 (4) | Viitorul Şimian | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:19 | -3 | W L W L W |
6 (7) | Voinţa Lupac | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:25 | -12 | D L W W L |
7 (6) | Gilortul | 6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 13:32 | -19 | L W L L L |
8 (8) | Jiul Petroşani | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9:26 | -17 | L L L L D |
9 (9) | U Craiova 1948 II | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9:36 | -27 | L L L L L |
10 (10) | CSO Turceni | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:42 | -34 | W L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS Dunărea Turris Turnu Măgurele | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 39:13 | +26 | D W D W W |
2 | CSM Râmnicu Vâlcea | 35 | 18 | 11 | 2 | 5 | 26:16 | +10 | W D W W W |
3 | Vediţa Coloneşti | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 31:18 | +13 | W D W W L |
4 | Viitorul Dăești | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 34:28 | +6 | D L W W W |
5 | Sporting Roşiori | 26 | 18 | 8 | 2 | 8 | 32:27 | +5 | D W D L L |
6 | Flacăra Horezu | 26 | 18 | 8 | 2 | 8 | 29:27 | +2 | L L W L L |
7 | Unirea Bascov | 20 | 18 | 5 | 5 | 8 | 15:20 | -5 | D W L L L |
8 | ACS Oltul Curtişoara | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:34 | -17 | D D L L W |
9 | Petrolul Potcoava | 16 | 18 | 4 | 4 | 10 | 17:28 | -11 | L D L W W |
10 | AS Cozia Călimăneşti | 9 | 18 | 2 | 3 | 13 | 12:41 | -29 | D L L L L |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | CS Dunărea Turris Turnu Măgurele | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 29:4 | +25 | W W W D W |
2 (3) | Vediţa Coloneşti | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 15:6 | +9 | W W L W L |
3 (2) | CSM Râmnicu Vâlcea | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:6 | +8 | D W W W L |
4 (4) | Viitorul Dăești | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 22:15 | +7 | D W W D W |
5 (6) | Flacăra Horezu | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:8 | +9 | L W L W W |
6 (5) | Sporting Roşiori | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 19:14 | +5 | D D L W W |
7 (7) | Unirea Bascov | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:7 | +4 | W L W W D |
8 (8) | ACS Oltul Curtişoara | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 8:10 | -2 | D L W L L |
9 (9) | Petrolul Potcoava | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | D L W L L |
10 (10) | AS Cozia Călimăneşti | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | L L L W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | CSM Râmnicu Vâlcea | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 12:10 | +2 | W W W D W |
2 (3) | Vediţa Coloneşti | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:12 | +4 | D W L L W |
3 (4) | Viitorul Dăești | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | L W W W D |
4 (1) | CS Dunărea Turris Turnu Măgurele | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | +1 | D D W L W |
5 (5) | Sporting Roşiori | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:13 | 0 | W L L L W |
6 (6) | Flacăra Horezu | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:19 | -7 | L L W W W |
7 (9) | Petrolul Potcoava | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | L W L L D |
8 (7) | Unirea Bascov | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 4:13 | -9 | D L L D L |
9 (8) | ACS Oltul Curtişoara | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 9:24 | -15 | D L L L L |
10 (10) | AS Cozia Călimăneşti | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 6:28 | -22 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACS Muscelul Câmpulung Elite | 42 | 18 | 13 | 3 | 2 | 41:12 | +29 | W W W D W |
2 | ASC Olimpic Zărneşti | 40 | 18 | 12 | 4 | 2 | 55:23 | +32 | W W D W W |
3 | Olimpic Cetate | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 38:19 | +19 | W D D W L |
4 | Kids Tâmpa Braşov | 33 | 18 | 9 | 6 | 3 | 27:15 | +12 | W D W L W |
5 | Odorheiu Secuiesc | 29 | 18 | 8 | 5 | 5 | 28:14 | +14 | L D L W L |
6 | Târgu Secuiesc | 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 16:29 | -13 | L D L D W |
7 | Sepsi II | 16 | 18 | 5 | 1 | 12 | 25:33 | -8 | L L L W L |
8 | AS Viitorul Curiţa | 16 | 18 | 4 | 4 | 10 | 26:36 | -10 | D D W L L |
9 | Ciucaş Tărlungeni | 13 | 18 | 3 | 4 | 11 | 17:46 | -29 | D D L L L |
10 | Municipal Braşov | 7 | 18 | 2 | 1 | 15 | 11:57 | -46 | L L W L W |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Muscelul Câmpulung Elite | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 31:6 | +25 | W W W W W |
2 (2) | ASC Olimpic Zărneşti | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 28:10 | +18 | W D W D W |
3 (5) | Odorheiu Secuiesc | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 19:5 | +14 | D W W W D |
4 (3) | Olimpic Cetate | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 16:7 | +9 | W W D W D |
5 (4) | Kids Tâmpa Braşov | 19 | 9 | 5 | 4 | 0 | 11:3 | +8 | W W W D D |
6 (8) | AS Viitorul Curiţa | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 19:15 | +4 | D W L W D |
7 (9) | Ciucaş Tărlungeni | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10:21 | -11 | D L L L L |
8 (6) | Târgu Secuiesc | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | D D W L D |
9 (7) | Sepsi II | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12:11 | +1 | L L L L L |
10 (10) | Municipal Braşov | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:27 | -19 | L L W L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | ASC Olimpic Zărneşti | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 27:13 | +14 | W W W W D |
2 (3) | Olimpic Cetate | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:12 | +10 | D D L W W |
