III Liga (2023/2024)
0
1224 matches
Latest scores
Poland : III Liga
Matchday 26 (Group 3)
21.0415:00
Kluczbork
Carina Gubin
1
2
FT
Matchday 26 (Group 1)
20.0416:00
Victoria Sulejówek
Jagiellonia II
1
0
FT
Matchday 26 (Group 4)
20.0415:00
Wisłoka Dębica
Unia Tarnów
2
1
FT
Matchday 26 (Group 2)
20.0415:00
Polonia Środa
Pogoń Szczecin II
1
2
FT
20.0415:00
Świt Skolwin
GKS Cartusia Kartuzy
2
0
FT
Matchday 26 (Group 3)
20.0415:00
Lechia Zielona Góra
Goczałkowice Zdrój
0
2
FT
20.0415:00
Karkonosze Jelenia Góra
Unia Turza Śląska
2
1
FT
Matchday 26 (Group 1)
20.0415:00
Swit
Broń Radom
0
0
FT
20.0415:00
Unia Skierniewice
Legia Warszawa II
4
0
FT
20.0415:00
Warta Sieradz
Legionovia Legionowo
2
2
FT
20.0415:00
Lechia T. Mazowiecki
Wikielec
3
0
FT
Matchday 26 (Group 4)
20.0414:30
Star Starachowice
Chełmianka Chełm
1
1
FT
Matchday 26 (Group 1)
20.0414:00
Pilica Białobrzegi
Pelikan Łowicz
1
1
FT
20.0414:00
Łomża
Bełchatów
3
0
FT
20.0414:00
Mławianka Mława
Concordia Elbląg
2
0
FT
Next matches
Poland : III Liga
Matchday 27 (Group 3)
26.0413:30
Ślęza Wrocław
Carina Gubin
Preview
Matchday 27 (Group 2)
26.0415:15
Pogoń Szczecin II
Świt Skolwin
Preview
Matchday 10 (Group 1)
26.0417:45
Unia Skierniewice
Pelikan Łowicz
Preview
Matchday 27 (Group 4)
26.0417:45
Wiązownica
Czarni Połaniec
Preview
Matchday 27 (Group 1)
27.0410:00
Concordia Elbląg
Swit
Preview
27.0410:00
Legia Warszawa II
Pogoń Grod. Mazowiecki
Preview
Matchday 27 (Group 3)
27.0410:00
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
Lechia Zielona Góra
Preview
Matchday 27 (Group 2)
27.0410:00
GKS Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
Preview
Matchday 27 (Group 3)
27.0411:00
Goczałkowice Zdrój
Stilon Gorzów
Preview
27.0411:00
Warta Gorzów
Raków Częstochowa II
Preview
Matchday 27 (Group 2)
27.0411:00
Unia Swarzędz
Klub Sportowy Noteć Czarnków
Preview
Matchday 27 (Group 1)
27.0412:00
Olimpia Zambrów
Łomża
Preview
27.0412:00
Jagiellonia II
Warta Sieradz
Preview
Matchday 27 (Group 2)
27.0412:00
Starogard Gdański
Polonia Środa
Preview
27.0412:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Vineta Wolin
Preview
Table and standings
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 63 | 26 | 20 | 3 | 3 | 74:24 | +50 | W W D W W |
2 | Siarka Tarnobrzeg | 53 | 26 | 16 | 5 | 5 | 49:22 | +27 | W W W D W |
3 | Star Starachowice | 47 | 26 | 14 | 5 | 7 | 41:22 | +19 | D L W W W |
4 | Avia Świdnik | 46 | 26 | 14 | 4 | 8 | 48:30 | +18 | W L D D L |
5 | Podlasie Biała Podlaska | 42 | 26 | 11 | 9 | 6 | 39:24 | +15 | L D D L W |
6 | KSZO 1929 | 41 | 26 | 12 | 5 | 9 | 41:33 | +8 | L D L W D |
7 | Chełmianka Chełm | 40 | 26 | 12 | 4 | 10 | 46:46 | 0 | D D L L W |
8 | Wiślanie Jaśkowice | 39 | 26 | 11 | 6 | 9 | 45:32 | +13 | W W L L L |
9 | Unia Tarnów | 35 | 26 | 10 | 5 | 11 | 43:42 | +1 | L W W L L |
10 | Garbarnia Kraków | 35 | 26 | 9 | 8 | 9 | 39:43 | -4 | W W D D D |
11 | Świdniczanka Świdnik | 34 | 26 | 9 | 7 | 10 | 34:40 | -6 | W D D W D |
12 | Czarni Połaniec | 30 | 26 | 7 | 9 | 10 | 42:46 | -4 | L D D W L |
13 | Wisłoka Dębica | 30 | 26 | 7 | 9 | 10 | 31:43 | -12 | W D D W L |
