State Leagues (2023/2024)
0
9666 matches
Today's matches
Germany : State Leagues
29.0310:30
Stern
Berlin Türkspor
Preview
29.0311:00
TSV Mariendorf 1897 Berlin
Spandauer Kickers
Preview
29.0311:45
Frohnauer
SV Stern Britz 1889
Preview
29.0312:00
Blau-Weiß 90 Berlin
Reinickendorfer Füchse
Preview
29.0312:00
Altengamme
ASV Hamburg
Preview
29.0313:00
Berlin Hilalspor
Berliner SC
Preview
29.0314:00
Grohn
Habenhauser FV
Preview
29.0314:00
Wilmersdorf
SCC Berlin
Preview
29.0318:30
Hamm United
Bramfelder SV
Preview
29.0318:30
Voran Ohe
Oststeinbeker SV
Preview
Latest scores
Germany : State Leagues
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1014:00
Hiltrup
Peckeloh
1
0
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 1)
29.1014:00
Cronenberger SC
Kapellen-Erft
0
2
FT
Matchday 12 (Mittelrhein - 1)
29.1014:00
SC Rheinbach
FSV Schwarz-Weiß Neunkirchen-Seelscheid 1926
2
2
FT
Matchday 12 (Mittelrhein - 2)
29.1014:00
Rott
Arminia Eilendorf
6
0
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 1)
29.1014:00
Viersen
Holzheimer SG
0
0
FT
Matchday 15 (Hessen - Süd)
29.1014:00
SpVgg Neu-Isenburg
SC Dortelweil
3
1
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 2)
29.1014:00
Bedburg-Hau
Scherpenberg
3
3
FT
29.1014:00
Wesel-Lackhausen
Hönnepel-Niedermörmter
1
0
FT
Matchday 15 (Hessen - Süd)
29.1014:00
VfR Fehlheim
DJK Sportfreunde Bad Homburg
5
1
FT
29.1014:00
Rot-Weiss Frankfurt
Bornheim Grün-Weiss
0
2
FT
29.1014:00
TS Ober-Roden
Pars Neu-Isenburg
1
3
FT
Matchday 12 (Westfalen - 2)
29.1014:00
SpVgg Horsthausen
Holzwickeder SC
1
2
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 1)
29.1014:00
SC Velbert
Hilden II
0
1
FT
Matchday 12 (Mittelrhein - 2)
29.1014:00
Eilendorf
Düren II
2
1
FT
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1014:00
Delbrücker SC
Rödinghausen II
5
2
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 2)
29.1014:00
SF Niederwenigern
Rellinghausen
1
0
FT
29.1014:00
Frohnhausen
SV Biemenhorst
0
3
FT
29.1014:00
Steele
Sterkrade-Nord
2
1
FT
29.1014:00
Blau-Weiß Dingden
SG Essen-Schönebeck
4
1
FT
Matchday 15 (Saarland)
29.1014:00
SG Marpingen-Urexweiler
SC Reisbach
4
0
FT
Matchday 12 (Mittelrhein - 2)
29.1014:00
VfL Sindorf
Viktoria Arnoldsweiler
1
2
FT
Matchday 12 (Mittelrhein - 1)
29.1014:00
Spich
SC Fortuna Bonn
3
2
FT
29.1014:00
SSV Merten
Oberpleis
3
3
FT
29.1014:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Mondorf
Alfter
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1014:00
FC Nieheim
Hammer SpVg
2
0
FT
Matchday 11 (Württemberg)
29.1014:00
GSV Maichingen
Hofherrnweiler-Unterromb
0
1
FT
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1014:00
FC Nordkirchen
TuS Haltern
4
