Cedric Biever (C. Biever)
Last matches
Luxembourg : National Division
26.05.24
UT Pétange
Schifflange
1
3
FT
18.05.24
Jeunesse d'Esch
Victoria Rosport
0
2
FT
12.05.24
Fola Esch
UN Käerjéng
1
0
FT
05.05.24
Mondorf-les-Bains
Progrès Niederkorn
2
4
FT
28.04.24
Fola Esch
Racing Union Luxembourg
1
2
FT
20.04.24
Mondorf-les-Bains
UT Pétange
2
1
FT
14.04.24
Schifflange
Differdange 03
0
4
FT
07.04.24
UN Käerjéng
Swift Hesperange
1
3
FT
09.03.24
UT Pétange
Wiltz
1
0
FT
03.03.24
Racing Union Luxembourg
Marisca Mersch
4
1
FT
25.02.24
Schifflange
Wiltz
1
1
FT
18.02.24
UN Käerjéng
Mondorf-les-Bains
2
1
FT
11.02.24
F91 Dudelange
Fola Esch
4
0
FT
09.12.23
UT Pétange
Marisca Mersch
4
1
FT
26.11.23
Victoria Rosport
Differdange 03
0
1
FT
Europe : UEFA U21 Championship Qualification
17.11.23
Cyprus Under 21
Bosnia-Herzegovina Under 21
1
2
FT
Luxembourg : National Division
05.11.23
Fola Esch
UNA Strassen
1
1
FT
08.10.23
Swift Hesperange
UN Käerjéng
0
0
FT
17.09.23
Wiltz
UT Pétange
2
0
FT
Europe : UEFA U21 Championship Qualification
12.09.23
Faroe Islands Under 21
Croatia Under 21
2
4
FT
Luxembourg : National Division
03.09.23
Differdange 03
Mondorf-les-Bains
1
1
FT
20.08.23
F91 Dudelange
Racing Union Luxembourg
2
0
FT
13.08.23
Progrès Niederkorn
Marisca Mersch
4
3
FT
06.08.23
UNA Strassen
Swift Hesperange
1
5
FT
05.08.23
Schifflange
UT Pétange
3
3
FT
Europe : UEFA Conference League
13.07.23
Inter Club d'Escaldes
Víkingur
2
1
FT
Luxembourg : National Division
21.05.23
UT Pétange
Etzella Ettelbrück
3
2
FT
14.05.23
Fola Esch
Racing Union Luxembourg
1
1
FT
07.05.23
Wiltz
Swift Hesperange
0
6
FT
30.04.23
Etzella Ettelbrück
Hostert
1
1
FT
08.04.23
Progrès Niederkorn
UNA Strassen
2
1
FT
02.04.23
UT Pétange
Wiltz
2
1
FT
29.03.23
Mondorf-les-Bains
Mondercange
4
1
FT
12.03.23
Victoria Rosport
Racing Union Luxembourg
4
2
FT
19.02.23
Hostert
F91 Dudelange
0
4
FT
12.02.23
UN Käerjéng
Jeunesse d'Esch
1
4
FT
11.12.22
UNA Strassen
Etzella Ettelbrück
4
1
FT
27.11.22
Progrès Niederkorn
Fola Esch
3
2
FT
06.11.22
Victoria Rosport
Differdange 03
2
3
FT
23.10.22
Mondorf-les-Bains
F91 Dudelange
0
7
FT
09.10.22
UT Pétange
Victoria Rosport
5
1
FT
04.09.22
Wiltz
Progrès Niederkorn
1
2
FT
28.08.22
UNA Strassen
Swift Hesperange
0
4
FT
20.08.22
Fola Esch
Etzella Ettelbrück
0
0
FT
14.08.22
Progrès Niederkorn
F91 Dudelange
2
3
FT
07.08.22
Fola Esch
UNA Strassen
2
1
FT
22.05.22
Wiltz
F91 Dudelange
0
3
FT
15.05.22
Hostert
Swift Hesperange
1
3
FT