14 | Wiązownica | 28 | 26 | 7 | 7 | 12 | 36:60 | -24 | L D L L W |
15 | Podhale Nowy Targ | 23 | 26 | 4 | 11 | 11 | 26:35 | -9 | W D W D L |
16 | Orlęta Radzyń Podlaski | 23 | 26 | 5 | 8 | 13 | 27:45 | -18 | L L D W D |
17 | Karpaty Krosno | 19 | 26 | 4 | 7 | 15 | 17:50 | -33 | L L W L W |
18 | Sokół Sieniawa | 17 | 26 | 5 | 2 | 19 | 27:68 | -41 | L L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wieczysta Kraków | 37 | 13 | 12 | 1 | 0 | 50:9 | +41 | W D W W W |
2 (2) | Siarka Tarnobrzeg | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 30:9 | +21 | W W W W W |
3 (3) | Star Starachowice | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 26:6 | +20 | D W W W W |
4 (9) | Unia Tarnów | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 27:16 | +11 | W W L L W |
5 (6) | KSZO 1929 | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 28:17 | +11 | D W D D L |
6 (4) | Avia Świdnik | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 23:13 | +10 | L D L L W |
7 (10) | Garbarnia Kraków | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24:20 | +4 | W D L D W |
8 (5) | Podlasie Biała Podlaska | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 21:14 | +7 | D L W W L |
9 (12) | Czarni Połaniec | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 30:21 | +9 | L D L D L |
10 (11) | Świdniczanka Świdnik | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 20:23 | -3 | W D D L D |
11 (7) | Chełmianka Chełm | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 17:22 | -5 | D L L L L |
12 (8) | Wiślanie Jaśkowice | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 18:11 | +7 | W L W L L |
13 (13) | Wisłoka Dębica | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 13:18 | -5 | W D L L L |
14 (14) | Wiązownica | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 19:28 | -9 | D L D L L |
15 (16) | Orlęta Radzyń Podlaski | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 7:19 | -12 | L W W D L |
16 (15) | Podhale Nowy Targ | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 14:23 | -9 | W W L L L |
17 (18) | Sokół Sieniawa | 8 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13:30 | -17 | L L L W L |
18 (17) | Karpaty Krosno | 7 | 13 | 1 | 4 | 8 | 8:18 | -10 | L L D D D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Wieczysta Kraków | 26 | 13 | 8 | 2 | 3 | 24:15 | +9 | W W W W W |
2 (4) | Avia Świdnik | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 25:17 | +8 | W D L W W |
3 (7) | Chełmianka Chełm | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 29:24 | +5 | D L W W W |
4 (8) | Wiślanie Jaśkowice | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 27:21 | +6 | W L L W W |
5 (5) | Podlasie Biała Podlaska | 21 | 13 | 5 | 6 | 2 | 18:10 | +8 | L D W D W |
6 (3) | Star Starachowice | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 15:16 | -1 | L W W L W |
7 (2) | Siarka Tarnobrzeg | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:13 | +6 | W D W D D |
8 (6) | KSZO 1929 | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 13:16 | -3 | L L L W W |