3 (1) | ACS Muscelul Câmpulung Elite | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:6 | +4 | W D D D L |
4 (4) | Kids Tâmpa Braşov | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:12 | +4 | D L W D W |
5 (6) | Târgu Secuiesc | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | L L W W D |
6 (5) | Odorheiu Secuiesc | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:9 | 0 | L L L W D |
7 (7) | Sepsi II | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 13:22 | -9 | L W L L L |
8 (9) | Ciucaş Tărlungeni | 3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 7:25 | -18 | D L L L D |
9 (10) | Municipal Braşov | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3:30 | -27 | L W L L L |
10 (8) | AS Viitorul Curiţa | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 7:21 | -14 | D L L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Clubul Sportiv Dinamo București | 41 | 18 | 13 | 2 | 3 | 41:14 | +27 | W W L W W |
2 | Popești-Leordeni | 37 | 18 | 10 | 7 | 1 | 29:16 | +13 | W W W W D |
3 | Blejoi | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 35:25 | +10 | L D L D W |
4 | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 29 | 18 | 9 | 2 | 7 | 30:29 | +1 | D W W W L |
5 | Pucioasa | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 24:27 | -3 | W L D L W |
6 | Plopeni | 21 | 18 | 5 | 6 | 7 | 21:21 | 0 | W L L D L |
7 | Flacăra Moreni | 21 | 18 | 6 | 3 | 9 | 26:32 | -6 | L D D L W |
8 | ARO Campulung Muscel | 16 | 18 | 3 | 7 | 8 | 15:20 | -5 | L D D L L |
9 | CS Tricolorul Breaza | 16 | 18 | 4 | 4 | 10 | 27:40 | -13 | D D W L L |
10 | CS Păuleşti | 10 | 18 | 2 | 4 | 12 | 21:45 | -24 | L L D W D |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Clubul Sportiv Dinamo București | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 20:5 | +15 | W L W W W |
2 (5) | Pucioasa | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:10 | +4 | W D W W L |
3 (2) | Popești-Leordeni | 16 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:8 | +5 | W W W D D |
4 (3) | Blejoi | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 17:15 | +2 | L L W W W |
5 (4) | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 14:15 | -1 | W W L L W |
6 (9) | CS Tricolorul Breaza | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 20:18 | +2 | D W L W L |
7 (6) | Plopeni | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:10 | +2 | W D D W D |
8 (8) | ARO Campulung Muscel | 8 | 9 | 1 | 5 | 3 | 8:11 | -3 | D L D W L |
9 (10) | CS Păuleşti | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:21 | -12 | L W D L L |
10 (7) | Flacăra Moreni | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9:20 | -11 | D D W D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Popești-Leordeni | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 16:8 | +8 | W W D W W |
2 (1) | Clubul Sportiv Dinamo București | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:9 | +12 | W W D L W |
3 (3) | Blejoi | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 18:10 | +8 | D D W L W |
4 (7) | Flacăra Moreni | 15 | 9 | 5 | 0 | 4 | 17:12 | +5 | L L W L W |
5 (4) | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:14 | +2 | D W L W W |
6 (6) | Plopeni | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | -2 | L L L D D |
7 (8) | ARO Campulung Muscel | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:9 | -2 | L D L D L |
8 (5) | Pucioasa | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:17 | -7 | L L L L W |
9 (10) | CS Păuleşti | 3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 12:24 | -12 | L D D L L |
10 (9) | CS Tricolorul Breaza | 2 | 9 | 0 | 2 | 7 | 7:22 | -15 | D L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Afumaţi | 45 | 18 | 14 | 3 | 1 | 51:16 | +35 | W W W W W |
2 | Dunărea Călăraşi | 39 | 18 | 12 | 3 | 3 | 40:22 | +18 | W W L W W |
3 | Agricola Borcea | 34 | 18 | 10 | 4 | 4 | 37:24 | +13 | D W W W W |
4 | LPS HD Clinceni | 32 | 18 | 10 | 2 | 6 | 41:33 | +8 | W W L W L |
5 | Recolta Gheorghe Doja | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 38:42 | -4 | D L W W L |
6 | CS Gloria Băneasa | 20 | 18 | 6 | 2 | 10 | 29:37 | -8 | L D W L D |
7 | CS Axiopolis Cernavodă | 16 | 18 | 5 | 1 | 12 | 33:39 | -6 | L L L L L |
8 | Înainte Modelu | 16 | 18 | 5 | 1 | 12 | 24:37 | -13 | L D L L L |
9 | ACS Progresul Fundulea | 16 | 18 | 4 | 4 | 10 | 11:34 | -23 | L L D L D |
10 | Voluntari II | 14 | 18 | 3 | 5 | 10 | 22:42 | -20 | W L D L W |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Afumaţi | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 27:9 | +18 | W W W W W |
2 (2) | Dunărea Călăraşi | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 23:8 | +15 | W W D W W |
3 (4) | LPS HD Clinceni | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 27:14 | +13 | W W W W L |
4 (3) | Agricola Borcea | 21 | 9 | 6 | 3 | 0 | 25:9 | +16 | D W W D W |
5 (6) | CS Gloria Băneasa | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:11 | +6 | D L W L W |
6 (5) | Recolta Gheorghe Doja | 16 | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:19 | +3 | L W L D W |
7 (7) | CS Axiopolis Cernavodă | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 17:15 | +2 | L L L L W |
8 (8) | Înainte Modelu | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | L L W W W |
9 (10) | Voluntari II | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | -2 | L L W D L |
10 (9) | ACS Progresul Fundulea | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:12 | -7 | L D D D W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Afumaţi | 20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 24:7 | +17 | W W D W L |
2 (2) | Dunărea Călăraşi | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 17:14 | +3 | W L W D W |
3 (3) | Agricola Borcea | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | -3 | W W L W L |
