Bölgesel Amatör Lig (2020/2021)
0
292 matches
Latest scores
Turkey : Bölgesel Amatör Lig
Promotion Play-offs - Finals
11.0714:30
Hendek Spor
Çilimli Belediyespor
AET
4
1
1
1
FT
11.0714:30
Aliağa FAŞ
Kuşadasıspor
PSO
1
3
1
1
FT
11.0714:00
Diyarbakırspor
Iğdır FK
0
1
FT
11.0714:00
Orduspor 1967
Gerede 1970 FK
PSO
4
3
1
1
FT
Promotion Play-offs - 2nd Round
07.0714:30
Anadolu Üniversitesi
Kuşadasıspor
0
1
FT
07.0714:30
Çilimli Belediyespor
Görükle İpekspor
2
1
FT
07.0714:30
Bağcılar Spor
Hendek Spor
AET
1
2
1
1
FT
07.0714:30
Aliağa FAŞ
Ayvalıkgücü Belediyespor
0
0
FT
07.0714:00
Fırat Üniversitesi
Iğdır FK
0
2
FT
07.0714:00
Gaziantep Ankas
Diyarbakırspor
2
3
FT
07.0714:00
İdmanyurdu 1925
Gerede 1970 FK
0
2
FT
07.0714:00
Orduspor 1967
Amasyaspor 1968
2
1
FT
Promotion Play-offs - 1st Round
03.0714:30
Kullar 1975
Çilimli Belediyespor
PSO
3
4
2
2
FT
03.0714:30
Bağcılar Spor
Dudulluspor
2
0
FT
03.0714:30
Hacırahmanlıspor
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
3
FT
03.0714:30
Yeşilova Belediye Spor
Kuşadasıspor
AET
2
3
2
2
FT
03.0714:30
Görükle İpekspor
Bigaspor
2
0
FT
03.0714:30
Buca Zafer Spor Kulübü
Aliağa FAŞ
0
2
FT
03.0714:30
Anadolu Üniversitesi
Isparta 32 Emrespor
0
0
FT
03.0714:30
Cancelled CANC
Cancelled CANC
Kartal Bulvarspor
Hendek Spor
03.0714:00
Muş Belediyespor
Fırat Üniversitesi
0
1
FT
03.0714:00
Kurtalanspor
Iğdır FK
1
3
FT
03.0714:00
Rize Özel İdarespor
Orduspor 1967
1
5
FT
03.0714:00
Kastamonu Özel İdare KHS
Amasyaspor 1968
0
0
FT
03.0714:00
Sincan Belediyespor
Gerede 1970 FK
0
1
FT
03.0714:00
Kayseri Emar
İdmanyurdu 1925
1
2
FT
03.0714:00
Gaziantep Ankas
Şanlıurfa BB
1
0
FT
03.0714:00
Diyarbakırspor
Bağlar Belediyespor
AET
2
1
1
1
FT
Matchday 6 (Region 2)
28.0615:00
Kuşadasıspor
İscehisarspor
2
0
FT
28.0615:00
Belediye Bolvadin Termal
Sökespor
4
1
FT
28.0615:00
Ayvalıkgücü Belediyespor
Tavşanlı Linyitspor
2
2
FT
Matchday 6 (Region 4)
28.0614:00
Iğdır FK
Erzurum İdmanocağı
1
0
FT
Matchday 6 (Region 3)
28.0614:00
Merzifonspor
Niksar Belediyespor
1
3
FT
28.0614:00
Düziçispor
İdmanyurdu 1925
1
1
FT
Matchday 6 (Region 4)
28.0614:00
Çınar Belediyespor
Diyarbakırspor
0
1
FT
28.0614:00
Karlıova Yıldırım
Fırat Üniversitesi
1
0
FT
28.0614:00
Kurtalanspor
1960 Silopispor
2
0
FT
Matchday 6 (Region 3)
28.0614:00
Erbaa Gençlikspor
Amasyaspor 1968
0
4
FT
Matchday 6 (Region 1)
27.0615:00
Uzunköprüspor
Dudulluspor
0
1
FT
27.0615:00
Değirmenderespor
Kullar 1975
3
0
FT
Matchday 6 (Region 2)
27.0615:00
Kepez Belediyespor
Bucak Oğuzhanspor
3
2
FT
27.0615:00
Isparta 32 Emrespor
Gölyazı Belediyespor
3
1
FT
27.0615:00
Bayırköyspor
Eskişehir Yunusemrespor
2
2
FT
Matchday 6 (Region 1)
27.0615:00
Beykoz
Alibeyköyspor
1
2
FT
Matchday 6 (Region 2)
27.0615:00
Yunus Emre Belediyespor
Hacırahmanlıspor
0
0
FT
27.0615:00
Ahmetli Belediyespor
Manisa Sanayispor
5
2
FT
Matchday 6 (Region 1)
27.0615:00
Bağcılar Spor
Cevizli Anadoluspor
4
0
FT
Matchday 6 (Region 2)
27.0615:00
Çiğli Belediyespor
Aliağa FAŞ
2
2
FT
27.0615:00
Yeşilovaspor
Buca Zafer Spor Kulübü
4
3
FT
27.0615:00
Torbalıspor
Torosgücü
1
5
FT
Matchday 6 (Region 1)
27.0615:00
Bigaspor
Bursa Nilüfer 2021
1
1
FT
27.0615:00
Mustafakemalpaşa Bld
İnegöl Kafkas Gençlik
1
0
FT
27.0615:00
Çilimli Belediyespor
Karamürselspor
3
1
FT
27.0615:00
Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü
Başiskele Doğantepespor