9 (11) | Świdniczanka Świdnik | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14:17 | -3 | D W L L W |
10 (13) | Wisłoka Dębica | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 18:25 | -7 | D W W D L |
11 (14) | Wiązownica | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17:32 | -15 | L L W D W |
12 (10) | Garbarnia Kraków | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 15:23 | -8 | W D D L L |
13 (15) | Podhale Nowy Targ | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 12:12 | 0 | D D W D L |
14 (16) | Orlęta Radzyń Podlaski | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20:26 | -6 | L D D W L |
15 (9) | Unia Tarnów | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:26 | -10 | L L D W D |
16 (17) | Karpaty Krosno | 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9:32 | -23 | L W W D L |
17 (12) | Czarni Połaniec | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 12:25 | -13 | D W L L D |
18 (18) | Sokół Sieniawa | 9 | 13 | 3 | 0 | 10 | 14:38 | -24 | L L L L W |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin | 61 | 26 | 19 | 4 | 3 | 50:12 | +38 | W L W L W |
2 | Elana Toruń | 48 | 25 | 14 | 6 | 5 | 36:17 | +19 | W W D W L |
3 | Zawisza Bydgoszcz | 47 | 26 | 14 | 5 | 7 | 56:27 | +29 | W W W L D |
4 | Pogoń Szczecin II | 44 | 26 | 14 | 2 | 10 | 58:45 | +13 | W W L L W |
5 | Unia Swarzędz | 44 | 26 | 13 | 5 | 8 | 46:36 | +10 | W W L W D |
6 | Vineta Wolin | 43 | 26 | 13 | 4 | 9 | 33:38 | -5 | D L W L W |
7 | Błękitni Stargard | 43 | 26 | 13 | 4 | 9 | 56:47 | +9 | D W W W W |
8 | Polonia Środa | 40 | 26 | 12 | 4 | 10 | 42:42 | 0 | L L W L W |
9 | GKS Cartusia Kartuzy | 39 | 26 | 11 | 6 | 9 | 50:34 | +16 | L W L W L |
10 | Klub Sportowy Noteć Czarnków | 38 | 26 | 11 | 5 | 10 | 53:46 | +7 | L D D W D |
11 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 41:43 | -2 | L L L D W |
12 | Sokół Kleczew | 33 | 26 | 9 | 6 | 11 | 42:44 | -2 | L L L D D |
13 | Gedania Gdańsk | 32 | 26 | 10 | 2 | 14 | 41:45 | -4 | L L L L D |
14 | Flota Świnoujście | 32 | 26 | 10 | 2 | 14 | 33:47 | -14 | W W L W L |
15 | Stolem Gniewino | 28 | 25 | 7 | 7 | 11 | 28:41 | -13 | D W W D L |
16 | Luzino | 20 | 26 | 6 | 2 | 18 | 34:61 | -27 | L L W L D |
17 | Unia Solec Kujawski | 18 | 26 | 5 | 3 | 18 | 29:62 | -33 | W D W W L |
18 | Starogard Gdański | 13 | 26 | 2 | 7 | 17 | 31:72 | -41 | D L L D L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Świt Skolwin | 37 | 13 | 12 | 1 | 0 | 35:5 | +30 | W W W W W |
2 (5) | Unia Swarzędz | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 27:14 | +13 | W W W L W |
3 (2) | Elana Toruń | 28 | 12 | 9 | 1 | 2 | 19:5 | +14 | W W L W W |
4 (3) | Zawisza Bydgoszcz | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 32:11 | +21 | W W D W W |
5 (4) | Pogoń Szczecin II | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 30:21 | +9 | W L W L L |
6 (6) | Vineta Wolin | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 15:11 | +4 | D W W L W |
7 (9) | GKS Cartusia Kartuzy | 21 | 13 | 6 | 3 | 4 | 26:17 | +9 | W W W D D |
