State Leagues (2023/2024)
0
9666 matches
Today's matches
Germany : State Leagues
28.0409:00
SG Essen-Schönebeck
Blau-Weiß Dingden
1
1
FT
28.0409:30
Condor Hamburg
Rahlstedt
2
0
FT
28.0409:30
Stern
Wilmersdorf
2
1
FT
28.0409:30
Spandauer Kickers
SSC Teutonia 1899
3
2
FT
28.0410:00
Berliner FC Preussen
Blau-Weiß 90 Berlin
2
0
FT
28.0410:30
SV Stern Britz 1889
Berliner SC
2
4
FT
28.0410:30
Altonaer FC von 1893 II
Hausbruch-Neugrabener Turnerschaft
13
0
FT
28.0411:00
SVGO Bremen
Osterholz Tenever Bremen
1
2
FT
28.0411:00
Hamburger Turnerschaft 1816
ASV Hamburg
1
1
FT
28.0411:00
Türk Birlikspor Pinneberg
Nikola Tesla
3
2
FT
28.0411:00
Rot-Weiß Walldorf II
Rodgau
1
1
FT
28.0411:00
TV Eiche Horn Bremen
Schwachhausen
7
2
FT
28.0412:00
Metternich
SG Schneifel-Stadtkyll
4
3
FT
28.0412:00
TSV Gochsheim
TSV Mönchröden
3
1
FT
28.0412:00
TuS 1893 Aschaffenburg Leider
1. FC 1928 Oberhaid
7
0
FT
28.0412:00
Eintracht Northeim
Lehndorfer TSV 1893
5
1
FT
28.0412:00
Eintracht Lokstedt
Altenwerder
3
0
FT
28.0412:00
Wacker Nordhausen
An der Fahner Höhe
2
3
FT
28.0412:00
Dörpum
Eidertal Molfsee
1
3
FT
28.0412:00
TSV Lägerdorf
SSC Hagen Ahrensburg
2
0
FT
28.0412:00
Frisia 03 Risum-Lindholm
Klausdorf
7
2
FT
28.0412:30
TB/ASV Regenstauf
Seebach
1
3
FT
28.0412:30
Germania Ober-Roden
Sportfreunde 04
6
4
FT
28.0412:30
Croatia Berlin
Frohnauer
1
1
FT
28.0413:00
Kästorf
Landolfshausen Seulingen
1
1
FT
28.0413:00
SV Lengede
I. SC Göttingen
4
0
FT
28.0413:00
FT Braunschweig
Eintracht Braunschw. II
5
5
FT
28.0413:00
Gifhorn
Nörten-Hardenberg
6
2
FT
28.0413:00
Viktoria Arnoldsweiler
VfL Sindorf
1
3
FT
28.0413:00
Bovender SV
FC Germania Bleckenstedt
2
1
FT
28.0413:00
SVG Göttingen
TSV Hillerse
3
0
FT
28.0413:00
Hönnepel-Niedermörmter
Wesel-Lackhausen
1
2
FT
28.0413:00
1. FC Lintfort
SV Budberg 1946
2
1
FT
28.0413:00
Speldorf
Lowick
2
3
FT
28.0413:00
Rellinghausen
SF Niederwenigern
0
1
FT
28.0413:00
Wermelskirchen
ASV Mettmann 1986
1
0
FT
28.0413:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sterkrade-Nord
Steele
28.0413:00
Vahdet Braunschweig
FC Türk Gücü Helmstedt
0
1
FT
28.0413:00
Frammersbach
FT Schweinfurt
1
1
FT
28.0413:00
Arminia Eilendorf
Rott
3
1
FT
28.0413:00
Britannia Eichenzell
Buchonia Flieden
0
3
FT
28.0413:00
FC Remscheid
Düsseldorf West
3
0
FT
28.0413:00
BSC Rapid Chemnitz
Radefelder SV 1990
0
0
FT
28.0413:00
Pirmasens II
Gau-Odernheim
1