4 (4) | LPS HD Clinceni | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 14:19 | -5 | W L L D L |
5 (5) | Recolta Gheorghe Doja | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 16:23 | -7 | D W L D L |
6 (9) | ACS Progresul Fundulea | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:22 | -16 | L L W L L |
7 (10) | Voluntari II | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:25 | -18 | W D L L L |
8 (7) | CS Axiopolis Cernavodă | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 16:24 | -8 | L L L D L |
9 (8) | Înainte Modelu | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 7:20 | -13 | D L L L W |
10 (6) | CS Gloria Băneasa | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 12:26 | -14 | L W D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metalul Buzău | 49 | 18 | 16 | 1 | 1 | 66:6 | +60 | W W W W W |
2 | Focşani | 42 | 18 | 14 | 0 | 4 | 58:16 | +42 | W W L L W |
3 | Sporting Lieşti | 35 | 18 | 11 | 2 | 5 | 38:28 | +10 | W W W W L |
4 | ACS Unirea Braniştea | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 41:27 | +14 | W D W W L |
5 | Râmnicu Sărat | 29 | 18 | 9 | 2 | 7 | 47:34 | +13 | L D W W W |
6 | Dacia Unirea Brăila | 22 | 18 | 7 | 1 | 10 | 26:36 | -10 | L L L L W |
7 | ACS Hamangia Baia | 19 | 18 | 6 | 1 | 11 | 23:71 | -48 | L L L W D |
8 | ACS Voința Limpeziș | 15 | 18 | 4 | 3 | 11 | 24:47 | -23 | L L W L D |
9 | Viitorul Ianca | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 23:37 | -14 | W L L L L |
10 | Viitorul Şuţeşti | 7 | 18 | 2 | 1 | 15 | 14:58 | -44 | L W L L L |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Metalul Buzău | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 35:4 | +31 | W W W W W |
2 (2) | Focşani | 24 | 9 | 8 | 0 | 1 | 38:8 | +30 | W L W W W |
3 (4) | ACS Unirea Braniştea | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 28:10 | +18 | W W L W W |
4 (3) | Sporting Lieşti | 22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 24:13 | +11 | W W L D W |
5 (5) | Râmnicu Sărat | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 28:11 | +17 | D W W W W |
6 (7) | ACS Hamangia Baia | 18 | 9 | 6 | 0 | 3 | 17:25 | -8 | L W W L W |
7 (9) | Viitorul Ianca | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:12 | +3 | W L L L W |
8 (6) | Dacia Unirea Brăila | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 16:14 | +2 | L L W L L |
9 (8) | ACS Voința Limpeziș | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:23 | -13 | L W D L W |
10 (10) | Viitorul Şuţeşti | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:20 | -11 | W L L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Metalul Buzău | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 31:2 | +29 | W W W W W |
2 (2) | Focşani | 18 | 9 | 6 | 0 | 3 | 20:8 | +12 | W L W W L |
3 (3) | Sporting Lieşti | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | W W L W W |
4 (5) | Râmnicu Sărat | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 19:23 | -4 | L W W W L |
5 (6) | Dacia Unirea Brăila | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10:22 | -12 | L L W D L |
6 (4) | ACS Unirea Braniştea | 8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:17 | -4 | D W L D L |
7 (8) | ACS Voința Limpeziș | 6 | 9 | 2 | 0 | 7 | 14:24 | -10 | L L L L L |
8 (9) | Viitorul Ianca | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 8:25 | -17 | L L L L L |
9 (7) | ACS Hamangia Baia | 1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 6:46 | -40 | L L D L L |
10 (10) | Viitorul Şuţeşti | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | 5:38 | -33 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCM Zalău | 41 | 18 | 12 | 5 | 1 | 33:14 | +19 | D W D W D |
2 | CSM Satu Mare | 33 | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:19 | +12 | D W L W L |
3 | CS Crişul Sântandrei | 28 | 18 | 8 | 4 | 6 | 29:17 | +12 | D W W W D |
4 | CSM Sighetu Marmaţiei | 27 | 18 | 8 | 3 | 7 | 29:26 | +3 | W L W L W |
5 | Lotus Băile Felix | 27 | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:17 | +2 | W D L L D |
6 | CSM Victoria Carei | 24 | 18 | 7 | 3 | 8 | 23:30 | -7 | L D W W D |
7 | Sănătatea Cluj | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 21:28 | -7 | L W L L D |
8 | Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej | 17 | 18 | 3 | 8 | 7 | 20:24 | -4 | L L L D D |
9 | Olimpia MCMXXI | 17 | 18 | 4 | 5 | 9 | 22:39 | -17 | D L W L D |
10 | Minaur Baia Mare | 14 | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:31 | -13 | W L D D D |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | SCM Zalău | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 22:9 | +13 | W W W D W |
2 (5) | Lotus Băile Felix | 18 | 9 | 6 | 0 | 3 | 12:7 | +5 | W L W L W |
3 (4) | CSM Sighetu Marmaţiei | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:12 | +5 | W W W W D |
4 (2) | CSM Satu Mare | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:12 | +3 | D L W W D |
5 (3) | CS Crişul Sântandrei | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 18:8 | +10 | W W D W L |
6 (9) | Olimpia MCMXXI | 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | +2 | D W D W W |
7 (6) | CSM Victoria Carei | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:15 | 0 | D W W L L |
8 (7) | Sănătatea Cluj | 11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:12 | -1 | W L D D W |
9 (10) | Minaur Baia Mare | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | W D D L L |
10 (8) | Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej | 6 | 9 | 1 | 3 | 5 | 5:13 | -8 | L D D W L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | CSM Satu Mare | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:7 | +9 | W W L W W |
2 (1) | SCM Zalău | 18 | 9 | 5 | 3 | 1 | 11:5 | +6 | D D D W L |