8 (10) | Klub Sportowy Noteć Czarnków | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 33:26 | +7 | L D L W L |
9 (8) | Polonia Środa | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 16:17 | -1 | L W W W W |
10 (12) | Sokół Kleczew | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 24:24 | 0 | L L D W D |
11 (7) | Błękitni Stargard | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 28:25 | +3 | D W W W D |
12 (11) | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 24:26 | -2 | L D W D L |
13 (13) | Gedania Gdańsk | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16:19 | -3 | L L D L W |
14 (15) | Stolem Gniewino | 14 | 12 | 3 | 5 | 4 | 12:16 | -4 | W W L D D |
15 (16) | Luzino | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 19:25 | -6 | L L L W W |
16 (14) | Flota Świnoujście | 12 | 13 | 4 | 0 | 9 | 16:26 | -10 | W W L L L |
17 (17) | Unia Solec Kujawski | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:30 | -13 | D W L L D |
18 (18) | Starogard Gdański | 2 | 13 | 0 | 2 | 11 | 13:39 | -26 | L D L L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (7) | Błękitni Stargard | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 28:22 | +6 | W W L W W |
2 (1) | Świt Skolwin | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 15:7 | +8 | L L W W D |
3 (3) | Zawisza Bydgoszcz | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 24:16 | +8 | W L W L L |
4 (14) | Flota Świnoujście | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:21 | -4 | W L L L W |
5 (8) | Polonia Środa | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 26:25 | +1 | L L W L W |
6 (11) | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17:17 | 0 | L L L W L |
7 (2) | Elana Toruń | 20 | 13 | 5 | 5 | 3 | 17:12 | +5 | W D L L D |
8 (6) | Vineta Wolin | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 18:27 | -9 | L L W L L |
9 (4) | Pogoń Szczecin II | 19 | 13 | 6 | 1 | 6 | 28:24 | +4 | W L W W W |
10 (10) | Klub Sportowy Noteć Czarnków | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:20 | 0 | D W D W L |
11 (13) | Gedania Gdańsk | 18 | 13 | 6 | 0 | 7 | 25:26 | -1 | L L W L L |
12 (9) | GKS Cartusia Kartuzy | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 24:17 | +7 | L L L D W |
13 (5) | Unia Swarzędz | 14 | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:22 | -3 | W L D D W |
14 (15) | Stolem Gniewino | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16:25 | -9 | D D L W L |
15 (12) | Sokół Kleczew | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 18:20 | -2 | L D W W D |
16 (18) | Starogard Gdański | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 18:33 | -15 | D L L D D |
17 (17) | Unia Solec Kujawski | 7 | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:32 | -20 | W W L D L |
18 (16) | Luzino | 7 | 13 | 2 | 1 | 10 | 15:36 | -21 | L W D L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rekord Bielsko-Biała | 58 | 26 | 18 | 4 | 4 | 61:27 | +34 | W W D W W |
2 | Śląsk Wrocław II | 58 | 26 | 17 | 7 | 2 | 60:26 | +34 | W D W W W |