1
1
FT
27.0615:00
Görükle İpekspor
Elmasbahçelerspor
2
0
FT
27.0615:00
Erenlerspor
Hendek Spor
2
3
FT
27.0615:00
Kilimli Belediyespor
Kartal Bulvarspor
2
0
FT
Matchday 6 (Region 4)
27.0614:00
Şanlıurfa BB
Elbistanspor
3
1
FT
Matchday 6 (Region 3)
27.0614:00
Trabzon Doğanspor
Orduspor 1967
0
3
FT
27.0614:00
Ünye 1957
Sebat Gençlikspor
2
0
FT
27.0614:00
Kayseri Emar
Cumhuriyet Üniversitesi
3
1
FT
Matchday 6 (Region 4)
27.0614:00
Silvan Belediyespor
Bismil 21 Sportif
5
4
FT
27.0614:00
Batman 72 Belediyespor
Mazıdağı Fosfatspor
1
1
FT
27.0614:00
Yakutiyespor
Doğubayazıt Belediyespor
3
1
FT
Matchday 6 (Region 3)
27.0614:00
Gerede 1970 FK
Kurşunlu Belediyespor
0
1
FT
Matchday 6 (Region 4)
27.0614:00
Türkoğlu Belediye Spor Kulübü
Viranşehir Belediyespor
1
0
FT
27.0614:00
Van Yolspor
1984 Muşspor
1
1
FT
Matchday 6 (Region 3)
27.0614:00
Ankara DSİ Spor
Ankara TKİ
1
5
FT
Matchday 6 (Region 4)
27.0614:00
Gaziantep Ankas
5 Temmuz İskenderunspor
4
2
FT
Matchday 6 (Region 3)
27.0614:00
Çorum Çimentospor
Talasgücü Belediyespor
2
4
FT
27.0614:00
Çamlıhemşin Belediye Spor Kulübü
Rize Özel İdarespor
1
8
FT
27.0614:00
Kastamonu Özel İdare KHS
Boyabat 1868 Spor
1
0
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Anadolu Üniversitesi
Bayırköyspor
4
1
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Alibeyköyspor
Cevizli Anadoluspor
0
0
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Kuşadasıspor
Belediye Bolvadin Termal
0
2
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Başiskele Doğantepespor
Kullar 1975
0
1
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Buca Zafer Spor Kulübü
Torosgücü
2
0
FT
23.0615:00
İzmirspor
Çiğli Belediyespor
0
2
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Maltepespor
Kilimli Belediyespor
1
1
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Yeşilova Belediye Spor
Kepez Belediyespor
0
0
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Karasu Spor Kulübü
Erenlerspor
1
1
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Ahmetli Belediyespor
Yunus Emre Belediyespor
0
1
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Sultangazispor
Uzunköprüspor
0
2
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Akşehirspor
Isparta 32 Emrespor
2
1
FT
23.0615:00
Manisa Sanayispor
Hacırahmanlıspor
2
2
FT
23.0615:00
Çağlayan Azotspor
Ayvalıkgücü Belediyespor
1
2
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Körfez Belediye Hereke Yıldız Spor Kulübü
Değirmenderespor
0
0
FT
Matchday 5 (Region 2)
23.0615:00
Yeşilovaspor
Torbalıspor
2
1
FT
23.0615:00
İscehisarspor
Sökespor
1
1
FT
Matchday 5 (Region 1)
23.0615:00
Beykoz
Bağcılar Spor
0
1
FT
23.0615:00
Gülbahçe Spor Kulübü
Bigaspor
1
0
FT
23.0615:00
İnegöl Kafkas Gençlik
Elmasbahçelerspor
1
0
FT
23.0615:00
Mustafakemalpaşa Bld
Görükle İpekspor
1
1
FT
23.0615:00
Yuvacıkspor
Çilimli Belediyespor
2
4
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Atakum Belediyespor
Kastamonu Özel İdare KHS
1
2
FT
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Antakya Belediyespor
Gaziantep Ankas
2
1
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Orduspor 1967
Sebat Gençlikspor
5
1
FT
Matchday 5 (Region 4)
23.0614:00
Erzincan Ulalarspor
Karlıova Yıldırım
1
0
FT
23.0614:00
Iğdır FK
Yakutiyespor
2
0
FT
Matchday 5 (Region 3)
23.0614:00
Sincan Belediyespor
Ankara DSİ Spor
3
0
FT