3 (3) | CS Crişul Sântandrei | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | +2 | D W D W W |
4 (8) | Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej | 11 | 9 | 2 | 5 | 2 | 15:11 | +4 | L L D D D |
5 (4) | CSM Sighetu Marmaţiei | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:14 | -2 | L L L L W |
6 (6) | CSM Victoria Carei | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 8:15 | -7 | L W D L W |
7 (5) | Lotus Băile Felix | 9 | 9 | 1 | 6 | 2 | 7:10 | -3 | D L D D L |
8 (7) | Sănătatea Cluj | 7 | 9 | 2 | 1 | 6 | 10:16 | -6 | L L L L L |
9 (10) | Minaur Baia Mare | 5 | 9 | 1 | 2 | 6 | 11:20 | -9 | L D L L D |
10 (9) | Olimpia MCMXXI | 3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 9:28 | -19 | L L L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bucovina Rădăuţi | 35 | 17 | 10 | 5 | 2 | 36:14 | +22 | W W W W W |
2 | CSM Bacău | 32 | 17 | 10 | 2 | 5 | 27:16 | +11 | W W L L W |
3 | Foresta Suceava | 30 | 17 | 9 | 3 | 5 | 35:27 | +8 | L L L W L |
4 | FC Bacău | 25 | 17 | 7 | 4 | 6 | 25:19 | +6 | W W W L W |
5 | Ştiinţa Miroslava | 25 | 16 | 8 | 1 | 7 | 25:22 | +3 | W W L W L |
6 | CSM FC Vaslui | 18 | 16 | 4 | 6 | 6 | 23:25 | -2 | L L D L W |
7 | Şomuz Fălticeni | 18 | 16 | 4 | 6 | 6 | 22:28 | -6 | L W W L D |
8 | Aerostar Bacău | 15 | 16 | 4 | 3 | 9 | 15:22 | -7 | W L L L D |
9 | AS FC Rapid Brodoc | 14 | 17 | 4 | 2 | 11 | 18:37 | -19 | L L L D W |
10 | CSO Viitorul Darabani | 2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:19 | -16 | D L L L D |
Legends:
Promotion Group
Relegation Round
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (3) | Foresta Suceava | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 20:15 | +5 | L L L W W |
2 (2) | CSM Bacău | 15 | 8 | 5 | 0 | 3 | 13:8 | +5 | W L W L W |
3 (4) | FC Bacău | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 15:10 | +5 | W L W L W |
4 (5) | Ştiinţa Miroslava | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:10 | +3 | W L W W D |
5 (1) | Bucovina Rădăuţi | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:7 | 0 | W W L D D |
6 (9) | AS FC Rapid Brodoc | 12 | 9 | 4 | 0 | 5 | 13:16 | -3 | L L W L W |
7 (7) | Şomuz Fălticeni | 11 | 8 | 2 | 5 | 1 | 9:11 | -2 | W D D W D |
8 (8) | Aerostar Bacău | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 9:9 | 0 | L D L W L |
9 (6) | CSM FC Vaslui | 7 | 8 | 1 | 4 | 3 | 12:14 | -2 | L D W L D |
10 (10) | CSO Viitorul Darabani | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:15 | -12 | L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Bucovina Rădăuţi | 23 | 9 | 7 | 2 | 0 | 29:7 | +22 | W W W W D |
2 (2) | CSM Bacău | 17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:8 | +6 | W L D W L |
3 (3) | Foresta Suceava | 15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:12 | +3 | L W D W L |
4 (5) | Ştiinţa Miroslava | 12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12:12 | 0 | W L W L L |
5 (4) | FC Bacău | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | W W W L D |
6 (6) | CSM FC Vaslui | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:11 | 0 | L L D D W |
7 (7) | Şomuz Fălticeni | 7 | 8 | 2 | 1 | 5 | 13:17 | -4 | L W L W L |
8 (8) | Aerostar Bacău | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:13 | -7 | W L L L D |
9 (9) | AS FC Rapid Brodoc | 2 | 8 | 0 | 2 | 6 | 5:21 | -16 | L D L L L |
10 (10) | CSO Viitorul Darabani | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 | D L |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unirea Ungheni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | ACS Mediaş 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | CS Universitatea Alba Iulia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Gloria Bistriţa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unirea Alba Iulia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Viitorul Cluj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Avântul Reghin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Metalurgistul Cugir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | CD Industria Galda de Jos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Unirea Ungheni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ACS Mediaş 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CS Universitatea Alba Iulia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Gloria Bistriţa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Unirea Alba Iulia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Viitorul Cluj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Avântul Reghin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Metalurgistul Cugir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CD Industria Galda de Jos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Unirea Ungheni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ACS Mediaş 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CS Universitatea Alba Iulia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Gloria Bistriţa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Unirea Alba Iulia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Viitorul Cluj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Avântul Reghin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Metalurgistul Cugir | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CD Industria Galda de Jos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | ACS Târgu Mureș 1898 - Marosvásárhelyi SE 1898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peciu Nou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | SSU Poli Timişoara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | CS Phoenix Buziaș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | CS FC Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Socodor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Șoimii