Brazil : Serie A
23:00
Corinthians
RB Bragantino
0
2
FT
Portugal : Primeira Liga
14:30
Belenenses
Tondela
2
0
FT
16:30
Rio Ave
Santa Clara
1
2
FT
17:00
Benfica
Nacional
1
1
FT
20:15
Farense
Porto
0
1
FT
Spain : La Liga
20:00
Athletic Bilbao
Getafe
5
1
FT
Turkey : Süper Lig
13:00
Kasımpaşa
Sivasspor
2
0
FT
16:00
Alanyaspor
Ankaragücü
4
3
FT
16:00
Fenerbahce
Kayserispor
3
0
FT
Africa : CAF African Nations Championship
19:00
Congo
Libya
1
0
FT
19:00
Niger
Congo DR
1
2
FT
Albania : Superliga
12:45
Tirana
Laçi
0
1
FT
15:45
Teuta Durrës
Partizani Tirana
1
1
FT
Argentina : Primera Nacional
01:25
Platense
Deportivo Riestra
PSO
8
7
0
0
FT
Argentina : Torneo Regional Federal Amateur
20:10
Sportivo Guzmán
Atlético Concepción
1
0
FT
Azerbaijan : Cup
10:00
Turan
Qəbələ
0
2
FT
12:00
Qaradağ Lökbatan
Zira
0
4
FT
13:00
Sabah
Kapaz
1
2
FT
Belgium : Reserve Pro League
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Waasland-Beveren U21
AS Eupen U21
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Standard Liège U21
Anderlecht U21
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
OH Leuven U21
Gent U21
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Mechelen U21
Genk U21
Belgium : Reserve Pro League 2
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sporting Charleroi U21
KV Oostende U21
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Antwerp U21
Lierse Kempenzonen U21
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Excel Mouscron U21
Zulte Waregem U21
18:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Sint-Truiden U21
Beerschot-Wilrijk U21
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
RFC Seraing U21
Westerlo U21
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Union St-Gilloise U21
RWDM U21
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Deinze U21
Cercle Brugge U21
19:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kortrijk U21
Lommel U21
Brazil : Serie B
20:00
Operário PR
Chapecoense
2
0
FT
Brazil : Tocantinense
19:00
Interporto
Tocantinópolis
2
2
FT
Brazil : Copa Fares Lopes
18:30
Pacajus
Icasa
0
1
FT
18:30
Floresta
Ferroviário
0
3
FT
Brazil : Copa Verde
19:00
Atlético Goianiense
Sinop
5
1
FT
21:00
Atlético Acreano
Manaus
1
5
FT
00:00
Cuiabá
Aparecidense
2
1
FT
Brazil : Copa do Brasil U17
23:00
São Paulo Futebol Clube Under 17
Fluminense FC Under 17
0
0
FT
Chile : Primera División
23:00
Universidad Católica
Palestino
2
3
FT
Chile : Primera B
00:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Rangers
Deportes Temuco
Colombia : Primera A
01:10
Deportivo Pereira
Deportivo Cali
0
1
FT
19:00
La Equidad
Atlético Nacional
1
0
FT
22:30
Once Caldas
Junior
1
2
FT
Colombia : Primera B
21:00
Atlético Huila
Bogotá
4
0
FT
Cyprus : 1. Division
17:00
Karmiotissa
Pafos
0
0
FT
England : Counties Leagues
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Boldmere St. Michaels
Racing Club Warwick
England : Non League Premier
19:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Stourbridge
Rushall Olympic
England : Non League Div One
19:45
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Coleshill Town