3
FT
28.0413:00
Niedersachsen Döhren
FC Sulingen
2
1
FT
28.0413:00
VfR Fehlheim
Bornheim Grün-Weiss
2
1
FT
28.0413:00
Ohratal Ohrdruf
Eintracht Sondershausen
1
3
FT
28.0413:00
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
Vellmar
3
0
FT
28.0413:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Barockstadt F-L II
SV Reichensachsen
28.0413:00
Sandershausen
SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach
1
0
FT
28.0413:00
Niedernhausen
Rot-Weiß Hadamar
3
3
FT
28.0413:00
Walluf
FC Waldbrunn
5
1
FT
28.0413:00
Barockstadt F-L II
SG Viktoria Bronnzell
2
0
FT
28.0413:00
Germania Erftstadt
SV Kurdistan Düren
3
2
FT
28.0413:00
TS Ober-Roden
Rot-Weiss Frankfurt
4
1
FT
28.0413:00
FC Lehrte
Eldagsen
2
2
FT
28.0413:00
1. FC Mühlhausen
Fortuna Heddesheim
2
1
FT
28.0413:00
SpVgg Neu-Isenburg
DJK Sportfreunde Bad Homburg
Preview
28.0413:00
SSG Halvestorf-Herkendorf
Bückeburg
3
4
FT
28.0413:00
Ahrensburger TSV
Hamm United
5
2
FT
28.0413:00
Treubund Lüneburg
Etelsen
2
2
FT
28.0413:00
Dresden Laubegast
Motor Wilsdruff
5
0
FT
28.0413:00
Hiltrup
Preussen Espelkamp
1
1
FT
28.0413:00
Verden 04
TuS Neetze
4
0
FT
28.0413:00
Dinklage
SV Wilhelmshaven
1
3
FT
28.0413:00
Erkheim
Jetzendorf
2
6
FT
28.0413:00
SG Bockum-Hövel 2013
Westfalia Kinderhaus
0
2
FT
28.0413:00
Borussia Emsdetten
TuS Haltern
4
0
FT
28.0413:00
SV Vorwärts Nordhorn
Bevern
2
0
FT
28.0413:00
Lüner SV
Iserlohn
1
0
FT
28.0413:00
VfL Güldenstern Stade
LSK Hansa
1
1
FT
28.0413:00
SV Ehrang 1910
Andernach
2
1
FT
28.0413:00
Homburg II
Schwalbach
1
3
FT
28.0413:00
FC Nieheim
Peckeloh
2
1
FT
28.0413:00
Grün Weiß Mühlen
SV Viktoria Gesmold
2
0
FT
28.0413:00
Eppelborn
Herrensohr
4
0
FT
28.0413:00
Unterreichenbach
Buckenhofen
0
2
FT
28.0413:00
GW Siebenbäumen
Phönix Lübeck II
2
1
FT
28.0413:00
Schwabmünchen
Gilching Argelsried
3
1
FT
28.0413:00
FC Nordkirchen
Verl II
1
1
FT
28.0413:00
Melle 03
Grün Weiß Firrel
4
1
FT
28.0413:00
SC Rot-Weiß Maaslingen
Rödinghausen II
0
0
FT
28.0413:00
SpVgg Horsthausen
Neheim
1
3
FT
28.0413:00
ASV Weisendorf
Eintracht Münchberg
2
3
FT
28.0413:00
Wahrenholz
Wolfenbüttel
0
2
FT
28.0413:00
Eichholzer SV
Kaltenkirchener TS
1
3
FT
28.0413:00
FC Eintracht Cuxhaven 01
Drochtersen / Assel II
2
1
FT
28.0413:00
Elstorf
Teutonia Uelzen
0
1
FT
28.0413:00
SV Breinig
SF Düren
1
3
FT
28.0413:00
Borgfeld
Hastedt
4
1
FT
28.0413:00
Rimpar
Schwebenried / Schwemm.
2
2
FT
28.0413:00
TSV Unterpleichfeld
Röllbach
1
2
FT
28.0413:00
MTV Soltau von 1864
Harsefeld
0
2
FT
28.0413:00
Lörrach-Brombach
SV Stadelhofen
1
1
FT
28.0413:00
SC Fortuna Bonn
Spich
4
2
FT
28.0413:00
Grohn
TuSpo Surheide
2
1
FT
28.0413:00
03 Kassel
Bad Soden
4
2
FT
28.0413:00
Tus Garbsen
HSC Hannover
0
4
FT
28.0413:00
Grün-Weiß Nottuln
Mesum
4
0
FT
28.0413:00
TuS Immendorf 1899
SG HWW Niederroßbach / Emmerichenhain
1
0
FT
28.0413:00
Holthausen-Biene
Holdorf
1
0
FT
28.0413:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Alfter
Mondorf
28.0413:15
SC Obersprockhövel
Schüren
0
1
FT
28.0413:15
SV 1931 Hermersberg
FSV Offenbach
3
1
FT
28.0413:15
Wiehl
Pesch
1
3
FT
28.0413:15
Oberpleis
SSV Merten
1
2
FT
28.0413:30
SV Zeilsheim
SF BG Marburg
1
3
FT
28.0413:30
VfB Fortuna Chemnitz
Empor Glauchau
3
2
FT
28.0413:30
TSG 1862 Gießen-Wieseck
FC Dorndorf
2
3
FT
28.0413:30
Wacker Obercastrop
Meinerzhagen
3
1
FT
28.0413:30
TuBa Pohlheim
TSV Steinbach II
2
1
FT
28.0413:30
FSV Schwarz-Weiß Neunkirchen-Seelscheid 1926
SC Rheinbach
3
4
FT
28.0413:30
Lennestadt
Sodingen
2
3
FT
28.0413:30
Holzheimer SG
Viersen
3
1
FT
28.0413:30
Hilden II
SC Velbert
5
1
FT
28.0413:30
Amern
Monheim
1
1
FT
28.0413:30
DJK Fortuna Dilkrath
TuRU 1880 Düsseldorf
4
0
FT
28.0413:30
MSV Düsseldorf
Unterrath
0
0
FT
28.0413:30
SpVgg EGC Wirges
Wissen
0
3
FT
28.0413:30
Victoria Mennrath
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
0
0
FT
28.0413:30
Kohlscheider
Eintracht Verlautenheide
0
6
FT
28.0413:30
Scherpenberg
Bedburg-Hau
3
1
FT
28.0413:30
Habenhauser FV
VfL Bremen
2
0
FT
28.0413:30
SC Dortelweil
Rot-Weiß Darmstadt
2
1
FT
28.0413:30
FC Teutonia Weiden
Borussia Lindenthal
1
1
FT
28.0413:30
ATS Buntentor
Weyhe
6
1
FT
28.0413:30
Arminia Klosterhardt
Blau-Weiß Mintard
0
1
FT
28.0413:30
Erndtebrück
Hombrucher SV
2
0
FT
28.0413:30
Düren II
Eilendorf
0
2
FT
28.0413:30
DJK Rasensport Brand
SV Helpenstein
4
1
FT
28.0413:30
SSV Bornheim
Schlebusch
4
2
FT
28.0413:30
Blau-Weiß Friesdorf
Deutz
2
8
FT
28.0413:30
SV Westfalia Soest
Holzwickeder SC
0
0
FT
28.0413:30
Wanne Eickel
Concordia Wiemelhausen
1
1
FT
28.0414:00
SCC Berlin
Reinickendorfer Füchse
1
1
FT
28.0414:00
TuS Hornau
Weyer
6
0
FT
28.0414:00
SC Reisbach
SV Preußen 1919 Merchweiler
2
1
FT
Latest scores
Germany : State Leagues
Matchday 19 (Berlin)
10.0213:00
VSG Altglienicke II
Spandauer Kickers
1
2
FT
Matchday 17 (Brandenburg)
10.0213:00
Eintracht Oranienburg
Werderaner Viktoria
1
1
FT
Matchday 18 (Sachsen-Anhalt)
10.0213:00
Dessau 05
Blau Weiß Dölau
2
2
FT
Matchday 14 (Brandenburg)
10.0213:00
Petershagen-Eggersdorf
SV Germania 90 Schöneiche
2
3
FT
10.0213:00
Fortuna Babelsberg
Union Klosterfelde
3
1
FT
Matchday 14 (Mecklenburg-Vorpommern)
10.0213:00
Greifswalder II
Güstrow
5
1
FT
Matchday 18 (Sachsen-Anhalt)
10.0213:00
Ottersleben
SSC Weißenfels
3
3
FT
10.0213:00
Westerhausen
Fortuna Magdeburg
2
0
FT
Matchday 15 (Sachsen)
10.0213:00
SC Borea Dresden
Motor Wilsdruff
3
1
FT
Matchday 23 (Mecklenburg-Vorpommern)
10.0213:00
Rene Schneider
Pampow
3
2
FT
Matchday 14 (Mecklenburg-Vorpommern)
10.0212:00
Neubrandenburg 04
Siedenbollentin
2
3
FT