Lipova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Gloria Lunca Teuz Cermei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Avântul Periam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | CS Ineu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Progresul Pecica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Peciu Nou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | SSU Poli Timişoara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CS Phoenix Buziaș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | CS FC Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Socodor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Șoimii Lipova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Gloria Lunca Teuz Cermei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Avântul Periam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CS Ineu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Progresul Pecica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Peciu Nou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | SSU Poli Timişoara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CS Phoenix Buziaș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | CS FC Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Socodor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Șoimii Lipova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Gloria Lunca Teuz Cermei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Avântul Periam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CS Ineu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Progresul Pecica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viitorul Şimian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Filiaşi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | CSM Deva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Ghiroda şi Giarmata Vii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | U Craiova 1948 II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Jiul Petroşani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Gilortul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Voinţa Lupac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | CSO Turceni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | CS U Craiova II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Viitorul Şimian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Filiaşi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CSM Deva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Ghiroda şi Giarmata Vii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | U Craiova 1948 II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Jiul Petroşani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Gilortul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Voinţa Lupac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CSO Turceni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | CS U Craiova II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Viitorul Şimian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Filiaşi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CSM Deva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Ghiroda şi Giarmata Vii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | U Craiova 1948 II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Jiul Petroşani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Gilortul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Voinţa Lupac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CSO Turceni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | CS U Craiova II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viitorul Dăești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | CS Dunărea Turris Turnu Măgurele | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Vediţa Coloneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | CSM Râmnicu Vâlcea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACS Oltul Curtişoara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Unirea Bascov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Petrolul Potcoava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Sporting Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | AS Cozia Călimăneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Flacăra Horezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Viitorul Dăești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CS Dunărea Turris Turnu Măgurele | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Vediţa Coloneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | CSM Râmnicu Vâlcea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Oltul Curtişoara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Unirea Bascov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Petrolul Potcoava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Sporting Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | AS Cozia Călimăneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Flacăra Horezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Viitorul Dăești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CS Dunărea Turris Turnu Măgurele | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Vediţa Coloneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | CSM Râmnicu Vâlcea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Oltul Curtişoara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Unirea Bascov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Petrolul Potcoava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Sporting Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | AS Cozia Călimăneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Flacăra Horezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpic Cetate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | ASC