Eerste Klasse (2023/2024)
0
1560 matches
Latest scores
Netherlands : Eerste Klasse
Matchday 10 (Group B)
02.1214:00
Batavia' 90
BFC
0
2
FT
Matchday 10 (Group I)
02.1214:00
Go Ahead
KHC
2
7
FT
Matchday 10 (Group J)
02.1214:00
Drentse Zuid Oost Hoek
Hoogezand
3
2
FT
02.1214:00
vv Velocitas 1897
Oranje Nassau
0
2
FT
Matchday 10 (Group D)
02.1213:45
Brielle
BVCB
0
1
FT
Matchday 10 (Group B)
02.1213:45
Zuidvogels
csv DVVA
2
0
FT
Matchday 10 (Group H)
02.1213:45
SVZW
cvv Sparta Enschede
4
1
FT
Matchday 10 (Group D)
02.1213:30
Sliedrecht
Papendrecht
1
1
FT
Matchday 10 (Group A)
02.1213:30
ZOB
De Dijk
1
3
FT
Matchday 10 (Group H)
02.1213:30
DOS '37
Achilles '12
2
0
FT
Matchday 10 (Group G)
02.1213:30
DUNO
Apeldoorn
3
1
FT
02.1213:30
SDC Putten
Bemmel
3
1
FT
02.1213:30
ASV Dronten
Voorwaarts T
2
0
FT
Matchday 10 (Group E)
02.1213:30
Almkerk
WNC
1
3
FT
Matchday 10 (Group C)
02.1213:30
Honselersdijk
SV Wippolder
1
1
FT
02.1213:30
Forum Sport
Die Haghe
0
1
FT
02.1213:30
Voorschoten '97
Valken '68
1
3
FT
Matchday 10 (Group D)
02.1213:30
Spijkenisse
XerxesDZB (Zat)
4
5
FT
02.1213:30
DCV
Nieuw Lekkerland
1
1
FT
Matchday 10 (Group C)
02.1213:30
VELO
Nootdorp
4
0
FT
Matchday 10 (Group B)
02.1213:30
vv De Meern (Zat)
Jodan Boys
1
2
FT
Matchday 10 (Group D)
02.1213:30
Sparta AV
vv Zuidland
5
1
FT
Matchday 10 (Group B)
02.1213:30
Argon
Roda '46
0
1
FT
02.1213:30
HC & FC Victoria 1893
Woudenberg
0
4
FT
Matchday 10 (Group C)
02.1213:00
LFC
Den Hoorn
0
1
FT
Matchday 9 (Group F)
26.1113:30
Deurne
Minor
2
2
FT
Matchday 9 (Group H)
26.1113:30
SV Grol
NEO
2
5
FT
Matchday 9 (Group F)
26.1113:30
RKSV Mierlo-Hout
Volharding
3
0
FT
26.1113:30
Susteren
Chevremont
3
1
FT
26.1113:30
SHH
Sportclub '25
1
1
FT
Matchday 9 (Group C)
26.1113:30
Den Hoorn
TAC'90
0
0
FT
Matchday 9 (Group F)
26.1113:30
EHC Hoensbroek
SV Valkenswaard
2
0
FT
26.1113:30
BSV Limburgia
SV Someren
4
0
FT
Matchday 9 (Group A)
26.1113:00
Velsen
AGB
1
0
FT
Matchday 9 (Group H)
26.1113:00
RKZVC
Winterswijk
1
1
FT
Matchday 9 (Group J)
26.1113:00
GRC Groningen
Woonwagen Kamp Emmen
2
2
FT
Matchday 9 (Group A)
26.1113:00
Hoofddorp
VIOS-W
0
0
FT
Matchday 9 (Group G)
26.1113:00
Woezik
DUNO
1
1
FT
Matchday 9 (Group A)
26.1113:00
IVV Landsmeer
Vitesse '22
2
3
FT
26.1113:00
Hillegom
Fortuna Wormerveer
5
0
FT
Matchday 9 (Group E)
26.1113:00
RKSV Sparta 1925
Moerse Boys
2
1
FT
Matchday 9 (Group G)
26.1113:00
Voorwaarts T
De Bataven
2
3
FT
Matchday 9 (Group E)
26.1113:00
Sarto
Emplina
5
1
FT
26.1113:00
Erp
TOP Oss Amateurs
4
2
FT
25.1118:30
RBC Roosendaal
't Zand
4
0
FT
Matchday 9 (Group G)
25.1118:00
Bemmel
RKHVV
3
2
FT
Matchday 9 (Group E)
25.1116:00
EFC
Almkerk
2
2
FT
Matchday 9 (Group C)
25.1114:00
Nootdorp
LFC
5
1
FT
Matchday 9 (Group D)
25.1114:00
Nieuw Lekkerland