01.05.22
Jeunesse d'Esch
UNA Strassen
1
2
FT
16.04.22
Progrès Niederkorn
Rodange
1
2
FT
10.04.22
Victoria Rosport
F91 Dudelange
0
5
FT
06.03.22
Fola Esch
UNA Strassen
0
0
FT
27.02.22
RM Hamm Benfica
Mondorf-les-Bains
0
1
FT
06.02.22
Racing Union Luxembourg
Rodange
2
1
FT
05.12.21
Jeunesse d'Esch
Swift Hesperange
1
0
FT
04.12.21
F91 Dudelange
Rodange
5
1
FT
Europe : UEFA U19 Championship Qualification
16.11.21
Belgium Under 19
Spain Under 19
2
2
FT
13.11.21
Spain Under 19
Azerbaijan Under 19
6
0
FT
10.11.21
Azerbaijan Under 19
Belgium Under 19
1
5
FT
Luxembourg : National Division
23.10.21
Racing Union Luxembourg
Mondorf-les-Bains
2
1
FT
22.09.21
UNA Strassen
Progrès Niederkorn
2
1
FT
18.09.21
RM Hamm Benfica
Etzella Ettelbrück
1
3
FT
12.09.21
UT Pétange
Wiltz
0
1
FT
22.08.21
Etzella Ettelbrück
UNA Strassen
2
3
FT
14.08.21
Rodange
Racing Union Luxembourg
0
1
FT
19.05.21
RM Hamm Benfica
Etzella Ettelbrück
1
1
FT
16.05.21
Etzella Ettelbrück
Victoria Rosport
4
0
FT
12.05.21
Progrès Niederkorn
Rodange
1
1
FT
09.05.21
Mondorf-les-Bains
Swift Hesperange
1
1
FT
17.04.21
Racing Union Luxembourg
Hostert
0
2
FT
21.03.21
RM Hamm Benfica
UT Pétange
1
1
FT
07.03.21
UNA Strassen
RM Hamm Benfica
1
1
FT
03.03.21
Progrès Niederkorn
Mondorf-les-Bains
1
0
FT
24.02.21
Etzella Ettelbrück
Swift Hesperange
0
0
FT
21.02.21
Progrès Niederkorn
Hostert
0
0
FT
22.11.20
Rodange
UNA Strassen
1
1
FT
21.10.20
UNA Strassen
Hostert
3
2
FT
03.10.20
Swift Hesperange
UT Pétange
1
0
FT
23.08.20
Victoria Rosport
Rodange
3
1
FT
04.03.20
Rodange
UT Pétange
1
0
FT
23.02.20
Fola Esch
UNA Strassen
2
1
FT
11.08.19
UNA Strassen
Fola Esch
2
4
FT
13.05.18
UT Pétange
Jeunesse d'Esch
1
0
FT
10.03.18
Rodange
F91 Dudelange
1
2
FT
15.10.17
Hostert
UT Pétange
2
2
FT
30.09.17
F91 Dudelange
Progrès Niederkorn
3
2
FT
10.09.17
UT Pétange
Racing Union Luxembourg
2
1
FT
20.08.17
UT Pétange
Victoria Rosport
2
1
FT
12.08.17
Hostert
Racing Union Luxembourg
2
1
FT
05.08.17
UNA Strassen
Rodange
2
2
FT
30.04.17
Victoria Rosport
UT Pétange
3
1
FT
11.12.16
RM Hamm Benfica
Progrès Niederkorn
0
3
FT
04.12.16
F91 Dudelange
Jeunesse d'Esch
5
1
FT
23.10.16
RM Hamm Benfica
Fola Esch
1
1
FT
11.09.16
UT Pétange
Racing Union Luxembourg
1
1
FT
28.08.16
UN Käerjéng
Victoria Rosport
2
3
FT
27.08.16
Rumelange
UNA Strassen
0
2
FT
21.08.16
Jeunesse d'Esch
Racing Union Luxembourg
1
2
FT
15.08.16
UT Pétange
Jeunesse Canach
0
0
FT
13.05.16
Jeunesse d'Esch
RM Hamm Benfica
6
4
FT