Olimpic Zărneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Kids Tâmpa Braşov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | ACS Muscelul Câmpulung Elite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AS Viitorul Curiţa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Sepsi II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Ciucaş Tărlungeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Târgu Secuiesc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Municipal Braşov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Odorheiu Secuiesc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Olimpic Cetate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ASC Olimpic Zărneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Kids Tâmpa Braşov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | ACS Muscelul Câmpulung Elite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AS Viitorul Curiţa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Sepsi II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Ciucaş Tărlungeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Târgu Secuiesc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Municipal Braşov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Odorheiu Secuiesc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Olimpic Cetate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ASC Olimpic Zărneşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Kids Tâmpa Braşov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | ACS Muscelul Câmpulung Elite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | AS Viitorul Curiţa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Sepsi II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Ciucaş Tărlungeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Târgu Secuiesc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Municipal Braşov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Odorheiu Secuiesc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blejoi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Popești-Leordeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Clubul Sportiv Dinamo București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARO Campulung Muscel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Plopeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | CS Tricolorul Breaza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Flacăra Moreni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | CS Păuleşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Pucioasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Blejoi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Popești-Leordeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Clubul Sportiv Dinamo București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ARO Campulung Muscel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Plopeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CS Tricolorul Breaza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Flacăra Moreni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CS Păuleşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Pucioasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Blejoi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Popești-Leordeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | SCM Dunărea 2020 Giurgiu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Clubul Sportiv Dinamo București | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ARO Campulung Muscel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Plopeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CS Tricolorul Breaza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Flacăra Moreni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | CS Păuleşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Pucioasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sporting Lieşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Focşani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | ACS Unirea Braniştea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Metalul Buzău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACS Hamangia Baia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | ACS Voința Limpeziș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Viitorul Ianca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Dacia Unirea Brăila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Viitorul Şuţeşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Râmnicu Sărat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sporting Lieşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Focşani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | ACS Unirea Braniştea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Metalul Buzău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Hamangia Baia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ACS Voința Limpeziș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Viitorul Ianca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Dacia Unirea Brăila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Viitorul Şuţeşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Râmnicu Sărat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Sporting Lieşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Focşani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | ACS Unirea Braniştea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Metalul Buzău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Hamangia Baia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | ACS Voința Limpeziș | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Viitorul Ianca | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Dacia Unirea