3 | Kluczbork | 54 | 26 | 16 | 6 | 4 | 47:24 | +23 | L W D W W |
4 | Górnik Zabrze II | 40 | 26 | 12 | 4 | 10 | 44:37 | +7 | L W W L W |
5 | Górnik Polkowice | 39 | 26 | 11 | 6 | 9 | 40:41 | -1 | W L D L L |
6 | Pawłowice Śląskie | 37 | 26 | 9 | 10 | 7 | 41:41 | 0 | W D D D D |
7 | Goczałkowice Zdrój | 37 | 26 | 10 | 7 | 9 | 37:28 | +9 | W D D L W |
8 | Stilon Gorzów | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 38:33 | +5 | W W W W L |
9 | Ślęza Wrocław | 36 | 26 | 10 | 6 | 10 | 51:49 | +2 | L W L D D |
10 | Lechia Zielona Góra | 35 | 26 | 10 | 5 | 11 | 39:44 | -5 | L L L D L |
11 | Karkonosze Jelenia Góra | 35 | 26 | 10 | 5 | 11 | 34:39 | -5 | W L L L L |
12 | Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański | 28 | 25 | 6 | 10 | 9 | 30:34 | -4 | D D L W D |
13 | Unia Turza Śląska | 27 | 26 | 7 | 6 | 13 | 36:46 | -10 | L L W L D |
14 | Gwarek Tarnowskie Góry | 27 | 26 | 7 | 6 | 13 | 32:42 | -10 | L L L L D |
15 | Carina Gubin | 27 | 25 | 8 | 3 | 14 | 34:46 | -12 | W L W L W |
16 | Warta Gorzów | 27 | 26 | 6 | 9 | 11 | 31:49 | -18 | L D D W L |
17 | Raków Częstochowa II | 23 | 26 | 5 | 8 | 13 | 35:54 | -19 | D D D W D |
18 | Starowice Dolne | 17 | 26 | 3 | 8 | 15 | 28:58 | -30 | L W D D L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Śląsk Wrocław II | 35 | 13 | 11 | 2 | 0 | 36:10 | +26 | W W W W W |
2 (1) | Rekord Bielsko-Biała | 31 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31:11 | +20 | W W L W W |
3 (3) | Kluczbork | 29 | 14 | 9 | 2 | 3 | 26:15 | +11 | L D W W W |
4 (4) | Górnik Zabrze II | 25 | 13 | 8 | 1 | 4 | 24:18 | +6 | W L W W W |
5 (7) | Goczałkowice Zdrój | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:12 | +11 | D L W D W |
6 (6) | Pawłowice Śląskie | 24 | 13 | 7 | 3 | 3 | 27:20 | +7 | W D D W L |
7 (11) | Karkonosze Jelenia Góra | 24 | 13 | 8 | 0 | 5 | 23:17 | +6 | W L L L W |
8 (9) | Ślęza Wrocław | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 27:19 | +8 | W D D L W |
9 (8) | Stilon Gorzów | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 14:15 | -1 | W W L W D |
10 (12) | Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański | 19 | 13 | 5 | 4 | 4 | 16:12 | +4 | D W D L W |
11 (10) | Lechia Zielona Góra | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19:21 | -2 | L L L W D |
12 (5) | Górnik Polkowice | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 24:24 | 0 | W D L W D |
13 (14) | Gwarek Tarnowskie Góry | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:21 | -3 | L L W L W |
14 (16) | Warta Gorzów | 16 | 13 | 3 | 7 | 3 | 17:21 | -4 | D W L D D |
15 (18) | Starowice Dolne | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 17:28 | -11 | W D L D W |
16 (17) | Raków Częstochowa II | 10 | 13 | 1 | 7 | 5 | 15:24 | -9 | D D D W L |
17 (13) | Unia Turza Śląska | 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 14:19 | -5 | L L D L D |
18 (15) | Carina Gubin | 9 | 12 | 2 | 3 | 7 | 16:24 | -8 | L L W L L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Rekord Bielsko-Biała | 27 | 13 | 8 | 3 | 2 | 30:16 | +14 | W D W L L |