Yaxley
England : FA Cup
19:45
Wycombe Wanderers
Tottenham Hotspur
1
4
FT
England : Premier League 2
19:00
Manchester City U23
Blackburn Rovers U23
1
1
FT
19:00
Leicester City U23
Everton U23
2
4
FT
England : Premier League 2 Division Two
15:00
Stoke City U23
Middlesbrough U23
2
0
FT
Ethiopia : Premier League
07:00
Adama Kenema
Dire Dawa Kenema
0
3
FT
12:00
Hadiya Hosaena
Awassa Kenema
0
0
FT
France : Ligue 2
19:45
Sochaux
Toulouse
0
1
FT
France : National 1
19:45
Le Mans
Red Star
2
1
FT
India : Indian Super League
14:00
Chennaiyin
Mumbai City
1
1
FT
India : I-League
08:30
Churchill Brothers
Sudeva
2
0
FT
13:30
NEROCA
Gokulam
1
4
FT
Indonesia : Liga 1
08:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
PSIS Semarang
TIRA-Persikabo
11:15
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Borneo
PSM
13:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Persib
Persiraja Banda Aceh
Iran : Persian Gulf Pro League
11:30
Machine Sazi
Foolad
0
1
FT
11:30
Aluminium Arak
Persepolis
2
1
FT
12:30
Sanat Naft
Sepahan
1
2
FT
Iran : Azadegan League
10:30
Shahin Bushehr
Rayka Babol
0
0
FT
10:30
Navad Urmia FC
Pars Jam Bushehr
1
0
FT
10:30
Gol Reyhan Alborz FC
Qashqai
1
1
FT
10:30
Havadar
Esteghlal Khuzestan
1
0
FT
10:30
Fajr Sepasi
Kheybar Khorramabad
1
1
FT
10:30
Khooshe Talaee Saveh
Chooka Talesh FC
2
1
FT
10:30
Shahrdari Astara
Malavan
2
1
FT
10:30
Mes Kerman
Arman Gohar
1
0
FT
10:30
Esteghlal Mollasani
Baadraan Tehran FC
1
1
FT
Israel : Ligat Ha'al
18:15
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Hadera
1
0
FT
Israel : Ligat Al Women
00:00
Maccabi Holon FC
Hapoel Ra'anana
0
3
FT
17:00
Maccabi Kishronot Hadera
Ironi Ramat HaSharon
0
0
FT
17:00
Maccabi Kiryat Gat
Maccabi Emek Hefer
3
0
FT
17:45
Bnot Netanya
ASA Tel Aviv
0
2
FT
18:00
Hapoel Be'er Sheva
Hapoel Ironi Petach Tikva FC
2
2
FT
Italy : Serie B
20:00
Brescia
Monza
0
1
FT
Italy : Serie C
20:00
Como
Renate
2
1
FT
Italy : Campionato Primavera 1
14:00
SPAL U19
Roma U19
1
0
FT
Kenya : Super League
12:00
MCF
Nairobi Stima FC
2
2
FT
12:00
APS Bomet
Coastal Heroes
3
0
FT
12:00
Kibera Black Stars
Talanta
2
1
FT
12:00
SoNy Sugar
Chemelil Sugar FC
0
3
FT
Libya : Premier League
13:00
Al Ta'awon
Khaleej Sart
0
2
FT
13:00
Al Sadaqa
Al-Akhdar
0
2
FT
13:30
Aschat
Alittihad Misurata
1
2
FT
13:30
Olympic Azzaweya
Rafeeq
0
0
FT
Malta : Gozo First Division
18:00
Victoria Wanderers
Oratory Youths
1
1
FT
Mauritania : Premier League
16:00
Armée
Ksar
2
0
FT
16:00
Kaédi
Police
1
1
FT
Mexico : Liga MX
01:00
Querétaro
Pumas UNAM
2
0
FT
Mexico : Liga Premier Serie A
18:00
Cimarrones de Sonora II
Atlético San Luis II
0
2
FT
Mexico : U17 League
16:00
Pachuca Under 17
Cruz Azul Under 17
3
2
FT
Mexico : Liga MX Femenil
21:45
Toluca
Querétaro
1
0
FT
23:00
Guadalajara
Santos Laguna
2
0
FT
Netherlands : Eerste Divisie
17:45
Ajax II
Go Ahead Eagles
0
2
FT
20:00
Eindhoven
NEC
0
1
FT
Nicaragua : Primera Division
00:00
Deportivo Ocotal
Real Estelí
0
1
FT
Nigeria : NPFL
14:00
Adamawa United
Enyimba
1
2
FT
16:15
Wikki Tourist
Jigawa Golden Stars
2
0
FT
Oman : Professional League
13:00
Bahla
