Cup (2020)
0
21 matches
Latest scores
Kazakhstan : Cup
Group Stage
26.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Altay FK
Maqtaaral
25.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Turan Turkistan
Aktobe
25.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FTs Didara Sıdıkbeka
FK Ruzaevka
24.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kyran
Akzhayik
24.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FK SDYuShOR 8
Temirlan FK
23.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Akademiya Ontustik
Atyrau
23.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Aksu
Ekibastuz
22.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Igilik
Altay FK
22.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Aktobe
FTs Didara Sıdıkbeka
21.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
FK Ruzaevka
Turan Turkistan
21.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Akzhayik
FK SDYuShOR 8
20.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Temirlan FK
Kyran
20.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Atyrau
Aksu
19.0310:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Ekibastuz
Akademiya Ontustik
19.0307:00
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Maqtaaral
Igilik
Table and standings
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aksu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Akademiya Ontustik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Ekibastuz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Atyrau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Next Round
Group C
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FTs Didara Sıdıkbeka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Turan Turkistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | FK Ruzaevka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Aktobe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Next Round
Group D
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igilik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | Altay FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Maqtaaral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Next Round
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Temirlan FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 | FK SDYuShOR 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 | Kyran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 | Akzhayik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Legends:
Next Round
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Aksu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Akademiya Ontustik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Ekibastuz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Atyrau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group C
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FTs Didara Sıdıkbeka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Turan Turkistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | FK Ruzaevka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Aktobe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group D
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Igilik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Altay FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Maqtaaral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Temirlan FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | FK SDYuShOR 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Kyran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Akzhayik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group A
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Aksu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Akademiya Ontustik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Ekibastuz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Atyrau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group C
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | FTs Didara Sıdıkbeka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Turan Turkistan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | FK Ruzaevka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Aktobe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group D
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Igilik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | Altay FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Maqtaaral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
Group B
# | Team | P | MP | W | D | L | G | GD | Form |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 (1) | Temirlan FK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
2 (2) | FK SDYuShOR 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
3 (3) | Kyran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |
4 (4) | Akzhayik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | No matches |