2 (3) | Kluczbork | 25 | 12 | 7 | 4 | 1 | 21:9 | +12 | W W W W W |
3 (2) | Śląsk Wrocław II | 23 | 13 | 6 | 5 | 2 | 24:16 | +8 | D W D W D |
4 (5) | Górnik Polkowice | 22 | 13 | 7 | 1 | 5 | 16:17 | -1 | L L L W W |
5 (10) | Lechia Zielona Góra | 18 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20:23 | -3 | L D W L L |
6 (15) | Carina Gubin | 18 | 13 | 6 | 0 | 7 | 18:22 | -4 | W W W L L |
7 (8) | Stilon Gorzów | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 24:18 | +6 | W W W L W |
8 (13) | Unia Turza Śląska | 17 | 14 | 5 | 2 | 7 | 22:27 | -5 | L W D W L |
9 (4) | Górnik Zabrze II | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20:19 | +1 | L W W D W |
10 (9) | Ślęza Wrocław | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 24:30 | -6 | L L D L W |
11 (7) | Goczałkowice Zdrój | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:16 | -2 | W D L D L |
12 (6) | Pawłowice Śląskie | 13 | 13 | 2 | 7 | 4 | 14:21 | -7 | D D D L D |
13 (17) | Raków Częstochowa II | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 20:30 | -10 | D W L W L |
14 (16) | Warta Gorzów | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 14:28 | -14 | L D L L L |
15 (14) | Gwarek Tarnowskie Góry | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 14:21 | -7 | L L D D W |
16 (11) | Karkonosze Jelenia Góra | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 11:22 | -11 | L L L L W |
17 (12) | Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański | 9 | 12 | 1 | 6 | 5 | 14:22 | -8 | D L D L D |
18 (18) | Starowice Dolne | 3 | 13 | 0 | 3 | 10 | 11:30 | -19 | L D L L D |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń Grod. Mazowiecki | 57 | 26 | 17 | 6 | 3 | 69:23 | +46 | W D W W W |
2 | Legia Warszawa II | 52 | 26 | 15 | 7 | 4 | 56:29 | +27 | L W D W D |
3 | Pelikan Łowicz | 46 | 26 | 13 | 7 | 6 | 43:20 | +23 | D L D W W |
4 | Unia Skierniewice | 45 | 25 | 13 | 6 | 6 | 51:33 | +18 | W W W W D |
5 | Bełchatów | 45 | 26 | 13 | 6 | 7 | 46:34 | +12 | L D L W W |
6 | Lechia T. Mazowiecki | 41 | 26 | 11 | 8 | 7 | 42:38 | +4 | W D L D W |
7 | Swit | 40 | 25 | 10 | 10 | 5 | 47:35 | +12 | D W D D L |
8 | Broń Radom | 36 | 26 | 9 | 9 | 8 | 28:32 | -4 | D D L D L |
9 | Victoria Sulejówek | 33 | 26 | 9 | 6 | 11 | 31:37 | -6 | W L L L L |
10 | Wikielec | 31 | 26 | 7 | 10 | 9 | 26:36 | -10 | L D W L L |
11 | Jagiellonia II | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 35:41 | -6 | L L L L W |
12 | Łomża | 30 | 26 | 8 | 6 | 12 | 32:41 | -9 | W W D W W |
13 | Olimpia Zambrów | 30 | 26 | 7 | 9 | 10 | 38:38 | 0 | L L W D W |
14 | Warta Sieradz | 29 | 26 | 8 | 5 | 13 | 31:39 | -8 | D D W W L |
15 | Mławianka Mława | 26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 28:37 | -9 | W D D L L |
16 | Concordia Elbląg | 24 | 26 | 6 | 6 | 14 | 33:61 | -28 | L D W L D |
17 | Legionovia Legionowo | 22 | 26 | 6 | 4 | 16 | 30:54 | -24 | D W D L D |
18 | Pilica Białobrzegi | 19 | 26 | 4 | 7 | 15 | 25:63 | -38 | D L L L L |
Legends:
Promotion
Relegation