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Südost)
29.1014:00
SpVgg Feldmoching
Garmisch-Partenkirchen
2
3
FT
Matchday 15 (Hannover)
29.1014:00
FC Sulingen
Hemmingen-Westerfeld
1
4
FT
Matchday 11 (Berlin)
29.1014:00
Wilmersdorf
Berlin Türkspor
4
3
FT
Matchday 15 (Hessen - Nord)
29.1014:00
SG Kleinalmerode/Hundelshausen/Dohrenbach
SG Viktoria Bronnzell
1
1
FT
Matchday 10 (Bremen)
29.1014:00
Borgfeld
Burg
3
0
FT
29.1014:00
Hastedt
SVGO Bremen
3
3
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 1)
29.1014:00
Monheim
Amern
2
3
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hammonia)
29.1014:00
Kummerfelder SV
FC Eintracht Norderstedt II
1
4
FT
29.1014:00
Rantzau
Hamburger SV III
1
4
FT
Matchday 3 (Hessen - Süd)
29.1014:00
Rot-Weiß Darmstadt
Sportfreunde Seligenstadt
0
3
FT
Matchday 15 (Hannover)
29.1014:00
Krähenwinkel Kaltenweide
FC Lehrte
6
1
FT
29.1014:00
HSC Hannover
Sarstedt
5
1
FT
Matchday 14 (Niederrhein - 1)
29.1014:00
VfL Viktoria Jüchen-Garzweiler
Victoria Mennrath
3
1
FT
Matchday 12 (Südwest)
29.1014:00
Hassia Bingen
TSG 1846 Bretzenheim
1
0
FT
29.1014:00
Eintracht Bad Kreuznach
FSV Offenbach
3
0
FT
29.1014:00
Jahn Zeiskam
Steinwenden
3
3
FT
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1014:00
Borussia Emsdetten
Mesum
0
2
FT
29.1014:00
Grün-Weiß Nottuln
Westfalia Kinderhaus
0
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
29.1014:00
SpVgg Unterhaching II
FSV Pfaffenhofen
2
1
FT
Matchday 15 (Hessen - Mitte)
29.1014:00
Weyer
SF BG Marburg
2
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
29.1014:00
FC Kempten
TSV Aindling
0
2
FT
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1014:00
SG Bockum-Hövel 2013
Preussen Espelkamp
3
1
FT
Matchday 13 (Rheinland)
29.1013:30
SV Rot-Weiss Wittlich 1993
Salmrohr
4
1
FT
Matchday 12 (Baden)
29.1013:30
VfR Gommersdorf
Spielberg
0
2
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hammonia)
29.1013:30
Nikola Tesla
Türk Birlikspor Pinneberg
4
4
FT
Matchday 12 (Westfalen - 1)
29.1013:30
SC Rot-Weiß Maaslingen
Verl II
1
1
FT
Matchday 12 (Baden)
29.1013:30
Germania Friedrichstal
Bruchsal
1
1
FT
Matchday 13 (Rheinland)
29.1013:30
SG HWW Niederroßbach / Emmerichenhain
TuS Immendorf 1899
2
1
FT
Matchday 1 (Bayern - Mitte)
29.1013:30
Burglengenfeld
Sturm Hauzenberg
2
3
FT
Matchday 18 (Bayern - Mitte)
29.1013:30
TB/ASV Regenstauf
Roding
1
4
FT
Matchday 11 (Berlin)
29.1013:30
TSV Mariendorf 1897 Berlin
Berliner FC Preussen
0
0
FT
Matchday 13 (Lüneburg)
29.1013:00
SV Lindwedel-Hope
TSV Bardowick
3
1
FT
29.1013:00
Teutonia Uelzen
Elstorf
4
1
FT
29.1013:00
TuS Neetze
Verden 04
1
1
FT
Matchday 11 (Berlin)
29.1013:00
Berlin Hilalspor
SCC Berlin
1
1
FT
Matchday 13 (Lüneburg)