Saham
2
1
FT
13:45
Al Nasr
Sohar
2
0
FT
15:45
Muscat
Al Rustaq
0
0
FT
Portugal : Segunda Liga
15:00
Porto II
Benfica II
1
1
FT
17:00
Casa Pia
Cova Piedade
2
1
FT
Qatar : Emir Cup
13:30
Qatar SC
Al Shamal
PSO
4
5
2
2
FT
16:15
Al Wakrah
Al Kharitiyath
1
2
FT
16:15
Al Duhail
Al Ahli
6
0
FT
Romania : Liga I
18:30
Hermannstadt
CFR Cluj
1
3
FT
San Marino : Campionato
23:00
Postponed POST
Postponed POST
Fiorentino
Tre Penne
23:00
Postponed POST
Postponed POST
Domagnano
Murata
23:00
Postponed POST
Postponed POST
San Giovanni
Cailungo
23:00
Postponed POST
Postponed POST
Tre Fiori
Cosmos
23:00
Postponed POST
Postponed POST
Pennarossa
Libertas
23:00
Postponed POST
Postponed POST
La Fiorita
Folgore
23:00
Postponed POST
Postponed POST
Faetano
Virtus
Saudi Arabia : Saudi League
12:40
Al Taawon
Damak
3
1
FT
15:15
Al Faisaly
Al Hilal
1
1
FT
15:45
Al Wehda
Al Shabab
2
4
FT
Saudi Arabia : Division 1
12:45
Arar
Al Jabalain
1
2
FT
12:50
Al Tai
Al Feiha
1
0
FT
13:00
Ohod
Al Najoom
1
1
FT
14:50
Al Nahdha
Al-Thuqbah
0
0
FT
14:55
Al Jeel
Al Sahel
3
1
FT
Saudi Arabia : Division 2
12:40
Al Riyadh
Al Selmiyah
1
1
FT
12:45
Al-Washm
Afief
0
1
FT
12:45
Al Sharq
Al Orubah
2
0
FT
12:50
Al Kholood
Al Najma
1
0
FT
13:00
Hottain
Al Dahab
0
0
FT
13:10
Weg
Al Rawdhah
1
2
FT
Somalia : Somali Premier League
23:00
Midnimo
Horseed
0
2
FT
Spain : Segunda División
20:00
FC Cartagena
Mirandes
0
2
FT
Spain : Liga Nacional Juvenil
17:00
Albacer U19
EFB La Roda U19
4
0
FT
Turkey : 1. Lig
13:00
İstanbulspor
Adanaspor
1
0
FT
16:00
Altınordu
Menemenspor
2
4
FT
United Arab Emirates : League Cup
13:15
Fujairah
Al Nasr
0
1
FT
16:00
Kalba
Bani Yas
PSO
6
5
1
1
FT
Vietnam : U19 Championship
06:15
Phú Yên U19
Binh Dinh U19
0
1
FT
06:30
PVF Vietnam U19
Thanh Hoa U19
2
0
FT
07:30
Hoang Anh Gia Lai U19
QNK Quang Nam U19
1
1
FT
08:00
Long An U19
HV An Giang U19
1
1
FT
08:00
Tien Giang U19
Dong Thap U19
0
1
FT
08:00
Da Nang U19
Học viện U19
0
1
FT
08:00
Viettel U19
Ha Noi U19
0
0
FT
08:15
Hồ Chí Minh U19
Dak Lak U19
0
1
FT
08:30
Nam Dinh U19
Công An Nhân Dân U19
3
1
FT
10:00
Bình Phước U19
Can Tho U19
1
0
FT
10:00
Kon Tum U19
SLNA U19
1
0
FT
World : Friendlies
21:00
Dominican Republic
Serbia
0
0
FT
World : Club Friendlies
13:00
Slavia Sofia
Vojvodina
0
1
FT
13:00
Partizan
Desna
1
0
FT
13:00
Mladost Lučani
Montana
2
1
FT
13:00
CSKA Sofia
Strumska slava
4
0
FT
14:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Khimki
Arda
14:00
Ufa
Red Star Belgrade
0
1
FT
14:30
Spartak Subotica
Torpedo Moskva
5
0
FT
15:00
Dnipro-1
Cukaricki
2
0
FT
16:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Maribor
Shakhtar Donetsk
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Oleksandria
CSKA Sofia
23:00
Javor Ivanjica
IMT Novi Beograd
2
1
FT
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Novi Pazar
Slovan Bratislava II
23:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Dnipro-1
Sileks
There are no matches scheduled for this day!
You will not find livescores if you're in the past or in the future!
There are no matches scheduled for this day!
There are no matches scheduled for this day!