Sparta AV
8
1
FT
Matchday 9 (Group J)
25.1114:00
Oranje Nassau
Drentse Zuid Oost Hoek
6
1
FT
25.1114:00
HZVV
GVAV-Rapiditas
5
2
FT
Matchday 9 (Group B)
25.1114:00
Roda '46
vv De Meern (Zat)
5
1
FT
Matchday 9 (Group C)
25.1114:00
Skillz
Forum Sport
1
2
FT
25.1114:00
vv RKDEO
VELO
1
1
FT
Matchday 9 (Group I)
25.1114:00
Olde Veste '54
Go Ahead
4
3
FT
Matchday 9 (Group G)
25.1114:00
Apeldoorn
Bennekom
2
0
FT
Matchday 9 (Group I)
25.1114:00
Burgum
LSC 1890
1
1
FT
25.1114:00
Flevo Boys
Blauw Wit '34
6
1
FT
Matchday 9 (Group G)
25.1114:00
DTS Ede
ASV Dronten
0
2
FT
Matchday 9 (Group D)
25.1114:00
Terneuzense Boys
Sliedrecht
5
3
FT
Matchday 9 (Group A)
25.1114:00
SCPB '22
ZOB
0
3
FT
25.1114:00
De Dijk
De Zouaven
3
1
FT
Matchday 9 (Group H)
25.1113:45
cvv Sparta Enschede
Stevo
5
1
FT
Matchday 9 (Group I)
25.1113:45
KHC
Marum
2
1
FT
25.1113:30
Drachtster Boys
Alcides
2
1
FT
25.1113:30
Broekster Boys
Jubbega
3
0
FT
Matchday 9 (Group D)
25.1113:30
vv Zuidland
Spijkenisse
1
3
FT
Matchday 9 (Group B)
25.1113:30
Woudenberg
Batavia' 90
0
2
FT
Matchday 9 (Group D)
25.1113:30
Papendrecht
DCV
3
0
FT
Matchday 9 (Group B)
25.1113:30
Montfoort
Argon
3
1
FT
Matchday 9 (Group C)
25.1113:30
Die Haghe
Voorschoten '97
1
4
FT
Matchday 9 (Group B)
25.1113:30
Jodan Boys
Zuidvogels
1
3
FT
25.1113:30
csv DVVA
SVL
2
2
FT
Matchday 9 (Group J)
25.1113:30
PKC '83
VKW
2
2
FT
25.1113:30
Hoogezand
SVBO
1
1
FT
Matchday 9 (Group E)
25.1113:30
WNC
Tavenu Sparta Combinatie
6
3
FT
Matchday 9 (Group H)
25.1113:30
Achilles '12
SVZW
1
2
FT
25.1113:30
WHC
SV Dalfsen
3
0
FT
Matchday 9 (Group D)
25.1113:30
BVCB
SHO
2
2
FT
Matchday 9 (Group B)
25.1113:30
FC Aalsmeer
HC & FC Victoria 1893
1
1
FT
Matchday 9 (Group H)
25.1113:30
VV Hulzense Boys
DOS '37
0
0
FT
Matchday 9 (Group C)
25.1113:30
Valken '68
Honselersdijk
0
1
FT
Matchday 9 (Group D)
25.1113:30
NSVV
Brielle
1
1
FT
Matchday 9 (Group J)
25.1113:00
Winsum
vv Velocitas 1897
2
2
FT
Matchday 9 (Group G)
25.1113:00
NSC
Wormense Sport Vereniging
1
2
FT
Matchday 8 (Group F)
19.1113:30
Volharding
Deurne
4
1
FT
Matchday 8 (Group E)
19.1113:30
EFC
Sarto
2
2
FT
19.1113:30
TOP Oss Amateurs
RBC Roosendaal
6
1
FT
19.1113:30
Emplina
Erp
2
2
FT
Matchday 8 (Group A)
19.1113:30
AGB
Hillegom
2
4
FT
Matchday 8 (Group E)
19.1113:30
Moerse Boys
Van Onderaf Begonnen Goirle
4
1
FT
Matchday 8 (Group F)
19.1113:30
Minor
EHC Hoensbroek
1
2
FT
19.1113:30
Sportclub '25
RKSV Mierlo-Hout
1
4
FT
19.1113:30
De Ster
Susteren
0
4
FT
19.1113:30
SV Valkenswaard
BSV Limburgia
3
1
FT
19.1113:30
Chevremont
SHH
1
5
FT
Matchday 8 (Group G)
19.1113:00
Wormense Sport Vereniging
DUNO
1
0
FT
Matchday 8 (Group H)
19.1113:00
Stevo
Achilles '12
1
2
FT
19.1113:00
Winterswijk
NEO
4
2
FT
Matchday 8 (Group A)
19.1113:00
Vitesse '22
Velsen
2
1
FT