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (2) | Legia Warszawa II | 36 | 13 | 12 | 0 | 1 | 35:7 | +28 | W W W W W |
2 (1) | Pogoń Grod. Mazowiecki | 34 | 13 | 11 | 1 | 1 | 40:8 | +32 | W W W W W |
3 (3) | Pelikan Łowicz | 30 | 14 | 9 | 3 | 2 | 32:10 | +22 | L W D W L |
4 (5) | Bełchatów | 28 | 13 | 8 | 4 | 1 | 26:9 | +17 | D W L D W |
5 (6) | Lechia T. Mazowiecki | 23 | 13 | 7 | 2 | 4 | 26:19 | +7 | W L W D L |
6 (8) | Broń Radom | 22 | 13 | 6 | 4 | 3 | 16:8 | +8 | D D L W W |
7 (12) | Łomża | 20 | 13 | 6 | 2 | 5 | 22:18 | +4 | W D W W L |
8 (4) | Unia Skierniewice | 19 | 11 | 5 | 4 | 2 | 24:17 | +7 | W W D W D |
9 (7) | Swit | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 24:16 | +8 | D D L W L |
10 (16) | Concordia Elbląg | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 20:17 | +3 | D W D D L |
11 (9) | Victoria Sulejówek | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 12:11 | +1 | W L D D D |
12 (10) | Wikielec | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:12 | +2 | D L W W L |
13 (13) | Olimpia Zambrów | 17 | 13 | 4 | 5 | 4 | 26:21 | +5 | L D W D D |
14 (11) | Jagiellonia II | 16 | 13 | 4 | 4 | 5 | 22:21 | +1 | L L W W L |
15 (14) | Warta Sieradz | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:20 | -1 | D W L D W |
16 (15) | Mławianka Mława | 15 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19:16 | +3 | W D L L D |
17 (17) | Legionovia Legionowo | 13 | 13 | 4 | 1 | 8 | 18:26 | -8 | W L L L L |
18 (18) | Pilica Białobrzegi | 8 | 13 | 1 | 5 | 7 | 11:29 | -18 | D L L D L |
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (4) | Unia Skierniewice | 26 | 14 | 8 | 2 | 4 | 27:16 | +11 | W W L D W |
2 (1) | Pogoń Grod. Mazowiecki | 23 | 13 | 6 | 5 | 2 | 29:15 | +14 | D W W L W |
3 (7) | Swit | 22 | 12 | 6 | 4 | 2 | 23:19 | +4 | W D L L W |
4 (6) | Lechia T. Mazowiecki | 18 | 13 | 4 | 6 | 3 | 16:19 | -3 | D D D L D |
5 (5) | Bełchatów | 17 | 13 | 5 | 2 | 6 | 20:25 | -5 | L L W D W |
6 (3) | Pelikan Łowicz | 16 | 12 | 4 | 4 | 4 | 11:10 | +1 | D D W D W |
7 (2) | Legia Warszawa II | 16 | 13 | 3 | 7 | 3 | 21:22 | -1 | L D D L W |
8 (9) | Victoria Sulejówek | 16 | 13 | 5 | 1 | 7 | 19:26 | -7 | L L L L W |
9 (8) | Broń Radom | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 12:24 | -12 | D L L D W |
10 (10) | Wikielec | 14 | 13 | 3 | 5 | 5 | 12:24 | -12 | L W L D D |
11 (14) | Warta Sieradz | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 12:19 | -7 | D W L L W |
12 (11) | Jagiellonia II | 14 | 13 | 4 | 2 | 7 | 13:20 | -7 | L L W W L |
13 (13) | Olimpia Zambrów | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 12:17 | -5 | L W W L L |
14 (18) | Pilica Białobrzegi | 11 | 13 | 3 | 2 | 8 | 14:34 | -20 | L L W D L |
15 (15) | Mławianka Mława | 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9:21 | -12 | D L W W D |
16 (12) | Łomża | 10 | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:23 | -13 | W W D D D |
17 (17) | Legionovia Legionowo | 9 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12:28 | -16 | D D D L W |
18 (16) | Concordia Elbląg | 6 | 13 | 2 | 0 | 11 | 13:44 | -31 | L L L L L |