29.1013:00
Drochtersen / Assel II
FC Eintracht Cuxhaven 01
2
2
FT
Matchday 10 (Thüringen)
29.1013:00
Wacker Nordhausen
Eintracht Sondershausen
3
1
FT
Matchday 10 (Bremen)
29.1013:00
Osterholz Tenever Bremen
VfL Bremen
4
5
FT
Matchday 15 (Weser-Ems)
29.1013:00
Holdorf
Holthausen-Biene
2
2
FT
29.1013:00
VfL Stenum
Hansa Friesoythe
2
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
29.1013:00
SC Aufkirchen
Gilching Argelsried
2
1
FT
Matchday 15 (Weser-Ems)
29.1013:00
SV Wilhelmshaven
Dinklage
3
2
FT
29.1013:00
Oythe
BV Garrel
2
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
29.1013:00
Schwabmünchen
Kaufering
9
0
FT
Matchday 10 (Sachsen)
29.1013:00
VfB Fortuna Chemnitz
Oberlausitz Neugersdorf
2
1
FT
Matchday 18 (Bayern - Nordost)
29.1013:00
Vorwärts Röslau
VfR Katschenreuth
4
1
FT
29.1013:00
Unterreichenbach
Schwabach
0
0
FT
29.1013:00
SpVgg Bayreuth II
Herzogenaurach
3
4
FT
Matchday 10 (Sachsen)
29.1013:00
BSC Rapid Chemnitz
Lößnitz
0
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
29.1013:00
Erkheim
Illertissen II
3
4
FT
Matchday 9 (Mecklenburg-Vorpommern)
29.1012:00
Schönberg
Greifswalder II
2
2
FT
Matchday 13 (Hamburg - Hammonia)
29.1012:00
Uhlenhorster SC Paloma II
SC Poppenbüttel
0
2
FT
Matchday 15 (Hessen - Süd)
29.1012:00
1. FCA 04 Darmstadt
Sportfreunde 04
2
1
FT
Matchday 10 (Bremen)
29.1012:00
TuSpo Surheide
Schwachhausen
3
0
FT
Matchday 11 (Berlin)
29.1011:45
Frohnauer
Rudow
1
0
FT
29.1010:00
SSC Teutonia 1899
Berliner SC
0
3
FT
Matchday 13 (Rheinland)
28.1016:00
SG Schneifel-Stadtkyll
Metternich
5
0
FT
Matchday 12 (Baden)
28.1016:00
Waldhof Mannheim II
Astoria Walldorf II
0
1
FT
Matchday 13 (Rheinland)
28.1015:30
Ahrweiler BC
Trier-Tarforst
2
2
FT
Matchday 15 (Weser-Ems)
28.1015:00
SV Viktoria Gesmold
Grün Weiß Mühlen
0
3
FT
Matchday 15 (Hessen - Mitte)
28.1015:00
TSG 1862 Gießen-Wieseck
09 Breidenbach
5
3
FT
Matchday 15 (Hessen - Süd)
28.1014:30
Unter-Flockenbach
Rodgau
3
2
FT
Matchday 14 (Schleswig-Holstein - Holstein)
28.1014:30
SC Rapid Lübeck
Henstedt-Ulzburg
7
2
FT
Matchday 15 (Hannover)
28.1014:00
Eldagsen
SSG Halvestorf-Herkendorf
3
0
FT
Matchday 18 (Bayern - Nordwest)
28.1014:00
Karlburg
Lichtenfels
2
3
FT
28.1014:00
Vatan Spor
Großbardorf
0
4
FT
28.1014:00
Dampfach
1. FC 1928 Oberhaid
4
2
FT
Matchday 15 (Weser-Ems)
28.1014:00
TuS Esens
Papenburg
1
1
FT
Matchday 13 (Rheinland)
28.1014:00
Wissen
SpVgg EGC Wirges
2
0
FT
Matchday 15 (Hannover)
28.1014:00
Bückeburg
Niedersachsen Döhren
3
2
FT
Matchday 18 (Bayern - Südwest)
28.1014:00
Oberweikertshofen
TSV Bobingen
3
1
FT
Matchday 12 (Südwest)
28.1014:00
Bienwald Kandel
SC Idar-Oberstein
0
3
FT
Matchday 15 (Saarland)
28.1014:00
Jägersburg
Mettlach Merzig
4
2
FT