Matchday 18 (Sachsen-Anhalt)
10.0212:00
Blau-Weiß Zorbau
Haldensleben
5
1
FT
Matchday 15 (Bremen)
10.0211:00
VfL Bremen
TuSpo Surheide
6
2
FT
Matchday 19 (Berlin)
09.0218:30
Berlin Türkspor
Berliner FC Preussen
2
1
FT
Matchday 18 (Sachsen-Anhalt)
09.0218:30
Ilsenburg
Bitterfeld-Wolfen
1
2
FT
Matchday 15 (Bremen)
09.0218:30
Burg
Hastedt
2
2
FT
Matchday 18 (Hamburg - Hansa)
09.0218:30
Oststeinbeker SV
Ahrensburger TSV
2
4
FT
Matchday 19 (Berlin)
09.0218:30
Rudow
SSC Teutonia 1899
0
1
FT
Matchday 18 (Hamburg - Hansa)
09.0218:15
Wandsbeker TSV Concordia II
Hamm United
1
3
FT
Matchday 18 (Hamburg - Hammonia)
09.0218:15
Niendorfer TSV II
Rantzau
2
0
FT
Matchday 13 (Bremen)
04.0215:00
Grohn
Osterholz Tenever Bremen
1
5
FT
Matchday 11 (Hamburg - Hammonia)
04.0214:00
Rantzau
SC Poppenbüttel
1
4
FT
04.0214:00
Hausbruch-Neugrabener Turnerschaft
Victoria Hamburg II
1
3
FT
Matchday 20 (Niederrhein - 1)
04.0213:30
FC Remscheid
DV Solingen
0
1
FT
Matchday 19 (Lüneburg)
04.0213:30
Elstorf
VfL Güldenstern Stade
2
0
FT
04.0213:30
SV Lindwedel-Hope
Teutonia Uelzen
1
0
FT
Matchday 19 (Niederrhein - 1)
04.0213:30
Wermelskirchen
TuRU 1880 Düsseldorf
3
3
FT
04.0213:30
Cronenberger SC
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
0
2
FT
Matchday 19 (Lüneburg)
04.0213:30
FC Worpswede
Verden 04
0
3
FT
Matchday 18 (Berlin)
04.0212:00
Berliner SC
TSV Mariendorf 1897 Berlin
1
1
FT
04.0211:30
SV Stern Britz 1889
Wilmersdorf
1
3
FT
04.0211:00
Berliner FC Preussen
VSG Altglienicke II
4
2
FT
04.0210:30
Spandauer Kickers
Frohnauer
0
0
FT
04.0210:00
SSC Teutonia 1899
Blau-Weiß 90 Berlin
4
2
FT
Matchday 24 (Sachsen-Anhalt)
03.0211:00
SSC Weißenfels
Haldensleben
2
2
FT
Matchday 18 (Berlin)
02.0218:30
Berlin Türkspor
Croatia Berlin
1
2
FT
02.0218:30
Rudow
Stern
0
0
FT
02.0218:30
SCC Berlin
Empor Berlin
0
1
FT
Matchday 17 (Hamburg - Hansa)
02.0218:30
Voran Ohe
Wandsbeker TSV Concordia II
6
1
FT
02.0218:30
Hamm United
ASV Hamburg
0
1
FT
Matchday 18 (Berlin)
02.0218:30
Reinickendorfer Füchse
Berlin Hilalspor
5
2
FT
Matchday 15 (Berlin)
28.0115:00
Wilmersdorf
Berliner FC Preussen
0
6
FT
Matchday 18 (Lüneburg)
28.0113:30
Verden 04
Elstorf
5
0
FT
Matchday 15 (Berlin)
28.0113:00
Berlin Hilalspor
Spandauer Kickers
1
5
FT
28.0112:45
TSV Mariendorf 1897 Berlin
SV Stern Britz 1889
2
1
FT
Matchday 29 (Hamburg - Hansa)
28.0110:00
Wandsbeker TSV Concordia II
Hamburger Turnerschaft 1816
0
4
FT
Matchday 15 (Berlin)
27.0113:30
VSG Altglienicke II
Berlin Türkspor
5
2
FT
27.0113:30
Stern
Croatia Berlin
4
4
FT
27.0113:15
Frohnauer
SCC Berlin
4
0
FT
27.0112:30
Empor Berlin
Rudow
0
2
FT
27.0112:00
Blau-Weiß 90 Berlin
Berliner SC
1
4
FT
26.0118:30
Reinickendorfer Füchse
SSC Teutonia 1899
1
0
FT
Matchday 22 (Berlin)
24.0118:30
SCC Berlin
Berliner FC Preussen
0
3
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 2)
17.1214:30
FSV Duisburg
Lowick
1
2
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 1)
17.1214:30
Viersen
Cronenberger SC
3
1
FT
17.1214:30
DV Solingen
Wermelskirchen
3
3
FT
17.1214:30
MSV Düsseldorf
Holzheimer SG
3
1
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hammonia)
17.1214:00
Hausbruch-Neugrabener Turnerschaft
Altonaer FC von 1893 II
0
3
FT
Matchday 17 (Berlin)
17.1214:00
Wilmersdorf
TSV Mariendorf 1897 Berlin
0
1
FT
Matchday 15 (Mecklenburg-Vorpommern)
17.1212:00
Schönberg
Neubrandenburg 04
1
1
FT
Matchday 17 (Berlin)
17.1212:00
Croatia Berlin
Berliner SC
2
2
FT
17.1211:45
Frohnauer
SSC Teutonia 1899
0
4
FT
17.1210:30
Stern
Reinickendorfer Füchse
3
1
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 1)
16.1216:00
DJK Fortuna Dilkrath
Amern
2
2
FT
16.1215:00
TuRU 1880 Düsseldorf
Unterrath
2
2
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 2)
16.1215:00
SF Niederwenigern
Steele
1
2
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 1)
16.1214:00
Hilden II
Victoria Mennrath
2
0
FT
Matchday 2 (Niederrhein - 2)
16.1214:00
Speldorf
SV Biemenhorst
1
1
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 2)
16.1214:00
Frohnhausen
Arminia Klosterhardt
2
3
FT
16.1213:15
Wesel-Lackhausen
SG Essen-Schönebeck
4
0
FT
Matchday 15 (Mecklenburg-Vorpommern)
16.1213:00
Mecklenburg Schwerin
Pastow
1
1
FT
16.1213:00
Malchow
Torgelow-Ueckermünde
3
1
FT
Matchday 17 (Berlin)
16.1213:00
Empor Berlin
Berlin Hilalspor
0
2
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 2)
16.1212:30
Hönnepel-Niedermörmter
Kray
0
2
FT
Matchday 15 (Mecklenburg-Vorpommern)
16.1212:00
Güstrow
Kühlungsborn
0
3
FT
Matchday 1 (Brandenburg)
16.1212:00
Werderaner Viktoria
1. FC Frankfurt
1
3
FT
16.1212:00
Petershagen-Eggersdorf
Eintracht Oranienburg
2
0
FT
Matchday 6 (Sachsen-Anhalt)
16.1212:00
Dessau 05
Lok Stendal
0
1
FT
Matchday 1 (Brandenburg)
16.1212:00
Union Klosterfelde
Grün-Weiß Lübben
8
0
FT
Matchday 15 (Mecklenburg-Vorpommern)
16.1212:00
Bentwisch
Greifswalder II
4
1
FT
16.1212:00
Siedenbollentin
Rene Schneider
0
0
FT
Matchday 1 (Brandenburg)
16.1212:00
Fortuna Babelsberg
Zehdenick
1
3
FT
16.1212:00
MSV 1919 Neuruppin
SV Germania 90 Schöneiche
2
1
FT
Matchday 15 (Mecklenburg-Vorpommern)
16.1212:00
Warnemünde
TSV 1860 Stralsund
6
2
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 2)
15.1219:00
SV Budberg 1946
Blau-Weiß Mintard
2
1
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 1)
15.1219:00
Süchteln
FC Remscheid
1
2
FT
15.1219:00
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
Düsseldorf West
2
1
FT
Matchday 17 (Berlin)
15.1218:45
VSG Altglienicke II
Blau-Weiß 90 Berlin
3
1
FT
15.1218:30
Rudow
SV Stern Britz 1889
2
6
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 1)
15.1218:30
SC Velbert
Kapellen-Erft
0
4
FT
15.1218:30
Monheim
ASV Mettmann 1986
3
2
FT
Matchday 21 (Niederrhein - 2)
15.1218:30
Bedburg-Hau
Blau-Weiß Dingden
1
1
FT
15.1218:00
Sterkrade-Nord
Scherpenberg
2
3
FT
15.1218:00
Rellinghausen
1. FC Lintfort
4
1
FT
Matchday 17 (Berlin)
15.1218:00
Berlin Türkspor
Spandauer Kickers
0
2
FT
Matchday 16 (Mittelrhein - 2)
14.1219:00
SV Kurdistan Düren
Düren II
5
1
FT
Matchday 20 (Niederrhein - 1)
10.1214:30
Düsseldorf West
MSV Düsseldorf
0
2
FT
Matchday 20 (Niederrhein - 2)
10.1214:30
Arminia Klosterhardt
Wesel-Lackhausen
2
1
FT
10.1214:30
Scherpenberg
Rellinghausen
2
3
FT
10.1214:30
Blau-Weiß Mintard
FSV Duisburg
5
1
FT