Brăila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Viitorul Şuţeşti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Râmnicu Sărat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dunărea Călăraşi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Agricola Borcea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | LPS HD Clinceni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Afumaţi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACS Progresul Fundulea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | CS Gloria Băneasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Înainte Modelu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | CS Axiopolis Cernavodă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Voluntari II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Recolta Gheorghe Doja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Dunărea Călăraşi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Agricola Borcea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | LPS HD Clinceni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Afumaţi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Progresul Fundulea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CS Gloria Băneasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Înainte Modelu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | CS Axiopolis Cernavodă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Voluntari II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Recolta Gheorghe Doja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Dunărea Călăraşi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Agricola Borcea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | LPS HD Clinceni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Afumaţi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | ACS Progresul Fundulea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CS Gloria Băneasa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Înainte Modelu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | CS Axiopolis Cernavodă | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Voluntari II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Recolta Gheorghe Doja | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CS Crişul Sântandrei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | CSM Satu Mare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | CSM Sighetu Marmaţiei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | SCM Zalău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | CSM Victoria Carei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Olimpia MCMXXI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Sănătatea Cluj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 | Minaur Baia Mare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 | Lotus Băile Felix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | CS Crişul Sântandrei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM Satu Mare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CSM Sighetu Marmaţiei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | SCM Zalău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM Victoria Carei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Olimpia MCMXXI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Sănătatea Cluj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Minaur Baia Mare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Lotus Băile Felix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | CS Crişul Sântandrei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM Satu Mare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | CSM Sighetu Marmaţiei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | SCM Zalău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM Victoria Carei | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Olimpia MCMXXI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Sănătatea Cluj | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
5 (5) | Minaur Baia Mare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
6 (6) | Lotus Băile Felix | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Şomuz Fălticeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | CSM FC Vaslui | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | AS FC Rapid Brodoc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Aerostar Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ştiinţa Miroslava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | CSM Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | FC Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Bucovina Rădăuţi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Şomuz Fălticeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM FC Vaslui | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | AS FC Rapid Brodoc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Aerostar Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ştiinţa Miroslava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | FC Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Bucovina Rădăuţi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Relegation Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Şomuz Fălticeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM FC Vaslui | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | AS FC Rapid Brodoc | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Aerostar Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Promotion Group
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Ştiinţa Miroslava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | CSM Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | FC Bacău | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Bucovina Rădăuţi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |